Český tenisový svaz

Hrabánek Michal

Datum narození:
03.12.2007
Platnost reg. do:
22.10.2024
Klub:
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
571 (9)
 
 
 
2019
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
272 (15)
818 (3)
 
 
2020
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
211 (1)
 
 
 
2021
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
293 (9)
 
 
2022-Z
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
368 (1)
695 (3)
 
2022-L
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
469 (1)
681 (3)
 
2023-Z
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
672 (4)
 
2023-L
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
531 (4)
 
2024-Z
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
 
 
509 (6)
 
2024-L
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
 
 
663 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
14 - IV. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TK SC Mladá Boleslav B - Fit klub Lysá nad Labem
1
2.
14 - IV. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TJ Sokol Kostelec nad Labem - TK SC Mladá Boleslav B
1
3.
14 - IV. třída B
04.05.2024 NT 12.05., TO Sokol Nehvizdy - TK SC Mladá Boleslav B
0
4.
14 - IV. třída B
11.05.2024 NT 19.05., TK SC Mladá Boleslav B - TK Mnichovo Hradiště C
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
14 - IV. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TK SC Mladá Boleslav B - Fit klub Lysá nad Labem
0
2.
14 - IV. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TJ Sokol Kostelec nad Labem - TK SC Mladá Boleslav B
1
3.
14 - IV. třída B
04.05.2024 NT 12.05., TO Sokol Nehvizdy - TK SC Mladá Boleslav B
0
4.
14 - IV. třída B
11.05.2024 NT 19.05., TK SC Mladá Boleslav B - TK Mnichovo Hradiště C
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
26.05.2024 NT 01.06., LTC Houštka B - TK SC Mladá Boleslav B
0
2.
22 - I. třída B
28.04.2024 NT 08.05., TK SC Mladá Boleslav B - TK Radošovice
4
3.
22 - I. třída B
05.05.2024 NT 11.05., Slavoj Český Brod B - TK SC Mladá Boleslav B
1
4.
22 - I. třída B
12.05.2024 NT 25.05., TK SC Mladá Boleslav B - PTA - Říčany B
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
26.05.2024 NT 01.06., LTC Houštka B - TK SC Mladá Boleslav B
0
2.
22 - I. třída B
28.04.2024 NT 08.05., TK SC Mladá Boleslav B - TK Radošovice
0
3.
22 - I. třída B
05.05.2024 NT 11.05., Slavoj Český Brod B - TK SC Mladá Boleslav B
1
4.
22 - I. třída B
12.05.2024 NT 25.05., TK SC Mladá Boleslav B - PTA - Říčany B
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6