Datum narození: | 28.06.2011 |
Platnost reg. do: | 12.04.2025 |
Klub: | Tenisový klub Tenet |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A 05.05.2024, Tenisový klub Tenet - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B |
0 |
2. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A 08.05.2024, Tennis Hill Havířov o.s. - Tenisový klub Tenet |
0 |
3. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A 28.04.2024 , Městský tenisový klub Karviná - Tenisový klub Tenet |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A 05.05.2024, Tenisový klub Tenet - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B |
0 |
2. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A 08.05.2024, Tennis Hill Havířov o.s. - Tenisový klub Tenet |
0 |
3. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A 28.04.2024 , Městský tenisový klub Karviná - Tenisový klub Tenet |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
05.05.2024, Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A Tenisový klub Tenet - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Halámka Anna Maria | - | Ostrý Ema | 4:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024, Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A Tenisový klub Tenet - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Zobač, Halámka | - | Kudelová, Ostrý | 4:6, 5:7 |
získané body: 0 b. |
08.05.2024, Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A Tennis Hill Havířov o.s. - Tenisový klub Tenet | ||||
---|---|---|---|---|
team | Penhaker Bernard | - | Halámka Anna Maria | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
08.05.2024, Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A Tennis Hill Havířov o.s. - Tenisový klub Tenet | ||||
---|---|---|---|---|
team | Martinek, Penhaker | - | Holešová, Halámka | 6:1, 6:4 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 , Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A Městský tenisový klub Karviná - Tenisový klub Tenet | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ručil Tobias | - | Halámka Anna Maria | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 , Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A Městský tenisový klub Karviná - Tenisový klub Tenet | ||||
---|---|---|---|---|
team | Uvíra, Ručil | - | Halámka, Holešová | 6:0, 7:5 |
získané body: 0 b. |