Datum narození: | 07.07.1987 |
Platnost reg. do: | 14.04.2025 |
Klub: | Tenisový oddíl Junior |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2012 | Tenisový oddíl Junior | 622 (4) | |||
2013 | Tenisový oddíl Junior | 721 (3) | |||
2016 | Tenisový oddíl Junior | 781 (3) | |||
2018 | Tenisový oddíl Junior | 554 (4) | |||
2020 | Tenisový oddíl Junior | 962 (3) | |||
2021 | Tenisový oddíl Junior | 500 (3) | |||
2023-Z | Tenisový oddíl Junior | 738 (3) | |||
2023-L | Tenisový oddíl Junior | 763 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 18 - IV. třída F 27.04.2024 NT 01.05., Tenisový oddíl Junior - Sokol Velké Popovice |
0 |
2. | 18 - IV. třída F 25.05.2024 NT 02.06., Tenisový oddíl Junior - TK Týnec nad Sáz. C |
1 |
3. | 18 - IV. třída F 04.05.2024 NT 12.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - Tenisový oddíl Junior |
0 |
4. | 18 - IV. třída F 01.06.2024 NT 16.06., TJ Sokol Strančice - Tenisový oddíl Junior |
1 |
5. | 18 - IV. třída F 11.05.2024 NT 19.05., I. ČLTPK Čerčany C - Tenisový oddíl Junior |
0 |
6. | 18 - IV. třída F 15.06.2024 NT 23.06., Tenisový oddíl Junior - SPORTTENIS Poříčí B |
1 |
7. | 18 - IV. třída F 22.06.2024 NT 29.06., TK Týnec nad Sáz. B - Tenisový oddíl Junior |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 18 - IV. třída F 27.04.2024 NT 01.05., Tenisový oddíl Junior - Sokol Velké Popovice |
0 |
2. | 18 - IV. třída F 25.05.2024 NT 02.06., Tenisový oddíl Junior - TK Týnec nad Sáz. C |
1 |
3. | 18 - IV. třída F 04.05.2024 NT 12.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - Tenisový oddíl Junior |
0 |
4. | 18 - IV. třída F 01.06.2024 NT 16.06., TJ Sokol Strančice - Tenisový oddíl Junior |
1 |
5. | 18 - IV. třída F 11.05.2024 NT 19.05., I. ČLTPK Čerčany C - Tenisový oddíl Junior |
0 |
6. | 18 - IV. třída F 15.06.2024 NT 23.06., Tenisový oddíl Junior - SPORTTENIS Poříčí B |
1 |
7. | 18 - IV. třída F 22.06.2024 NT 29.06., TK Týnec nad Sáz. B - Tenisový oddíl Junior |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
27.04.2024 NT 01.05., 18 - IV. třída F Tenisový oddíl Junior - Sokol Velké Popovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Švestková Šárka | - | Hajdušková Eva | 2:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 18 - IV. třída F Tenisový oddíl Junior - Sokol Velké Popovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Plachá, Švestková | - | Taylor, Hajdušková | 2:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 18 - IV. třída F Tenisový oddíl Junior - TK Týnec nad Sáz. C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Švestková Šárka | - | Plachtová Andrea | 3:6, 6:2, 7:6 |
získané body: 1 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 18 - IV. třída F Tenisový oddíl Junior - TK Týnec nad Sáz. C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Plachá, Švestková | - | Rillichová, Plachtová | 5:7, 6:3, 1:0 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 18 - IV. třída F TK Scentrum Benešov, z.s. - Tenisový oddíl Junior | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mokošová Olga | - | Švestková Šárka | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 18 - IV. třída F TK Scentrum Benešov, z.s. - Tenisový oddíl Junior | ||||
---|---|---|---|---|
team | Červenková, Mokošová | - | Plachá, Švestková | 4:6, 6:3, 1:0 |
získané body: 0 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - Tenisový oddíl Junior | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bartošová Hana | - | Švestková Šárka | 6:7, 3:6 |
získané body: 1 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - Tenisový oddíl Junior | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kožíšková, Bartošová | - | Plachá, Švestková | 4:6, 6:0, 6:10 |
získané body: 1 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 18 - IV. třída F I. ČLTPK Čerčany C - Tenisový oddíl Junior | ||||
---|---|---|---|---|
team | Basovníčková Andrea | - | Švestková Šárka | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 18 - IV. třída F I. ČLTPK Čerčany C - Tenisový oddíl Junior | ||||
---|---|---|---|---|
team | Basovníčková, Holovská | - | Plachá, Švestková | 1:6, 6:3, 1:0 |
získané body: 0 b. |
15.06.2024 NT 23.06., 18 - IV. třída F Tenisový oddíl Junior - SPORTTENIS Poříčí B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Švestková Šárka | - | Weidenborner Eliška | 6:2, 6:2 |
získané body: 1 b. |
15.06.2024 NT 23.06., 18 - IV. třída F Tenisový oddíl Junior - SPORTTENIS Poříčí B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Plachá, Švestková | - | Winklerová, Weidenborner | 6:0, 6:2 |
získané body: 1 b. |
22.06.2024 NT 29.06., 18 - IV. třída F TK Týnec nad Sáz. B - Tenisový oddíl Junior | ||||
---|---|---|---|---|
team | - | Švestková Šárka | scr. | |
získané body: 0 b. | ||||
team | - | Plachá | scr. | |
získané body: 0 b. |
22.06.2024 NT 29.06., 18 - IV. třída F TK Týnec nad Sáz. B - Tenisový oddíl Junior | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |