Datum narození: | 09.09.2008 |
Platnost reg. do: | 19.04.2025 |
Klub: | SK Tenis Kladno |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2020 | SK Tenis Kladno | 501 (9) | |||
2021 | SK Tenis Kladno | 300 (1) | 694 (3) |
||
2022-Z | SK Tenis Kladno | 252 (6) |
|||
2022-L | SK Tenis Kladno | 328 (6) |
|||
2023-Z | SK Tenis Kladno | 582 (1) |
|||
2023-L | SK Tenis Kladno | 681 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 25 - III.třída A 26.05.2024 NT 01.06., SK Tenis Kladno - Tenis Club Mokropsy |
1 |
2. | 25 - III.třída A 28.04.2024 NT 08.05., SK Tenis Kladno - SK TALENT 13 - spolek |
0 |
3. | 25 - III.třída A 02.06.2024 NT 08.06., LTC Rakovník - SK Tenis Kladno |
1 |
4. | 25 - III.třída A 05.05.2024 NT 11.05., TC Tachlovice B - SK Tenis Kladno |
1 |
5. | 25 - III.třída A 09.06.2024 NT 15.06., TC Tachlovice A - SK Tenis Kladno |
0 |
6. | 25 - III.třída A 16.06.2024 NT 22.06., SK Tenis Kladno - TK Tenisek Buštěhrad |
1 |
7. | 25 - III.třída A 19.05.2024 NT 25.05., SK Tenis Kladno - Tenisový klub Černošice |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 5 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 11 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 9 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 25 - III.třída A 26.05.2024 NT 01.06., SK Tenis Kladno - Tenis Club Mokropsy |
1 |
2. | 25 - III.třída A 28.04.2024 NT 08.05., SK Tenis Kladno - SK TALENT 13 - spolek |
0 |
3. | 25 - III.třída A 02.06.2024 NT 08.06., LTC Rakovník - SK Tenis Kladno |
2 |
4. | 25 - III.třída A 05.05.2024 NT 11.05., TC Tachlovice B - SK Tenis Kladno |
1 |
5. | 25 - III.třída A 09.06.2024 NT 15.06., TC Tachlovice A - SK Tenis Kladno |
0 |
6. | 25 - III.třída A 16.06.2024 NT 22.06., SK Tenis Kladno - TK Tenisek Buštěhrad |
1 |
7. | 25 - III.třída A 19.05.2024 NT 25.05., SK Tenis Kladno - Tenisový klub Černošice |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 6 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 11 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 9 |
26.05.2024 NT 01.06., 25 - III.třída A SK Tenis Kladno - Tenis Club Mokropsy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vašta Petr | - | Bláha Michal | 7:5, 6:2 |
získané body: 1 b. |
26.05.2024 NT 01.06., 25 - III.třída A SK Tenis Kladno - Tenis Club Mokropsy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Antoš, Vašta | - | Kaiser, Kovařík | 7:5, 6:4 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 25 - III.třída A SK Tenis Kladno - SK TALENT 13 - spolek | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vašta Petr | - | scr. | |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 25 - III.třída A SK Tenis Kladno - SK TALENT 13 - spolek | ||||
---|---|---|---|---|
team | Antoš, Vašta | - | , | scr. |
získané body: 0 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 25 - III.třída A LTC Rakovník - SK Tenis Kladno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Skyslák Darek | - | Vašta Petr | 3:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 25 - III.třída A LTC Rakovník - SK Tenis Kladno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vašek, Skyslák | - | Antoš, Vašta | 2:6, 1:6 |
získané body: 2 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 25 - III.třída A TC Tachlovice B - SK Tenis Kladno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Štefl Jakub | - | Vašta Petr | 4:6, 7:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 25 - III.třída A TC Tachlovice B - SK Tenis Kladno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Toperczer, Suchy | - | Antoš, Vašta | 3:6, 6:7 |
získané body: 1 b. |
09.06.2024 NT 15.06., 25 - III.třída A TC Tachlovice A - SK Tenis Kladno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Štrupl Alfréd | - | Vašta Petr | 6:1, 4:6, 6:4 |
získané body: 0 b. |
09.06.2024 NT 15.06., 25 - III.třída A TC Tachlovice A - SK Tenis Kladno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Krejčík, Štrupl | - | Antoš, Vašta | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
16.06.2024 NT 22.06., 25 - III.třída A SK Tenis Kladno - TK Tenisek Buštěhrad | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vašta Petr | - | Vampula Jonáš | 6:0, 6:0 |
získané body: 1 b. |
16.06.2024 NT 22.06., 25 - III.třída A SK Tenis Kladno - TK Tenisek Buštěhrad | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vašta, Bernhard | - | Vampula, Strnad | 6:1, 6:1 |
získané body: 1 b. |
19.05.2024 NT 25.05., 25 - III.třída A SK Tenis Kladno - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vašta Petr | - | Kára Kryštof | 6:1, 6:1 |
získané body: 1 b. |
19.05.2024 NT 25.05., 25 - III.třída A SK Tenis Kladno - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Antoš, Vašta | - | Kacálek, Kára | 7:5, 5:7, 1:0 |
získané body: 1 b. |