Datum narození: | 19.05.2008 |
Platnost reg. do: | 23.04.2025 |
Klub: | Tenisový klub Černošice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 25 - III.třída A 28.04.2024 NT 08.05., LTC Rakovník - Tenisový klub Černošice |
3 |
2. | 25 - III.třída A 02.06.2024 NT 08.06., Tenisový klub Černošice - TC Tachlovice A |
1 |
3. | 25 - III.třída A 05.05.2024 NT 11.05., Tenisový klub Černošice - TK Tenisek Buštěhrad |
0 |
4. | 25 - III.třída A 16.06.2024 NT 22.06., SK TALENT 13 - spolek - Tenisový klub Černošice |
3 |
5. | 25 - III.třída A 12.05.2024 NT 25.05., TJ Sokol Dobřichovice - Tenisový klub Černošice |
0 |
6. | 25 - III.třída A 19.05.2024 NT 25.05., SK Tenis Kladno - Tenisový klub Černošice |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 8 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 12 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 12 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 25 - III.třída A 28.04.2024 NT 08.05., LTC Rakovník - Tenisový klub Černošice |
2 |
2. | 25 - III.třída A 02.06.2024 NT 08.06., Tenisový klub Černošice - TC Tachlovice A |
1 |
3. | 25 - III.třída A 05.05.2024 NT 11.05., Tenisový klub Černošice - TK Tenisek Buštěhrad |
1 |
4. | 25 - III.třída A 16.06.2024 NT 22.06., SK TALENT 13 - spolek - Tenisový klub Černošice |
0 |
5. | 25 - III.třída A 12.05.2024 NT 25.05., TJ Sokol Dobřichovice - Tenisový klub Černošice |
0 |
6. | 25 - III.třída A 19.05.2024 NT 25.05., SK Tenis Kladno - Tenisový klub Černošice |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 12 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 12 |
28.04.2024 NT 08.05., 25 - III.třída A LTC Rakovník - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vašek Jan | - | Kacálek Karel | 4:6, 2:6 |
získané body: 3 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 25 - III.třída A LTC Rakovník - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vašek, Skyslák | - | Kacálek, Rott | 7:6, 0:6, 0:1 |
získané body: 2 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 25 - III.třída A Tenisový klub Černošice - TC Tachlovice A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kacálek Karel | - | Tomášek Matouš | 4:6, 6:1, 6:4 |
získané body: 1 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 25 - III.třída A Tenisový klub Černošice - TC Tachlovice A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kacálek, Sláčik | - | Tomášek, Šilar | 5:7, 6:4, 1:0 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 25 - III.třída A Tenisový klub Černošice - TK Tenisek Buštěhrad | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kacálek Karel | - | Kiml František | 7:5, 2:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 25 - III.třída A Tenisový klub Černošice - TK Tenisek Buštěhrad | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kacálek, Rott | - | Kiml, Beneš | 6:7, 6:2, 1:0 |
získané body: 1 b. |
16.06.2024 NT 22.06., 25 - III.třída A SK TALENT 13 - spolek - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šaroch Jan | - | Kacálek Karel | 3:6, 1:4 |
získané body: 3 b. |
16.06.2024 NT 22.06., 25 - III.třída A SK TALENT 13 - spolek - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šaroch, Barth | - | Kacálek, Rott | 6:4, 6:4 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 25 - III.třída A TJ Sokol Dobřichovice - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Janda Michal | - | Kacálek Karel | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 25 - III.třída A TJ Sokol Dobřichovice - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Janda, Janda | - | Kacálek, Rott | 7:5, 6:3 |
získané body: 0 b. |
19.05.2024 NT 25.05., 25 - III.třída A SK Tenis Kladno - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Antoš Daniel | - | Kacálek Karel | 4:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |
19.05.2024 NT 25.05., 25 - III.třída A SK Tenis Kladno - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Antoš, Vašta | - | Kacálek, Kára | 7:5, 5:7, 1:0 |
získané body: 0 b. |