Český tenisový svaz

Křemen Jan

Datum narození:
05.01.2013
Platnost reg. do:
18.04.2025
Klub:
TK Sezimovo Ústí
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2024-Z
TK Sezimovo Ústí
1191 (3)
 
 
 
2024-L
TK Sezimovo Ústí
1273 (3)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
11. KADET TOUR
11.5.2024, TK Sezimovo Ústí - TK Pelhřimov A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
11. KADET TOUR
11.5.2024, TK Sezimovo Ústí - TK Pelhřimov A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2024, Oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2024, Oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
16. Krajský přebor II. 2+2
28.4.2024, TJ Lokomotiva Veselí n.L. B - TK Sezimovo Ústí
0
2.
16. Krajský přebor II. 2+2
05.5.2024, TK Sezimovo Ústí - SK TK Vodňany
1
3.
16. Krajský přebor II. 2+2
26.5.2024, TK Sezimovo Ústí - TJ Lokomotiva Veselí n.L. B
0
4.
16. Krajský přebor II. 2+2
02.6.2024, SK TK Vodňany - TK Sezimovo Ústí
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
16. Krajský přebor II. 2+2
28.4.2024, TJ Lokomotiva Veselí n.L. B - TK Sezimovo Ústí
3
2.
16. Krajský přebor II. 2+2
05.5.2024, TK Sezimovo Ústí - SK TK Vodňany
1
3.
16. Krajský přebor II. 2+2
26.5.2024, TK Sezimovo Ústí - TJ Lokomotiva Veselí n.L. B
2
4.
16. Krajský přebor II. 2+2
02.6.2024, SK TK Vodňany - TK Sezimovo Ústí
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
02.6.2024, 16. Krajský přebor II. 2+2
SK TK Vodňany - TK Sezimovo Ústí
team Malkus, Malkus - Křemen, Kovalda 1:6, 2:6
získané body: 1 b.
team Malkus, Hejsková - Křemen, Kalafutová 2:6, 6:4, 1:0
získané body: 0 b.