Český tenisový svaz

Lébrová Sabina

Datum narození:
15.03.2008
Platnost reg. do:
14.03.2025
Klub:
LTC Beroun, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
Sokol Králův Dvůr
760 (1)
 
 
 
2023-Z
LTC Beroun, z.s.
 
605 (1)
635 (3)
 
2023-L
LTC Beroun, z.s.
 
807 (1)
522 (4)
 
2024-Z
LTC Beroun, z.s.
 
 
549 (4)
 
2024-L
LTC Beroun, z.s.
 
 
687 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
17 - IV. třída E
27.04.2024 NT 01.05., TJ SK Tetín - TJ ČECHIE Nový Jáchymov
3
2.
17 - IV. třída E
25.05.2024 NT 02.06., TJ SK Tetín - RADOST Králův Dvůr
0
3.
17 - IV. třída E
04.05.2024 NT 12.05., Tennis club Hýskov - TJ SK Tetín
0
4.
17 - IV. třída E
11.05.2024 NT 19.05., SK Žalov - TJ SK Tetín
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
17 - IV. třída E
27.04.2024 NT 01.05., TJ SK Tetín - TJ ČECHIE Nový Jáchymov
0
2.
17 - IV. třída E
25.05.2024 NT 02.06., TJ SK Tetín - RADOST Králův Dvůr
0
3.
17 - IV. třída E
04.05.2024 NT 12.05., Tennis club Hýskov - TJ SK Tetín
0
4.
17 - IV. třída E
11.05.2024 NT 19.05., SK Žalov - TJ SK Tetín
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27 - III. třída C
26.05.2024 NT 01.06., LTC Beroun B - TK Hořovice
1
2.
27 - III. třída C
28.04.2024 NT 08.05., Lokomotiva Beroun B - LTC Beroun B
0
3.
27 - III. třída C
05.05.2024 NT 11.05., LTC Beroun B - TK Březnice
3
4.
27 - III. třída C
12.05.2024 NT 25.05., RADOST Králův Dvůr - LTC Beroun B
3
5.
27 - III. třída C
19.05.2024 NT 25.05., Spartak Rožmitál - LTC Beroun B
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27 - III. třída C
26.05.2024 NT 01.06., LTC Beroun B - TK Hořovice
1
2.
27 - III. třída C
28.04.2024 NT 08.05., Lokomotiva Beroun B - LTC Beroun B
0
3.
27 - III. třída C
05.05.2024 NT 11.05., LTC Beroun B - TK Březnice
2
4.
27 - III. třída C
12.05.2024 NT 25.05., RADOST Králův Dvůr - LTC Beroun B
2
5.
27 - III. třída C
19.05.2024 NT 25.05., Spartak Rožmitál - LTC Beroun B
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14