Český tenisový svaz

Brůhová Valentina

Datum narození:
26.12.2007
Platnost reg. do:
13.05.2022
Klub:
SPORT EDEN Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Rudná
903 (3)
 
 
 
2019
LTC Rudná
818 (4)
 
 
 
2020
LTC Rudná
380 (1)
796 (3)
 
 
2021
SPORT EDEN Beroun
 
440 (4)
 
 
2022
SPORT EDEN Beroun
 
 
446 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.08.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 250), K: 4/4

10
2
11.09.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 250), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
20/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.08.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 250), K: 4/4

0
2
11.09.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 250), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27 - III. třída C
6.6.2021 NT 12.6., LTC Rudná - TJ Sokol Dobřichovice
1
2.
27 - III. třída C
20.6.2021 NT 27.6., Lokomotiva Beroun B - LTC Rudná
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27 - III. třída C
6.6.2021 NT 12.6., LTC Rudná - TJ Sokol Dobřichovice
1
2.
27 - III. třída C
20.6.2021 NT 27.6., Lokomotiva Beroun B - LTC Rudná
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - II. třída A
5.6.2021 NT 13.6., SPORT EDEN Beroun - Tenisový klub Mníšek
1
2.
33 - II. třída A
19.6.2021 NT 26.6., TJ Kralupy o.s. - SPORT EDEN Beroun
3
3.
33 - II. třída A
29.5.2021 NT 30.5., SPORT EDEN Beroun - Lokomotiva Zdice
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - II. třída A
5.6.2021 NT 13.6., SPORT EDEN Beroun - Tenisový klub Mníšek
1
2.
33 - II. třída A
19.6.2021 NT 26.6., TJ Kralupy o.s. - SPORT EDEN Beroun
2
3.
33 - II. třída A
29.5.2021 NT 30.5., SPORT EDEN Beroun - Lokomotiva Zdice
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8