Český tenisový svaz

Juračková Sofie

Datum narození:
14.08.2012
Platnost reg. do:
04.04.2025
Klub:
SKT Planá n.Luž.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2023-Z
SKT Planá n.Luž.
940 (3)
 
 
 
2023-L
SKT Planá n.Luž.
1117 (3)
 
 
 
2024-Z
SKT Planá n.Luž.
656 (4)
 
 
 
2024-L
SKT Planá n.Luž.
522 (4)
597 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2024, Krumlovský pohár

LTC Český Krumlov (C - 800), K: 4/4

10
2
17.02.2024

TK VEVE Tábor (C - 700), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
10/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2024, Krumlovský pohár

LTC Český Krumlov (C - 800), K: 4/4

0
2
17.02.2024

TK VEVE Tábor (C - 700), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
13. Krajský přebor II. 2+2
27.4.2024, Tenis Tábor - TK Ostrovec
1
2.
13. Krajský přebor II. 2+2
04.5.2024, SK TK Vodňany - Tenis Tábor
0
3.
13. Krajský přebor II. 2+2
11.5.2024, Tenis Tábor - TJ TK Hluboká nad Vltavou
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
13. Krajský přebor II. 2+2
27.4.2024, Tenis Tábor - TK Ostrovec
2
2.
13. Krajský přebor II. 2+2
04.5.2024, SK TK Vodňany - Tenis Tábor
0
3.
13. Krajský přebor II. 2+2
11.5.2024, Tenis Tábor - TJ TK Hluboká nad Vltavou
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
16. Krajský přebor II. 2+2
28.4.2024, SK TK Vodňany - SKT Planá n.Luž.
0
2.
16. Krajský přebor II. 2+2
05.5.2024, SKT Planá n.Luž. - TJ Lokomotiva Veselí n.L. B
1
3.
16. Krajský přebor II. 2+2
12.5.2024, TK Sezimovo Ústí - SKT Planá n.Luž.
6
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
16. Krajský přebor II. 2+2
28.4.2024, SK TK Vodňany - SKT Planá n.Luž.
0
2.
16. Krajský přebor II. 2+2
05.5.2024, SKT Planá n.Luž. - TJ Lokomotiva Veselí n.L. B
1
3.
16. Krajský přebor II. 2+2
12.5.2024, TK Sezimovo Ústí - SKT Planá n.Luž.
4
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12
28.4.2024, 16. Krajský přebor II. 2+2
SK TK Vodňany - SKT Planá n.Luž.
team Hejsková, Záhorková - Juračková, Kostrůnková 6:3, 4:6, 1:0
získané body: 0 b.
team Malkus, Hejsková - Lukeš, Juračková 4:6, 6:4, 1:0
získané body: 0 b.