Datum narození: | 04.07.2009 |
Platnost reg. do: | 14.04.2025 |
Klub: | TJ Sokol Stodůlky |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2020 | TJ Sokol Stodůlky | 868 (6) | |||
2021 | TJ Sokol Stodůlky | 911 (4) | |||
2023-L | TJ Sokol Stodůlky | 799 (3) |
|||
2024-Z | TJ Sokol Stodůlky | 675 (1) |
|||
2024-L | TJ Sokol Stodůlky | 818 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 25 - III.třída A 26.05.2024 NT 01.06., TC Tachlovice B - LTC Rakovník |
0 |
2. | 25 - III.třída A 02.06.2024 NT 08.06., TK Tenisek Buštěhrad - TC Tachlovice B |
1 |
3. | 25 - III.třída A 05.05.2024 NT 11.05., TC Tachlovice B - SK Tenis Kladno |
1 |
4. | 25 - III.třída A 09.06.2024 NT 15.06., SK TALENT 13 - spolek - TC Tachlovice B |
1 |
5. | 25 - III.třída A 12.05.2024 NT 25.05., Tenis Club Mokropsy - TC Tachlovice B |
0 |
6. | 25 - III.třída A 19.05.2024 NT 25.05., TC Tachlovice B - TC Tachlovice A |
0 |
7. | 25 - III.třída A 23.06.2024 NT 30.06., Tenisový klub Černošice - TC Tachlovice B |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 8 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 25 - III.třída A 26.05.2024 NT 01.06., TC Tachlovice B - LTC Rakovník |
1 |
2. | 25 - III.třída A 02.06.2024 NT 08.06., TK Tenisek Buštěhrad - TC Tachlovice B |
1 |
3. | 25 - III.třída A 05.05.2024 NT 11.05., TC Tachlovice B - SK Tenis Kladno |
0 |
4. | 25 - III.třída A 09.06.2024 NT 15.06., SK TALENT 13 - spolek - TC Tachlovice B |
0 |
5. | 25 - III.třída A 12.05.2024 NT 25.05., Tenis Club Mokropsy - TC Tachlovice B |
0 |
6. | 25 - III.třída A 19.05.2024 NT 25.05., TC Tachlovice B - TC Tachlovice A |
1 |
7. | 25 - III.třída A 23.06.2024 NT 30.06., Tenisový klub Černošice - TC Tachlovice B |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 8 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
26.05.2024 NT 01.06., 25 - III.třída A TC Tachlovice B - LTC Rakovník | ||||
---|---|---|---|---|
team | Suchy Erik | - | Skyslák Darek | 1:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
26.05.2024 NT 01.06., 25 - III.třída A TC Tachlovice B - LTC Rakovník | ||||
---|---|---|---|---|
team | Suchy, Vančata | - | Römer, Vorel | 6:4, 6:3 |
získané body: 1 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 25 - III.třída A TK Tenisek Buštěhrad - TC Tachlovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Havelka Jakub | - | Suchy Erik | 3:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 25 - III.třída A TK Tenisek Buštěhrad - TC Tachlovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Havelka, Strnad | - | Suchy, Kunt | 3:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 25 - III.třída A TC Tachlovice B - SK Tenis Kladno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Suchy Erik | - | Čermák Ondřej | 6:4, 2:6, 6:3 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 25 - III.třída A TC Tachlovice B - SK Tenis Kladno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Toperczer, Suchy | - | Antoš, Vašta | 3:6, 6:7 |
získané body: 0 b. |
09.06.2024 NT 15.06., 25 - III.třída A SK TALENT 13 - spolek - TC Tachlovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Petružálek Adam | - | Suchy Erik | 1:6, 5:7 |
získané body: 1 b. |
09.06.2024 NT 15.06., 25 - III.třída A SK TALENT 13 - spolek - TC Tachlovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Petružálek, Beneš | - | Suchy, Šimončík | 5:7, 6:1, 10:8 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 25 - III.třída A Tenis Club Mokropsy - TC Tachlovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bláha Michal | - | Suchy Erik | 7:5, 6:4 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 25 - III.třída A Tenis Club Mokropsy - TC Tachlovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kaiser, Bláha | - | Toperczer, Suchy | 4:6, 6:1, 10:6 |
získané body: 0 b. |
19.05.2024 NT 25.05., 25 - III.třída A TC Tachlovice B - TC Tachlovice A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Suchy, Vančata | - | Tomášek, Tomášek | 4:6, 6:4, 1:0 |
získané body: 1 b. |
23.06.2024 NT 30.06., 25 - III.třída A Tenisový klub Černošice - TC Tachlovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Cibulka Ludvík | - | Suchy Erik | 4:6, 5:7 |
získané body: 1 b. |
23.06.2024 NT 30.06., 25 - III.třída A Tenisový klub Černošice - TC Tachlovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kára, Gajdarus | - | Suchy, Kunt | 2:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |