Český tenisový svaz

Silovský Miroslav

Datum narození:
26.04.2003
Platnost reg. do:
30.03.2022
Klub:
TK Dýšina
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Dýšina
1748 (3)
 
 
 
2016
TK Dýšina
488 (1)
 
 
 
2017
TK Dýšina
 
364 (9)
 
 
2018
TK Dýšina
 
348 (1)
965 (3)
 
2019
TK Dýšina
 
 
626 (4)
 
2020
TK Dýšina
 
 
401 (6)
 
2021
TK Dýšina
 
 
444 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODO I.A
29.5.2021, Prazdroj Plzeň - TK Dýšina A
1
2.
ODO I.A
19.6.2021, Sokol Nepomuk A - TK Dýšina A
1
1.
ODO II. A
29.5.2021, Slavoj Stod B - TK Dýšina B
1
2.
ODO II. A
05.6.2021, LTC Domažlice - TK Dýšina B
0
3.
ODO II. A
19.6.2021, TK Dýšina B - Sokol Nepomuk B
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODO I.A
29.5.2021, Prazdroj Plzeň - TK Dýšina A
0
2.
ODO I.A
19.6.2021, Sokol Nepomuk A - TK Dýšina A
0
1.
ODO II. A
29.5.2021, Slavoj Stod B - TK Dýšina B
1
2.
ODO II. A
05.6.2021, LTC Domažlice - TK Dýšina B
0
3.
ODO II. A
19.6.2021, TK Dýšina B - Sokol Nepomuk B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
29.5.2021, ODO I.A
Prazdroj Plzeň - TK Dýšina A
team Mouček, Čermák - Čechura, Silovský 3:6, 7:5, 1:0
získané body: 0 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.05.2021, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/-

0
2
31.07.2021, TK VS cup

TK Vodní stavby Plzeň (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.05.2021, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/-

-
2
31.07.2021, TK VS cup

TK Vodní stavby Plzeň (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODR II. A
06.6.2021, TK Kaznějov - LTC Sušice
1
2.
ODR II. A
20.6.2021, LTK Klatovy B - TK Kaznějov
3
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODR II. A
06.6.2021, TK Kaznějov - LTC Sušice
1
2.
ODR II. A
20.6.2021, LTK Klatovy B - TK Kaznějov
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
06.6.2021, ODR II. A
TK Kaznějov - LTC Sušice
team Silovský, Hnát - Sova, Illek 6:4, 7:6
získané body: 1 b.