Datum narození: | 02.11.2016 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | TK Slavia Orlová |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 28.04.2024, TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE - TK Slavia Orlová |
0 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 05.05.2024, TK Slavia Orlová - TK Na Dolině o.s. B |
0 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 08.05.2024, TC BIOCEL Vratimov z.s. B - TK Slavia Orlová |
0 |
4. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 12.05.2024, TK Slavia Orlová - TC Třinec |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 28.04.2024, TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE - TK Slavia Orlová |
0 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 05.05.2024, TK Slavia Orlová - TK Na Dolině o.s. B |
0 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 08.05.2024, TC BIOCEL Vratimov z.s. B - TK Slavia Orlová |
0 |
4. | Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A 12.05.2024, TK Slavia Orlová - TC Třinec |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
28.04.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE - TK Slavia Orlová | ||||
---|---|---|---|---|
team | Grenarová Kristýna | - | Čapek Jakub | 6:2 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Krella Tobiáš | - | Čapek Jakub | 6:1 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE - TK Slavia Orlová | ||||
---|---|---|---|---|
team | Krella, Grenarová | - | Čapek, Handlířová | 7:5 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A TK Slavia Orlová - TK Na Dolině o.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čapek Jakub | - | Ryška Tobiáš | 2:6 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Čapek Jakub | - | Jelínková Sara | 1:6 |
získané body: 0 b. |
08.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A TC BIOCEL Vratimov z.s. B - TK Slavia Orlová | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čípová Sofie | - | Čapek Jakub | 6:2 |
získané body: 0 b. |
08.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A TC BIOCEL Vratimov z.s. B - TK Slavia Orlová | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čípová, Šňupárková | - | Čapek, Svítoková | 6:2 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina A TK Slavia Orlová - TC Třinec | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čapek Jakub | - | Kondělka Jindřich | 2:6 |
získané body: 0 b. |