Datum narození: | 09.02.2008 |
Platnost reg. do: | 22.04.2025 |
Klub: | TJ Sokol Strančice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2019 | TJ Sokol Strančice | 1082 (4) | |||
2020 | TJ Sokol Strančice | 1646 (3) | |||
2021 | TJ Sokol Strančice | 1328 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 18 - IV. třída F 27.04.2024 NT 01.05., TJ Sokol Strančice - SPORTTENIS Poříčí B |
0 |
2. | 18 - IV. třída F 25.05.2024 NT 02.06., TK Scentrum Benešov, z.s. - TJ Sokol Strančice |
0 |
3. | 18 - IV. třída F 04.05.2024 NT 12.05., TK Týnec nad Sáz. B - TJ Sokol Strančice |
0 |
4. | 18 - IV. třída F 11.05.2024 NT 19.05., TJ Sokol Strančice - Sokol Velké Popovice |
0 |
5. | 18 - IV. třída F 22.06.2024 NT 29.06., I. ČLTPK Čerčany C - TJ Sokol Strančice |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 18 - IV. třída F 27.04.2024 NT 01.05., TJ Sokol Strančice - SPORTTENIS Poříčí B |
0 |
2. | 18 - IV. třída F 25.05.2024 NT 02.06., TK Scentrum Benešov, z.s. - TJ Sokol Strančice |
0 |
3. | 18 - IV. třída F 04.05.2024 NT 12.05., TK Týnec nad Sáz. B - TJ Sokol Strančice |
0 |
4. | 18 - IV. třída F 11.05.2024 NT 19.05., TJ Sokol Strančice - Sokol Velké Popovice |
0 |
5. | 18 - IV. třída F 22.06.2024 NT 29.06., I. ČLTPK Čerčany C - TJ Sokol Strančice |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
27.04.2024 NT 01.05., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - SPORTTENIS Poříčí B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kudrna Martin | - | Winkler Ludvík | 1:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - SPORTTENIS Poříčí B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hupcej, Kudrna | - | Slanina, Rajdl | 5:7, 7:6, 6:7 |
získané body: 0 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 18 - IV. třída F TK Scentrum Benešov, z.s. - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vorel Ivan | - | Kudrna Martin | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 18 - IV. třída F TK Scentrum Benešov, z.s. - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vorel, Řezníček | - | Kudrna, Kudrna | 6:4, 6:0 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 18 - IV. třída F TK Týnec nad Sáz. B - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Cyrány Jan | - | Kudrna Martin | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 18 - IV. třída F TK Týnec nad Sáz. B - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hruška, Kofol | - | Kudrna, Havel | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - Sokol Velké Popovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kudrna Martin | - | Mařík Kristian | 0:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - Sokol Velké Popovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Havel, Kudrna | - | Hradil, Mařík | 3:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
22.06.2024 NT 29.06., 18 - IV. třída F I. ČLTPK Čerčany C - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dvořák Vladimír | - | Kudrna Martin | 6:1, 6:7, 6:1 |
získané body: 0 b. |
22.06.2024 NT 29.06., 18 - IV. třída F I. ČLTPK Čerčany C - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kalenda, Sekyra | - | Kudrna, Kudrna | 6:1, 6:4 |
získané body: 0 b. |