Datum narození: | 11.11.1999 |
Platnost reg. do: | 15.04.2025 |
Klub: | TJ Sokol Strančice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 18 - IV. třída F 27.04.2024 NT 01.05., TJ Sokol Strančice - SPORTTENIS Poříčí B |
0 |
2. | 18 - IV. třída F 25.05.2024 NT 02.06., TK Scentrum Benešov, z.s. - TJ Sokol Strančice |
0 |
3. | 18 - IV. třída F 04.05.2024 NT 12.05., TK Týnec nad Sáz. B - TJ Sokol Strančice |
0 |
4. | 18 - IV. třída F 01.06.2024 NT 16.06., TJ Sokol Strančice - Tenisový oddíl Junior |
0 |
5. | 18 - IV. třída F 11.05.2024 NT 19.05., TJ Sokol Strančice - Sokol Velké Popovice |
0 |
6. | 18 - IV. třída F 15.06.2024 NT 23.06., TK Týnec nad Sáz. C - TJ Sokol Strančice |
0 |
7. | 18 - IV. třída F 22.06.2024 NT 29.06., I. ČLTPK Čerčany C - TJ Sokol Strančice |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 18 - IV. třída F 27.04.2024 NT 01.05., TJ Sokol Strančice - SPORTTENIS Poříčí B |
0 |
2. | 18 - IV. třída F 25.05.2024 NT 02.06., TK Scentrum Benešov, z.s. - TJ Sokol Strančice |
0 |
3. | 18 - IV. třída F 04.05.2024 NT 12.05., TK Týnec nad Sáz. B - TJ Sokol Strančice |
0 |
4. | 18 - IV. třída F 01.06.2024 NT 16.06., TJ Sokol Strančice - Tenisový oddíl Junior |
0 |
5. | 18 - IV. třída F 11.05.2024 NT 19.05., TJ Sokol Strančice - Sokol Velké Popovice |
0 |
6. | 18 - IV. třída F 15.06.2024 NT 23.06., TK Týnec nad Sáz. C - TJ Sokol Strančice |
1 |
7. | 18 - IV. třída F 22.06.2024 NT 29.06., I. ČLTPK Čerčany C - TJ Sokol Strančice |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
27.04.2024 NT 01.05., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - SPORTTENIS Poříčí B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hupcej Vojtěch | - | Dvořáček Petr | 3:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - SPORTTENIS Poříčí B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hupcej, Kudrna | - | Slanina, Rajdl | 5:7, 7:6, 6:7 |
získané body: 0 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 18 - IV. třída F TK Scentrum Benešov, z.s. - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vilímek Tomáš | - | Hupcej Vojtěch | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 18 - IV. třída F TK Scentrum Benešov, z.s. - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vilímek, Hrebičík | - | Hupcej, Dressler | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 18 - IV. třída F TK Týnec nad Sáz. B - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hruška Petr | - | Hupcej Vojtěch | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 18 - IV. třída F TK Týnec nad Sáz. B - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hruška, Pešan | - | Hupcej, Dressler | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - Tenisový oddíl Junior | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hupcej Vojtěch | - | Hájek Ondřej | 1:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - Tenisový oddíl Junior | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hupcej, Dressler | - | Hájek, Hauba | 3:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - Sokol Velké Popovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hupcej Vojtěch | - | Hradil Jakub | 1:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - Sokol Velké Popovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hupcej, Dressler | - | Bubeník, Tabášek | 5:7, 4:6 |
získané body: 0 b. |
15.06.2024 NT 23.06., 18 - IV. třída F TK Týnec nad Sáz. C - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Koubek Tomáš | - | Hupcej Vojtěch | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
15.06.2024 NT 23.06., 18 - IV. třída F TK Týnec nad Sáz. C - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Koubek, Padevět | - | Hupcej, Dressler | 4:6, 6:2, 11:13 |
získané body: 1 b. |
22.06.2024 NT 29.06., 18 - IV. třída F I. ČLTPK Čerčany C - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vorálek Karel | - | Hupcej Vojtěch | 1:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
22.06.2024 NT 29.06., 18 - IV. třída F I. ČLTPK Čerčany C - TJ Sokol Strančice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Škopek, Virag | - | Dressler, Hupcej | 5:7, 2:6 |
získané body: 1 b. |