Datum narození: | 11.04.2016 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | TK Slavia Orlová |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 28.04.2024, TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE - TK Slavia Orlová |
2 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 05.05.2024, TK Slavia Orlová - TK Na Dolině o.s. B |
0 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 08.05.2024, TC BIOCEL Vratimov z.s. B - TK Slavia Orlová |
2 |
4. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 12.05.2024, TK Slavia Orlová - TC Třinec |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 5 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 28.04.2024, TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE - TK Slavia Orlová |
0 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 05.05.2024, TK Slavia Orlová - TK Na Dolině o.s. B |
1 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 08.05.2024, TC BIOCEL Vratimov z.s. B - TK Slavia Orlová |
0 |
4. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 12.05.2024, TK Slavia Orlová - TC Třinec |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
28.04.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE - TK Slavia Orlová | ||||
---|---|---|---|---|
team | Nádvorníková Lucie | - | Handlířová Nella | 3:6 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Krella Tobiáš | - | Handlířová Nella | 2:6 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE - TK Slavia Orlová | ||||
---|---|---|---|---|
team | Krella, Grenarová | - | Čapek, Handlířová | 7:5 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A TK Slavia Orlová - TK Na Dolině o.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Handlířová Nella | - | Ryška Tobiáš | 3:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A TK Slavia Orlová - TK Na Dolině o.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Handlířová, Svítoková | - | Jelínková, Novák | 6:0 |
získané body: 1 b. |
08.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A TC BIOCEL Vratimov z.s. B - TK Slavia Orlová | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čípová Sofie | - | Handlířová Nella | 5:7 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Šňupárková Adéla | - | Handlířová Nella | 1:6 |
získané body: 1 b. |
12.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A TK Slavia Orlová - TC Třinec | ||||
---|---|---|---|---|
team | Handlířová Nella | - | Krzemien Denis | 6:1 |
získané body: 1 b. |
12.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A TK Slavia Orlová - TC Třinec | ||||
---|---|---|---|---|
team | Handlířová, Svítoková | - | Kondělka, Krzemien | 2:6 |
získané body: 0 b. |