Český tenisový svaz

Teušlová Klára

Datum narození:
20.01.2008
Platnost reg. do:
20.04.2025
Klub:
Lokomotiva Karlovy Vary
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Lokomotiva Karlovy Vary
1070 (3)
 
 
 
2020
Lokomotiva Karlovy Vary
625 (4)
 
 
 
2021
Lokomotiva Karlovy Vary
589 (1)
664 (3)
 
 
2024-Z
Lokomotiva Karlovy Vary
 
 
670 (3)
 
2024-L
Lokomotiva Karlovy Vary
 
 
653 (3)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.02.2024

CTA Rudná (D - 800), K: 2/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.02.2024

CTA Rudná (D - 800), K: 2/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODO I. B
4.5.2024, Lokomotiva Karlovy Vary B - TK Škoda Plzeň C
0
2.
ODO I. B
11.5.2024, Prazdroj Plzeň - Lokomotiva Karlovy Vary B
0
3.
ODO I. B
25.5.2024, Lokomotiva Karlovy Vary B - TK Kaznějov
0
4.
ODO I. B
15.6.2024, TO Slavoj Tachov - Lokomotiva Karlovy Vary B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODO I. B
4.5.2024, Lokomotiva Karlovy Vary B - TK Škoda Plzeň C
0
2.
ODO I. B
11.5.2024, Prazdroj Plzeň - Lokomotiva Karlovy Vary B
1
3.
ODO I. B
25.5.2024, Lokomotiva Karlovy Vary B - TK Kaznějov
0
4.
ODO I. B
15.6.2024, TO Slavoj Tachov - Lokomotiva Karlovy Vary B
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODR II. KV B
5.5.2024, Lokomotiva Karlovy Vary - Tenisklub Cheb
0
2.
ODR II. KV B
12.5.2024, TK Sokolov - Lokomotiva Karlovy Vary
0
3.
ODR II. KV B
26.5.2024, TCF Schicht Mariánské Lázně - Lokomotiva Karlovy Vary
0
1.
ODR II. KV semifinále, finále
16.6.2024 finále, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Lokomotiva Plzeň C
0
2.
ODR II. KV semifinále, finále
2.6.2024 semifinále 1, TK Kaznějov - Lokomotiva Karlovy Vary
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODR II. KV B
5.5.2024, Lokomotiva Karlovy Vary - Tenisklub Cheb
0
2.
ODR II. KV B
12.5.2024, TK Sokolov - Lokomotiva Karlovy Vary
0
3.
ODR II. KV B
26.5.2024, TCF Schicht Mariánské Lázně - Lokomotiva Karlovy Vary
0
1.
ODR II. KV semifinále, finále
16.6.2024 finále, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Lokomotiva Plzeň C
0
2.
ODR II. KV semifinále, finále
2.6.2024 semifinále 1, TK Kaznějov - Lokomotiva Karlovy Vary
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
26.5.2024, ODR II. KV B
TCF Schicht Mariánské Lázně - Lokomotiva Karlovy Vary
team - Teušlová Klára scr.
získané body: 0 b.
team - Hrubcová scr.
získané body: 0 b.