Český tenisový svaz

Sieglová Dominika

Datum narození:
07.10.2007
Platnost reg. do:
06.03.2025
Klub:
Slavoj Žiželice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Slavoj Žiželice
951 (3)
 
 
 
2019
Slavoj Žiželice
380 (9)
 
 
 
2020
Slavoj Žiželice
400 (1)
 
 
 
2022-Z
Slavoj Žiželice
 
543 (1)
 
 
2022-L
Slavoj Žiželice
 
661 (1)
 
 
2023-Z
Slavoj Žiželice
 
 
635 (3)
 
2023-L
Slavoj Žiželice
 
 
704 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
10 - III. třída D
27.04.2024 NT 01.05., TENIS VLAŠIM,z.s. B - Slavoj Žiželice B
0
2.
10 - III. třída D
04.05.2024 NT 12.05., Slavoj Žiželice B - TK Hrušov
0
3.
10 - III. třída D
01.06.2024 NT 16.06., Slavoj Žiželice B - Jiskra Zruč
1
4.
10 - III. třída D
08.06.2024 NT 16.06., Slavoj Žiželice B - TK Radošovice D
0
5.
10 - III. třída D
15.06.2024 NT 23.06., Sparta Kutná Hora - Slavoj Žiželice B
1
6.
10 - III. třída D
18.05.2024 NT 26.05., TJ Kavalier Sázava - Slavoj Žiželice B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
10 - III. třída D
27.04.2024 NT 01.05., TENIS VLAŠIM,z.s. B - Slavoj Žiželice B
0
2.
10 - III. třída D
04.05.2024 NT 12.05., Slavoj Žiželice B - TK Hrušov
1
3.
10 - III. třída D
01.06.2024 NT 16.06., Slavoj Žiželice B - Jiskra Zruč
0
4.
10 - III. třída D
08.06.2024 NT 16.06., Slavoj Žiželice B - TK Radošovice D
0
5.
10 - III. třída D
15.06.2024 NT 23.06., Sparta Kutná Hora - Slavoj Žiželice B
1
6.
10 - III. třída D
18.05.2024 NT 26.05., TJ Kavalier Sázava - Slavoj Žiželice B
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
2.6.2024 NT 15.6.2024, TJ Chlumec n/Cidlinou - TK Kruh
1
2.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
16.6.2024 NT 22.6.2024, TJ Lázně Bělohrad - TJ Chlumec n/Cidlinou
3
3.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
12.5.2024 NT 25.5.2024, TJ Chlumec n/Cidlinou - TK Lomnice n.Pop.-TK Semily
1
4.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
28.4.2024 NT 4.5.2024, TJ Chlumec n/Cidlinou - TK Dynamo Hradec Králové
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
2.6.2024 NT 15.6.2024, TJ Chlumec n/Cidlinou - TK Kruh
1
2.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
16.6.2024 NT 22.6.2024, TJ Lázně Bělohrad - TJ Chlumec n/Cidlinou
0
3.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
12.5.2024 NT 25.5.2024, TJ Chlumec n/Cidlinou - TK Lomnice n.Pop.-TK Semily
0
4.
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
28.4.2024 NT 4.5.2024, TJ Chlumec n/Cidlinou - TK Dynamo Hradec Králové
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6