Český tenisový svaz

Bureš Václav

Datum narození:
22.02.2012
Platnost reg. do:
01.12.2024
Klub:
DTK Skuteč
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2023-Z
DTK Skuteč
429 (9)
 
 
 
2023-L
DTK Skuteč
317 (9)
 
 
 
2024-Z
DTK Skuteč
276 (12)
 
 
 
2024-L
DTK Skuteč
208 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
4.5.2024 NT 12.5.2024, DTK Skuteč - TK Hlinsko
0
2.
33 - Pardubický krajský přebor
25.5.2024 NT 2.6.2024, DTK Skuteč - TO TJ Svitavy
1
3.
33 - Pardubický krajský přebor
11.5.2024 NT 26.5.2024, LTC Vysoké Mýto A - DTK Skuteč
1
4.
33 - Pardubický krajský přebor
27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Letohrad - DTK Skuteč
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
4.5.2024 NT 12.5.2024, DTK Skuteč - TK Hlinsko
0
2.
33 - Pardubický krajský přebor
25.5.2024 NT 2.6.2024, DTK Skuteč - TO TJ Svitavy
0
3.
33 - Pardubický krajský přebor
11.5.2024 NT 26.5.2024, LTC Vysoké Mýto A - DTK Skuteč
1
4.
33 - Pardubický krajský přebor
27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Letohrad - DTK Skuteč
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
06.01.2024, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 600), K: 8/8

16>8 Kadlec, Bureš - Janda, Krejčí 6:4, 6:2
8>4 Kadlec, Bureš - Bílek, Číla 7:6 (1), 6:3
4>2 Jániš, Malinský - Kadlec, Bureš 6:0, 6:7 (4), 1:0 (6)
získané body: 17 b.
13.01.2024

TO TJ Svitavy (C - 700), K: 5/5

8>4 Bureš, Řehák - Šoupal, Drápela 6:3, 5:7, 1:0 (5)
4>2 Bureš, Řehák - Urbanec, Berg 6:3, 6:3
2>1 Malinský, Jániš - Bureš, Řehák 6:2, 6:3
získané body: 13 b.
03.02.2024, PPS Cup 2023

LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 6/6

4>2 Rutar, Bureš - Hloušek, Krejčí 6:2, 6:3
2>1 Rutar, Bureš - Zerzán, Kadlec 6:7, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 23 b.
10.02.2024

TK Choceň (C - 600), K: 5/4

4>2 Řehák, Bureš - Nágl, Novák 6:2, 6:1
2>1 Pražák, Malinský - Řehák, Bureš 6:4, 6:3
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
44 - Hradecko - pardubická krajská soutěž - 1.třída
26.5.2024 NT 1.6.2024, Sokol Smiřice B - DTK Skuteč A
1
2.
44 - Hradecko - pardubická krajská soutěž - 1.třída
28.4.2024 NT 4.5.2024, DTK Skuteč A - TK Holice
4
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
44 - Hradecko - pardubická krajská soutěž - 1.třída
26.5.2024 NT 1.6.2024, Sokol Smiřice B - DTK Skuteč A
1
2.
44 - Hradecko - pardubická krajská soutěž - 1.třída
28.4.2024 NT 4.5.2024, DTK Skuteč A - TK Holice
4
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10