Datum narození: | 10.06.2008 |
Platnost reg. do: | 19.04.2025 |
Klub: | SK TALENT 13 - spolek |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2019 | SK TALENT 13 - spolek | 1219 (4) | |||
2020 | SK TALENT 13 - spolek | 1007 (6) | |||
2022-Z | SK TALENT 13 - spolek | 656 (3) |
|||
2022-L | SK TALENT 13 - spolek | 764 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 25 - III.třída A 26.05.2024 NT 01.06., SK TALENT 13 - spolek - TK Tenisek Buštěhrad |
0 |
2. | 25 - III.třída A 02.06.2024 NT 08.06., TJ Sokol Dobřichovice - SK TALENT 13 - spolek |
0 |
3. | 25 - III.třída A 05.05.2024 NT 11.05., SK TALENT 13 - spolek - Tenis Club Mokropsy |
1 |
4. | 25 - III.třída A 16.06.2024 NT 22.06., SK TALENT 13 - spolek - Tenisový klub Černošice |
1 |
5. | 25 - III.třída A 12.05.2024 NT 25.05., LTC Rakovník - SK TALENT 13 - spolek |
3 |
6. | 25 - III.třída A 23.06.2024 NT 30.06., TC Tachlovice A - SK TALENT 13 - spolek |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 6 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 11 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 11 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 25 - III.třída A 26.05.2024 NT 01.06., SK TALENT 13 - spolek - TK Tenisek Buštěhrad |
1 |
2. | 25 - III.třída A 02.06.2024 NT 08.06., TJ Sokol Dobřichovice - SK TALENT 13 - spolek |
0 |
3. | 25 - III.třída A 05.05.2024 NT 11.05., SK TALENT 13 - spolek - Tenis Club Mokropsy |
1 |
4. | 25 - III.třída A 16.06.2024 NT 22.06., SK TALENT 13 - spolek - Tenisový klub Černošice |
1 |
5. | 25 - III.třída A 12.05.2024 NT 25.05., LTC Rakovník - SK TALENT 13 - spolek |
2 |
6. | 25 - III.třída A 23.06.2024 NT 30.06., TC Tachlovice A - SK TALENT 13 - spolek |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 5 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 11 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 11 |
26.05.2024 NT 01.06., 25 - III.třída A SK TALENT 13 - spolek - TK Tenisek Buštěhrad | ||||
---|---|---|---|---|
team | Barth Daniel | - | Kiml František | 5:7, 0:6 |
získané body: 0 b. |
26.05.2024 NT 01.06., 25 - III.třída A SK TALENT 13 - spolek - TK Tenisek Buštěhrad | ||||
---|---|---|---|---|
team | Barth, Petružálek | - | Beneš, Havelka | 6:0, 6:2 |
získané body: 1 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 25 - III.třída A TJ Sokol Dobřichovice - SK TALENT 13 - spolek | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šebesta Adam | - | Barth Daniel | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 25 - III.třída A TJ Sokol Dobřichovice - SK TALENT 13 - spolek | ||||
---|---|---|---|---|
team | Janda, Šebesta | - | Šaroch, Barth | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 25 - III.třída A SK TALENT 13 - spolek - Tenis Club Mokropsy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Barth Daniel | - | Bláha Michal | 6:2, 3:6, 6:2 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 25 - III.třída A SK TALENT 13 - spolek - Tenis Club Mokropsy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šaroch, Barth | - | Kaiser, Bláha | 4:6, 6:4, 10:8 |
získané body: 1 b. |
16.06.2024 NT 22.06., 25 - III.třída A SK TALENT 13 - spolek - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Barth Daniel | - | Kacálek Vojtěch | 6:4, 6:0 |
získané body: 1 b. |
16.06.2024 NT 22.06., 25 - III.třída A SK TALENT 13 - spolek - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šaroch, Barth | - | Kacálek, Rott | 6:4, 6:4 |
získané body: 1 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 25 - III.třída A LTC Rakovník - SK TALENT 13 - spolek | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kukla Jakub | - | Barth Daniel | 0:6, 1:6 |
získané body: 3 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 25 - III.třída A LTC Rakovník - SK TALENT 13 - spolek | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kukla, Skyslák | - | Šaroch, Barth | 2:6, 3:6 |
získané body: 2 b. |
23.06.2024 NT 30.06., 25 - III.třída A TC Tachlovice A - SK TALENT 13 - spolek | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tomášek Matouš | - | Barth Daniel | 2:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |
23.06.2024 NT 30.06., 25 - III.třída A TC Tachlovice A - SK TALENT 13 - spolek | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tomášek, Šilar | - | Barth, Petružálek | 6:1, 3:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |