Český tenisový svaz

Jiřička Vincent

Datum narození:
16.04.2017
Platnost reg. do:
30.09.2024
Klub:
TC Dvůr Králové, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Babytenis - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B
4.5.2024 NT 12.5.2024, SK Týniště nad Orlicí B - TC Dvůr Králové, z.s. C
1
2.
64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B
11.5.2024 NT 26.5.2024, TC Dvůr Králové, z.s. C - TC Nové Město n. Metují
1
3.
64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B
27.4.2024 NT 5.5.2024, TC Dvůr Králové, z.s. C - Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Minitenis - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
12.5.2024 15:00 LTC Černilov, LTC Černilov, z.s. - TC Dvůr Králové, z.s. A
1
2.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
12.5.2024 15:00 LTC Černilov, TC Dvůr Králové, z.s. B - TC Dvůr Králové, z.s. A
1
3.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
12.5.2024 15:00 LTC Černilov, TC Dvůr Králové, z.s. A - Tenisový klub Eden
1
4.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
12.5.2024 15:00 LTC Černilov, LTC Černilov, z.s. - TC Dvůr Králové, z.s. A
1
5.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
12.5.2024 15:00 LTC Černilov, TC Dvůr Králové, z.s. A - Tenisový klub Eden
1
6.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
12.5.2024 15:00 LTC Černilov, TC Dvůr Králové, z.s. B - TC Dvůr Králové, z.s. A
1
7.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
5.5.2024 15:00 TC Dvůr Králové B, TC Dvůr Králové, z.s. A - LTC Černilov, z.s.
2
8.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
5.5.2024 15:00 TC Dvůr Králové B, TC Dvůr Králové, z.s. A - TC Dvůr Králové, z.s. B
1
9.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
5.5.2024 15:00 TC Dvůr Králové B, TC Dvůr Králové, z.s. A - Tenisový klub Eden
2
10.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
5.5.2024 15:00 TC Dvůr Králové B, TC Dvůr Králové, z.s. A - TC Dvůr Králové, z.s. B
1
1.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
2.6. Academy Port Pardubice 21 15:00, TC Dvůr Králové, z.s. A - TK Hlinsko
1
2.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
2.6. Academy Port Pardubice 21 15:00, Academy Port Pardubice 21 z.s. - TC Dvůr Králové, z.s. A
1
3.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
2.6. Academy Port Pardubice 21 15:00, Tenisový klub Eden HK - TC Dvůr Králové, z.s. A
2
4.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
2.6. Academy Port Pardubice 21 15:00, TC Dvůr Králové, z.s. A - TK Hlinsko
0
5.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
26.5. TK EDEN HK 15:00, TK Hlinsko - TC Dvůr Králové, z.s. A
2
6.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
26.5. TK EDEN HK 15:00, TC Dvůr Králové, z.s. A - Academy Port Pardubice 21 z.s.
1
7.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
26.5. TK EDEN HK 15:00, TC Dvůr Králové, z.s. A - Tenisový klub Eden HK
2
8.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
26.5. TK EDEN HK 15:00, TC Dvůr Králové, z.s. A - Academy Port Pardubice 21 z.s.
1
1.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TC Dvůr Králové, z.s. A - TK Letohrad
2
2.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TC Dvůr Králové, z.s. A - TO SK Žamberk A
2
3.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TC Dvůr Králové, z.s. A - TK Hlinsko
2
 Družstva celkem (2hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Minitenis - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
12.5.2024 15:00 LTC Černilov, LTC Černilov, z.s. - TC Dvůr Králové, z.s. A
0
2.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
12.5.2024 15:00 LTC Černilov, TC Dvůr Králové, z.s. B - TC Dvůr Králové, z.s. A
0
3.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
12.5.2024 15:00 LTC Černilov, TC Dvůr Králové, z.s. A - Tenisový klub Eden
0
4.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
12.5.2024 15:00 LTC Černilov, LTC Černilov, z.s. - TC Dvůr Králové, z.s. A
0
5.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
12.5.2024 15:00 LTC Černilov, TC Dvůr Králové, z.s. A - Tenisový klub Eden
0
6.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
12.5.2024 15:00 LTC Černilov, TC Dvůr Králové, z.s. B - TC Dvůr Králové, z.s. A
0
7.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
5.5.2024 15:00 TC Dvůr Králové B, TC Dvůr Králové, z.s. A - LTC Černilov, z.s.
0
8.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
5.5.2024 15:00 TC Dvůr Králové B, TC Dvůr Králové, z.s. A - TC Dvůr Králové, z.s. B
0
9.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
5.5.2024 15:00 TC Dvůr Králové B, TC Dvůr Králové, z.s. A - Tenisový klub Eden
0
10.
71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A
5.5.2024 15:00 TC Dvůr Králové B, TC Dvůr Králové, z.s. A - TC Dvůr Králové, z.s. B
0
1.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
2.6. Academy Port Pardubice 21 15:00, TC Dvůr Králové, z.s. A - TK Hlinsko
0
2.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
2.6. Academy Port Pardubice 21 15:00, Academy Port Pardubice 21 z.s. - TC Dvůr Králové, z.s. A
0
3.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
2.6. Academy Port Pardubice 21 15:00, Tenisový klub Eden HK - TC Dvůr Králové, z.s. A
0
4.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
2.6. Academy Port Pardubice 21 15:00, TC Dvůr Králové, z.s. A - TK Hlinsko
0
5.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
26.5. TK EDEN HK 15:00, TK Hlinsko - TC Dvůr Králové, z.s. A
0
6.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
26.5. TK EDEN HK 15:00, TC Dvůr Králové, z.s. A - Academy Port Pardubice 21 z.s.
0
7.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
26.5. TK EDEN HK 15:00, TC Dvůr Králové, z.s. A - Tenisový klub Eden HK
0
8.
81 - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 1
26.5. TK EDEN HK 15:00, TC Dvůr Králové, z.s. A - Academy Port Pardubice 21 z.s.
0
1.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TC Dvůr Králové, z.s. A - TK Letohrad
0
2.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TC Dvůr Králové, z.s. A - TO SK Žamberk A
0
3.
85 - Memoriál Zdeňka Kocmana - FINÁLE
16.6.2024 10:00 TOSK Žamberk, TC Dvůr Králové, z.s. A - TK Hlinsko
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4