Datum narození: | 06.04.2009 |
Platnost reg. do: | 17.04.2025 |
Klub: | TK Březnice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | TK Březnice | 1077 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 27 - III. třída C 28.04.2024 NT 08.05., TK Březnice - Tenisový klub Mníšek |
0 |
2. | 27 - III. třída C 02.06.2024 NT 08.06., TK Březnice - LTC Beroun C |
0 |
3. | 27 - III. třída C 16.06.2024 NT 22.06., Lokomotiva Beroun B - TK Březnice |
0 |
4. | 27 - III. třída C 12.05.2024 NT 25.05., TK Březnice - TK Roja Příbram z.s. |
0 |
5. | 27 - III. třída C 19.05.2024 NT 25.05., TK Březnice - RADOST Králův Dvůr |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 27 - III. třída C 28.04.2024 NT 08.05., TK Březnice - Tenisový klub Mníšek |
0 |
2. | 27 - III. třída C 02.06.2024 NT 08.06., TK Březnice - LTC Beroun C |
0 |
3. | 27 - III. třída C 16.06.2024 NT 22.06., Lokomotiva Beroun B - TK Březnice |
0 |
4. | 27 - III. třída C 12.05.2024 NT 25.05., TK Březnice - TK Roja Příbram z.s. |
0 |
5. | 27 - III. třída C 19.05.2024 NT 25.05., TK Březnice - RADOST Králův Dvůr |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
28.04.2024 NT 08.05., 27 - III. třída C TK Březnice - Tenisový klub Mníšek | ||||
---|---|---|---|---|
team | Netrval Tomáš | - | Muroň Matyáš | 3:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 27 - III. třída C TK Březnice - Tenisový klub Mníšek | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hauer, Netrval | - | Bosák, Toman | 4:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 27 - III. třída C TK Březnice - LTC Beroun C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Netrval Tomáš | - | Machulka Marek | 3:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 27 - III. třída C TK Březnice - LTC Beroun C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hauer, Netrval | - | Hošpes, Machulka | 3:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
16.06.2024 NT 22.06., 27 - III. třída C Lokomotiva Beroun B - TK Březnice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dezort Sebastian | - | Netrval Tomáš | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
16.06.2024 NT 22.06., 27 - III. třída C Lokomotiva Beroun B - TK Březnice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tureček, Dezort | - | Hauer, Netrval | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 27 - III. třída C TK Březnice - TK Roja Příbram z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Netrval Tomáš | - | Merta Tomáš | 1:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 27 - III. třída C TK Březnice - TK Roja Příbram z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hauer, Netrval | - | Šefrna, Merta | 3:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
19.05.2024 NT 25.05., 27 - III. třída C TK Březnice - RADOST Králův Dvůr | ||||
---|---|---|---|---|
team | Netrval Tomáš | - | Vokáč Petr | 4:6, 5:7 |
získané body: 0 b. |
19.05.2024 NT 25.05., 27 - III. třída C TK Březnice - RADOST Králův Dvůr | ||||
---|---|---|---|---|
team | Staněk, Netrval | - | Vyhnálek, Vokáč | 3:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |