Datum narození: | 13.02.2009 |
Platnost reg. do: | 05.05.2027 |
Klub: | Slavoj Litoměřice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2020 | Slavoj Litoměřice | 1075 (3) | |||
2021 | Slavoj Litoměřice | 966 (3) | |||
2022-Z | Slavoj Litoměřice | 858 (1) | |||
2022-L | Slavoj Litoměřice | 1005 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | DD2C 12.05.2024, Slavoj Litoměřice - ASK Lovosice |
1 |
2. | DD2C 26.05.2024, TK Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice |
0 |
3. | DD2C 02.06.2024, Slavoj Litoměřice - Tenis Libochovice |
0 |
4. | DD2C 16.06.2024, SK Štětí - Slavoj Litoměřice |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | DD2C 12.05.2024, Slavoj Litoměřice - ASK Lovosice |
0 |
2. | DD2C 26.05.2024, TK Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice |
1 |
3. | DD2C 02.06.2024, Slavoj Litoměřice - Tenis Libochovice |
0 |
4. | DD2C 16.06.2024, SK Štětí - Slavoj Litoměřice |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
12.05.2024, DD2C Slavoj Litoměřice - ASK Lovosice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gregorová Kateřina | - | Honzáková Kristýna | 3:6, 6:2, 6:4 |
získané body: 1 b. |
12.05.2024, DD2C Slavoj Litoměřice - ASK Lovosice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gregorová, Matysová | - | Černá, Čechová | 2:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
26.05.2024, DD2C TK Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mašková Zuzana | - | Gregorová Kateřina | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
26.05.2024, DD2C TK Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tietzová, Rejzková | - | Gregorová, Šmídová | 1:6, 6:3, 6:10 |
získané body: 1 b. |
02.06.2024, DD2C Slavoj Litoměřice - Tenis Libochovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gregorová Kateřina | - | Hrebinková Sára | 1:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
02.06.2024, DD2C Slavoj Litoměřice - Tenis Libochovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gregorová, Gruntová | - | Hrebinková, Knapíková | 0:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
16.06.2024, DD2C SK Štětí - Slavoj Litoměřice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Phillipová Denisa | - | Gregorová Kateřina | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
16.06.2024, DD2C SK Štětí - Slavoj Litoměřice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Phillipová, Beranová | - | Gregorová, Gruntová | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |