Datum narození: | 11.06.2009 |
Platnost reg. do: | 16.04.2025 |
Klub: | TC Hořice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | TC Hořice | 1562 (3) | |||
2022-Z | TC Hořice | 883 (1) | |||
2022-L | TC Hořice | 1017 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A 26.5.2024 NT 1.6.2024, TK Kruh - TJ Lázně Bělohrad |
1 |
2. | 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A 5.5.2024 NT 11.5.2024, TK Lomnice n.Pop.-TK Semily - TJ Lázně Bělohrad |
1 |
3. | 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A 16.6.2024 NT 22.6.2024, TJ Lázně Bělohrad - TJ Chlumec n/Cidlinou |
0 |
4. | 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A 12.5.2024 NT 25.5.2024, TJ Lázně Bělohrad - Tenis Nová Paka |
1 |
5. | 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A 23.6.2024 NT 30.6.2024, TK Dynamo Hradec Králové - TJ Lázně Bělohrad |
1 |
6. | 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A 28.4.2024 NT 4.5.2024, TJ Lázně Bělohrad - TK Turnov |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 5 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 7 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A 26.5.2024 NT 1.6.2024, TK Kruh - TJ Lázně Bělohrad |
1 |
2. | 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A 5.5.2024 NT 11.5.2024, TK Lomnice n.Pop.-TK Semily - TJ Lázně Bělohrad |
0 |
3. | 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A 16.6.2024 NT 22.6.2024, TJ Lázně Bělohrad - TJ Chlumec n/Cidlinou |
0 |
4. | 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A 12.5.2024 NT 25.5.2024, TJ Lázně Bělohrad - Tenis Nová Paka |
1 |
5. | 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A 23.6.2024 NT 30.6.2024, TK Dynamo Hradec Králové - TJ Lázně Bělohrad |
0 |
6. | 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A 28.4.2024 NT 4.5.2024, TJ Lázně Bělohrad - TK Turnov |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 7 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
26.5.2024 NT 1.6.2024, 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A TK Kruh - TJ Lázně Bělohrad | ||||
---|---|---|---|---|
team | Svatý Jakub | - | Hátle Josef | 4:6, 6:4, 0:1 |
získané body: 1 b. |
26.5.2024 NT 1.6.2024, 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A TK Kruh - TJ Lázně Bělohrad | ||||
---|---|---|---|---|
team | Svatý, Svatý | - | Sedláček, Hátle | 6:4, 3:6, 0:1 |
získané body: 1 b. |
5.5.2024 NT 11.5.2024, 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A TK Lomnice n.Pop.-TK Semily - TJ Lázně Bělohrad | ||||
---|---|---|---|---|
team | Farský Jonáš | - | Hátle Josef | 2:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |
5.5.2024 NT 11.5.2024, 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A TK Lomnice n.Pop.-TK Semily - TJ Lázně Bělohrad | ||||
---|---|---|---|---|
team | Holl, Farský | - | Matouš, Hátle | scr. |
získané body: 0 b. |
16.6.2024 NT 22.6.2024, 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A TJ Lázně Bělohrad - TJ Chlumec n/Cidlinou | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hátle Josef | - | Ryba Matěj | 0:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
16.6.2024 NT 22.6.2024, 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A TJ Lázně Bělohrad - TJ Chlumec n/Cidlinou | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hátle, Sedláček | - | Zborník, Solar | 6:3, 6:7, 0:1 |
získané body: 0 b. |
12.5.2024 NT 25.5.2024, 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A TJ Lázně Bělohrad - Tenis Nová Paka | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hátle Josef | - | Kraus Jakub | 6:3, 6:0 |
získané body: 1 b. |
12.5.2024 NT 25.5.2024, 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A TJ Lázně Bělohrad - Tenis Nová Paka | ||||
---|---|---|---|---|
team | Matouš, Hátle | - | Šulc, Kraus | 6:2, 6:0 |
získané body: 1 b. |
23.6.2024 NT 30.6.2024, 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A TK Dynamo Hradec Králové - TJ Lázně Bělohrad | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vojáček Tomáš | - | Hátle Josef | 3:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |
23.6.2024 NT 30.6.2024, 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A TK Dynamo Hradec Králové - TJ Lázně Bělohrad | ||||
---|---|---|---|---|
team | Částek, Vojáček | - | Sedláček, Hátle | 3:6, 7:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |
28.4.2024 NT 4.5.2024, 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A TJ Lázně Bělohrad - TK Turnov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hátle Josef | - | Rákosník Robinson | 6:1, 6:1 |
získané body: 1 b. |
28.4.2024 NT 4.5.2024, 24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A TJ Lázně Bělohrad - TK Turnov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sedláček, Hátle | - | Loffler, Jiránek | 2:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |