Český tenisový svaz

Vaníček Josef

Datum narození:
23.12.2005
Platnost reg. do:
07.04.2023
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Lokomotiva Zdice
851 (6)
 
 
 
2017
Lokomotiva Zdice
608 (9)
1023 (3)
 
 
2018
Lokomotiva Zdice
603 (1)
621 (4)
 
 
2019
TJ Sokol Vysočany
 
467 (6)
950 (3)
 
2020
TJ Sokol Vysočany
 
361 (1)
675 (4)
 
2021
TJ Sokol Vysočany
 
 
546 (4)
 
2022-Z
TJ Sokol Vysočany
 
 
436 (4)
 
2022-L
TJ Sokol Vysočany
 
 
535 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
05 - II. třída C
25.06.2022 NT 02.07., TK Březnice - LTC Rudná B
4
2.
05 - II. třída C
28.05.2022 NT 05.06., TK Březnice - Sportclub Řevnice, z.s.
0
3.
05 - II. třída C
30.04.2022 NT 08.05., TC VITALITY Březnice - TK Březnice
0
4.
05 - II. třída C
07.05.2022 NT 15.05., TK Březnice - TJ Sokol Jílové TK
0
5.
05 - II. třída C
04.06.2022 NT 19.06., Tenisový klub Mníšek - TK Březnice
0
6.
05 - II. třída C
14.05.2022 NT 22.05., Tenisový klub Černošice B - TK Březnice
0
7.
05 - II. třída C
18.06.2022 NT 26.06., TK Březnice - Spartak Rožmitál
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
05 - II. třída C
25.06.2022 NT 02.07., TK Březnice - LTC Rudná B
0
2.
05 - II. třída C
28.05.2022 NT 05.06., TK Březnice - Sportclub Řevnice, z.s.
0
3.
05 - II. třída C
30.04.2022 NT 08.05., TC VITALITY Březnice - TK Březnice
0
4.
05 - II. třída C
07.05.2022 NT 15.05., TK Březnice - TJ Sokol Jílové TK
0
5.
05 - II. třída C
04.06.2022 NT 19.06., Tenisový klub Mníšek - TK Březnice
0
6.
05 - II. třída C
14.05.2022 NT 22.05., Tenisový klub Černošice B - TK Březnice
0
7.
05 - II. třída C
18.06.2022 NT 26.06., TK Březnice - Spartak Rožmitál
5
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
01.07.2022

TK Březnice (C - 250), K: 4/4

32>16 Vaníček Josef- Bisek Jan Marek2:6, 6:3, 7:6 (5)
16>8 Vaníček Josef- Kučera Daniel6:3, 6:2
8>4 Kuba Jakub- Vaníček Josef4:6, 6:2, 7:6 (4)
získané body: 10 b.
01.07.2022

TK Březnice (C - 250), K: 4/4

16>8 Kupka, Vaníček - Kraus, Bisek 6:3, 6:4
8>4 Brettl, Kuba - Kupka, Vaníček 6:3, 6:2
získané body: 5 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022, TJ Sokol Vysočany A - TK Olymp Praha A
1
1.
22. 1.třída B
29.05.2022, TJ Sokol Vysočany B - TK Písnice A
3
1.
23. 2.třída A
01.05.2022, TJ Sokol Vysočany C - LTC Radotín
1
2.
23. 2.třída A
08.05.2022, TK Hovorčovice - TJ Sokol Vysočany C
3
3.
23. 2.třída A
15.05.2022, Sokol Čimice - TJ Sokol Vysočany C
3
4.
23. 2.třída A
05.06.2022, TENIS Klánovice B - TJ Sokol Vysočany C
1
5.
23. 2.třída A
19.06.2022, TJ Sokol Vysočany C - Tempo Praha
1
6.
23. 2.třída A
26.06.2022, Lokomotiva Praha B - TJ Sokol Vysočany C
3
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022, TJ Sokol Vysočany A - TK Olymp Praha A
4
1.
22. 1.třída B
29.05.2022, TJ Sokol Vysočany B - TK Písnice A
0
1.
23. 2.třída A
01.05.2022, TJ Sokol Vysočany C - LTC Radotín
1
2.
23. 2.třída A
08.05.2022, TK Hovorčovice - TJ Sokol Vysočany C
0
3.
23. 2.třída A
15.05.2022, Sokol Čimice - TJ Sokol Vysočany C
3
4.
23. 2.třída A
05.06.2022, TENIS Klánovice B - TJ Sokol Vysočany C
1
5.
23. 2.třída A
19.06.2022, TJ Sokol Vysočany C - Tempo Praha
4
6.
23. 2.třída A
26.06.2022, Lokomotiva Praha B - TJ Sokol Vysočany C
0
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24