Datum narození: | 19.12.2010 |
Platnost reg. do: | 12.04.2025 |
Klub: | SK TK Vodňany |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023, Halový okresní přebor StrakoniceTK Strakonice (P - 300), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023, Halový okresní přebor StrakoniceTK Strakonice (P - 300), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
09.12.2023, Halový okresní přebor StrakoniceTK Strakonice (P - 300), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Vačkář Radek | - | Hejsek Petr | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, Halový okresní přebor StrakoniceTK Strakonice (P - 300), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Vačkář, Princ | - | Brož, Hejsek | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 13. Krajský přebor II. 2+2 27.4.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - SK TK Vodňany |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 13. Krajský přebor II. 2+2 27.4.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - SK TK Vodňany |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
27.4.2024, 13. Krajský přebor II. 2+2 TJ TK Hluboká nad Vltavou - SK TK Vodňany | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šůla Filip | - | Hejsek Petr | 3:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |
27.4.2024, 13. Krajský přebor II. 2+2 TJ TK Hluboká nad Vltavou - SK TK Vodňany | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šůla, Řehout | - | Hejsek, Hanus | 1:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |