Český tenisový svaz

Hostování pro sezónu 2024

Jméno hráčeDatum narozeníMat. klubDo klubuVěková kategorieDatum realizace hostování
Adamcová Veronika 27.06.2012 TO SK Žamberk SK Tenis Tišnov mladší žactvo 05.03.2024
Adamča Martin 23.01.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 06.03.2024
Adamec Martin 14.06.1982 Lokomotiva Nymburk TK Lysá n.L. dospělí 06.03.2024
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň dospělí 20.03.2024
Allgaier Alex 07.05.2015 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK babytenis 04.03.2024
Alturban Karel 08.06.2016 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice babytenis 08.03.2024
Ambrož Bruno 25.12.2008 TK Olymp Praha LTC Řevnice dospělí 06.03.2024
Ambrož Tomáš 05.03.2008 TJ LTC Poděbrady Lokomotiva Nymburk dorost 04.03.2024
Ambrus Viktor 10.12.2011 SK HAMR, z.s. SK Újezd Praha 4, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Ambruzík Miloslav 09.12.1982 TJ Bystrc z.s. ACE Team dospělí 06.03.2024
Aparin Alaoui Robert 02.12.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 16.04.2024
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 11.03.2024
Apltauer Jan 24.04.2011 TJ Radlice z.s. TJ Sokol Vysočany starší žactvo 11.03.2024
Apolínová Stella 04.06.2010 HTK Třebíč Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 08.03.2024
Arendar Roman 13.03.2000 TJ Spoje Praha Tempo Praha dospělí 08.03.2024
Archmannová Emma 01.12.2010 TK Most LTC Panorama Teplice dorost 06.03.2024
Archmannová Emma 01.12.2010 TK Most LTC Panorama Teplice dospělí 06.03.2024
Audy Sofie 20.11.2009 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš dospělí 03.03.2024
Augustýn Mikoláš 01.02.2003 SK HAMR, z.s. TC Spořilov Praha dospělí 07.03.2024
Baar Patrik 12.01.2010 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. I.ČLTK Praha starší žactvo 06.03.2024
Baar Patrik 12.01.2010 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice dorost 07.03.2024
Babica Lukáš 23.11.2010 Kelly Tennis Academy z.s. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 12.03.2024
Babica Lukáš 23.11.2010 Kelly Tennis Academy z.s. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 12.03.2024
Babická Karin 14.03.1996 I.ČLTK Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 11.03.2024
Babjak Martin 13.03.2012 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 08.03.2024
Bacíková Lucie 22.01.2001 TK VEVE Tábor TK Sezimovo Ústí dospělí 13.03.2024
Bacíková Veronika 30.01.1993 TK VEVE Tábor TK Sezimovo Ústí dospělí 13.03.2024
Bačíková Monika 21.05.2013 ŽLTC Brno TC Brno. mladší žactvo 05.03.2024
Baderle David 12.08.2008 Sokol Zábřeh T.J. Sokol Šumperk dorost 04.03.2024
Badžgoň David 01.11.2006 Tenisový klub Studénka z.s. TK Bílovec dorost 14.03.2024
Bahenský Miloš 21.09.1982 SK Slatina SHARK Brno dospělí 08.03.2024
Bachratý Karel 08.02.2011 LTC Praha VŠTJ Technika Praha strojní starší žactvo 04.03.2024
Bachratý Karel 08.02.2011 LTC Praha VŠTJ Technika Praha strojní dorost 04.03.2024
Bajerová Klára 06.06.2005 TC-MJ TENIS Líšeň TK Blansko dospělí 05.03.2024
Baláž Filip 05.02.2016 TK Olymp Praha SK HAMR, z.s. babytenis 13.03.2024
Balej Vanessa 25.06.2014 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 17.03.2024
Balounová Aneta 13.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK Tenisový klub Eden HK dospělí 06.03.2024
Balšínková Elena 06.04.2004 TO Odry Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 11.03.2024
Baničová Adela 14.02.2006 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 08.03.2024
Bániková Kristýna 05.11.2010 TK Ústí n. Orlicí TC SANITINO Litomyšl, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Baranec Dušan 24.01.2003 TK Zlín TK Kunštát dospělí 08.03.2024
Baránek Jan 15.04.2009 TK Zlín TK Fatra Napajedla dorost 06.03.2024
Bardovcy Kristýna 11.04.2012 TK Chomutov TK Most mladší žactvo 09.03.2024
Bardovcy Kristýna 11.04.2012 TK Chomutov TK Most starší žactvo 09.03.2024
Barina Václav 22.04.2011 TK AGROFERT Prostějov Tenisový klub Tesla Brno dorost 11.03.2024
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 07.03.2024
Baroňová Adéla 20.06.2008 TK Škoda Plzeň z.s. Tenisový klub Rokycany dospělí 04.03.2024
Baroňová Natálie 20.06.2008 TK Škoda Plzeň z.s. Tenisový klub Rokycany dospělí 04.03.2024
Barteček Filip 21.10.2013 TJ Baník Ostrava OKD TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 06.03.2024
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK Sparta Praha TK Kopřivnice z.s. dospělí 06.03.2024
Bartoněk Ivo 22.09.1975 Spartak Rožmitál TK Týnec nad Sázavou dospělí 05.03.2024
Bartonkova Dora 12.03.2010 Mosilana Brno BLTC Brno starší žactvo 05.03.2024
Bartonkova Dora 12.03.2010 Mosilana Brno BLTC Brno dorost 05.03.2024
Bartoš Adrian 13.08.2006 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 08.03.2024
Bartoš Adrian 13.08.2006 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 13.03.2024
Bartoš Ondřej 27.12.2001 TO Planá z.s. TO Slavoj Tachov dospělí 06.03.2024
Bartošová Hana 30.12.2002 TK Radošovice TJ Sokol Strančice dospělí 15.03.2024
Bartošová Veronika 20.03.2013 TJ Sokol Uherský Brod TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 06.03.2024
Bartůněk Pavel 29.08.1974 LTC Podolí Praha SK OAZA Praha dospělí 08.03.2024
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha LTK Liberec dospělí 06.03.2024
Basaraba Lenka 24.01.1977 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Písek dospělí 20.03.2024
Baštař Antonín 12.12.2011 LTC Beroun, z.s. Spartak Hořovice starší žactvo 05.03.2024
Baštařová Julie 12.12.2011 LTC Beroun, z.s. Spartak Hořovice starší žactvo 05.03.2024
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha TK Kopřivnice z.s. dospělí 11.03.2024
Bäumel Roman 24.06.1965 TO Sprint TO Bohemians Praha dospělí 08.03.2024
Baumová Nikola 11.09.1998 TC Dvůr Králové, z.s. TC Pankrác dospělí 04.03.2024
Bečičková Laura 25.08.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 11.03.2024
Bečková Laura 21.06.2012 TK Písek TK Ostrovec starší žactvo 20.04.2024
Bednár Adam 09.12.2007 TK Mnichovo Hradiště SK Tenis Rohatsko dorost 07.03.2024
Bejček Simon 17.04.2010 TK Most Jiskra Velké Březno dospělí 15.03.2024
Bejček Simon 17.04.2010 TK Most TK Kadaň dorost 13.03.2024
Bejček Stanislav 19.08.1976 TK Ústí n.Labem Jiskra Velké Březno dospělí 15.03.2024
Belošovičová Karolína 11.02.2009 TJ Baník Ostrava OKD Tenisklub7 dospělí 07.03.2024
Belošovičová Karolína 11.02.2009 TJ Baník Ostrava OKD Tenisklub7 dorost 07.03.2024
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 07.03.2024
Benáčková Veronika 22.06.2009 TC ESO Praha z.s. TK Horní Měcholupy dorost 05.03.2024
Bencová Kateřina 22.03.2004 TK FZŠ Trávníčkova Baník Praha dospělí 29.03.2024
Bencová Veronika 30.07.1998 TK FZŠ Trávníčkova Baník Praha dospělí 12.03.2024
Benda Valentyna 13.05.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TK SC OSTRAVA dospělí 06.03.2024
Bendová Daniela 11.06.2018 Slavoj Stod TK Lokomotiva Plzeň z.s. minitenis 15.03.2024
Bendova Kristyna 03.06.2008 Lokomotiva Praha TC ESO Praha z.s. dospělí 07.03.2024
Beneš Daniel 27.02.2006 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha dospělí 08.03.2024
Beneš Martin 16.11.1981 SK JC Sport Opava TK Opava dospělí 06.03.2024
Benešová Valentýna 09.10.2015 SHARK Brno SHARK Brno babytenis 15.04.2024
Benetková Jessica 13.03.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha dorost 05.03.2024
Benetková Jessica 13.03.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha dospělí 05.03.2024
Benke David 22.02.2016 BTK Brno TK Kunštát babytenis 08.03.2024
Benke Eliška 24.01.2018 BTK Brno TJ Brno-Komín minitenis 08.03.2024
Beránková Rozárie 28.10.2010 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň starší žactvo 05.03.2024
Beránková Rozárie 28.10.2010 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dorost 05.03.2024
Beranová Emma 06.06.2010 Lokomotiva Beroun TC VITALITY Březnice dospělí 01.03.2024
Beranová Emma 06.06.2010 Lokomotiva Beroun TC VITALITY Březnice dorost 01.03.2024
Bergerová Kateřina 10.11.1981 SK LAMA o.s. TK Opava dospělí 22.04.2024
Beriša Hajriz 30.09.1985 Sokol Chuchle TO Bohemians Praha dospělí 15.03.2024
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž TK Sokol Vizovice dospělí 08.03.2024
Bernardová Petra 10.12.2012 TK Sokol Horní Počernice,p.s. LOB S.A. Bohnice, z.s. mladší žactvo 06.03.2024
Bernas Berg 10.11.2016 TK Sparta Praha TK Olymp Praha babytenis 11.03.2024
Bernas Skrollan 24.06.2014 TK Olymp Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 01.03.2024
Bešík Dominik 06.10.2007 TK Severní Terasa TK Krásné Březno dospělí 01.03.2024
Beutlova Katerina 12.11.2013 TK Sparta Praha VŠTJ Technika Praha strojní starší žactvo 22.04.2024
Bezděková Nicol 13.04.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Lokomotiva Zdice dospělí 17.03.2024
Bezděková Nicol 13.04.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Lokomotiva Zdice dorost 17.03.2024
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 04.03.2024
Bezouška Antonín 27.09.2012 Pála Vízner Tennis z.s. Lokomotiva Praha mladší žactvo 09.03.2024
Bezouška Václav 14.09.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha dorost 09.03.2024
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Slavia Plzeň Tenis Dobříš dospělí 09.03.2024
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Slavia Plzeň F.H.TK Dobřichovice dorost 09.03.2024
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 17.04.2024
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha LTC Houštka dospělí 07.03.2024
Bílá Viola Zoe 08.12.2009 TJ Červený Kostelec TK Česká Skalice dorost 11.03.2024
Bílá Viola Zoe 08.12.2009 TJ Červený Kostelec TK Česká Skalice dospělí 10.03.2024
Bílková Blanka 08.05.1980 CTA Rudná LTC Řevnice dospělí 01.03.2024
Bílková Ema 05.03.2017 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice babytenis 06.03.2024
Bílý Tomáš 19.03.2014 TK Kaznějov SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 06.03.2024
Bisek Jan Marek 17.09.2007 TK Slavia Plzeň LTC Beroun, z.s. dorost 04.03.2024
Bisek Jan Marek 17.09.2007 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 07.03.2024
Bisek Martin Jakub 17.09.2007 TK Slavia Plzeň SK Tenis Mýto, z.s. dorost 04.03.2024
Blafková Terezie 02.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu TK Sezimovo Ústí dorost 05.03.2024
Bláha Karel 22.07.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha dospělí 23.03.2024
Bláha Karel 22.07.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha dorost 11.03.2024
Blahovec Mikuláš 09.08.2014 TJ Baník Ostrava OKD TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 06.03.2024
Blaščík Matyáš Dominik 26.09.2013 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž starší žactvo 08.03.2024
Blažejová Nela 01.09.2013 TC BORS CLUB Sokol Lanžhot starší žactvo 05.03.2024
Blažek Ctirad 07.08.2006 ŽLTC Brno Sokol Letovice dospělí 02.03.2024
Blažek Jan 13.09.2008 TK Lány TK SK Kladno, z.s. dorost 12.04.2024
Blažek Matěj 23.01.2016 TK Sparta Praha TK Olymp Praha babytenis 06.03.2024
Blažek Rostislav 20.12.1970 LTC Jaroměř TK Kvasiny dospělí 06.03.2024
Blažíková Tereza 20.02.2010 TJ Sokol Bílovice n.Svit. Mosilana Brno starší žactvo 03.03.2024
Blümelová Jana 24.05.1978 TK Frýdlant v Čechách TK Doksy dospělí 11.03.2024
Boček Igor 12.04.1985 TO Odry Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 11.03.2024
Boček Matyáš 22.07.2011 Wilson tenis centrum z.s. Slavoj Český Brod starší žactvo 04.03.2024
Bódiová Lucie 15.04.2008 TC Ostrava Nová Ves VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 08.03.2024
Bohatý Michal 13.05.2009 TC Bajda Kroměříž Jiskra Otrokovice dospělí 06.03.2024
Böhm Alex 17.04.2013 Lokomotiva Karlovy Vary TCG Karlovy Vary mladší žactvo 04.03.2024
Bohos Štěpán 23.02.1989 TK Dubí Tenis Proboštov z.s. dospělí 02.03.2024
Bochňáková Diana 24.12.2009 TC Ostrava Nová Ves TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 07.03.2024
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK Sparta Praha TK Louny dospělí 11.03.2024
Bolebruchová Emma 13.06.2013 LTC Hodonín TC BORS CLUB mladší žactvo 11.03.2024
Bolek Jan 28.10.2013 TJ Brno-Komín TK Milo Olomouc mladší žactvo 10.03.2024
Bolek Jan 28.10.2013 TJ Brno-Komín Start Brno starší žactvo 07.03.2024
Boot Nathalia 21.03.2014 TK Na Dolině o.s. TK Kopřivnice z.s. mladší žactvo 11.03.2024
Borůvka Michal 29.06.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 05.03.2024
Bosák Filip 14.01.2011 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. starší žactvo 05.03.2024
Boučková Karolína 07.05.2008 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 06.03.2024
Boudová Adéla 28.07.2011 TJ Sloup TK Kunštát dorost 08.03.2024
Boudová Adéla 28.07.2011 TJ Sloup TK Kunštát starší žactvo 08.03.2024
Bouchnerová Edita 17.11.2013 TC BORS CLUB TK Znojmo mladší žactvo 13.03.2024
Bouchnerová Edita 17.11.2013 TC BORS CLUB Sokol Lanžhot starší žactvo 10.03.2024
Boykanych Adam 07.08.2014 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 12.03.2024
Brabcová Nikola 20.11.2008 Sokol Dolní Počernice z.s. 1.TK Pacov dorost 09.03.2024
Bradna Jan 06.12.2014 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Opava mladší žactvo 16.04.2024
Brajer Michal 09.11.1965 Sportovní klub Žižkov Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 11.04.2024
Branc Vojtěch 03.10.2016 Slavoj Český Těšín TC Třinec babytenis 07.03.2024
Branišová Jitka 30.10.1987 1.TK Pacov Sokol V.Popovice dospělí 21.03.2024
Branžovská Lucie 25.01.1989 Spartak Rožmitál TK Bohutín, z.s. dospělí 15.03.2024
Breda Tomáš 29.03.2018 LTC Tábor 1903 TK Sparta Praha minitenis 03.03.2024
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TK Slavia Plzeň dospělí 14.03.2024
Brňovjáková Kateřina 07.02.2014 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 06.03.2024
Bronec Lukáš 11.09.2012 TK Neridé Sokol Petrovice starší žactvo 09.03.2024
Brož Jan 01.07.1978 TC Pankrác TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dospělí 14.03.2024
Brož Marek 30.11.2009 SK TK Vodňany TJ Blatná dorost 11.03.2024
Brožová Amélie 04.07.2006 SK Tenis Tišnov TK Znojmo dorost 12.03.2024
Brožová Kateřina 30.06.1998 TK Neridé TK Strakonice dospělí 06.03.2024
Brtník Jan 25.12.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Vyškov dospělí 05.03.2024
Brtník Josef 25.12.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Vyškov dospělí 05.03.2024
Brückner David 20.03.2008 I.ČLTK Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 06.03.2024
Brückner David 20.03.2008 I.ČLTK Praha TC Chrudim z.s. dospělí 05.03.2024
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha LTC Houštka dospělí 04.03.2024
Brusenbauch Alan 28.12.2011 TK Česká Třebová, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. starší žactvo 07.03.2024
Brusenbauch Karel 03.06.1971 TJ Nové Město na Moravě SK Tenis Tišnov dospělí 07.03.2024
Bryndova Anna Marie 06.02.2007 SK Tenis Kladno Tempo Praha dospělí 04.03.2024
Brynzei Daniel 02.12.2013 Tenisová akademie Siesta resort TK Holice mladší žactvo 05.03.2024
Březinová Iveta 14.06.1984 TK Spartak Jihlava TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 02.03.2024
Břicháček Bedřich 08.04.2006 F.H.TK Dobřichovice TK Sport Kolovraty dospělí 25.03.2024
Břicháčová Tereza 01.03.1992 SK Aritma Praha TJ Tatran Střešovice dospělí 05.03.2024
Bucharová Mia 29.07.2013 LTC Modřany 2005 TC Tachlovice mladší žactvo 07.03.2024
Buchner Robert 27.03.2011 TK Františkovy Lázně Tenisklub Cheb starší žactvo 06.03.2024
Buchner Robert 27.03.2011 TK Františkovy Lázně Tenisklub Cheb dorost 06.03.2024
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno Sokol Lanžhot dospělí 13.03.2024
Bulejka Adam 06.09.2012 TK Zlín TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 06.03.2024
Burda Jiří 14.11.2001 TK Hlučín TK Dolní Benešov dospělí 03.03.2024
Burdová Eliška 01.10.2011 TK Zlín TK Uherské Hradiště dorost 11.03.2024
Bureš Ondřej 11.07.2004 SK Tenis Duchcov LTC Litvínov dospělí 05.03.2024
Burešová Ella 06.02.2014 TK Sparta Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 08.03.2024
Burešová Karolína 23.01.2012 TK Sparta Praha TK Slavia Plzeň mladší žactvo 08.03.2024
Burešová Liliana 25.06.2011 TK Litvínov z.s. LTK TEPLICE o.s. starší žactvo 11.03.2024
Burešová Liliana 25.06.2011 TK Litvínov z.s. LTK TEPLICE o.s. dorost 11.03.2024
Burget Ctirad 27.02.1971 TJ Sokol Rudice, z.s. TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 05.03.2024
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Houštka dorost 08.03.2024
Buriánková Karin 10.05.2016 TK Drnovice TK Drnovice babytenis 06.03.2024
Bušková Kateřina 27.01.2006 TJ Sokol Vysočany Tenis Libochovice dospělí 12.03.2024
Bůžek Adam 27.06.2013 SK Tenis Kladno Tenis DLI Kladno starší žactvo 09.03.2024
Byrtus Adam 05.03.2010 TJ TK Neratovice LTC Mladá Boleslav z.s. starší žactvo 01.03.2024
Byrtusová Klára 07.02.2005 Tenis Brandýs n.L. TJ Sokol Kostelec nad Labem dospělí 01.03.2024
Cajthamlová Eliška 08.05.2009 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 06.03.2024
Camfrla Štěpán 23.04.1990 TK Dolní Dobrouč Sokol Petrovice dospělí 06.03.2024
CEBÁK FABIÁN 14.05.2007 Sokol Čebín SK Tenis Tišnov dorost 05.03.2024
CEBÁK FABIÁN 14.05.2007 Sokol Čebín SK Tenis Tišnov dospělí 05.03.2024
Cecava Patrick 19.09.2012 TK TENNISPOINT FM TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 04.03.2024
Cenklová Adriana 11.02.2010 LTK Klatovy TJ Břevnov dospělí 15.03.2024
Cienciala Jan 09.01.2004 TC Třinec TJ Sokol Vršovice II. dospělí 07.03.2024
Cimbura Matěj 31.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Kaznějov dorost 08.03.2024
Cinerová Tereza 17.10.2011 SK Tenis Tišnov Sokol Čebín dorost 11.03.2024
Ciprysová Barbora 08.06.2018 Sokol Lanžhot TJ Slavoj Velké Pavlovice minitenis 05.03.2024
Cisarz Kryštof 28.09.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha starší žactvo 07.03.2024
Císař Eduard 30.07.1969 TK Ruzyně Praha TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 04.03.2024
Císař Otakar 23.07.2007 TK Ruzyně Praha TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 04.03.2024
Císař Šimon 22.05.2005 TK Ruzyně Praha TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 04.03.2024
Coufalova Claudia 06.09.2013 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 19.03.2024
Coyago Patrick 24.04.2011 TC Chrudim z.s. TO TJ Tesla Pardubice starší žactvo 08.03.2024
Cunniffe Mia Caroline 12.09.2013 TJ Slavoj Chodová Planá TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 06.03.2024
Cunniffe Mia Caroline 12.09.2013 TJ Slavoj Chodová Planá TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 06.03.2024
Cvingráf Adam 03.11.2004 TKB Hrušovany z.s. TJ Brno-Komín dospělí 07.03.2024
Cymorek Jakub 05.08.1990 SK Vitality Slezsko o.s. TK Kunštát dospělí 08.03.2024
Czudek Michael 13.10.2003 SKT Frýdlant n.O. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek dospělí 06.03.2024
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 04.03.2024
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dospělí 03.03.2024
Čapková Tereza 25.03.2013 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TENIS Klánovice starší žactvo 04.03.2024
Čech Jakub 13.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 04.03.2024
Čepková Karolína 18.02.2010 Slavoj Český Brod Wilson tenis centrum z.s. dorost 01.03.2024
Čepková Kristýna 18.02.2010 Slavoj Český Brod Wilson tenis centrum z.s. dorost 01.03.2024
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 08.03.2024
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 08.03.2024
Čermáková Libuše 10.07.2000 SK Tenis Tišnov TJ Bystrc z.s. dospělí 06.03.2024
Černá Rozárie 14.02.2008 TK Botanika Bezděkov-Unhošť TK SK Kladno, z.s. dorost 15.03.2024
Černík Daniel 24.10.2010 LTK Liberec TK Frýdlant v Čechách starší žactvo 06.03.2024
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé LTC Houštka dospělí 06.03.2024
Černý Ondřej 27.07.2010 TK Milevsko, z.s. LTC Tábor 1903 starší žactvo 02.03.2024
Červená Vanessa 20.04.2012 TK Lány SK Tenis Kladno mladší žactvo 22.04.2024
Červenková Eliška 23.03.2012 TK Neridé Sokol Petrovice starší žactvo 11.03.2024
Červinka Petr 05.04.2000 TK Ústí n.Labem TK Louny dospělí 09.03.2024
Čevorová Nela 15.05.2009 TO SK Žamberk TK Dolní Dobrouč dospělí 11.03.2024
Čiperová Eliška 07.09.2008 TK Choceň LTC Vysoké Mýto dospělí 09.03.2024
Čiperová Eliška 07.09.2008 TK Choceň LTC Vysoké Mýto dorost 09.03.2024
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy TK Horažďovice dospělí 01.03.2024
Čižmář Sebastian 12.07.2016 TK Zlín TK Sokol Vizovice babytenis 08.03.2024
Čtvrtečková Tereza 12.09.2009 LTC Panorama Teplice TK Severní Terasa dorost 12.03.2024
Čumpelíková Karolína 28.08.2005 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Radošovice dospělí 04.03.2024
Čumpelíková Pavlína 07.11.2008 Pliskova Tennis Academy-Říčany TJ Kavalier Sázava dospělí 08.03.2024
Čumpelíková Pavlína 07.11.2008 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Radošovice dorost 04.03.2024
Čurdová Simona 15.03.2001 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ Sokol Vršovice II. dospělí 07.03.2024
Dam Phuong Hang 24.07.1995 Spartak Vrchlabí TC Přelouč dospělí 22.03.2024
Damm Laura Michelle 03.12.2007 I.ČLTK Praha TK Olymp Praha dorost 21.03.2024
Daněk Oldřich 06.06.2006 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TJ Sokol Vysočany dorost 07.03.2024
Danko Jan 06.08.1986 TO Planá z.s. TO Slavoj Tachov dospělí 08.03.2024
Daňová Ella 19.02.2010 TJ MEZ Vsetín TJ Zbrojovka Vsetín starší žactvo 11.03.2024
Datlová Tina 07.10.2011 TK Neridé Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 06.03.2024
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. Pašťa tenis, z.s. dospělí 02.03.2024
Davidová Klaudie 05.05.2015 SK LAMA o.s. SK JC Sport Opava babytenis 07.03.2024
Davis Eva 29.01.2014 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha mladší žactvo 14.03.2024
de Goeij Rafael 16.07.2014 Junior TC Praha TK Konstruktiva, z.s. mladší žactvo 12.03.2024
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s. TC Spořilov Praha dospělí 07.03.2024
Demlová Tereza 12.02.2008 TK Start Praha-Topolka Tenisový klub Mníšek dorost 08.03.2024
Derfl Christian 14.04.1995 LTC Modřany 2005 TJ Kralupy dospělí 06.03.2024
Derfl Šimon 09.04.2012 Sokol Čimice Tenis Akademie Bálek, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Derfl Šimon 09.04.2012 Sokol Čimice TK Neridé mladší žactvo 05.03.2024
Děrkas Zdeněk 30.04.1996 TK DEZA Valašské Meziříčí TC Brno. dospělí 05.03.2024
Dezort Damian Max 19.08.2013 TOPTENNIS club Tennis Hill Havířov o.s. mladší žactvo 11.03.2024
Dezort Damian Max 19.08.2013 TOPTENNIS club TK Havířov, z.s. starší žactvo 05.03.2024
Dihelová Sofie 25.10.2007 SK Tenis Kladno TK Stochov dospělí 05.03.2024
Dihelová Sofie 25.10.2007 SK Tenis Kladno TK Stochov dorost 05.03.2024
Dlouhý Jan 23.11.2007 LTC Slovan Kladno TK SK Kladno, z.s. dorost 06.03.2024
Dlouhý Jan 23.11.2007 LTC Slovan Kladno TJ Hvězda Kladno dospělí 13.03.2024
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 10.03.2024
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK Dolní Benešov Tenisový klub Minerva Opava,z.s. dorost 08.03.2024
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dospělí 07.03.2024
Dolanská Kateřina 24.10.2012 SHARK Brno TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 05.03.2024
Dolanská Kateřina 24.10.2012 SHARK Brno TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 05.03.2024
Dolečková Darija 15.03.2014 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha mladší žactvo 06.03.2024
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha LTC Slovan Kladno dospělí 09.03.2024
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 12.03.2024
Dolenský Vojtěch 01.08.2007 Lokomotiva Beroun TK Bouchalka dospělí 12.04.2024
Doležal Lukáš 08.07.2007 TJ Brno-Komín ŽLTC Brno dorost 06.03.2024
Doležal Ondřej 09.08.2008 TJ Sloup TK Blansko dorost 11.03.2024
Doležalová Emma 21.05.2012 TK Most LTC Panorama Teplice starší žactvo 13.03.2024
Doležalová Stela 27.07.2012 SK Tenis Kladno LTC Slovan Kladno mladší žactvo 13.03.2024
Doležel Filip 29.05.1993 TC Brno. I.ČLTK Praha dospělí 22.03.2024
Doležel Jakub 28.01.2018 TK Natali TK Drnovice minitenis 05.03.2024
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005 Pála Vízner Tennis z.s. dospělí 05.03.2024
Dolíhal Stanislav 13.11.2012 TK Komárov TC Komárov, z.s. mladší žactvo 09.03.2024
Dolínková Monika 05.02.1992 Jiskra Bechyně 1. Vestecká sportovní o.s. dospělí 06.03.2024
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha TK Ústí n.Labem dospělí 11.03.2024
Donald Natalie 27.08.2008 TK Olymp Praha TK Ústí n.Labem dospělí 04.03.2024
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TJ Baník Ostrava OKD VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 12.04.2024
Dorociaková Adéla 28.06.2003 TJ TK Březiněves CTA Rudná dospělí 09.03.2024
Doskočil Aleš 06.08.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Holice dorost 05.03.2024
Doskočil Martin 01.03.2007 TK Sparta Praha TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 13.03.2024
Dostál Adam 11.05.2006 TC ESO Praha z.s. TJ Spoje Praha dorost 07.03.2024
Dostál Marek 10.09.1973 TJ Kraví Hora Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 07.03.2024
Dostál Oskar 11.04.2015 Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. Energetik Chvaletice babytenis 05.03.2024
Dostál Robin 17.08.2012 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 08.03.2024
Dostál Robin 17.08.2012 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA mladší žactvo 13.03.2024
Dostálová Adriana 29.12.2008 TJ Kraví Hora Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 11.03.2024
Dostálová Alexandra 20.04.2005 TJ Kraví Hora Brno TK TILIA Brno dospělí 11.03.2024
Dostálová Erika 22.05.2013 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 08.03.2024
Dostálová Sofie 25.07.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 06.03.2024
Doubková Žaneta 16.07.2013 TJ Sokol Dolany, z.s. TJ Kralupy mladší žactvo 06.03.2024
Doudová Alena 30.11.2002 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Konstruktiva, z.s. dospělí 06.03.2024
Douša Adam 04.07.2014 LTC Kolín Sparta Kutná Hora dorost 10.04.2024
Drabbová Adriana 22.09.1993 TK Dynamo Hradec Králové Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 05.03.2024
Drábek Jan 18.12.2011 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 15.03.2024
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy TK Česká Třebová, z.s. dorost 11.03.2024
Dressler Vojtěch 19.10.1999 Sokol Říčany TJ Sokol Strančice dospělí 24.03.2024
Drhlík Dalibor 11.01.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s. TJ Sokol Liboc dorost 23.04.2024
Drhovská Sára 08.05.2008 Tenis Cibulka TK EMA o.s. dorost 04.03.2024
Drhovská Sára 08.05.2008 Tenis Cibulka TK EMA o.s. dospělí 04.03.2024
Drozd Metoděj 23.01.2013 TK Na Dolině o.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. mladší žactvo 06.03.2024
Drozdová Ella 17.05.2009 TC Ostrava Nová Ves VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 08.03.2024
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Pliskova Tennis Academy-Říčany Sokol Říčany dospělí 11.03.2024
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sokol Říčany TJ Solidarita Praha 10 dospělí 11.03.2024
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha TJ Radlice z.s. dospělí 14.03.2024
Duerl Isabela 21.02.2008 TJ Sokol Vysočany TJ TK Březiněves dospělí 14.03.2024
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 05.03.2024
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 05.03.2024
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko TO SK Žamberk dospělí 06.03.2024
Duchoň Daniel 12.06.2006 ŽLTC Brno TK Pelhřimov dospělí 05.03.2024
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 05.03.2024
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno dorost 06.03.2024
Durdynetsova Diana 01.07.2009 TK Čelákovice Tenis Jiřina, spolek dorost 06.03.2024
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha dospělí 25.03.2024
Dusbabová Kateřina 14.05.2012 TK Kvasiny Nespin, z.s. mladší žactvo 18.03.2024
Dušek Filip 16.02.2015 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK AGROFERT Prostějov babytenis 04.03.2024
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha TC Pankrác dospělí 09.03.2024
Dušková Adéla 09.03.2004 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. SK Štětí dospělí 06.03.2024
Dušková Darina 14.10.2010 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 dorost 09.03.2024
Dušková Darina 14.10.2010 I.ČLTK Praha TENIS Klánovice starší žactvo 09.03.2024
Dušková Hana 21.05.1999 TJ Slovan Broumov TK Kvasiny dospělí 06.03.2024
Dvorak Josef 20.01.1982 Tenis Libochovice TJ Sokol Budyně n.Ohř. dospělí 07.03.2024
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno TC Brno. dospělí 08.03.2024
Dvořák David 26.01.2005 SK Aritma Praha Pála Vízner Tennis z.s. dospělí 11.03.2024
Dvořák Filip 08.05.2012 Wilson tenis centrum z.s. Pliskova Tennis Academy-Říčany mladší žactvo 06.03.2024
Dvořák Filip 28.05.2007 TK Ústí n.Labem TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 11.03.2024
Dvořák Jan 16.10.2013 TK Sparta Praha TK Slavia Plzeň mladší žactvo 07.03.2024
Dvořák Jan 16.10.2013 TK Sparta Praha TK Most starší žactvo 11.03.2024
Dvořák Jan 12.04.2012 TK Doksy SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 07.03.2024
Dvořák Jonáš 09.05.2011 TK Neridé TK Čelákovice dorost 12.03.2024
Dvořák Petr 25.04.2009 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 08.03.2024
Dvořák Václav 27.11.1977 Slavoj Český Brod TK Čelákovice dospělí 11.03.2024
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka TJ Radlice z.s. dospělí 28.03.2024
Dvořáková Nikola 23.01.2008 TC Bajda Kroměříž TK Sokol Vizovice dospělí 08.03.2024
Dvořáková Sophie 07.08.2009 TK Most TK Ústí n.Labem dospělí 04.03.2024
Dvořáková Valentina 15.05.2004 TC Pankrác TC Pankrác dospělí 11.03.2024
Ehlenová Izabela 15.10.2009 Tennis club Hýskov SPORT EDEN Beroun dorost 05.03.2024
Ehrenbergerová Sophie 20.05.2008 TK SLOVANKA Č. Lípa I.ČLTK Praha dospělí 11.04.2024
Eiblová Ella 13.08.2014 TTC Tenis Talent Club, z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 11.03.2024
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 08.03.2024
Elísek Tomáš 10.07.1995 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Kunštát dospělí 08.03.2024
Ellová Markéta 09.09.2014 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. SK Týniště nad Orlicí mladší žactvo 04.03.2024
Ettler Karel 16.11.1974 TK Vimperk TK Prachatice z.s. dospělí 13.03.2024
Eversfield Thomas 07.01.2009 TK Olymp Praha SK Meteor Praha dospělí 08.03.2024
Fajfrová Eliška 08.05.2012 Tenis Akademie Bálek, z.s. Lokomotiva Zdice mladší žactvo 01.03.2024
Falusová Agáta 11.12.2007 TopTennis Xaverov s.r.o. TJ Slavia Radonice dorost 14.03.2024
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé TJ Sokol Jílové TK dospělí 07.03.2024
Farajpourova Aináz 17.07.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Radošovice dospělí 11.03.2024
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dospělí 13.03.2024
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dorost 13.03.2024
FEIGL Bruno 23.11.2012 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha mladší žactvo 10.03.2024
Feit Mikuláš 11.07.2017 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň babytenis 17.03.2024
Fejfar Jakub 24.11.2013 TK Start Praha-Topolka Wilson tenis centrum z.s. starší žactvo 11.03.2024
Fejfarová Nicol 24.11.2013 TK Start Praha-Topolka Wilson tenis centrum z.s. starší žactvo 11.03.2024
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dospělí 05.03.2024
Fejl Ondřej 25.09.2005 TK Písnice TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 05.03.2024
Felux Elizabeth 17.01.2013 SKT Frýdlant n.O. TK Na Dolině o.s. starší žactvo 15.03.2024
Felux Elizabeth 17.01.2013 SKT Frýdlant n.O. TJ Sokol Dolní Lhota mladší žactvo 13.03.2024
Felux Charlotte 05.10.2007 SKT Frýdlant n.O. TK Na Dolině o.s. dorost 15.03.2024
Felux Charlotte 05.10.2007 SKT Frýdlant n.O. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2024
Fiala Jiří 02.10.2006 Tennis Hill Havířov o.s. TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dorost 10.03.2024
Fiala Matyáš 06.10.2014 TK Benešov TENIS VLAŠIM,z.s. starší žactvo 14.03.2024
Fiala Tomáš 21.12.2011 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 08.03.2024
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s. LTK Liberec starší žactvo 04.03.2024
Fidler Tomáš 03.07.2008 Lokomotiva Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 06.03.2024
Fidler Tomáš 03.07.2008 Lokomotiva Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany dospělí 06.03.2024
Fiedler Jiří 14.06.2004 Tenisový klub SPORT,o.s. TK Kvasiny dospělí 06.03.2024
Fikáčková Andrea 08.04.2011 Spartak Hořovice Spartak Rožmitál dorost 06.03.2024
Fikáčková Andrea 08.04.2011 Spartak Hořovice LTC Beroun, z.s. starší žactvo 01.03.2024
Filatov Egor 20.05.2014 LTC Modřany 2005 TC Tachlovice starší žactvo 10.03.2024
Filipová Kateřina 07.04.2010 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dospělí 11.03.2024
Filipský Jakub 12.06.1995 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. HTK Třebíč dospělí 22.03.2024
Filjo Victoria 04.02.2015 TK Sparta Praha TK Olymp Praha babytenis 06.03.2024
Findeisová Markéta 22.05.1974 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TK SB Světlá n.Sáz. dospělí 07.03.2024
Fingerhutová Sára 25.11.2007 SK Tenis Kladno TK Stochov dospělí 07.03.2024
Fišer Adam 27.05.2013 TK Rynholec TK Stochov mladší žactvo 06.03.2024
Fleischmann Jan 25.01.1992 TK Olymp Praha Tempo Praha dospělí 04.03.2024
Flídr Rodan 12.12.2007 TO TJ Tesla Pardubice Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dospělí 04.03.2024
Flídr Rodan 12.12.2007 TO TJ Tesla Pardubice Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 04.03.2024
Florián Martin 10.04.2012 T.J. Sokol Šumperk TK Milo Olomouc mladší žactvo 04.03.2024
Florian Matěj 09.08.2010 TK Kvasiny Nespin, z.s. starší žactvo 06.03.2024
Florková Kateřina 07.01.2004 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TK Dolní Benešov dospělí 10.03.2024
Florová Sofie 11.05.2009 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 19.03.2024
Fojtík Tomáš 07.03.2007 TK Krnov TK Opava dorost 18.04.2024
Folbrecht Jan Tobiáš 29.06.2010 TK Bohutín, z.s. Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 06.03.2024
Foldová Kateřina 02.09.2010 TK Ústí n.Labem TK Ústí n.Labem dospělí 04.03.2024
Foldová Kateřina 02.09.2010 TK Ústí n.Labem I.ČLTK Praha starší žactvo 04.03.2024
Forejtek Jonáš 10.03.2001 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň dospělí 14.03.2024
Fortelková Karolína 22.04.2008 TCD Donovalská Lokomotiva Beroun dospělí 16.03.2024
Fraenklová Natálie 18.03.2011 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. dospělí 07.03.2024
Fraenklová Natálie 18.03.2011 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. dorost 07.03.2024
Freeman Eva Savannah 25.06.2009 1. Vestecká sportovní o.s. 1.TK Pacov dospělí 28.03.2024
Freeman Eva Savannah 25.06.2009 1. Vestecká sportovní o.s. 1.TK Pacov dorost 04.03.2024
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Sokol Vysočany Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 14.03.2024
Freiberg Radim 12.12.1975 TJ Tatran Střešovice Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 14.03.2024
Frelich Tomáš 11.07.2014 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice starší žactvo 06.03.2024
Frelich Tomáš 11.07.2014 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 06.03.2024
Frelichová Elena 24.03.2017 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň babytenis 12.03.2024
Frélichová Lucie 09.04.2007 LTC Modřany 2005 SK OAZA Praha dorost 15.03.2024
Fric Adam 30.06.2008 TK Louny LTC Beroun, z.s. dorost 18.04.2024
Fröhlich Jan 09.07.2007 TK Horní Měcholupy TK Neridé dorost 10.03.2024
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha TK Horní Měcholupy dospělí 10.03.2024
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha TK Neridé dorost 06.03.2024
Frojdová Jana 24.03.1986 TC VŠ Praha Lokomotiva Beroun dospělí 18.03.2024
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 08.03.2024
Frühaufová Nela 27.08.2009 LTC Modřany 2005 Sokol Chuchle dospělí 05.03.2024
Frühaufová Nela 27.08.2009 LTC Modřany 2005 TK Konstruktiva, z.s. dorost 05.03.2024
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TJ Spoje Praha TK AGROFERT Prostějov dorost 04.03.2024
Frydryšek Tomáš 20.04.1973 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 06.03.2024
Fuciman Michal 09.04.2013 TOPTENNIS club SKT Frýdlant n.O. mladší žactvo 04.03.2024
Fuciman Michal 09.04.2013 TOPTENNIS club SKT Frýdlant n.O. starší žactvo 04.03.2024
Fuchsík Jakub 09.07.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava starší žactvo 08.03.2024
Fuková Ines 10.05.2005 LTK Klatovy LTC Rudná dospělí 07.03.2024
Fuksová Natalie 04.09.2005 F.H.TK Dobřichovice Tenisklub Cheb dospělí 07.03.2024
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 10.03.2024
Gabzdylová Natálíe 18.05.2009 Městský tenisový klub Karviná TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 08.03.2024
Gabzdylová Natálíe 18.05.2009 Městský tenisový klub Karviná TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 08.03.2024
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s. SK JC Sport Opava dospělí 12.03.2024
Gao TianLe 02.04.2013 TLC Sport,z.s. SK Aritma Praha mladší žactvo 13.03.2024
Gao Tianshuo 02.10.2010 TLC Sport,z.s. SK Aritma Praha starší žactvo 11.03.2024
Gebala Marek 12.04.2008 Lokomotiva Praha TENIS Klánovice dorost 06.03.2024
Geprt Matyáš 09.10.2010 Sokol Zábřeh SK Véska starší žactvo 13.03.2024
Gerišer David 25.02.2011 TO TJ Svitavy TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 05.03.2024
Gerlich Adam 04.04.2012 TK Na Dolině o.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. mladší žactvo 06.03.2024
Gestinger Adam 09.05.2003 I.ČLTK Praha TK Hanspaulka dospělí 10.03.2024
Gilík Viktor 16.01.2015 SK LAMA o.s. SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. babytenis 05.03.2024
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Kročehlavy TK EMA o.s. dospělí 04.03.2024
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Kročehlavy TK EMA o.s. dorost 04.03.2024
Glazarová Anna 31.07.2009 SK OAZA Praha TK Týnec nad Sázavou dospělí 06.03.2024
Glazarová Anna 31.07.2009 SK OAZA Praha TK Scentrum Benešov, z.s. dorost 17.04.2024
Glazov Vjačeslav 25.04.1999 LTC Svoboda Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 08.03.2024
Goldmanová Kamila 06.01.1998 SK Tenis Tišnov TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 12.03.2024
Gollová Elizabeth 24.02.2013 LTC Slovan Kladno LTC Radotín starší žactvo 07.03.2024
Gorecký Pavel Levi 31.03.2014 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 05.03.2024
Gorecký Pavel Levi 31.03.2014 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 05.03.2024
Gottvaldová Anna 26.02.2011 TO TJ Tesla Pardubice TK Sparta Praha starší žactvo 01.03.2024
Gralton Cerys 01.02.2014 SK HIT Hradec Králové z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. mladší žactvo 05.03.2024
Graman Miroslav 11.06.1968 LTC VITON České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. dospělí 11.03.2024
Gregor David 19.06.2006 TK Lány TK Stochov dorost 05.03.2024
Gregor Jiří 04.06.1967 TK Sokol Horní Počernice,p.s. TopTennis Xaverov s.r.o. dospělí 05.03.2024
Gregus Petr 27.06.2006 TC Holešov, o.s. Jiskra Otrokovice dorost 06.03.2024
Grénarová Eliška 27.05.2013 TK Milo Olomouc LTC Velen Boskovice starší žactvo 04.03.2024
Gruberová Tereza 21.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 04.03.2024
Guerra Feijó Lukáš 14.08.2017 SK Aritma Praha TK Sparta Praha minitenis 02.03.2024
Guljuškin Štěpán 17.05.2011 Lokomotiva Zdice LTC Beroun, z.s. starší žactvo 11.03.2024
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 11.03.2024
Gvoždová Adéla 22.08.2012 Tennis Hill Havířov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 06.03.2024
Gvuzd Tomáš 06.05.2008 Tennis Hill Havířov o.s. TK Na Dolině o.s. dorost 13.03.2024
Hádková Anna 18.12.2010 TK Sport Kolovraty Sportcentrum Uhříněves starší žactvo 05.03.2024
Hádlík Jiří 06.02.2010 TC BORS CLUB TJ Slavoj Velké Pavlovice dorost 06.03.2024
Hadrabová Radka 07.01.2011 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice dorost 04.03.2024
Haišman Jaroslav 25.04.2014 TK Sparta Praha TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 15.03.2024
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 04.03.2024
Hájíčková Barbora 28.03.1991 TC Týn nad Vltavou TK Zliv dospělí 12.03.2024
Hájková Karolína 13.02.2014 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 06.03.2024
Hájková Karolína 13.02.2014 TK Sparta Praha TK Roudnice n.L. starší žactvo 06.03.2024
Hájková Sofie 10.07.2010 TK Neridé Sokol Petrovice starší žactvo 10.03.2024
Hakrová Elen 22.03.2013 TK Strakonice TK Písek mladší žactvo 11.03.2024
Hála Dominik 04.02.2011 TJ TK Neratovice TK Hovorčovice starší žactvo 08.03.2024
Halama Kryštof 16.04.2007 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou dospělí 11.03.2024
Halama Kryštof 16.04.2007 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 11.03.2024
Halml Tomáš 20.12.2013 TK Horažďovice TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 15.03.2024
Halounová Alexandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 05.03.2024
Halounová Sandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 05.03.2024
Halška David 16.07.2015 DTJ Tenis Vřesina TC Ostrava Nová Ves babytenis 11.03.2024
Halška Tim 21.10.2008 TK Opava SK JC Sport Opava dorost 15.04.2024
Hamous Robert 23.10.1983 LTC Slovan Kladno Tenis DLI Kladno dospělí 05.03.2024
Hamouz Pavel 11.05.2015 Sokol Řeporyje TJ Radlice z.s. babytenis 04.03.2024
Hamouz Petr 24.05.2012 Sokol Řeporyje TJ Radlice z.s. starší žactvo 04.03.2024
Hampel Klára 03.05.2012 TK Sparta Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 07.03.2024
Hampl Eduard 16.05.2014 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 07.03.2024
Hampl Viktor 04.10.2011 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dorost 03.03.2024
Hamr Lukáš 12.03.2016 TK Písnice TK Neridé babytenis 08.03.2024
Hána Sebastian 16.10.2013 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice mladší žactvo 08.04.2024
Hána Sebastian 16.10.2013 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice starší žactvo 15.03.2024
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 10.03.2024
Hančin Oliver 20.12.2010 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB dorost 11.03.2024
Hančin Oliver 20.12.2010 TK AGROFERT Prostějov Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 11.03.2024
Handlová Klára 18.09.2009 TK Benešov TK Scentrum Benešov, z.s. dorost 05.03.2024
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha TK Žatec dospělí 19.04.2024
Hanke Max 09.05.2007 TJ Sokol Vysočany SK OAZA Praha dospělí 07.03.2024
Hanzalová Natálie 19.12.2014 LTC VITON České Budějovice,z.s. LTC Velešín z.s. mladší žactvo 08.03.2024
Hanzalová Natálie 19.12.2014 LTC VITON České Budějovice,z.s. LTC Velešín z.s. starší žactvo 08.03.2024
Hanzelková Adéla 27.04.2009 TK Na Dolině o.s. TJ Sokol Dolní Lhota dorost 07.03.2024
Hanzelková Adéla 27.04.2009 TK Na Dolině o.s. Tenisklub7 dospělí 06.03.2024
Hanzíková Aneta 22.11.2010 TK Start Praha-Topolka TK Konstruktiva, z.s. dorost 07.03.2024
Hanzíková Aneta 22.11.2010 TK Start Praha-Topolka TJ Sokol Vysočany starší žactvo 11.03.2024
Haresta Jakub 01.12.2006 HTK Třebíč TK Náměšť nad Oslavou dospělí 07.03.2024
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s. Rožnovský tenisový klub dorost 07.03.2024
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s. TK Kopřivnice z.s. dospělí 10.03.2024
Häring Oliver 11.10.2006 TK Hovorčovice Sokol Čimice dospělí 19.03.2024
Häring Oliver 11.10.2006 TK Hovorčovice Sokol Čimice dorost 19.03.2024
Harrer Jakub 07.01.1987 Tenisový klub Eden HK Sokol Dolní Počernice z.s. dospělí 17.03.2024
Harrer Jan 26.02.1985 Tenisový klub Eden HK Sokol Dolní Počernice z.s. dospělí 19.03.2024
Hartigova Valerie 27.10.2008 LTC Houštka LTC Mladá Boleslav z.s. dospělí 14.03.2024
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc dospělí 05.03.2024
Haskell Maximilian 23.03.2009 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dorost 16.04.2024
Hašek Jakub 14.02.2004 ASK Lovosice TJ Sokol Třebenice dospělí 06.03.2024
Hátle Josef 11.06.2009 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad dorost 06.03.2024
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov SK JC Sport Opava dorost 12.03.2024
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 06.03.2024
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov TK TENNISPOINT FM dorost 07.03.2024
Havlíček Květoslav 05.05.1971 Lokomotiva Karlovy Vary TCG Karlovy Vary dospělí 06.03.2024
Havlíčková Ema 08.05.2014 TK Ústí n. Orlicí TK Dolní Dobrouč mladší žactvo 04.03.2024
Havlík Jan 12.04.2012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav I.ČLTK Praha mladší žactvo 15.03.2024
Havlík Josef 27.08.2006 Open Tennis Club TK Tenisek Buštěhrad dospělí 05.03.2024
Havlíková Andrea 12.02.2012 TK Na Dolině o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. mladší žactvo 12.03.2024
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Tenisek Buštěhrad dospělí 05.03.2024
Havlín Oskar 05.11.2012 Slavoj Žiželice TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 05.03.2024
Havlová Nela 10.07.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dorost 22.04.2024
havrlant david 18.03.2005 TK TJ Ostrava VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 08.03.2024
Hečková Karolína 05.08.1986 TK Náchod TJ Červený Kostelec dospělí 05.03.2024
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Kopřivnice z.s. dospělí 11.03.2024
Hejtmánková Amélie 13.11.2007 TK Slavia Plzeň Jiskra Otrokovice dospělí 06.03.2024
Herbolt Jan 07.03.2009 LTK Klatovy LTC Sušice dorost 14.03.2024
Herman Dominik 20.03.2006 TK Ústí n. Orlicí TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 07.03.2024
Hermanová Dita 31.03.2001 TK Drnovice TK Vyškov dospělí 16.04.2024
Hernych Jan 26.02.2012 Sokol Dolní Počernice z.s. TENIS Klánovice mladší žactvo 13.03.2024
Herrmann Vojtěch 09.04.1989 TK Pernštýn 1897 Pardubice USK Pardubice dospělí 08.03.2024
Hertlová Izabela 16.10.2013 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 09.03.2024
Hesek Vojtěch 02.10.2012 TK Havířov, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. mladší žactvo 09.03.2024
Hessová Adriana 10.11.2008 Tenisklub Cheb LTC Domažlice dorost 07.03.2024
Hindová Denisa 17.07.2002 I.ČLTK Praha LTC Houštka dospělí 09.03.2024
Hladíková Emma 19.03.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 04.03.2024
Hladký Jan 24.01.2011 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. dorost 11.03.2024
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé LTC Rudná dospělí 25.03.2024
Hlavnička Martin 09.06.2008 Jiskra Bechyně LTC Český Krumlov dorost 12.03.2024
Hlavnička Tomáš 08.11.2011 Jiskra Bechyně Sokol TK Kaplice dorost 14.03.2024
Hlavnička Tomáš 08.11.2011 Jiskra Bechyně TK Pelhřimov starší žactvo 05.03.2024
Hlídková Markéta 16.08.2011 TJ TK Neratovice TK Hovorčovice starší žactvo 08.03.2024
Hloupá Karolína 17.06.2008 TK Komárov TC Komárov, z.s. dospělí 06.03.2024
Hloušek Michal Zdeněk 09.11.2013 TK Natali TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 06.03.2024
Hnátek Marek 09.02.2010 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Olymp Praha starší žactvo 11.03.2024
Hoffmann Petr 21.03.1977 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. dospělí 25.03.2024
Hofman Tadeáš 06.09.2007 TJ Sokol Vysočany TK Stochov dospělí 07.03.2024
Hofrová Daniela 29.03.2010 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy starší žactvo 15.03.2024
Hogenová Tereza 04.07.2000 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy dospělí 18.03.2024
Hoch Jakub 26.08.2014 TJ Baník Ostrava OKD TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 06.03.2024
Hochmanová Barbora 07.10.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK SK HIT Hradec Králové z.s. dorost 07.03.2024
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov dospělí 08.03.2024
Holanova Sofie 14.01.2014 TopTennis Xaverov s.r.o. TK Radošovice mladší žactvo 05.03.2024
Holeček Jakub 26.10.2007 TK Čelákovice TK Lysá n.L. dospělí 05.03.2024
Holejšovská Julie 11.11.2014 TK Sparta Praha TJ Břevnov starší žactvo 13.03.2024
Holejšovská Julie 11.11.2014 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 07.03.2024
Holeksová Valentýna 04.02.2014 TK Strakonice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. mladší žactvo 12.03.2024
Holešovská Emma 18.08.2013 TJ Kraví Hora Brno Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 02.03.2024
Holešovský Jan 27.04.2011 TJ Kraví Hora Brno TK Brno Bosonohy,z.s. dorost 02.03.2024
Holický Prokop 23.01.2010 TK Hanspaulka VŠTJ Technika Praha strojní starší žactvo 06.03.2024
Holík Jakub 22.08.2007 HTK Třebíč TK Náměšť nad Oslavou dospělí 08.03.2024
Holiš Jonáš 01.01.2015 TK DEZA Valašské Meziříčí TK AGROFERT Prostějov babytenis 04.03.2024
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s. LTC Modřany 2005 dospělí 06.03.2024
Holl Martin 06.02.2007 Spartak Vrchlabí TK Lomnice n.Pop. dorost 06.03.2024
Holomek Aleš 09.10.2014 Sokol Lanžhot TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 11.03.2024
Holovská Nina 10.10.1975 TK Horní Měcholupy I. ČLTPK Čerčany dospělí 27.03.2024
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé Sokol Říčany dospělí 12.03.2024
Holub Martin 13.05.2008 TK Kvasiny TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 05.03.2024
Holubová Elena 24.04.2013 TC Bajda Kroměříž Jiskra Otrokovice mladší žactvo 06.03.2024
Holubová Eliška 12.09.2010 TJ Lokomotiva Veselí n.L. LTC Tábor 1903 dorost 12.03.2024
Holubová Eliška 12.09.2010 TJ Lokomotiva Veselí n.L. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 12.03.2024
Holý Matěj 19.10.2007 Tenis Akademie Bálek, z.s. LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 13.03.2024
Holý Matěj 19.10.2007 Tenis Akademie Bálek, z.s. LOB S.A. Bohnice, z.s. dorost 13.03.2024
Homola Jiří 10.12.2009 TK Brno Bosonohy,z.s. Tatran Starý Lískovec dorost 05.03.2024
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2024
Homolová Kateřina 08.06.2006 TK Brno Bosonohy,z.s. Tatran Starý Lískovec dorost 05.03.2024
HONČL Oskar 29.01.2015 SK HAMR, z.s. TK Sparta Praha babytenis 03.03.2024
Hönschová Josefína 25.03.2010 TK Gymnázium Uničov TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 08.03.2024
Honzíková Barbora 14.02.2008 TK Strakonice TK Vimperk dospělí 09.03.2024
Hora Maxmilian 24.06.2015 TK Zlín TK AGROFERT Prostějov babytenis 04.03.2024
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha ITS Tennis Club, z.s. dospělí 11.03.2024
Horák Matěj 16.11.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 17.04.2024
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dospělí 08.03.2024
Horák Tomáš 09.01.1998 TK Písek TJ Blatná dospělí 04.03.2024
Horák Vladimír 04.07.2007 Tenisový klub Studénka z.s. TK Kopřivnice z.s. dospělí 04.03.2024
Horáková Marie 26.06.2013 TK Strakonice TK Písek starší žactvo 11.03.2024
Horáková Marie 26.06.2013 TK Strakonice TK Písek mladší žactvo 07.03.2024
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín TK Sokol Vizovice dospělí 08.03.2024
Horáková Renata 09.01.2009 TJ Sokol Vysočany Sokol Petrovice dospělí 28.03.2024
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk TO TJ Svitavy dospělí 07.03.2024
Horňáková Ema 11.11.2015 TJ Sokol Uherský Brod SK Uherský Brod babytenis 11.03.2024
Horník Jiří 25.01.1961 Sokol Buštěhrad TK Tenisek Buštěhrad dospělí 08.03.2024
Horská Karolína 27.08.1985 Lokomotiva Praha TK Montáže, z.s. dospělí 04.03.2024
Horská Zuzana 09.11.2003 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary dospělí 11.03.2024
Horský Tobiáš 22.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 07.03.2024
Hortíková Barbora 05.10.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s. Tenis Akademie Bálek, z.s. dorost 18.03.2024
Horutová Agáta 22.05.2008 Tenisový klub Studénka z.s. Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 09.03.2024
Horvát Jan 18.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Březnice dorost 14.03.2024
Horvath Vojtěch 15.08.2010 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 08.03.2024
Horváthová Zuzana 02.07.2012 BLTC Brno Tenisový klub Tesla Brno starší žactvo 18.04.2024
Hořelka Robert 16.01.1989 SKT Frýdlant n.O. TK Na Dolině o.s. dospělí 15.03.2024
Hořelková Izabela 08.08.2016 TK Na Dolině o.s. SKT Frýdlant n.O. babytenis 10.03.2024
Hostáková Julie 21.04.2007 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dorost 11.03.2024
Hostáková Julie 21.04.2007 TK Sparta Praha LTC Slovan Kladno dospělí 05.03.2024
Hošpes Jonáš 09.11.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s. LTC Beroun, z.s. dorost 23.04.2024
Hovorka Hugo 21.04.2011 Tenis Dobříš Sportclub Řevnice, z.s. dorost 14.03.2024
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice TK Louny dospělí 04.03.2024
Hrabaň Richard 02.08.2013 TJ Sokol Dobřichovice T.J. Sokol Lety mladší žactvo 18.03.2024
Hrabovská Laura 01.07.2001 SHARK Brno SHARK Brno dospělí 18.04.2024
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s. Sokol Chuchle dospělí 10.03.2024
Hrach Václav 22.04.1974 Spartak Hořovice Lokomotiva Zdice dospělí 10.03.2024
Hrachová Vendula 17.06.2001 Spartak Hořovice Lokomotiva Zdice dospělí 07.03.2024
Hrazdil Jan 04.03.2005 I.ČLTK Praha TK Zlín dospělí 06.03.2024
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov, z.s. Městský tenisový klub Karviná dospělí 14.03.2024
Hrbáč Pavel 01.06.2008 TJ TO Sokol Stará Bělá Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 04.03.2024
Hrbáčová Viktorie 21.07.2013 TJ Sokol Uherský Brod SK Uherský Brod starší žactvo 11.03.2024
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 05.03.2024
Hrdlička Michal 09.12.1988 TK FZŠ Trávníčkova Baník Praha dospělí 26.03.2024
Hrdličková Linda 25.06.2014 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha mladší žactvo 25.03.2024
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice Tsport Votice o.s. dospělí 06.03.2024
Hrnčířová Anna 06.09.2011 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. dorost 06.03.2024
Hrnčířová Barbora 03.10.2015 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. babytenis 06.03.2024
Hron Lukáš 13.03.2011 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dorost 11.03.2024
Hron Lukáš 13.03.2011 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 11.03.2024
Hrubý Jakub 30.07.2013 TK Scentrum Benešov, z.s. Tsport Votice o.s. mladší žactvo 02.03.2024
Hrubý Jan 22.02.1995 LTK Liberec TK Žatec dospělí 07.03.2024
Hrubý Václav Augustin 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice dospělí 06.03.2024
Hrušková Hana 17.04.2009 LTC Litvínov Tělocvičná jednota Sokol Osek dospělí 06.03.2024
Hrůza Stanislav 08.01.1990 ASK Lovosice TJ Sokol Třebenice dospělí 06.03.2024
Hubálková Denisa 12.06.2008 TopTennis Xaverov s.r.o. TJ Slavia Radonice dorost 14.03.2024
Hüblová Karolína 19.06.2009 LTC Litvínov Tělocvičná jednota Sokol Osek dospělí 08.03.2024
Hugová Karolína 25.11.2014 LTC Modřany 2005 Lokomotiva Beroun mladší žactvo 05.03.2024
Hůlková Amálie 17.04.2008 TJ Radlice z.s. TJ Sokol Vysočany dorost 05.03.2024
Hůlová Veronika 22.08.2007 TK Most TK Žatec dospělí 06.03.2024
Hůlová Veronika 22.08.2007 TK Most LTC Beroun, z.s. dorost 04.03.2024
Huňáčková Nikol 05.05.2012 TK Neridé Sokol Petrovice starší žactvo 13.03.2024
Hupačová Klára 28.07.2016 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Vodní stavby Plzeň babytenis 13.03.2024
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 07.03.2024
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Kopřivnice z.s. dospělí 11.03.2024
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s. TK Slavia Orlová dorost 05.03.2024
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s. TK Slavia Orlová dospělí 05.03.2024
Charvátová Nela 26.06.2006 TK Most LTK Liberec dorost 08.03.2024
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 15.03.2024
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Sparta Praha TK Hanspaulka dospělí 14.03.2024
Chlustinová Viktorie 08.10.2014 Lokomotiva Zdice LTC Beroun, z.s. mladší žactvo 10.03.2024
Chmelař Mikuláš 03.12.2013 Tenisový klub Vnorovy, z.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 06.03.2024
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka SK HAMR, z.s. dorost 05.03.2024
Chodura Sebastian 31.01.2007 I.ČLTK Praha Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2024
Chovancová Isabel 30.03.2014 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod mladší žactvo 09.03.2024
Chovanec Adam 19.09.1999 Slovan Hodonín LTC Hodonín dospělí 04.03.2024
Chovanec Martin 02.04.1976 TO Odry Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 11.03.2024
Chovanec Samuel 06.03.2009 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod dorost 09.03.2024
Chovanec Sebastian 26.02.2013 TK SC OSTRAVA TK Na Dolině o.s. starší žactvo 13.03.2024
Chrastilová Diana 01.04.2010 Wilson tenis centrum z.s. TJ Spoje Praha starší žactvo 13.03.2024
Chrobáková Natálie 23.03.2012 TC BIOCEL Vratimov z.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. dorost 26.03.2024
Chromá Nikol 10.06.2009 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. dorost 12.03.2024
Chrt Tomáš 01.02.2013 LTC Tábor 1903 TJ Lokomotiva Veselí n.L. mladší žactvo 04.03.2024
Chrtková Eva 25.02.2011 TK Studenec TK Lomnice n.Pop. starší žactvo 08.03.2024
Chudomelová Nicol 12.03.2013 TK Neridé Sokol Petrovice starší žactvo 11.03.2024
Chval Petr 21.06.1988 TK Ruzyně Praha TGC Kunratice dospělí 05.03.2024
Chvapil Viktor 11.08.2004 Lokomotiva Praha TK SK Kladno, z.s. dospělí 12.03.2024
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 06.03.2024
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov TJ Brno-Komín dospělí 14.03.2024
Indraková Eliška 26.04.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 11.03.2024
Irahola Valerie 21.05.2007 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dospělí 08.03.2024
Irber Jonáš 20.09.2014 TK Písek TK Strakonice mladší žactvo 09.03.2024
Irgl Viktoria 28.02.2014 TOPTENNIS club SK Vitality Slezsko o.s. mladší žactvo 11.03.2024
Ivančáková Petra 24.11.2009 Tenisová akademie Siesta resort TK Holice dorost 05.03.2024
Jabcon Jakub 30.12.2009 TK Praga-Vysočany TC ESO Praha z.s. dorost 02.03.2024
Jač Ladislav 11.05.1976 Slavia VŠST Liberec Slovan Liberec dospělí 26.03.2024
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad dospělí 14.03.2024
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dospělí 08.03.2024
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC BORS CLUB dorost 11.03.2024
Jahodová Sandra 31.05.2006 TK Písnice Spartak Průhonice dospělí 07.03.2024
Jakimič Luke 11.07.2013 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. starší žactvo 07.03.2024
Jakimičová Lanna 22.11.2007 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. dorost 07.03.2024
Jakůbková Nelly 27.07.2010 TK Kopřivnice z.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 11.03.2024
Jakubů Marie 16.02.2007 TK Lomnice n.Pop. TK Semily dospělí 05.03.2024
Jámborová Ema 28.09.2010 LOB S.A. Bohnice, z.s. TK Písnice dorost 14.03.2024
Janáček Matěj 05.11.2006 TJ Tatran Litovel, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s. dorost 08.03.2024
Janáčková Kamila 08.07.2016 TK Hlinsko TENIS-CENTRUM DTJ HK babytenis 05.03.2024
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Sparta Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 04.03.2024
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Sparta Praha SK Aritma Praha dorost 08.03.2024
Jančaříková Anna 09.08.2011 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. dospělí 04.03.2024
Jančaříková Anna 09.08.2011 TK Hlinsko TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 05.03.2024
Janda Jan 18.08.2010 T.J. Sokol Lety TJ Sokol Dobřichovice dorost 27.03.2024
Janda Michal 06.11.2008 T.J. Sokol Lety TJ Sokol Dobřichovice dorost 27.03.2024
Jandačková Vera 30.12.1982 TC BIOCEL Vratimov z.s. TK Hlučín dospělí 11.03.2024
Jandejsková Kateřina 23.02.2010 MTenis sport z.s. TK Severní Terasa starší žactvo 06.03.2024
Jandejsková Kateřina 23.02.2010 MTenis sport z.s. TK Severní Terasa dorost 11.03.2024
Jandík Patrik 25.09.2007 SK HIT Hradec Králové z.s. TC Jičín dospělí 04.03.2024
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s. TC Spořilov Praha dospělí 01.03.2024
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dospělí 05.03.2024
Jandová Sára 25.10.2005 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha dospělí 06.03.2024
Jandová Tereza 16.08.2012 LTC Domažlice LTK Klatovy mladší žactvo 16.04.2024
Janečková Lilien 06.11.2011 LTC Starý Kolín Sparta Kutná Hora dorost 11.03.2024
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha dospělí 06.03.2024
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha dorost 11.03.2024
Janischová Dagmar 26.12.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Na Dolině o.s. dospělí 12.03.2024
Jániš Filip 11.06.2013 TK Olymp Praha TC SANITINO Litomyšl, z.s. starší žactvo 13.03.2024
Janoušek Ondřej 29.09.2008 TC SANITINO Limomyšl, z.s. TC SANITINO Litomyšl, z.s. dorost 13.03.2024
Janoušek Petr 02.09.2012 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice starší žactvo 08.03.2024
Janoušek Petr 02.09.2012 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice mladší žactvo 08.03.2024
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK AGROFERT Prostějov LTK Klatovy dospělí 05.03.2024
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK AGROFERT Prostějov LTK Klatovy dorost 05.03.2024
Janoušková Nela 30.09.2009 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice dospělí 08.03.2024
Janoušová Nella 24.09.2012 TENIS VLAŠIM,z.s. TK Benešov mladší žactvo 06.03.2024
Jaňovková Kateřina 04.06.2009 LTK Bílina TJ SVAH Všebořice, o.s. dospělí 09.03.2024
Janovský Nick 13.12.2016 TK AGROFERT Prostějov TK TILIA Brno babytenis 13.03.2024
Janůfková Nikola 25.07.2009 TK Třebíč STK Okříšky dospělí 05.03.2024
Jarešová Iva 23.10.1986 TK Brno Bosonohy,z.s. SHARK Brno dospělí 06.03.2024
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. ŽLTC Brno starší žactvo 06.03.2024
Jauker Lukáš 10.09.1996 TJ TK Hluboká nad Vltavou TJ Motor České Budějovice dospělí 11.03.2024
Jaus Sebastian 10.07.2014 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Opava mladší žactvo 15.04.2024
Javůrek Daniel 30.07.2015 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK babytenis 05.03.2024
Jebavý Roman 23.07.1965 Sokol Horní Branná Tenis Nová Paka dospělí 11.03.2024
Ječmínek Ondřej 18.01.2012 LTC Modřany 2005 TK Sparta Praha mladší žactvo 14.03.2024
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 15.03.2024
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha TO SK Mělník dospělí 10.03.2024
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 09.03.2024
Jedličková Eva 03.05.2012 T.J.Nahořany n.M. Sokol Smiřice mladší žactvo 10.03.2024
Jedlík Tobiáš 26.11.2010 Fit klub Lysá nad Labem TJ TK Neratovice dorost 11.03.2024
Jedounová Kristýna 07.09.2005 TK Spartak Jihlava Sokol Jemnice dospělí 07.03.2024
Jelen Martin 09.04.1981 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 05.03.2024
Jelínek Matouš 07.09.2006 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Radošovice dorost 11.03.2024
Jelínek Matouš 07.09.2006 Pliskova Tennis Academy-Říčany Sokol Ondřejov dospělí 11.03.2024
Jelínková Anna 31.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. HTK Třebíč dospělí 11.03.2024
Jelínková Bára 18.01.2013 Tsport Votice o.s. TK Scentrum Benešov, z.s. starší žactvo 05.03.2024
Jelínková Nicol 10.11.2008 LTC Starý Kolín TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav dorost 04.03.2024
Jerman Vojtěch 07.12.2012 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy starší žactvo 15.03.2024
Jerman Vojtěch 07.12.2012 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Frýdlant v Čechách mladší žactvo 13.03.2024
Jersáková Julie 20.02.2012 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 03.03.2024
Jeřábková Alice 21.07.2007 TK Tenisek Buštěhrad LTC Slovan Kladno dorost 05.03.2024
Jetel Michal 14.01.1996 LTC Houštka Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 10.03.2024
Ježek Jan 13.02.2015 TK Ruzyně Praha SK Aritma Praha babytenis 04.03.2024
Ježek Tomáš 26.05.2013 SKT Frýdlant n.O. TK Na Dolině o.s. starší žactvo 15.03.2024
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec Start Liberec dorost 05.03.2024
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec Start Liberec dospělí 05.03.2024
Ježková Tereza 13.02.2015 TK Ruzyně Praha SK Aritma Praha babytenis 04.03.2024
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 04.03.2024
Jirásek Milan 31.07.2008 F.H.TK Dobřichovice Lokomotiva Beroun dospělí 18.03.2024
Jirešová Lucie 11.06.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 08.03.2024
Jirků Jonáš 13.10.1978 TC ESO Praha z.s. TK Roudnice n.L. dospělí 01.03.2024
Jiroudek Nicolas 23.10.2015 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa babytenis 22.03.2024
Jirousková Karoline 27.03.2008 Lokomotiva Praha TENIS Klánovice dorost 13.03.2024
Jiroušek Tomáš 08.08.2010 T.J. Sokol Lety TJ Sokol Dobřichovice starší žactvo 07.03.2024
Jiříčková Anna 21.04.2005 TJ Tatran Střešovice TJ Sokol Hostivice dospělí 21.03.2024
Jochman Jan 04.03.1995 TK Žatec TK Most dospělí 11.03.2024
Jochmanová Adéla 09.05.2014 TK Most TK Louny mladší žactvo 08.03.2024
Jordán Matěj 19.12.2009 TK Dolní Benešov Tenisový klub Minerva Opava,z.s. dorost 08.03.2024
Josifková Emma 29.12.2012 TK Kaznějov SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 07.03.2024
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha TK Sparta Praha starší žactvo 04.03.2024
Junek Štěpán 29.11.2000 TJ Radlice z.s. LTC Svoboda Praha dospělí 14.03.2024
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dospělí 06.03.2024
Juračková Sofie 14.08.2012 SKT Planá n.Luž. Tenis Tábor starší žactvo 05.03.2024
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 05.03.2024
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 06.03.2024
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 06.03.2024
Jurman Dominik 31.01.2014 SK HAMR, z.s. Sokol Čimice mladší žactvo 10.03.2024
Jurnečka Štěpán 19.02.2006 LTK TEPLICE o.s. LTC Panorama Teplice dospělí 10.03.2024
Jurnečka Štěpán 19.02.2006 LTK TEPLICE o.s. LTC Panorama Teplice dorost 21.03.2024
Jůza Ondřej 18.02.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 17.03.2024
Kabilková Natálie 11.01.2009 T.J. Sokol Lety TJ Sokol Dobřichovice dorost 07.03.2024
Kabilková Valérie 19.01.2011 T.J. Sokol Lety TJ Sokol Dobřichovice starší žactvo 07.03.2024
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 13.03.2024
Kačín Ondřej 30.07.2011 SK HAMR, z.s. TK Sparta Praha starší žactvo 04.03.2024
Kadlec Daniel 15.03.2000 LTC Litvínov Sokol Košťany dospělí 05.03.2024
Kadlec Martin 07.07.1983 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TENIS VLAŠIM,z.s. dospělí 07.03.2024
Kafka Tomáš 01.06.2008 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou dospělí 09.03.2024
Kahounová Sofie 27.12.2015 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. babytenis 13.03.2024
Kalhausová Nela 04.02.2013 BLTC Brno Start Brno mladší žactvo 15.03.2024
Kalina Matyáš 10.04.1994 TO Bohemians Praha TJ Hvězda Kladno dospělí 17.03.2024
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 07.03.2024
Kaljkovičová Dagmar 04.10.1996 TCG Karlovy Vary VŠTJ Ekonom Praha dospělí 05.03.2024
Kallmünzer Leontýna 26.10.2014 Sokol Královice TK Sport Kolovraty mladší žactvo 11.03.2024
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 05.03.2024
Kalousková Eliška 03.06.2013 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno starší žactvo 04.03.2024
Kalousková Eliška 03.06.2013 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB mladší žactvo 03.03.2024
Kalvoda Robert 03.05.1971 TC Komárov, z.s. Mosilana Brno dospělí 05.03.2024
Káňa Viktor 09.02.2007 TK Na Dolině o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2024
Kankarová Lucia 24.02.2011 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 08.03.2024
Kaňková Natálie 20.12.2003 TK Roudnice n.L. TO SK Mělník dospělí 06.03.2024
Kánská Alžběta 08.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 05.03.2024
Kapin David 11.08.1992 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou dospělí 22.04.2024
Kaplan Kryštof 14.06.2010 TK Kyjov TJ Sokol Uherský Brod starší žactvo 06.03.2024
Kaprál Filip 04.04.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Kaznějov dorost 04.03.2024
Karásek David 07.02.2006 Lokomotiva Praha LTC Modřany 2005 dospělí 07.03.2024
Karásek Josef 25.05.2010 TO SK Mělník LTK TEPLICE o.s. starší žactvo 11.03.2024
Kardoš Karla 29.05.2013 LTC Modřany 2005 Sokol Petrovice mladší žactvo 13.03.2024
Karšňáková Růžena 06.03.2009 TK Slavia Plzeň RADOST Králův Dvůr dospělí 06.03.2024
Kasalová Natálie 14.10.2013 TK Spartak Jihlava TK SB Světlá n.Sáz. mladší žactvo 06.03.2024
Kaslová Sofie 29.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň starší žactvo 05.03.2024
Kastenmajer Jakub 07.07.2014 LTC Beroun, z.s. Spartak Hořovice mladší žactvo 05.03.2024
Kaška Jiří 15.08.2009 TK Český Krumlov LTC Český Krumlov dorost 12.03.2024
Kašpárek Jáchym 16.12.2004 Sokol Libiš TJ TK Neratovice dospělí 20.03.2024
Kašparovský Nikola 16.09.2009 BLTC Brno BTK Brno dospělí 14.03.2024
Kazík Martin 23.09.2009 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Gymnázium Uničov dorost 08.03.2024
Kec Martin 17.06.1973 TO Staré Splavy TK Doksy dospělí 08.03.2024
Kellner Jan 13.09.1982 Kelly Tennis Academy z.s. SKT Planá n.Luž. dospělí 14.03.2024
Kesl Jan 03.05.2006 LTC Panorama Teplice TK Most dospělí 11.03.2024
Kesl Jan 03.05.2006 LTC Panorama Teplice Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 07.03.2024
Khýr Kateřina 18.01.2013 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA mladší žactvo 13.03.2024
Kij Miroslav 15.11.1980 TK Třebíč STK Okříšky dospělí 04.03.2024
Kij Samuel 16.04.2010 TK Třebíč SK Tenis Tišnov starší žactvo 05.03.2024
Kij Tobias 11.06.2008 TK Třebíč STK Okříšky dospělí 04.03.2024
Kindl Samuel 01.01.2012 TJ Lázně Bělohrad TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Kindl Samuel 01.01.2012 TJ Lázně Bělohrad TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 05.03.2024
Klasen Anna 15.11.1993 LTC Tábor 1903 LTC Tábor 1903 dospělí 08.04.2024
Klein Lukáš 22.03.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2024
Klein Robert 29.11.1976 TJ Sokol Ústí n.L. TK Praga-Vysočany dospělí 06.03.2024
Kleisnerová Jana 22.04.1999 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. dospělí 08.03.2024
Klement Jan 25.11.2006 Tenis Akademie Bálek, z.s. TJ Radlice z.s. dorost 23.04.2024
Klimas Jan 05.11.2006 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž dospělí 08.03.2024
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 11.03.2024
Klimeš Prokop 18.06.2007 Sokol Letovice TK Kunštát dorost 08.03.2024
Klimeš Prokop 18.06.2007 Sokol Letovice T.J. Sokol Jevíčko dospělí 11.03.2024
Klimešová Barbora 01.02.2010 Sokol Letovice TK Kunštát dorost 08.03.2024
Klimešová Barbora 01.02.2010 Sokol Letovice TK Kunštát starší žactvo 08.03.2024
Klimešova Monika 27.01.2012 TC Dvůr Králové, z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 04.03.2024
Klimešová Vendula 18.07.2009 TC Chrudim z.s. ŽSK TO Třemošnice dospělí 07.03.2024
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Kopřivnice z.s. dospělí 11.03.2024
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dospělí 11.03.2024
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dospělí 13.03.2024
Klokov Martin 23.10.2008 LTC Slovan Kladno TJ Kralupy dospělí 05.03.2024
Klouda David 21.02.2010 TK Start Praha-Topolka TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dorost 10.03.2024
Kmeč Luboš 04.04.2012 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. mladší žactvo 12.03.2024
Kmošková Natálie 30.10.1998 TO TJ Tesla Pardubice USK Pardubice dospělí 11.03.2024
Knapíková Leontina 11.03.2008 Slavoj Litoměřice Tenis Libochovice dorost 21.03.2024
Knesl David 29.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 08.03.2024
Knoflíček Daniel 05.01.1995 TENIS-CENTRUM DTJ HK LTC Houštka dospělí 10.03.2024
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko dorost 13.03.2024
Knybel Matyáš 02.04.2014 TK Havířov, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. mladší žactvo 09.03.2024
Koc Rafael 31.10.2011 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň dorost 17.03.2024
Koc Rafael 31.10.2011 TK AGROFERT Prostějov TK Slavia Plzeň starší žactvo 14.03.2024
Kodadová Natálie 04.07.2011 Jiskra Bechyně TK Milevsko, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Kodeš Jan 08.05.2011 LTC Modřany 2005 TJ Sokol Vysočany dorost 05.03.2024
Kodešová Iva 31.03.1973 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Konstruktiva, z.s. dospělí 05.03.2024
Kodešová Klára 28.05.2006 TJ Sokol Vysočany TJ Radlice z.s. dospělí 04.03.2024
Kodrová Lucie 09.10.2014 I.ČLTK Praha SPORT EDEN Beroun mladší žactvo 13.03.2024
Kofol Jan 07.07.1948 Tenisový klub Černošice TK Týnec nad Sázavou dospělí 06.03.2024
Kofroň Štěpán 05.10.2007 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 05.03.2024
Kohl Mikuláš 07.03.2015 Tenis Akademie Bálek, z.s. TJ Kralupy babytenis 07.03.2024
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 07.03.2024
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dorost 07.03.2024
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž dorost 08.03.2024
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 11.03.2024
Koláčná Veronika 22.01.1984 Sokol Chudčice TJ Mokrá Hora dospělí 07.03.2024
Kolář Jan 07.08.2012 ŽLTC Brno TC Brno. mladší žactvo 05.03.2024
Kolaříková Štěpánka 20.01.2013 SKT Frýdlant n.O. TJ Sokol Dolní Lhota mladší žactvo 13.03.2024
Kolaříková Štěpánka 20.01.2013 SKT Frýdlant n.O. TK Na Dolině o.s. starší žactvo 15.03.2024
Kolářová Daniela 28.01.2009 TO Sokol Nehvizdy TO Spartak Modřany dospělí 04.03.2024
Kolářová Iveta 09.11.1984 TK SK Dobrá Voda u Č.B. SK TK Vodňany dospělí 06.03.2024
Kolářová Jolana 17.12.2006 Tennis club Litomyšl, z.s. TO TJ Svitavy dospělí 06.03.2024
Kolářová Rosalie 04.05.2012 LTC Modřany 2005 TGC Kunratice mladší žactvo 16.04.2024
Kolářová Viktorie 31.01.2011 LTC Modřany 2005 TGC Kunratice starší žactvo 16.04.2024
Koliha Matouš 21.12.1972 TJ Tatran Střešovice TK Horní Měcholupy dospělí 08.03.2024
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Olymp Praha LTC Řevnice dospělí 08.03.2024
Komárek Lukáš 12.12.1993 Sokol Praha Dejvice TJ Tatran Střešovice dospělí 05.03.2024
Komárková Adéla 21.04.2011 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná dorost 05.03.2024
Komárková Sophie Ellen 13.08.2011 SK Tenis Ještěd, z.s. ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. starší žactvo 13.03.2024
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dospělí 05.03.2024
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dorost 06.03.2024
Koníček Lukáš 14.05.1985 Sokol Libiš Fit klub Lysá nad Labem dospělí 15.03.2024
Konvičková Eliška 07.05.2007 TK TENNISPOINT FM TK SC OSTRAVA dorost 05.03.2024
Kopřiva Matěj Josef 24.09.2005 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. dospělí 07.03.2024
Kopřiva Zdeněk 28.12.1996 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy dospělí 09.03.2024
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy LTC Houštka dospělí 14.03.2024
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy TJ Sokol Vysočany dorost 11.03.2024
Kořínek Adam 05.03.2010 TK Ostrovec TK Písek starší žactvo 11.03.2024
Kořínek Tobias 18.08.2008 TK Ruzyně Praha TJ Sokol Liboc dorost 10.03.2024
Kostelná Kristýna 02.10.2004 BLTC Brno TC Komárov, z.s. dospělí 17.03.2024
Kostelný Marek 05.01.1975 TK Dolní Dunajovice,spolek TC Komárov, z.s. dospělí 17.03.2024
Kostková Tereza 28.09.2007 TK Havířov, z.s. SK Vitality Slezsko o.s. dospělí 08.03.2024
Kostrhounová Nela 26.11.2008 Tenisový klub Bzenec Tenisový klub Vnorovy, z.s. dorost 06.03.2024
Kosťun Daniel 13.05.1993 SK Matchball Česká Lípa TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. dospělí 08.03.2024
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 04.03.2024
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. TK Turnov dospělí 10.03.2024
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. starší žactvo 07.03.2024
Košler Daniel 13.07.2015 TJ TK Neratovice I.ČLTK Praha babytenis 04.03.2024
Kotaracova Silvie 04.11.2008 TJ Sokol Vysočany TJ Břevnov dospělí 06.03.2024
Kothera Martin 27.02.1981 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad dospělí 11.03.2024
Kotiš Martin 20.11.2009 SK OAZA Praha TK Hrušov dospělí 06.03.2024
Kotrba Adam 27.03.2008 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 06.03.2024
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 06.03.2024
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha TK Slavia Plzeň dorost 06.03.2024
Kouba Adam 09.07.2012 TK Sokol Horní Počernice,p.s. TK Neridé mladší žactvo 08.03.2024
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Sparta Praha starší žactvo 07.03.2024
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Škoda Plzeň z.s. LTC Houštka dospělí 08.03.2024
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Škoda Plzeň z.s. LTC Houštka dorost 08.03.2024
Koudelka Jan 05.10.2003 LTK Bílina TK Chomutov dospělí 10.03.2024
Koudelková Petra 17.07.2009 LTK Bílina LTK TEPLICE o.s. dorost 10.03.2024
Koudelová Amálie 04.12.2014 TK Kaznějov SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 07.03.2024
Koulová Anna 31.01.2013 TK Olymp Praha Tenis Dobříš starší žactvo 05.03.2024
Koulová Stella 09.11.2015 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. babytenis 01.03.2024
Kouřil Samuel 12.04.2011 SHARK Brno TK TILIA Brno starší žactvo 11.03.2024
Koutek Petr 21.01.2005 TK Olymp Praha 1. Vestecká sportovní o.s. dospělí 13.03.2024
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 06.03.2024
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha Sokol Říčany dorost 06.03.2024
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 06.03.2024
Kovalčuk Vladimír 28.07.1995 TK Dynamo Hradec Králové TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 06.03.2024
Kovalík Jozef 04.11.1992 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2024
Kovalova Daria 23.02.2010 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha starší žactvo 06.03.2024
Kovalova Daria 23.02.2010 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha dorost 06.03.2024
Kovalovská Laura 29.08.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 10.04.2024
Kovalovská Luisa 01.02.2013 SK HIT Hradec Králové z.s. TO TJ Tesla Pardubice mladší žactvo 05.03.2024
Kovandová Veronika 07.10.2013 TK Sparta Praha TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 04.03.2024
Kovar Nicol 31.07.2009 LTK Bílina LTC Panorama Teplice dorost 16.03.2024
Kovar Nicol 31.07.2009 LTK Bílina LTC Panorama Teplice dospělí 16.03.2024
Kovář Albert 17.11.2013 TK Písek TK Ostrovec starší žactvo 07.03.2024
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha TK Olymp Praha starší žactvo 06.03.2024
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 09.03.2024
Kovařík Jan 20.08.1988 TK Dynamo Hradec Králové TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dospělí 07.03.2024
Kovářová Nikita 30.07.2009 BLTC Brno TJ Brno-Komín dospělí 14.03.2024
Kozáková Anna 23.10.1984 TK Dynamo Hradec Králové TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dospělí 07.03.2024
Kozáková Charlota 14.08.2014 TK Hrušov TK Radošovice mladší žactvo 14.03.2024
Kozelská Tereza 24.08.2011 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. TK Havířov, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Koziorková Tereza 12.06.2008 SKT Frýdlant n.O. SK Pržno,spolek dospělí 15.03.2024
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 I.ČLTK Praha LTC Houštka dospělí 06.03.2024
Kozmová Hana 02.04.2005 TJ Sokol Ústí n.L. TK Krásné Březno dospělí 01.03.2024
Kožuská Ráchel 13.10.2014 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 07.03.2024
Krahulec Martin 06.08.2008 TC BORS CLUB LTC Hodonín dospělí 16.04.2024
Krajčová Nela 17.11.2015 TJ Sokol Uherský Brod SK Uherský Brod babytenis 11.03.2024
Krajíčková Nela 22.09.2010 Tenisový klub Rokycany TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 07.03.2024
Krajíčková Nela 22.09.2010 Tenisový klub Rokycany TK Škoda Plzeň z.s. dorost 07.03.2024
Krakovský Denis 12.04.2006 TK Na Dolině o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2024
Král Adam 13.06.2012 TK Scentrum Benešov, z.s. SK OAZA Praha mladší žactvo 06.03.2024
Král Jáchym 28.04.2012 SK Tenis Mýto, z.s. TK Slavia Plzeň mladší žactvo 10.03.2024
Kral Mína 14.09.2012 TJ Sokol Dobřichovice T.J. Sokol Lety mladší žactvo 18.03.2024
Králová Eliška 01.09.2009 TK Scentrum Benešov, z.s. TK Týnec nad Sázavou dospělí 06.03.2024
Králová Natálie 02.08.2008 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Radošovice dorost 13.03.2024
Krásná Samantha Theresa 13.05.2011 T.J. Sokol Lety Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 11.03.2024
Kratochvíl Karel 21.02.1989 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. dospělí 06.03.2024
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 TK Milo Olomouc Jiskra Otrokovice dospělí 06.03.2024
Kratochvíl Tomáš 10.05.1973 Sokol Rosice n/Labem TO TJ Tesla Pardubice dospělí 28.03.2024
Kratochvíl Tomáš 21.03.2000 LTC Rudná Spartak Žebrák dospělí 12.03.2024
Kratochvíl Vít 22.10.1976 Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. Sparta Kutná Hora dospělí 01.03.2024
Kratochvílová Lucie 25.02.1994 LTK Liberec Start Liberec dospělí 21.03.2024
Krausová Sophie Anna 12.08.2013 SK HAMR, z.s. TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 10.03.2024
Krčková Nelly 13.03.2018 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB minitenis 11.03.2024
Krčma Tomáš 06.09.1999 1. Vestecká sportovní o.s. SK Aritma Praha dospělí 07.03.2024
Krejčí Filip 25.03.2012 TJ Centropen Dačice TK Spartak Jihlava starší žactvo 04.03.2024
Krejčí Filip 25.03.2012 TJ Centropen Dačice TK Spartak Jihlava mladší žactvo 05.03.2024
Krejčí Tomáš 30.08.2013 Start Brno Start Brno mladší žactvo 20.04.2024
Krejčí Tomáš 25.03.2009 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dorost 04.03.2024
Krejčí Tomáš 25.03.2009 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dospělí 11.03.2024
Krejčíková Lucie 01.09.2016 TK Horní Měcholupy 1. Vestecká sportovní o.s. babytenis 05.04.2024
Krejčíková Viktorie 03.01.2011 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 13.03.2024
Krejčíková Viktorie 03.01.2011 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 13.03.2024
Krejčoková Nikola 02.02.2010 TO TJ Tesla Pardubice TC Chrudim z.s. starší žactvo 06.03.2024
Krejčová Jana 11.08.1977 Lokomotiva Praha TK Hanspaulka dospělí 21.03.2024
Krejsa Ondrej 16.04.2012 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice mladší žactvo 07.03.2024
Krejsová Laura 16.01.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TJ TK Hluboká nad Vltavou dospělí 05.03.2024
Krejsová Laura 16.01.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 05.03.2024
Krejzová Andrea 02.01.2004 TK Most TK Žatec dospělí 06.03.2024
Kremserová Justýna 03.12.2008 TK Dolní Benešov Tenisový klub Minerva Opava,z.s. dorost 08.03.2024
Kresl Jan 02.02.2000 LTK Klatovy TK Hořovice dospělí 21.03.2024
Krchová Michaela 20.06.1994 TK Tuřany BTK Brno dospělí 06.03.2024
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 05.03.2024
Krkoška Šimon 16.07.2012 Tenisový klub Studénka z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 11.03.2024
Krkoška Šimon 16.07.2012 Tenisový klub Studénka z.s. TK Havířov, z.s. starší žactvo 05.03.2024
Krmníček David 05.08.1979 Sokol Smíchov I. TJ Centropen Dačice dospělí 11.03.2024
Krotký Michal 27.11.2008 TC Jičín Tenis Nová Paka dorost 09.04.2024
Kroupa Patrik 30.04.2018 LTC Sušice LTK Klatovy babytenis 28.03.2024
Kroupová Lucie 29.06.2016 LTC Sušice LTK Klatovy babytenis 28.03.2024
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dospělí 27.03.2024
Krouská Anežka 20.03.2011 TK Hanspaulka TJ Sokol Liboc starší žactvo 17.04.2024
Krsička Filip 24.01.2013 TK Ústí n. Orlicí TK Dolní Dobrouč mladší žactvo 04.03.2024
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 05.03.2024
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK Milo Olomouc SK Zlín-Mladcová dospělí 11.03.2024
Krystková Nela 19.09.2013 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Horažďovice starší žactvo 09.03.2024
Krzystek David 29.08.2008 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Vnorovy, z.s. dorost 05.03.2024
Krzystková Natálie 13.09.2006 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Vnorovy, z.s. dospělí 06.03.2024
Krzystková Nikola 13.09.2006 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Vnorovy, z.s. dospělí 06.03.2024
Křičková Adéla 31.01.2004 TK Drnovice TK Města Bučovice dospělí 08.03.2024
Křivanec Jakub 10.11.2008 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dospělí 08.03.2024
Křivanec Lukáš 15.06.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Březnice dorost 14.03.2024
Křivanová Valerie 30.03.2016 TK Ústí n.Labem TK Litvínov z.s. babytenis 06.03.2024
Křivohlavá Nella 06.06.2009 TK PTA Kolín Sparta Kutná Hora dospělí 10.04.2024
Křivský Matěj 07.07.2011 Open Tennis Club Tenis DLI Kladno starší žactvo 06.03.2024
Kříž Jaromír 10.08.1979 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 12.03.2024
Kříž Petr 04.03.1991 ŽLTC Brno Tenisový klub Šlapanice dospělí 04.03.2024
Křižák Jakub 03.04.2012 LTC Rakovník SK TALENT 13 - spolek starší žactvo 04.03.2024
Křižan Richard 30.09.2010 TKB Hrušovany z.s. Tenisový klub Mikulov, spolek dorost 10.03.2024
Kuba Tomáš 17.07.2008 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Kunštát dospělí 13.03.2024
Kubala Alex 25.06.2014 TOPTENNIS club SKT Frýdlant n.O. mladší žactvo 08.03.2024
Kubalíková Ema 13.02.2006 TK Škoda Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň dospělí 06.03.2024
Kubáň Pavel 05.03.2004 TK Slavia Orlová Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 04.03.2024
Kubas Klaudie 16.07.2012 TK Slavia Orlová TK SC OSTRAVA mladší žactvo 09.03.2024
Kubašta Jan 13.04.2011 SKT Planá n.Luž. Tenis Tábor starší žactvo 04.03.2024
Kubeš Jiří 14.09.1995 Lokomotiva Zdice LTC Svoboda Praha dospělí 08.03.2024
Kubík Jakub 14.06.2008 TK Neridé TK Písnice dorost 09.03.2024
Kubík Kryštof 03.02.2012 TC BIOCEL Vratimov z.s. TJ Sokol Dolní Lhota mladší žactvo 02.03.2024
Kubík Zdeněk 19.06.1975 TC Realsport Nymburk o.s. SK Aritma Praha dospělí 13.03.2024
Kubíková Kateřina 05.04.2012 I.ČLTK Praha TK Písek dorost 11.03.2024
Kubíková Kateřina 05.04.2012 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 21.03.2024
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé TK Radošovice dospělí 07.03.2024
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dospělí 12.03.2024
Kubíková Sofie 11.07.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dospělí 06.03.2024
Kubová Eliška 09.11.2001 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dospělí 08.03.2024
Kubová Hanka 05.08.2000 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dospělí 08.03.2024
Kubová Kateřina 25.09.2006 Baník Příbram Baník Příbram dospělí 08.03.2024
Kučera Daniel 27.07.2015 TK Pernštýn 1897 Pardubice TO TJ Tesla Pardubice babytenis 12.04.2024
Kučera Daniel 06.04.2007 Mosilana Brno ŽLTC Brno dorost 05.03.2024
Kučera Ondřej 01.09.2010 SK Jundrov Brno Sokol Brno Žabovřesky starší žactvo 06.03.2024
Kučerová Barbora 25.03.1996 TK Blansko TK EMA o.s. dospělí 11.03.2024
Kučerová Elena 01.09.2012 TK Uherské Hradiště TK Zlín mladší žactvo 07.03.2024
Kučerová Natálie 09.03.2013 LTC Velešín z.s. Sokol TK Kaplice mladší žactvo 17.04.2024
Kučmová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Vysočany dospělí 11.03.2024
Kučová Markéta 10.04.2008 TK TENNISPOINT FM Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 05.03.2024
Kučová Marta Anna 29.01.2004 TK TENNISPOINT FM Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 05.03.2024
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 TK SK Kladno, z.s. F.H.TK Dobřichovice dorost 22.04.2024
Kudrna David 05.06.1992 Sportcentrum Uhříněves TJ Sokol Strančice dospělí 14.03.2024
Kudrnáčová Eliška 05.05.2007 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dospělí 08.03.2024
Kudrnová Andrea 11.03.1994 TK Hrušov TJ Sokol Strančice dospělí 10.04.2024
Kuhn Jan 04.05.2001 TK Dynamo Hradec Králové TK Holice dospělí 09.03.2024
Kuchař Oliver 15.11.2011 TJ Žďár nad Sázavou TK Bystřice n.Pernštejnem dorost 04.03.2024
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno. TK Spartak Jihlava dorost 04.03.2024
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno. Sokol Brno Žabovřesky dospělí 04.03.2024
Kuchařová Denisa 23.06.2002 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dospělí 04.03.2024
Kuchařová Melisa 06.05.2017 TK AGROFERT Prostějov TK Spytihněv babytenis 07.03.2024
Kuchynka Alissa 05.01.2010 LTK Klatovy LTC Domažlice dospělí 18.03.2024
Kulichová Adéla 23.02.2002 SK Tenis Duchcov LTC Litvínov dospělí 05.03.2024
Kult Josef 09.06.2010 TK Kaznějov SK SPORTCENTRUM Roudná starší žactvo 07.03.2024
Kultová Klára 30.11.2011 TK Kaznějov SK SPORTCENTRUM Roudná starší žactvo 06.03.2024
Kunc Vojtěch 25.10.2006 SK HAMR, z.s. Sokol Chuchle dospělí 10.03.2024
Kuneta Tadeáš 27.05.2008 I.NTC Olomouc Pašťa tenis, z.s. dorost 01.03.2024
Kupka Ondřej 29.08.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň dorost 05.03.2024
Kurcová Denisa 30.09.2005 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 11.03.2024
Kurylová Nicole 04.07.2013 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 14.04.2024
Kůs Štěpán 29.06.2007 LTC Sušice Tenis klub Nýrsko dospělí 04.03.2024
Kuswito Armini 23.09.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. BLTC Brno dospělí 12.03.2024
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dorost 06.03.2024
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dospělí 06.03.2024
Kůzl Maxmilián 12.08.2011 LTC VITON České Budějovice,z.s. Sokol TK Kaplice starší žactvo 19.04.2024
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí TO SK Žamberk dorost 07.03.2024
Kvapil Jaromír 25.07.1977 Energetik Chvaletice DTK Skuteč dospělí 03.03.2024
Kvochová Karolína 01.10.2002 TK SC OSTRAVA TO VOKD Ostrava-Poruba dospělí 08.03.2024
Kynčl Jakub 01.10.2013 TK Sparta Praha Tempo Praha dorost 14.03.2024
Kyselová Julie 10.09.2012 TK Na Dolině o.s. TK Kopřivnice z.s. mladší žactvo 11.03.2024
Kyselová Monika 04.04.2010 Tenis Nová Paka TJ Lázně Bělohrad dorost 06.03.2024
Labík Ondřej 20.11.1996 LTK Liberec Start Liberec dospělí 08.03.2024
Ladman Filip 01.01.2009 I.ČLTK Praha TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav dorost 10.03.2024
Langová Amálie 25.04.2016 HTK Třebíč Slavoj Třešť babytenis 22.03.2024
Lašťovková Valentýna 14.06.2015 Pála Vízner Tennis z.s. Pála Vízner Tennis z.s. babytenis 12.03.2024
Látalová Sofie 03.12.2015 TO Bohemians Praha SK HAMR, z.s. babytenis 06.03.2024
Laube Matěj 14.01.2011 TK Most Tenis Libochovice dorost 26.03.2024
Lebedová Tereza 02.12.2009 TC Chrudim z.s. ŽSK TO Třemošnice dospělí 14.03.2024
Lebiš Josef 04.01.2008 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 06.03.2024
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice Start Brno dospělí 06.03.2024
Lébrová Sabina 15.03.2008 LTC Beroun, z.s. TJ SK Tetín dospělí 01.03.2024
Lehká Tereza 22.07.2006 LTK Bílina TC Dvůr Králové, z.s. dorost 05.03.2024
Lehká Tereza 22.07.2006 LTK Bílina TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 05.03.2024
Lehnertová Eliška 14.12.2010 MTenis sport z.s. TK Severní Terasa dorost 11.03.2024
Lehnertová Eliška 14.12.2010 MTenis sport z.s. TK Severní Terasa starší žactvo 06.03.2024
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 13.03.2024
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dospělí 13.03.2024
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno TK Stochov dospělí 07.03.2024
Lelek Jan 05.01.2006 TK Studenec TK Lomnice n.Pop. dorost 12.03.2024
Lelek Petr 14.04.2010 TK Hlinsko TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 05.03.2024
Lenk Jan 24.09.1982 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 04.03.2024
Lhotáková Laura 23.01.2006 TJ Spoje Praha TK Hovorčovice dospělí 08.03.2024
Licek Prokop 18.07.2007 TJ Sokol Ústí n.L. TK Krásné Březno dospělí 01.03.2024
Linhart Jakub 23.02.2007 Start Brno SK Jundrov Brno dorost 13.03.2024
Linhart Lukáš 02.09.2009 Start Brno SK Jundrov Brno dorost 13.03.2024
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 10.03.2024
Liolias Teodor 07.12.2013 TK Havířov, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. mladší žactvo 09.03.2024
Liška Vojtěch 31.03.2000 TK SK Kladno, z.s. Spartak Hořovice dospělí 05.03.2024
Lišková Lucie 19.12.2011 TC Brno. TK Vyškov dorost 08.03.2024
Loogman Juliet 21.09.2012 TK Neridé 1. Vestecká sportovní o.s. mladší žactvo 06.03.2024
Losková Marie 22.07.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá TJ Sokol Dolní Lhota starší žactvo 04.03.2024
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s. SPORTTENIS dospělí 08.03.2024
Lowzyl Kornel 20.07.2015 Tenisový klub SPORT,o.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK babytenis 07.03.2024
Lowzyl Oskar 15.01.2014 Tenisový klub SPORT,o.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 07.03.2024
Luhanová Karolína 11.07.2012 Tenis Dobříš TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. starší žactvo 12.03.2024
Lukášová Bára 07.11.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Gymnázium Uničov dorost 07.03.2024
Lukášová Bára 07.11.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Gymnázium Uničov starší žactvo 07.03.2024
Lukeš Jiří 02.04.2012 TK Havířov, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. mladší žactvo 13.03.2024
Lukeš Ondřej 31.05.1991 LTC Český Krumlov TC Pankrác dospělí 18.03.2024
Lukeš Václav 26.04.2011 SK Žalov Tenis Akademie Bálek, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Lukeš Václav 26.04.2011 SK Žalov Tenis Akademie Bálek, z.s. dorost 04.03.2024
Lukešová Kristýna 12.10.2013 TK Sparta Praha TK Konstruktiva, z.s. mladší žactvo 07.03.2024
Lukešová Nicole 27.10.2006 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 05.03.2024
Luňák Maxim 20.12.2007 Lokomotiva Praha TK Radošovice dospělí 09.03.2024
Luňák Maxim 20.12.2007 Lokomotiva Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 09.03.2024
Lustyk Jakub 23.09.1988 TK Česká Třebová, z.s. Tenis Nová Paka dospělí 22.04.2024
Lutková Alena 31.07.2008 LTC Modřany 2005 SK Kamínka 1986, z.s. dorost 08.03.2024
Luxa Tommy 13.06.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 07.03.2024
Lysý Jan 13.04.2010 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Frýdlant v Čechách starší žactvo 07.03.2024
Mabouka Sofia 13.03.2012 TC ESO Praha z.s. TJ Sokol Vysočany starší žactvo 11.03.2024
Macková Tereza 13.09.1997 TK Náchod Sokol Bukovice dospělí 08.03.2024
Macura Nela 14.02.2011 TK SC OSTRAVA TK Na Dolině o.s. starší žactvo 10.03.2024
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 04.03.2024
Macurová Sabina 06.09.1974 SK HIT Hradec Králové z.s. TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dospělí 05.03.2024
Macháčková Karolína 06.01.2005 TC BORS CLUB TJ Slavoj Velké Pavlovice dospělí 11.03.2024
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí TO SK Žamberk dospělí 06.03.2024
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí TO SK Žamberk dorost 06.03.2024
Macháčková Tereza 23.04.2013 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. mladší žactvo 05.03.2024
Machačová Jindra 25.11.1975 LTC Svoboda Praha Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 08.03.2024
Machulka Marek 19.10.2006 TJ SK Tetín LTC Beroun, z.s. dorost 01.03.2024
Machulkova Karolina 02.03.2009 TJ SK Tetín LTC Beroun, z.s. dorost 01.03.2024
Majc André 25.09.2009 TK Zlín TK Sokol Vizovice dospělí 08.03.2024
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov Spartak Vrchlabí dospělí 06.03.2024
Makovíny Michal 18.09.1987 Start Liberec Start Liberec dospělí 04.03.2024
Makovíny Štefan 25.08.1978 SK Matchball Česká Lípa SK Matchball Česká Lípa dospělí 06.03.2024
Makrlík Petr 27.10.1993 1. Východočeská Tenisová TJ Červený Kostelec dospělí 05.03.2024
Malá Adéla 26.07.2008 TK Třebíč STK Okříšky dospělí 04.03.2024
Malá Natálie 13.02.2006 TK Sparta Praha LTC Houštka dospělí 05.03.2024
Malík Jakub 25.01.1999 TK Start Praha-Topolka TK Montáže, z.s. dospělí 05.03.2024
Malimánková Zora 24.10.2010 MTenis sport z.s. TK Severní Terasa starší žactvo 19.04.2024
Malinský Josef 25.08.2012 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Hlinsko starší žactvo 20.03.2024
Malinský Josef 25.08.2012 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Hlinsko dorost 20.03.2024
Malínský Radek 06.02.1981 Sokol Libiš Fit klub Lysá nad Labem dospělí 15.03.2024
Málková Karolína 13.04.2010 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 08.03.2024
Mallátová Barbora 27.06.2013 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou mladší žactvo 08.03.2024
Malý Jakub 30.09.2007 Sokol Smiřice TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 05.03.2024
Malý Tobiáš 11.09.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava starší žactvo 08.03.2024
Maňásek Jakub 27.04.2005 ŽLTC Brno TK Brno - Chrlice dospělí 15.03.2024
Mandelík Michal 13.02.2009 SK Vitality Slezsko o.s. TK Brno - Chrlice dospělí 15.03.2024
Marančák Jan 10.01.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 13.03.2024
Marečková Vendula 03.04.2006 TK TENNISPOINT FM TK Havířov, z.s. dorost 21.04.2024
Mareš Vojtěch 20.09.1986 TO Planá z.s. TO Slavoj Tachov dospělí 08.03.2024
Marešová Beata 12.07.2012 TK Sparta Praha TK Písek dorost 11.03.2024
Marhoun Dominik 30.11.1998 TK Zliv TK Zliv dospělí 22.03.2024
Marková Johana 15.05.1999 I.ČLTK Praha TK Horní Měcholupy dospělí 07.03.2024
Markusík Stella 30.04.2017 LTC Hodonín TC BORS CLUB minitenis 11.03.2024
Maršálková Kateřina 05.07.2006 Jiskra Otrokovice TK Zlín dorost 04.03.2024
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Česká Třebová, z.s. dospělí 11.03.2024
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Česká Třebová, z.s. dorost 11.03.2024
Maršík Ondřej 15.04.2003 ŽLTC Brno TK Brno - Chrlice dospělí 11.03.2024
Martináková Pavla 21.08.1992 TJ Zbrojovka Vsetín SK Satalice dospělí 05.03.2024
Martincová Denisa 04.09.2009 TJ Sokol Vysočany SK Satalice dospělí 04.03.2024
Martincová Ester 27.02.2007 TJ Sokol Vysočany SK Satalice dospělí 04.03.2024
Martincová Veronika 28.02.1985 Tenisový klub Mikulov, spolek LTC Hodonín dospělí 12.03.2024
Martinek Jiří 23.06.1982 TK Krásné Březno TJ SVAH Všebořice, o.s. dospělí 11.03.2024
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 10.03.2024
Martinková Linda 09.03.2009 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Severní Terasa dorost 11.03.2024
Martinovič Filip 27.06.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 11.03.2024
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 I.ČLTK Praha TENIS Klánovice starší žactvo 10.03.2024
Mařík Matouš 08.03.2012 TK Vimperk TK Strakonice starší žactvo 16.04.2024
Mařík Matouš 08.03.2012 TK Vimperk TK Strakonice mladší žactvo 04.03.2024
Masaryková Laura 14.03.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany I.ČLTK Praha starší žactvo 06.03.2024
Masařík Jakub Antonín 23.02.2010 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy starší žactvo 15.03.2024
Máslo Filip 20.01.2012 SK Tenis Ještěd, z.s. LTC Bakov n.Jiz. mladší žactvo 08.03.2024
Masná Agáta 08.09.2009 SKT Frýdlant n.O. SK Pržno,spolek dospělí 15.03.2024
Masopust Jan 01.12.1979 SK Nižbor TJ SK Tetín dospělí 01.03.2024
Masopust Matěj 20.04.2010 LTC Beroun, z.s. TJ Spoje Praha starší žactvo 11.03.2024
Mašek Michal 23.01.2012 Sokol Petrovice Spartak Rožmitál dorost 16.04.2024
Mašková Tereza 07.05.2005 LTC VITON České Budějovice,z.s. Start České Budějovice dospělí 11.03.2024
Matějková Eva 28.07.2011 TK Zlín T.J. Sokol Šumperk starší žactvo 13.04.2024
Maťhová Žaneta 22.02.1998 LTC VITON České Budějovice,z.s. TK Milevsko, z.s. dospělí 05.03.2024
Matoušková Anna 18.03.1997 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dospělí 08.03.2024
Matoušková Tereza 14.01.2010 TK Kročehlavy TK SK Kladno, z.s. dorost 16.03.2024
Matula Tadeáš 17.12.2010 1.TK Pacov SK Kamínka 1986, z.s. dorost 14.03.2024
Maťunin Danil 16.03.2013 Tenisová škola SMEČ TJ Spoje Praha mladší žactvo 01.03.2024
Maťunin Danil 16.03.2013 Tenisová škola SMEČ TJ Spoje Praha starší žactvo 01.03.2024
Maturová Sonia 18.11.2012 TK AGROFERT Prostějov TK TENNISPOINT FM dorost 08.03.2024
Maturová Sonia 18.11.2012 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž starší žactvo 08.03.2024
Matuška Ondra 28.11.2013 LTK TEPLICE o.s. TK Litvínov z.s. mladší žactvo 11.04.2024
Matyáš Filip 14.12.2005 Sokol Blovice TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 15.03.2024
Matyáš Jiří 05.02.2012 TK Sparta Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 06.03.2024
Maxa Tomáš 21.10.2000 SK Tenis Duchcov LTC Litvínov dospělí 06.03.2024
Mazal Matyáš 22.06.2007 TJ Brno-Komín ŽLTC Brno dorost 04.03.2024
Mazanec David 21.04.2002 LTC Tábor 1903 TK Písek dospělí 20.03.2024
Mazur Jiří 11.10.1994 TK Lomnice n.Pop. SK Újezd Praha 4, z.s. dospělí 04.03.2024
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 11.03.2024
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany dorost 11.03.2024
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Neridé TC ESO Praha z.s. dorost 07.03.2024
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Neridé Tenis Dobříš dospělí 12.03.2024
Meluzín Michal 07.06.1985 TK Tuřany SHARK Brno dospělí 07.03.2024
Melvaldová Barbora 13.12.2009 TK Čáslav Sparta Kutná Hora dorost 11.03.2024
Menclová Dominika 13.04.1996 TK Lomnice n.Pop. TO Bohemians Praha dospělí 11.03.2024
Merkin Vsevolod 19.10.2011 TK EMA o.s. CTA Rudná starší žactvo 17.04.2024
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno TC Brno. dorost 05.03.2024
Mertl Jan 25.09.2010 TK Bohutín, z.s. Spartak Rožmitál dorost 08.03.2024
Mestak Albert 10.11.2014 TC Spořilov Praha SK Újezd Praha 4, z.s. mladší žactvo 18.03.2024
Mezera Lukáš 27.06.1993 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad dospělí 11.03.2024
Mifka Adam 13.09.2013 LTC Houštka TENIS Klánovice starší žactvo 13.03.2024
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves TK Slavia Orlová dorost 05.03.2024
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves SK JC Sport Opava dospělí 13.03.2024
Mihoková Petra 04.11.2004 TCG Karlovy Vary SK HAMR, z.s. dospělí 03.03.2024
Michalcová Liliana 19.11.2010 TK Havířov, z.s. Tenisový klub Studénka z.s. dorost 11.03.2024
Michálek Jan 04.09.2011 Tenisový klub Mníšek TJ Břevnov starší žactvo 04.03.2024
Michálek Tomáš 13.08.2012 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 10.03.2024
Michálková Alena 17.11.2002 TK Konstruktiva, z.s. VŠTJ Ekonom Praha dospělí 18.03.2024
Michálková Barbora 03.04.2006 TK AGROFERT Prostějov LTC Houštka dospělí 03.03.2024
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s. LTC Svoboda Praha dospělí 13.03.2024
Michálková Zuzana 28.01.1963 TK Benešov TK Scentrum Benešov, z.s. dospělí 06.03.2024
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka dorost 07.03.2024
Michna Gabriel 06.07.2011 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 starší žactvo 06.03.2024
Michna Lisa 26.07.2012 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 starší žactvo 06.03.2024
Michovská Adriana 20.04.2009 TJ Břevnov TK Tenisek Buštěhrad dorost 07.03.2024
Mika Tomáš 19.07.1978 TJ TO Sokol Stará Bělá Tenisklub7 dospělí 22.03.2024
Mikeš David 06.07.2012 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Mikeš David 06.07.2012 TK AGROFERT Prostějov LTC Humpolec dorost 04.03.2024
Mikeš Jakub 19.04.2011 TK Roja Příbram z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 06.03.2024
Mikeš Josef 16.09.1992 LTC Velešín z.s. Sokol TK Kaplice dospělí 14.03.2024
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. LTC Humpolec dorost 04.03.2024
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 04.03.2024
Mikeš Matěj 07.02.2010 TK Chomutov TK Louny starší žactvo 11.03.2024
Miketa David 04.06.1975 TJ Sokol Hostivice TJ Sokol Hostivice dospělí 21.03.2024
Miketa Matias 30.03.2013 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 mladší žactvo 07.03.2024
Miketová Dagmar 05.03.1982 TK Čelákovice TJ Sokol Hostivice dospělí 19.03.2024
Mikoláš Marek 26.09.2003 TK Březnice TK Březnice dospělí 07.03.2024
Mikšovský Jakub 26.02.2012 Jiskra Bechyně TK Milevsko, z.s. mladší žactvo 07.03.2024
Mikuš Zdeněk 11.10.2008 Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. LTC Kolín dorost 08.03.2024
Mindžaková Julie 22.11.2013 TK Horní Měcholupy SK Újezd Praha 4, z.s. starší žactvo 12.03.2024
Minx David 04.10.1994 LTC Houštka Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 10.03.2024
Mishina Mariia 16.03.2009 TLC Sport,z.s. SK Aritma Praha dorost 11.03.2024
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 06.03.2024
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov TK Slavia Plzeň starší žactvo 14.03.2024
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha TO SK Mělník dospělí 10.03.2024
Mohamed Rahman 30.07.2009 I.ČLTK Praha TK Horní Měcholupy dospělí 19.03.2024
Mohamed Rahman 30.07.2009 I.ČLTK Praha TK Horní Měcholupy dorost 19.03.2024
Mojha Pavel 04.07.1992 LTC VITON České Budějovice,z.s. TK Sezimovo Ústí dospělí 07.03.2024
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC Modřany 2005 LTC Tábor 1903 dospělí 12.03.2024
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC Modřany 2005 LTC Tábor 1903 dospělí 12.03.2024
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 TK Olymp Praha TK Pelhřimov dospělí 05.03.2024
Mokoš Vít 01.12.2006 TK Scentrum Benešov, z.s. Tsport Votice o.s. dorost 06.03.2024
Molhancová Viktorie 30.11.2009 TK Zliv TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 10.03.2024
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 13.03.2024
Moravčíková Silvie 11.02.2013 TK Ruzyně Praha SK Aritma Praha mladší žactvo 04.03.2024
Moravec Daniel 17.11.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Kročehlavy starší žactvo 10.03.2024
Moravec Jan 08.01.2015 SK Tenis Kladno LTC Houštka babytenis 13.03.2024
Moravec Jan 09.08.1975 SK Tenis Kladno TJ Hvězda Kladno dospělí 13.03.2024
Moravec Marek 26.08.1988 Sokol Kamýk n.Vlt. VŠTJ Ekonom Praha dospělí 20.03.2024
Moravec Ondřej 25.08.2001 TK Hlučín TK Slavia Orlová dospělí 05.03.2024
Morávek Matěj 20.04.2011 TK Ústí n. Orlicí TC SANITINO Litomyšl, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s. LTC Slovan Kladno dospělí 06.03.2024
Mošnová Kimi 21.07.2009 TK Nová Ves Prazdroj Plzeň dorost 04.03.2024
Motal David 21.05.2012 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Motal David 21.05.2012 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dorost 04.03.2024
Motáň Matyáš 24.05.2010 TC VITALITY Březnice Tenis Dobříš starší žactvo 05.03.2024
Mottlová Sofie 11.07.2011 TK Slavia Plzeň TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 05.03.2024
Mottlová Sofie 11.07.2011 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 14.03.2024
Mouffak Aymen 11.08.2015 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. SK JC Sport Opava babytenis 01.03.2024
Mráček Tomáš 27.06.1998 TO Planá z.s. TO Slavoj Tachov dospělí 08.03.2024
Mráz Jakub 17.05.2009 TK Neridé TJ Kyje Praha 14 dospělí 06.03.2024
Mrazek Richard 18.06.2012 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. mladší žactvo 07.03.2024
Mrazek Richard 18.06.2012 TK Sparta Praha Tenis Dobříš starší žactvo 07.03.2024
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín TC BORS CLUB dorost 11.03.2024
Mrklovský David 30.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice Tenisový klub Eden HK dorost 06.03.2024
Mrkvička František 22.02.2010 Chlumec n/Cidlinou Slavoj Žiželice starší žactvo 03.03.2024
Mrkvičková Josefína 03.03.2014 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. mladší žactvo 02.03.2024
Mrnuštík Tomáš 01.07.2002 LTC Podolí Praha SK OAZA Praha dospělí 15.03.2024
Mrózková Rozálie 30.09.2008 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 03.03.2024
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 TK AGROFERT Prostějov LTC Slovan Kladno dospělí 07.03.2024
Mrva Kamil 13.12.1976 Sportcentrum Uhříněves Sokol Královice dospělí 27.03.2024
Mrvík Ondřej 10.06.2005 TJ Baník Ostrava OKD TK Slavia Orlová dospělí 20.03.2024
Mrzenová Leontýna 12.01.2010 SKT Planá n.Luž. Tenis Tábor starší žactvo 05.03.2024
Mück Filip 05.02.2007 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Havířov, z.s. dorost 06.03.2024
Müller Martin 28.11.1993 TK Náchod TJ Červený Kostelec dospělí 05.03.2024
Mullerová Kateřina 02.03.2011 TJ Nové Město na Moravě TJ Žďár nad Sázavou starší žactvo 06.03.2024
Munzarová Lenka 02.11.2003 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Kunštát dospělí 11.04.2024
Musílková Zuzana 07.09.1984 TC Přelouč Energetik Chvaletice dospělí 04.03.2024
Mutinský Šimon 13.11.2013 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice starší žactvo 12.03.2024
Mužíková Tereza 09.01.2004 LTC Tábor 1903 TK Horní Měcholupy dospělí 05.03.2024
Nágl David 26.06.2014 TK Ústí n. Orlicí TK Dolní Dobrouč mladší žactvo 04.03.2024
Nágl David 26.06.2014 TK Ústí n. Orlicí TC SANITINO Litomyšl, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Nakládal Alex 23.02.2017 TK Pernštýn 1897 Pardubice Academy Port Pardubice 21 z.s. minitenis 20.04.2024
Naňák Daniel 19.09.2009 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Milo Olomouc dorost 09.03.2024
Naňák David 09.10.2012 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Milo Olomouc mladší žactvo 05.03.2024
Naňák David 09.10.2012 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 06.03.2024
Náprstková Michaela 24.08.2007 TK Most Slavoj Litoměřice dospělí 10.04.2024
Náprstková Michaela 24.08.2007 TK Most Slavoj Litoměřice dorost 10.04.2024
Navrátilová Jana 06.09.2012 HTK Třebíč Slavoj Třešť starší žactvo 16.04.2024
Navrátilová Jana 06.09.2012 HTK Třebíč Slavoj Třešť mladší žactvo 07.03.2024
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 16.04.2024
Navrátilová Veronika 26.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 11.03.2024
Navrátilová Veronika 26.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Znojmo dorost 11.03.2024
Nazarenko Mark 06.03.2012 Sokol Čimice SK HAMR, z.s. mladší žactvo 04.03.2024
Neckář Kevin 14.01.2017 TK Písek Kelly Tennis Academy z.s. minitenis 07.03.2024
Nedoma Nataniel 08.04.2012 CTA Rudná Tenis Dobříš mladší žactvo 11.03.2024
Neffová Dominika 21.07.2006 Sokol Smíchov I. SK Kamínka 1986, z.s. dorost 04.03.2024
Nejedlá Tereza 20.09.2005 LTC VITON České Budějovice,z.s. Start České Budějovice dospělí 11.03.2024
Nekovář Max 29.09.2009 TK Neridé Slavoj Český Brod dorost 07.03.2024
Nekovář Max 29.09.2009 TK Neridé TK Radošovice dospělí 13.03.2024
Němcová Laura Veronika 27.07.2012 TC Mozkové lázně Doubice TK LTC Děčín mladší žactvo 19.03.2024
Německý Zbyněk 06.09.2013 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha mladší žactvo 06.03.2024
Němeček Lukáš 31.08.2012 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy starší žactvo 15.03.2024
Nenadál Richard 25.08.2010 I. ČLTPK Čerčany TK Benešov starší žactvo 06.03.2024
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Strakonice LTC Tábor 1903 dospělí 12.03.2024
Nešpor Filip 14.09.2002 TC-MJ TENIS Líšeň TK TILIA Brno dospělí 12.03.2024
Nešporová Sára 21.10.2009 TC-MJ TENIS Líšeň TJ Sokol Bílovice n.Svit. dorost 02.03.2024
Netrdová Adéla 16.03.2012 TJ Horní Měcholupy TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 08.03.2024
Netrdová Adéla 16.03.2012 TJ Horní Měcholupy TJ Sokol Vysočany starší žactvo 11.03.2024
Nettlová Ema 25.01.2013 LTC Modřany 2005 TK Start Praha-Topolka starší žactvo 08.03.2024
Netuka Kryštof 10.02.2013 TC VŠ Praha Pála Vízner Tennis z.s. starší žactvo 16.04.2024
Netuka Kryštof 10.02.2013 TC VŠ Praha Pála Vízner Tennis z.s. mladší žactvo 16.04.2024
Netuková Alžběta 04.02.2015 Pála Vízner Tennis z.s. Pála Vízner Tennis z.s. babytenis 16.04.2024
Neudek Martin 08.04.1997 Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy dospělí 21.03.2024
Neudik Rafael 21.11.2012 TJ Tatran Litovel, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 11.03.2024
Neumann Jan 10.02.1991 TK Dynamo Hradec Králové Sokol Smiřice dospělí 09.03.2024
Neumanová Natálie 17.11.2009 TK Sezimovo Ústí Jiskra Bechyně dospělí 13.03.2024
Neveselá Nicole 27.03.2001 TK Mokrá-Horákov TC-MJ TENIS Líšeň dospělí 05.03.2024
Nezval Matyáš 22.01.2011 SHARK Brno TK TILIA Brno starší žactvo 11.03.2024
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 15.03.2024
Nikodem Ondřej 17.12.2007 TK Mnichovo Hradiště SK Tenis Rohatsko dorost 07.03.2024
Nosek Jan 27.03.2008 TK Kvasiny TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 06.03.2024
Nová Aneta 12.12.2006 TJ Spoje Praha TK Hovorčovice dospělí 19.03.2024
Nováček Bořivoj 12.06.2011 I.ČLTK Praha LTC Houštka starší žactvo 07.03.2024
Nováček Bořivoj 12.06.2011 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 dorost 07.03.2024
Nováček Filip 20.12.2003 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TC Třinec dospělí 07.03.2024
Novák Filip Zdeněk 26.01.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. LTC VITON České Budějovice,z.s. dospělí 05.03.2024
Novák Martin 27.10.2015 SKT Frýdlant n.O. TK Na Dolině o.s. babytenis 08.03.2024
Novák Matěj 28.02.2009 TK Sparta Praha SK HIT Hradec Králové z.s. dorost 05.03.2024
Novák Matěj 28.02.2009 TK Sparta Praha SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 05.03.2024
Novák Nicol 20.10.2005 TK Hlinsko SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 10.03.2024
Novák Petr 27.08.1981 Jiskra Otrokovice SK Kamínka 1986, z.s. dospělí 15.03.2024
Novák Štěpán 17.05.1984 HTK Třebíč TK Sezimovo Ústí dospělí 11.03.2024
Nováková Anežka 07.11.2008 TJ Sokol Huslenky, z.s. TJ MEZ Vsetín dorost 08.03.2024
Novakova Eliska 29.12.2007 Slavoj Žiželice Chlumec n/Cidlinou dorost 12.03.2024
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 11.03.2024
Nováková Františka 16.02.2009 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš dospělí 04.03.2024
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 15.03.2024
Nováková Laura 24.10.2008 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. dorost 07.03.2024
Nováková Laura 24.10.2008 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 07.03.2024
Nováková Martina 28.11.2005 TJ Sokol Stodůlky TJ Chlumec-Tenis dospělí 02.03.2024
Nováková Simona 20.01.2012 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 04.03.2024
Nováková Veronika 19.04.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. SK JC Sport Opava dospělí 12.03.2024
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 04.03.2024
Novobilský Daniel 06.04.1996 Sokol Brno Žabovřesky TC Komárov, z.s. dospělí 11.04.2024
Novotná Andrea 02.10.2012 TK Ruzyně Praha TENIS Klánovice mladší žactvo 04.03.2024
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Modřany 2005 TK Louny dospělí 07.03.2024
Novotný Adam 06.09.2007 TCG Karlovy Vary Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 04.03.2024
Novotný Aleš 28.09.1981 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 11.03.2024
Novotný Kryštof 02.12.2011 TTC Tenis Talent Club, z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. dorost 11.03.2024
Novotný Kryštof 02.12.2011 TTC Tenis Talent Club, z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 11.03.2024
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé Tenisový klub Eden HK dospělí 08.03.2024
Novotný Vojtěch 08.07.2010 Tenis Akademie Bálek, z.s. TJ Kralupy dorost 04.03.2024
Nýdrlová Eliška 14.03.2006 TK Hovorčovice TJ Spoje Praha dorost 10.03.2024
Obyt Tobiáš 28.02.2012 Tenis Dobříš TK Kročehlavy starší žactvo 11.03.2024
Odehnalová Nela 19.07.2005 SK HIT Hradec Králové z.s. TC Chrudim z.s. dospělí 04.03.2024
Olšar Viktor 29.12.2008 Tennis Hill Havířov o.s. TK Na Dolině o.s. dorost 13.03.2024
Olyšarová Tereza 09.10.1994 TK Krásné Březno TJ SVAH Všebořice, o.s. dospělí 02.03.2024
Ondráčková Nikola 02.08.1995 TO TJ Svitavy LTC Hodonín dospělí 01.03.2024
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod dorost 11.03.2024
Opluštil Jakub 21.05.2009 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko dorost 04.03.2024
Opočenská Adéla 09.02.2006 TK Čáslav ŽSK TO Třemošnice dospělí 13.03.2024
Oralová Catarina 25.11.2015 CTA Rudná I.ČLTK Praha babytenis 10.03.2024
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 13.03.2024
Pajer Vítek 27.05.2010 TK Milo Olomouc TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 11.03.2024
Pala Ondřej 13.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 04.03.2024
Palacký Jakub 06.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 05.03.2024
Palacký Jakub 06.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 11.03.2024
Palánová Michaela 22.11.2006 LTC Humpolec Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 07.03.2024
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín Jiskra Otrokovice dospělí 06.03.2024
Palečková Natálie 06.11.2003 BLTC Brno TJ Mokrá Hora dospělí 06.03.2024
Palečková Tereza 03.04.2009 TO Dukla Praha SK Aritma Praha dorost 04.03.2024
Palečková Tereza 03.04.2009 TO Dukla Praha SK Aritma Praha dospělí 04.03.2024
Palko Sabina 24.07.2009 Sokol Královice 1.TK Pacov dorost 09.03.2024
Palleta Jan 05.12.1970 TJ Sokol Dobřichovice F.H.TK Dobřichovice dospělí 07.03.2024
Panáček Václav 26.09.2010 TJ Spoje Praha TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dorost 16.03.2024
Pancová Valerie 11.10.2007 TK Písek TK Prachatice z.s. dospělí 06.03.2024
Papajová Eliška 25.02.2010 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. dorost 17.04.2024
Pařízek Tomáš 04.06.2010 HTK Třebíč TC-MJ TENIS Líšeň dorost 17.03.2024
Pascuzzo Sebastian 08.02.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha starší žactvo 06.03.2024
Pásková Anna 12.03.2010 TK Vyškov Tenisový klub Tesla Brno dorost 05.03.2024
Pastora Jakub 04.12.1988 SK Tenis Tišnov TK Týnec nad Sázavou dospělí 15.03.2024
Pastorek Tobias 13.10.2010 ITS Tennis Club, z.s. I.NTC Olomouc dorost 13.03.2024
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dospělí 03.03.2024
Patáková Klára 18.07.2011 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod dorost 09.03.2024
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Sparta Praha LTC Řevnice dospělí 12.03.2024
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s. Pliskova Tennis Academy-Říčany dospělí 10.04.2024
Paulson Andrew 16.11.2001 I.ČLTK Praha LTK Liberec dospělí 07.03.2024
Pavel Tomáš 14.01.2003 LTC Mladá Boleslav z.s. Spartak Vrchlabí dospělí 18.03.2024
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha LTC Tábor 1903 dospělí 06.03.2024
Pavlásek Miroslav 16.10.2014 TK SK Dobrá Voda u Č.B. Sokol TK Kaplice mladší žactvo 14.03.2024
Pavlásková Lada 16.04.1998 Chlumec n/Cidlinou TC ESO Praha z.s. dospělí 05.03.2024
Pavlíčková Klára 04.08.1990 LTK Klatovy TJ Solidarita Praha 10 dospělí 11.03.2024
Pavlík Lukáš 25.03.2000 TO Odry Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 11.03.2024
Pavlišová Eveline 21.03.2014 TK Slavia Orlová SKT Frýdlant n.O. mladší žactvo 08.03.2024
Pavlovska Evelina 27.05.2012 LTC Beroun, z.s. TK Stochov starší žactvo 05.03.2024
Pazderová Mariana 28.10.2005 TJ Sokol Vysočany TJ TK Březiněves dospělí 14.03.2024
Pazdiora Matěj 19.02.2010 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. starší žactvo 08.03.2024
Pecáková Gabriela 14.04.1998 TJ Hvězda Kladno TJ Hvězda Kladno dospělí 17.03.2024
Pečenková Adéla 15.07.2003 DTK Skuteč TO SK Žamberk dospělí 02.03.2024
Pečonka Radovan 28.12.2010 TK SC OSTRAVA TK Na Dolině o.s. starší žactvo 15.03.2024
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha TGC Kunratice dospělí 20.03.2024
Pechová Anna 08.01.2014 Lokomotiva Zdice SPORT EDEN Beroun mladší žactvo 12.03.2024
Pěchovič Rafael 10.10.2012 TK Olymp Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 05.03.2024
Pekárková Nikola 29.03.1996 TJ Solidarita Praha 10 TK Konstruktiva, z.s. dospělí 12.03.2024
Peková Denisa 09.01.2008 BLTC Brno SHARK Brno dospělí 08.03.2024
Pelaj Lukáš 25.05.2008 TK Zlín TK Sokol Vizovice dorost 09.03.2024
Pelikán Jakub 12.07.2007 LTK TEPLICE o.s. MTenis sport z.s. dospělí 07.03.2024
Peřinová Veronika 24.01.2008 TJ Sokol Stodůlky TC Tachlovice dorost 29.03.2024
Pešek Richard 06.03.2011 Rožnovský tenisový klub TK Na Dolině o.s. starší žactvo 15.03.2024
Pešková Erika 27.06.2015 Sportclub Řevnice, z.s. I.ČLTK Praha babytenis 04.03.2024
Pešková Tereza 08.04.2001 LTC VITON České Budějovice,z.s. LTC Velešín z.s. dospělí 12.03.2024
Peták Denis 18.07.2006 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 06.03.2024
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha TK Milo Olomouc dorost 11.03.2024
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha TK Milo Olomouc dospělí 11.03.2024
Petr Vojtěch 15.03.2005 I.ČLTK Praha TK Na Dolině o.s. dospělí 15.03.2024
Petráček Petr 25.05.2009 I. ČLTPK Čerčany TK Scentrum Benešov, z.s. dospělí 13.03.2024
Petráš Michal 22.01.2006 LTC Slovan Kladno LTC Slaný dorost 06.03.2024
Petrášová Barbora 30.06.2008 LTC Slovan Kladno LTC Slaný dorost 06.03.2024
Petričko Pavel 19.06.1982 TCG Karlovy Vary TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 08.03.2024
Petríková Eliška 09.02.1996 LTK Liberec Start Liberec dospělí 15.03.2024
Petrla Tomáš 23.06.2012 TK Hovorčovice TJ Spoje Praha starší žactvo 05.03.2024
Petrla Tomáš 23.06.2012 TK Hovorčovice TJ Spoje Praha mladší žactvo 05.03.2024
Petrtýlová Markéta 04.05.2001 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TJ Republikán dospělí 04.03.2024
Pfeifer Adam 23.03.2012 Tělocvičná jednota Sokol Osek SK Tenis Duchcov mladší žactvo 05.03.2024
Pham Roman 09.09.1982 Spartak Vrchlabí Tenis Nová Paka dospělí 11.03.2024
Phillipová Denisa 28.02.2011 SK Štětí LTC Panorama Teplice starší žactvo 05.03.2024
Picek Samuel 01.12.2005 Slavoj Český Brod TK Hanspaulka dospělí 01.03.2024
Pinkasová Bára 13.05.2014 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. SK Týniště nad Orlicí mladší žactvo 04.03.2024
Pintera Oldřich 17.02.1978 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Kyjov dospělí 07.03.2024
Pírek Pavel 06.08.2014 SK HAMR, z.s. TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 12.03.2024
Pírek Pavel 06.08.2014 SK HAMR, z.s. TK Start Praha-Topolka starší žactvo 12.03.2024
Pírková Ema 17.06.2012 SK HAMR, z.s. TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 12.03.2024
Pírková Ema 17.06.2012 SK HAMR, z.s. TK Start Praha-Topolka starší žactvo 12.03.2024
Pírková Klára 16.05.2009 Tenisový klub Černošice SK HAMR, z.s. dorost 04.03.2024
Pištěková Agáta 05.03.2009 Tenis Cibulka TK Konstruktiva, z.s. dorost 13.03.2024
Pištěková Agáta 05.03.2009 Tenis Cibulka TK Start Praha-Topolka dospělí 13.03.2024
Pitliaková Justýna 21.04.2012 TENIS VLAŠIM,z.s. TK Benešov mladší žactvo 06.03.2024
PLAČKOVÁ MARKÉTA 30.12.2008 SK HAMR, z.s. TC Spořilov Praha dospělí 07.03.2024
Plachá Markéta 14.10.1991 TK Spartak Jihlava TJ Solidarita Praha 10 dospělí 08.03.2024
Plachý Vojtěch 08.03.2006 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy dospělí 06.03.2024
Plánička Šimon 31.05.2013 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 11.03.2024
Plecitý Vilém 25.03.2013 I.ČLTK Praha Lokomotiva Beroun starší žactvo 05.03.2024
Plevová Zuzana 26.04.1996 TK Most SK Tenis Duchcov dospělí 05.03.2024
Plicková Karolína 12.04.2011 TK Dýšina Prazdroj Plzeň starší žactvo 05.03.2024
Pliska Ondřej 19.06.1989 TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem dospělí 07.03.2024
Pliska Zdeněk 13.08.1997 TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem dospělí 14.03.2024
Plocová Nicole Alexandra 24.06.2005 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy dospělí 07.03.2024
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dospělí 12.03.2024
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dorost 12.03.2024
Plzáková Dominika 05.12.2012 LTC Modřany 2005 SK Aritma Praha starší žactvo 07.03.2024
Poborská Rozárie 17.08.2014 TK Sparta Praha Pála Vízner Tennis z.s. mladší žactvo 01.03.2024
Poddaný Patrik 07.09.2011 TK Neridé Slavoj Žiželice dorost 08.03.2024
Podestát Tadeáš 21.04.2011 LTC Domažlice LTK Klatovy starší žactvo 01.03.2024
Podlahová Anna 17.06.2013 I.ČLTK Praha LTC Tábor 1903 mladší žactvo 12.03.2024
Podlahová Anna 17.06.2013 I.ČLTK Praha LTC Tábor 1903 starší žactvo 12.03.2024
Podlipský David 14.01.2009 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko dospělí 04.03.2024
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice Lokomotiva Trutnov dorost 07.03.2024
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice Lokomotiva Trutnov dospělí 07.03.2024
Pokorná Markéta 11.03.2004 SK Tenis Kladno TJ Hvězda Kladno dospělí 17.03.2024
Pokorný Jan 05.05.2010 Lokomotiva Zdice LTC Slovan Kladno dorost 08.03.2024
Pokorný Jan 05.05.2010 Lokomotiva Zdice TK Kročehlavy starší žactvo 08.03.2024
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha LTC Řevnice dospělí 08.03.2024
Poláček Jan 21.05.2013 TJ Břevnov Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. mladší žactvo 03.03.2024
Poláček Ondřej 28.05.1994 LTC Modřany 2005 TENIS Klánovice dospělí 07.03.2024
Poláček Vojtěch 08.10.2013 Tenisová akademie Březno u Loun TK Most mladší žactvo 11.03.2024
Polák Jan 25.09.2003 TK Strakonice Sportclub Řevnice, z.s. dospělí 12.03.2024
Polášek Oliver 10.08.2011 TK Sokol Horní Počernice,p.s. I.ČLTK Praha starší žactvo 07.03.2024
Polášek Oliver 10.08.2011 TK Sokol Horní Počernice,p.s. TJ Solidarita Praha 10 dorost 07.03.2024
Polášková Adriana 19.02.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. dorost 08.03.2024
Polendová Izabela 02.10.2013 TK Brno Bosonohy,z.s. TK TILIA Brno mladší žactvo 20.03.2024
Polesný Lubomír 26.02.1975 Start České Budějovice TC Týn nad Vltavou dospělí 05.03.2024
Polnicka Sofie 17.02.2011 TK Neridé TK Horní Měcholupy dorost 11.03.2024
Polnicka Sofie 17.02.2011 TK Neridé TK Horní Měcholupy dospělí 11.03.2024
Poloková Jana 15.07.1979 LTC Velešín z.s. TO Sokol Kamenný Újezd dospělí 10.03.2024
Pop Lukáš 04.06.1973 Spartak Průhonice Baník Praha dospělí 10.03.2024
Popelka Jakub 21.11.2013 TO Sokol Nehvizdy TK Čelákovice mladší žactvo 12.03.2024
Poslušný Adam 30.10.2008 LTC Modřany 2005 SK Kamínka 1986, z.s. dorost 06.03.2024
Pospíšil Marek 16.01.2009 LTC Panorama Teplice SK Tenis Duchcov dorost 05.03.2024
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 08.03.2024
Pospíšil Ondřej 25.01.1987 ŽLTC Brno BTK Brno dospělí 13.03.2024
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. dospělí 08.03.2024
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 07.03.2024
Postupa Martin 26.04.2007 VSK VŠB-TU Ostrava Městský tenisový klub Karviná dorost 06.03.2024
Pošta Petr 03.03.1988 TK Česká Kamenice Slovan Liberec dospělí 06.03.2024
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod TK Neridé dospělí 05.03.2024
Potecka Silvie 23.04.2011 TK Škoda Plzeň z.s. TK Dýšina dorost 08.03.2024
Potecký Václav 02.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s. TK Dýšina dospělí 08.03.2024
Potužák David 10.03.1995 TCG Karlovy Vary TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 08.03.2024
Prachař Jakub 09.05.2003 I.ČLTK Praha TO SK Mělník dospělí 10.03.2024
Prašivka Martin 29.04.2013 TK Na Dolině o.s. TK Kopřivnice z.s. mladší žactvo 11.03.2024
Praus Rudolf 26.09.1972 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 05.03.2024
Pražák Jakub 03.01.2014 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. mladší žactvo 02.03.2024
Pražák Jiří 15.03.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK TJ Solidarita Praha 10 dospělí 08.03.2024
Presse Tomáš 17.11.2009 Sokol Smiřice T.J.Nahořany n.M. dorost 09.03.2024
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice TK Milo Olomouc dorost 10.03.2024
Princ Jakub 07.04.2009 TJ Blatná TK Strakonice dorost 05.03.2024
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé TK Písnice dorost 06.03.2024
Procházka Pavel 17.08.1983 TCEN Hrádek nad Nisou TK Frýdlant v Čechách dospělí 13.03.2024
Procházková Anežka 30.04.2001 Sportovní centrum Linhart Lokomotiva Nymburk dospělí 06.03.2024
Procházková Gabriela 01.10.2008 TK Kročehlavy Tenis DLI Kladno dospělí 12.03.2024
Procházková Kristýna 09.12.2005 LTC Modřany 2005 SK OAZA Praha dospělí 14.03.2024
Procházková Marketa 31.12.2011 TC BORS CLUB TJ Slavoj Velké Pavlovice starší žactvo 06.03.2024
Procházková Marketa 31.12.2011 TC BORS CLUB TJ Slavoj Velké Pavlovice dorost 19.04.2024
Prokopová Dagmar 17.06.1992 Mosilana Brno Sokol Brno Žabovřesky dospělí 02.03.2024
Prokš Daniel 02.10.2006 SK Tenis Mýto, z.s. Lokomotiva Beroun dospělí 18.03.2024
Prokš Daniel 02.10.2006 SK Tenis Mýto, z.s. Lokomotiva Beroun dorost 18.03.2024
PROKÝŠKOVÁ ANNA 10.01.2008 TK Škoda Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň dorost 07.03.2024
Pronco Daniel 09.06.2012 TO TJ Tesla Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 04.03.2024
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 07.03.2024
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 07.03.2024
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB LTC Hodonín dospělí 03.03.2024
Přerovská Amelie 21.06.2008 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dorost 11.03.2024
Přerovská Amelie 21.06.2008 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dospělí 08.03.2024
Přerovská Ella 12.07.2010 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dorost 11.03.2024
Přerovská Ella 12.07.2010 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dospělí 08.03.2024
Přikrylová Kateřina 28.08.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Horní Měcholupy dospělí 15.03.2024
Přikrylová Kateřina 28.08.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Horní Měcholupy dorost 15.03.2024
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 11.03.2024
Přikrylová Valentýna 13.09.2013 TK AGROFERT Prostějov LTC Houštka starší žactvo 15.03.2024
Psota David 22.03.2011 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb starší žactvo 13.03.2024
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb dospělí 10.03.2024
Pšeničný Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav dorost 11.03.2024
Ptáček Vít 12.04.1974 Pliskova Tennis Academy-Říčany TJ Kavalier Sázava dospělí 09.03.2024
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. CTA Rudná dospělí 04.03.2024
Pumprla Jiří 26.04.1998 Sokol Zábřeh Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 14.03.2024
Purnoch Tomáš 16.03.1982 Tenis Brandýs n.L. Fit klub Lysá nad Labem dospělí 04.03.2024
Puršl Vladimír 02.02.1988 TK Roudnice n.L. SK Štětí dospělí 06.03.2024
Puznyak Daniel 20.06.2011 TJ Sokol Stodůlky TC Tachlovice starší žactvo 30.03.2024
Racek Mikuláš 13.03.2013 I.ČLTK Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 13.03.2024
Raev David 02.08.2011 I.ČLTK Praha TJ Břevnov starší žactvo 05.03.2024
Rainke Klaudie 06.04.2008 TJ Spartak Trhové Sviny TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 10.03.2024
Rainke Klaudie 06.04.2008 TJ Spartak Trhové Sviny Jiskra Bechyně dospělí 05.03.2024
Rainke Natálie 18.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny LTC Tábor 1903 dospělí 12.03.2024
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Znojmo dorost 11.03.2024
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy dospělí 06.03.2024
Rakovský Erik 14.01.2010 Tenisový klub Mikulov, spolek Sokol Lanžhot starší žactvo 06.03.2024
Rampulová Karin 12.06.2007 SK Tenis Tišnov Tatran Starý Lískovec dorost 14.03.2024
Ranušová Markéta 08.07.2014 TK Most TK Louny mladší žactvo 11.03.2024
Raslová Dorota 21.11.2016 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. SK Tenis Ještěd, z.s. babytenis 22.04.2024
Raslová Lola 19.10.2017 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. SK Tenis Ještěd, z.s. babytenis 22.04.2024
Rašín Jakub 22.06.2007 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 11.03.2024
Rašnerová Victoria 26.07.2013 TK Spartak Jihlava Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. mladší žactvo 07.03.2024
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Uherské Hradiště dospělí 04.03.2024
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 06.03.2024
Raštica Štěpán 25.10.2013 TJ Sokol Bílovice n.Svit. Mosilana Brno mladší žactvo 09.03.2024
Raušová Nikola 27.01.2006 SHARK Brno TK Blansko dospělí 06.03.2024
Rébl Ondřej 05.04.2013 TK Doksy SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 07.03.2024
Réblová Klára 26.02.2009 TK Doksy SK Matchball Česká Lípa dorost 06.03.2024
Reichlová Alžběta 03.01.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dospělí 11.03.2024
Reichlová Alžběta 03.01.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dorost 11.03.2024
Reischig Josef 24.04.1997 CTA Rudná TK Nová Ves dospělí 08.04.2024
Reischlová Eliška 10.01.1996 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TO Bohemians Praha dospělí 01.03.2024
Reitinger David 09.03.2007 SK HAMR, z.s. TJ Sokol Vysočany dospělí 14.03.2024
Remeš Martin 23.04.2008 TK Zlín TK Uherské Hradiště dospělí 04.03.2024
Repšová Nicol 26.11.2011 TK Mnichovo Hradiště SK Tenis Rohatsko dorost 07.03.2024
Revaj Filip 10.09.2012 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. mladší žactvo 05.03.2024
Ricci Alessandro 04.01.1998 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 15.03.2024
Riedel Adam 26.11.2013 LTK TEPLICE o.s. TK Litvínov z.s. mladší žactvo 05.03.2024
Riemer Tomáš 15.08.1991 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Čelákovice dospělí 07.03.2024
Riessová Natalie 28.03.2013 Tennis Hill Havířov o.s. TK Havířov, z.s. starší žactvo 06.03.2024
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha TO Bohemians Praha dospělí 05.03.2024
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary dospělí 08.03.2024
Robenek Štěpán 18.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 11.03.2024
Roček Eduard 31.01.2011 LTC Modřany 2005 SK OAZA Praha dorost 07.03.2024
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM TK Havířov, z.s. dorost 04.03.2024
Rollinger Michal 10.03.1992 TK Most TJ Solidarita Praha 10 dospělí 08.03.2024
Rosecký Daniel 20.06.2006 Tenis Akademie Bálek, z.s. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dospělí 11.04.2024
Rosický Jan 06.01.2006 LTC Houštka LTK Liberec dorost 05.03.2024
Rothe Julie 14.10.2007 TK Písnice TCM Dubeč, z.s. dorost 10.03.2024
Rothe Julie 14.10.2007 TK Písnice SPORTTENIS dospělí 18.04.2024
Rousek Jonáš 16.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc dorost 09.03.2024
Rousek Šimon 12.11.2003 Sokol Zábřeh T.J. Sokol Šumperk dospělí 10.03.2024
Rousková Julie 06.05.2002 LTC Modřany 2005 TENISCENTRUM HEAD dospělí 21.04.2024
Roušarová Vanessa 17.06.2014 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha mladší žactvo 10.03.2024
Rozlivek Jakub 23.04.1996 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves dospělí 06.03.2024
Rožát Vladimír 07.02.1978 SK Matchball Česká Lípa TK Sezimovo Ústí dospělí 17.03.2024
Rožek Filip 10.04.2014 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 11.03.2024
Rubeš Lukáš 24.09.2009 TK Natali ŽLTC Brno dorost 08.03.2024
Rulec Filip 19.03.2017 TO SK Mělník I.ČLTK Praha babytenis 05.03.2024
Ruml Jan 06.10.2012 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TK SB Světlá n.Sáz. mladší žactvo 06.03.2024
Rusňák Tadeáš 15.05.2011 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice dorost 27.03.2024
Russová Nicole 14.04.2003 TC Spořilov Praha TGC Kunratice dospělí 15.04.2024
Rutar Antonín 29.05.2013 TK Mohelnice, z.s. TK Milo Olomouc mladší žactvo 02.03.2024
Rutarová Julie 22.07.2011 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov dorost 05.03.2024
Růžek Filip 27.07.2006 LTC Slovan Kladno LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 14.03.2024
Růžička Antonín 28.07.2012 Jiskra Velké Březno TK Ústí n.Labem starší žactvo 17.04.2024
Růžičková Lucie 16.06.2012 TK Ruzyně Praha TJ Břevnov starší žactvo 04.03.2024
Růžičková Sofie 06.09.2015 TK AGROFERT Prostějov TK Spytihněv babytenis 07.03.2024
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. dospělí 05.03.2024
Ryba Matěj 20.09.2009 LTC Nový Bydžov Chlumec n/Cidlinou dorost 15.03.2024
Rybičková Gabriela 10.07.2007 TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí dorost 05.03.2024
Rygr Václav 25.07.1999 Sokol Horní Branná Tenis Nová Paka dospělí 04.03.2024
Rychlá Adéla 28.05.2011 TK Kročehlavy TK SK Kladno, z.s. dorost 07.03.2024
Rychlý Petr 10.03.2005 TK Neridé TK Roja Příbram z.s. dospělí 07.03.2024
Ryšavý Zdeněk 22.04.2012 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 14.03.2024
Řačák Petr 22.01.1984 LTC Hodonín TK Horní Měcholupy dospělí 10.03.2024
Řada Kryštof 16.02.2011 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 08.03.2024
Ředina Ondřej 27.12.2014 TJ Sokol Dobřichovice T.J. Sokol Lety mladší žactvo 18.03.2024
Řeháček Prokop 21.08.2014 TK Scentrum Benešov, z.s. SK OAZA Praha mladší žactvo 15.03.2024
Řehoř Benjamín 30.03.2012 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 15.03.2024
Řehoř Benjamín 30.03.2012 TK Slavia Plzeň TK Sparta Praha mladší žactvo 07.03.2024
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 05.03.2024
Řezníčková Lenka 25.04.1988 Jihočeská sportovní TJ Spartak Trhové Sviny dospělí 05.03.2024
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát SK Tenis Tišnov dospělí 05.03.2024
Říčanová Daniela 08.09.1994 TCG Karlovy Vary TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 16.03.2024
Říha Aleš 13.08.1976 LTC Rudná TC Tachlovice dospělí 22.03.2024
Řihovský Ondřej 31.03.1972 Spartak Rožmitál TK Benešov dospělí 08.03.2024
Sajnerová Klára 21.01.2015 TK Kaznějov SK SPORTCENTRUM Roudná babytenis 07.03.2024
Samešová Nella 25.03.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dospělí 06.03.2024
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 06.03.2024
Sandecká Diana 31.05.2013 SK Tenis Tišnov TC Brno. mladší žactvo 07.03.2024
Sapák Mikuláš 06.10.2006 TK Brno - Chrlice TK TILIA Brno dorost 15.03.2024
Sedláček Jan 11.07.2011 Tenisový klub Rokycany SK Tenis Mýto, z.s. dorost 04.03.2024
Sedláčková Ema 02.02.2009 SK Týniště nad Orlicí TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 06.03.2024
Sedláčková Ema 02.02.2009 SK Týniště nad Orlicí TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 06.03.2024
Sedláčková Jana 06.05.1952 TJ Tatran Střešovice TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 04.03.2024
Sedláčková Tereza 17.09.2005 TK Náměšť nad Oslavou TK Náměšť nad Oslavou dospělí 01.03.2024
Sedláková Denisa 26.01.2012 TJ Sokol Bedřichov Jihlava LTC Houštka mladší žactvo 10.03.2024
Sedláková Denisa 26.01.2012 TJ Sokol Bedřichov Jihlava TK Znojmo starší žactvo 17.04.2024
Sedlatý Patrik 26.04.2016 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. babytenis 05.03.2024
Sejvalová Eliška 19.02.2008 TK Chomutov TK Most dorost 07.03.2024
Sekula David 08.11.1994 VSK VŠB-TU Ostrava TK Hlučín dospělí 09.03.2024
Sellner Dennis 30.11.2012 TC Veverská Bítýška z.s. Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 05.03.2024
Sellner Dennis 30.11.2012 TC Veverská Bítýška z.s. Tenisový klub Tesla Brno starší žactvo 05.03.2024
Semecký Matěj 28.02.2004 Sportcentrum Uhříněves Sokol Královice dospělí 18.04.2024
Sertičová Tereza 17.03.2008 TJ Spoje Praha SK Matchball Česká Lípa dospělí 07.03.2024
Schamberger Sebastian 02.11.2012 TC-MJ TENIS Líšeň TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 06.03.2024
Schlauch Radek 04.03.2002 TK Opava SK JC Sport Opava dospělí 11.03.2024
Schmidt Eric 06.10.2010 TK Sport Kolovraty Sokol Královice starší žactvo 09.03.2024
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary dospělí 06.03.2024
Schöpfová Elen 14.08.2008 SK Tenis Tišnov Sokol Čebín dorost 12.03.2024
Schreiberová Karolína 05.04.1974 T.J. Sokol Lety TJ Sokol Dobřichovice dospělí 04.03.2024
Schwarzová Kateřina 14.10.2014 TK Most LTC Panorama Teplice starší žactvo 11.03.2024
Sieglová Dominika 07.10.2007 Slavoj Žiželice Chlumec n/Cidlinou dorost 06.03.2024
Silovský Adam 02.02.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Kaznějov dorost 08.03.2024
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK AGROFERT Prostějov SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 10.03.2024
Sisková Kateřina 20.02.1974 Jiskra Otrokovice LTC Veselí nad Moravou dospělí 19.04.2024
Sítková Elen 28.01.2013 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 09.03.2024
Skácel Marcel 25.07.2012 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. starší žactvo 06.03.2024
Skácel Štěpán 25.07.2012 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. starší žactvo 06.03.2024
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK SC OSTRAVA TK Na Dolině o.s. starší žactvo 10.03.2024
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK SC OSTRAVA Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 11.03.2024
Skácelová Štěpánka 08.01.1989 Tenisklub Cheb TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 18.03.2024
Skalická Eliška 23.10.2013 TENIS-CENTRUM DTJ HK Slavoj Žiželice starší žactvo 08.03.2024
Skalikova Sophie 26.10.2006 TK Na Dolině o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 11.03.2024
Skalikova Sophie 26.10.2006 TK Na Dolině o.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 14.03.2024
Skiba Matouš 04.03.2009 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota dorost 03.03.2024
Sklenička Jan 26.07.2002 TC VŠ Praha LTC Slovan Kladno dospělí 04.03.2024
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha LTC Houštka dospělí 06.03.2024
Skřička Jan 03.11.2004 TJ Radlice z.s. TK Praga-Vysočany dospělí 06.03.2024
Skurzoková Patricie 08.07.2008 TCM Dubeč, z.s. TCG Karlovy Vary dospělí 04.03.2024
Slabion Lukáš 26.05.2004 TK SLOVANKA Č. Lípa TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. dospělí 13.03.2024
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 04.03.2024
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 04.03.2024
Slavík Vladimír 08.06.1983 Sportcentrum Uhříněves Tenis Semice a.s. dospělí 08.03.2024
Slavíková Barbora 18.09.2008 TENIS VLAŠIM,z.s. Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 13.03.2024
Slavíková Sabina 05.10.2003 Tenis Ivančice z.s. TK Moravský Krumlov z.s. dospělí 16.04.2024
Slavíková Tereza 31.10.2011 TENIS VLAŠIM,z.s. Pliskova Tennis Academy-Říčany starší žactvo 13.03.2024
Slezák Marek 30.05.1994 Tenis klub FÉNIX Nedvězí TK Sport Kolovraty dospělí 11.03.2024
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod LTC Tábor 1903 dospělí 12.03.2024
Slováčková Tereza 12.01.2004 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 12.03.2024
Smějová Nela 29.10.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava starší žactvo 10.03.2024
Smékal Jiří 08.03.2012 TK Milo Olomouc T.J. Sokol Šumperk mladší žactvo 10.03.2024
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 05.03.2024
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc T.J. Sokol Šumperk dorost 10.03.2024
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 07.03.2024
Směřička Matouš 14.04.2007 TK Uherské Hradiště Jiskra Otrokovice dorost 06.03.2024
Smetana Martin 23.01.1994 TCV Strání Orel jednota Uherský Brod dospělí 13.03.2024
Smíšková Anna 24.02.2005 TC VITALITY Březnice F.H.TK Dobřichovice dospělí 22.03.2024
Smith Peter Carl 11.01.2013 Tenisový klub Tesla Brno TJ Kraví Hora Brno starší žactvo 11.03.2024
Smolík David 22.10.2010 SKT Frýdlant n.O. TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 11.03.2024
Smolík David 22.10.2010 SKT Frýdlant n.O. TK Na Dolině o.s. dorost 15.03.2024
Snopková Veronika 29.04.2008 Lokomotiva Karlovy Vary TK Sokolov dorost 06.03.2024
Sokolová Klára 09.04.1998 TC Nové Město n. Metují TK Dolní Dobrouč dospělí 11.03.2024
Sokolová Marie 18.06.2005 TC BORS CLUB Sokol Lanžhot dospělí 07.03.2024
Sokolová Marie 14.05.2003 TC Nové Město n. Metují TK Dolní Dobrouč dospělí 11.03.2024
Solková Jana 26.08.1972 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Dolní Benešov dospělí 10.03.2024
Sotolář Jiří 22.10.1985 SK Slatina ACE Team dospělí 12.03.2024
Sotolářová Martina 24.03.1987 TK Blansko TK TILIA Brno dospělí 11.03.2024
Souček Jan 10.05.2008 TK Vyškov TK Vyškov dorost 15.03.2024
Souček Philip 15.01.2012 Sparta Kutná Hora LTC Modřany 2005 mladší žactvo 06.03.2024
Soukup Albert 02.10.2005 TC VŠ Praha SK Aritma Praha dospělí 14.03.2024
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 04.03.2024
Soukup Janek 16.07.2015 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Vodní stavby Plzeň babytenis 22.04.2024
Soukup Radek 15.03.2001 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ Motor České Budějovice dospělí 01.03.2024
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek LTC VITON České Budějovice,z.s. dorost 07.03.2024
Sovjáková Terezie 21.10.2014 TK Zlín Jiskra Otrokovice mladší žactvo 06.03.2024
Spálenský Michal 20.07.1993 TO Bohemians Praha Baník Praha dospělí 11.03.2024
Spiegel Matthias 06.05.2013 TO Sokol Plzeň Doudlevce TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 13.03.2024
Stalčíková Johanka 14.04.2017 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. babytenis 06.03.2024
Stalmach Šimon 29.04.2016 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Dolní Benešov babytenis 10.03.2024
Staněk Robin 03.01.1995 I.ČLTK Praha TO SK Mělník dospělí 10.03.2024
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 15.03.2024
Stará Nina 28.01.2010 TK Most TK Start Praha-Topolka dospělí 20.04.2024
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 07.03.2024
Stehlík Vilém 29.01.2010 TK Ruzyně Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany starší žactvo 08.03.2024
Steinová Alexandra 13.10.2011 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava starší žactvo 10.03.2024
Stejskal Hynek 27.06.2008 TJ TK Lanškroun Tenisový klub FOREA o.s. dorost 04.03.2024
Stejskalová Julie 28.06.2014 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín mladší žactvo 04.03.2024
Stejskalová Julie 28.06.2014 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 11.03.2024
Stezka Prokop 08.04.2011 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. dorost 15.03.2024
Stiborová Anna 23.07.2011 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. starší žactvo 09.03.2024
Stibůrek Filip 13.04.2006 TK Benešov Sokol Říčany dorost 18.03.2024
Stibůrková Lucie 26.04.2009 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 08.03.2024
Stibůrková Lucie 01.03.1997 SPORTTENIS TJ Sokol Jílové TK dospělí 04.03.2024
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TK Písek TJ Blatná dospělí 09.03.2024
Strachová Eliška 04.01.2013 TK Čelákovice LTC Houštka mladší žactvo 06.03.2024
Strašil Daniel 31.12.2009 LTC Modřany 2005 LTC Radotín dorost 04.03.2024
STRNAD Daniel 21.07.2007 Tenis DLI Kladno TK SK Kladno, z.s. dorost 06.03.2024
Strnad Tomáš 19.07.2014 Tenisová akademie Siesta resort TK Holice mladší žactvo 05.03.2024
Strnadová Elin 06.04.2015 LTC Mladá Boleslav z.s. TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav babytenis 17.04.2024
Struminská Eliška 02.04.2008 TO VOKD Ostrava-Poruba VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 05.03.2024
Strungová Sára 12.12.2012 TC Ostrava Nová Ves TJ Baník Ostrava OKD starší žactvo 17.03.2024
Strupková Adéla 02.02.2016 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice babytenis 15.03.2024
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s. TK Milo Olomouc dorost 10.03.2024
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s. SK JC Sport Opava dospělí 12.03.2024
Stříteský Jáchym 04.02.2017 DTK Skuteč TK Hlinsko minitenis 08.03.2024
Stuchlík Jiří 03.08.2013 Tennis Hill Havířov o.s. TK Havířov, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Stýblo Vojtěch 10.10.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s. TJ Sokol Liboc dorost 23.04.2024
Sudková Dorota 10.04.2013 LTC Modřany 2005 TJ Sokol Vysočany starší žactvo 06.03.2024
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha TK Louny dospělí 04.03.2024
Suchá Anna 08.08.2005 TK Škoda Plzeň z.s. TK Vodní stavby Plzeň dospělí 07.03.2024
Suchánek Martin 09.02.1983 TK FZŠ Trávníčkova TC Tachlovice dospělí 19.03.2024
Suchánková Nikol 22.08.2012 TK Neridé TK Sparta Praha mladší žactvo 08.03.2024
Suchomel Jan 01.05.2010 Sparta Kutná Hora Slavoj Český Brod starší žactvo 05.03.2024
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky TC Tachlovice dorost 29.03.2024
Svašek Čeněk 30.03.2011 I. ČLTPK Čerčany TK Benešov starší žactvo 20.03.2024
Svatá Zdeňka 09.06.1977 TK Kruh Tenis Nová Paka dospělí 04.03.2024
Svatoš Martin 01.02.2011 Open Tennis Club TK Stochov starší žactvo 18.04.2024
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dospělí 10.03.2024
Svoboda Adéla 19.04.2012 TK Olymp Praha TK Hanspaulka dospělí 04.03.2024
Svoboda Adéla 19.04.2012 TK Olymp Praha SK HAMR, z.s. mladší žactvo 06.03.2024
Svoboda Filip 16.10.2011 TK Neridé TK Písnice dorost 14.03.2024
Svoboda Jan 04.11.2009 Start Brno SK Jundrov Brno dospělí 07.03.2024
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 06.03.2024
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Neridé TK Písnice dorost 14.03.2024
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 06.03.2024
Svoboda Karel 05.02.2008 Sokol Bukovice TJ Červený Kostelec dorost 05.03.2024
Svoboda Karel 05.02.2008 Sokol Bukovice TJ Červený Kostelec dospělí 13.04.2024
Svoboda Karel Leonard 26.03.2015 TK Písnice TK Neridé babytenis 08.03.2024
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dorost 06.03.2024
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha TGC Kunratice dospělí 06.03.2024
Svobodová Emily 20.03.2012 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko mladší žactvo 03.03.2024
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 11.03.2024
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dorost 11.03.2024
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč Sokol Chuchle dospělí 10.03.2024
Svozílek Filip 22.02.2014 TK Zlín Jiskra Otrokovice starší žactvo 06.03.2024
Svozilová Tereza 04.12.2007 TJ Tatran Litovel, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s. dorost 13.03.2024
Sychra Filip 23.08.2011 TJ Sloup TK Kunštát dorost 08.03.2024
Sychra Filip 23.08.2011 TJ Sloup TK Kunštát starší žactvo 08.03.2024
Sychra Kryštof 30.05.2008 TJ Sloup TK Blansko dorost 11.03.2024
Sychra Kryštof 30.05.2008 TJ Sloup TK Kunštát dospělí 08.03.2024
Sychrovský Martin 05.01.2016 Tenisový klub SPORT,o.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK babytenis 06.03.2024
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov dospělí 05.03.2024
Sýkora Tomáš 13.09.1994 LTC Kolín LTC Starý Kolín dospělí 07.03.2024
Sýkorová Kateřina 12.01.2011 TK Česká Třebová, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. starší žactvo 07.03.2024
Sýkorová Nikol 18.01.2008 TK SLOVANKA Č. Lípa TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. dospělí 11.03.2024
Sýkorová Nikol 18.01.2008 TK SLOVANKA Č. Lípa TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. dorost 08.03.2024
Sýkorová Tereza 06.02.1981 Pliskova Tennis Academy-Říčany TC Pankrác dospělí 05.03.2024
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary dospělí 07.03.2024
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha dorost 06.03.2024
Szczypka Milosz Kaspian 21.02.2010 TK SC OSTRAVA TK Na Dolině o.s. starší žactvo 21.04.2024
Šafařík Aleš 15.11.1995 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TO Bohemians Praha dospělí 06.03.2024
Šafaříková Tereza 29.11.2015 BTK Brno TK Kunštát babytenis 05.03.2024
Šafránek Václav 20.05.1994 I.ČLTK Praha TC Brno. dospělí 05.03.2024
Šalatová Viktorie 17.09.2015 LTC Panorama Teplice SK HAMR, z.s. babytenis 02.03.2024
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 06.03.2024
Šandor Jakub 02.11.2011 TJ LTC Poděbrady Slavoj Žiželice starší žactvo 11.03.2024
Šára Dominik 06.01.2009 TK Neridé SK OAZA Praha dorost 05.03.2024
Šárová Lucie 23.04.2006 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 06.03.2024
Šašek Martin 15.07.2005 LTK Klatovy TK Dýšina dospělí 08.03.2024
Šašková Nikola 23.06.2012 TK Scentrum Benešov, z.s. SK OAZA Praha mladší žactvo 11.03.2024
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 06.03.2024
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 06.03.2024
Šebek Jáchym 17.04.2009 LTC Slovan Kladno LTC Slaný dorost 14.03.2024
Šebesta Adam 23.08.2011 T.J. Sokol Lety TJ Sokol Dobřichovice dorost 07.03.2024
Šebesta Michal 10.12.2008 TK ARBREX-OSTRAVA TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 08.03.2024
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 04.03.2024
Šebková Marie 08.11.2013 LTC Mladá Boleslav z.s. TK Lomnice n.Pop. starší žactvo 19.03.2024
Šedinová Lucie 13.11.2014 TK Mohelnice, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s. mladší žactvo 02.03.2024
Šedivá Anna 20.02.2009 SK HIT Hradec Králové z.s. TO TJ Svitavy dospělí 06.03.2024
Šedivá Anna 20.02.2009 SK HIT Hradec Králové z.s. TK Česká Třebová, z.s. dorost 11.03.2024
Šelemberk Richard 16.06.2008 TENNIS CENTRE Kosmonosy Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 04.03.2024
Šelemberk Richard 16.06.2008 TENNIS CENTRE Kosmonosy Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 04.03.2024
Šeliga Samuel 01.07.2013 Tenis Nový Jičín,z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 11.03.2024
Šenková Anna 30.11.2008 TK Bystřice p.H. TK Zlín dorost 05.03.2024
Šenkyřík Ivo 25.10.2013 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 10.03.2024
Ševců Tereza 22.07.2008 TK Zlín TK Uherské Hradiště dorost 11.03.2024
Ševčíková Adéla 11.11.2011 Pašťa tenis, z.s. TK Gymnázium Uničov starší žactvo 05.03.2024
Ševčíková Adéla 11.11.2011 Pašťa tenis, z.s. T.J. Sokol Šumperk dorost 11.03.2024
Ševčíková Beáta 09.05.2014 Pašťa tenis, z.s. TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 08.03.2024
Ševčíková Linda 09.06.1998 ŽLTC Brno Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2024
Šik Michal 22.04.1999 TK Slavia Plzeň TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 06.03.2024
Šilinek Adam 08.06.2010 ŽLTC Brno Tenisový klub Mikulov, spolek dorost 13.03.2024
Šilinek Jiří 01.11.2012 ŽLTC Brno Tenisový klub Mikulov, spolek dorost 13.03.2024
Šimáček Ondřej 24.12.1979 Sokol Brno Žabovřesky Tenisový klub Tesla Brno dospělí 11.04.2024
Šimánek Bruno 31.07.2014 I.ČLTK Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 13.03.2024
Šimánková Zuzana 11.06.2004 Junior TC Praha SK Újezd Praha 4, z.s. dospělí 12.03.2024
Šimčík Milan 22.07.1980 TK Kunštát SK Jundrov Brno dospělí 01.03.2024
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha TK Roja Příbram z.s. dospělí 06.03.2024
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha Sokol Říčany dorost 06.03.2024
Šimek Matěj 20.12.2004 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TENIS VLAŠIM,z.s. dospělí 07.03.2024
Šimková Edita 25.11.2014 TK SK Dobrá Voda u Č.B. Sokol TK Kaplice mladší žactvo 04.03.2024
Šimková Tereza 13.09.1997 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy dospělí 11.03.2024
Šimková Viktorie 14.12.2012 Wilson tenis centrum z.s. Pliskova Tennis Academy-Říčany mladší žactvo 03.03.2024
Šimůnek Filip 23.10.2013 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 11.03.2024
Šindelářová Anna Mária 14.11.2012 TJ Kraví Hora Brno Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 11.03.2024
Šindelářová Eliška 31.03.2006 Slavoj Třešť TK ČLTK Jihlava dospělí 15.03.2024
Šindelářová Karolína 02.02.2005 Slavoj Třešť TK ČLTK Jihlava dospělí 15.03.2024
Šindelová Tereza 13.06.2012 Lokomotiva Zdice Tenis Akademie Bálek, z.s. starší žactvo 01.03.2024
Šípková Agáta 14.12.2007 SK HAMR, z.s. I. ČLTPK Čerčany dorost 05.03.2024
Šípková Agáta 14.12.2007 SK HAMR, z.s. I. ČLTPK Čerčany dospělí 05.03.2024
Škachová Miriam 01.09.2009 LTC Slovan Kladno TK SK Kladno, z.s. dorost 12.03.2024
Škachová Miriam 01.09.2009 LTC Slovan Kladno TK Stochov dospělí 05.03.2024
Školoudová Emílie 07.01.2009 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dorost 04.03.2024
Školoudová Emílie 07.01.2009 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dospělí 04.03.2024
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 10.03.2024
Škrlík Mathias 19.02.2008 I.ČLTK Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 11.03.2024
Škrlík Mathias 19.02.2008 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dorost 11.03.2024
Škrobová Leona 10.09.2009 TJ Kraví Hora Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 09.04.2024
Škudrnová Sabina 01.10.2005 Tenis Dobříš TK Bohutín, z.s. dospělí 09.03.2024
Šlechta David 15.03.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK SK HIT Hradec Králové z.s. dorost 14.03.2024
Šlesárová Natálie 05.10.2005 TK Spartak Jihlava Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dospělí 07.03.2024
Šmejc Jakub 22.03.2011 TK Holice TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 05.03.2024
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha TK Olymp Praha dorost 10.03.2024
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice Pliskova Tennis Academy-Říčany dospělí 06.03.2024
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice Pliskova Tennis Academy-Říčany dorost 06.03.2024
Šmerdová Aneta 31.01.1995 SHARK Brno Sokol Brno Žabovřesky dospělí 15.03.2024
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 07.03.2024
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 04.03.2024
Šmrhová Sara 19.02.2013 LTC VITON České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou mladší žactvo 25.03.2024
Šneková Veronika 08.12.2013 Tenis Tábor SKT Planá n.Luž. mladší žactvo 12.03.2024
Šonka Martin 12.07.1986 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. dospělí 06.03.2024
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dorost 03.03.2024
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dospělí 03.03.2024
Šota Petr 11.11.1963 Orel jednota Praha-Balkán LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 08.03.2024
Špaček Miloslav 03.09.1962 TK Lysá n.L. SK Tenis Duchcov dospělí 05.03.2024
Špačková Julie 01.03.2008 TC VŠ Praha TK Konstruktiva, z.s. dorost 06.03.2024
Španělová Emma 23.07.2014 TK AGROFERT Prostějov TK Blansko mladší žactvo 05.03.2024
Šperková Anna 07.04.2009 TK Kunštát TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dorost 08.03.2024
Špička Josef 20.08.2010 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. dorost 13.03.2024
Špiller Adam 15.08.2011 Wilson tenis centrum z.s. TENIS VLAŠIM,z.s. starší žactvo 04.03.2024
Špinková Petra 22.02.1990 TK PTA Kolín Slavoj Žiželice dospělí 08.03.2024
Špitová Monika 08.04.2009 Pašťa tenis, z.s. T.J. Sokol Šumperk dospělí 08.03.2024
Šplechtna Svatopluk 30.11.1969 TK Horní Měcholupy Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 05.03.2024
Špok David 05.03.1986 Wilson tenis centrum z.s. TJ Solidarita Praha 10 dospělí 08.03.2024
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov Sokol Brno Žabovřesky dospělí 05.03.2024
Šprojcarová Veronika 11.09.2003 LTC Mladá Boleslav z.s. SK Tenis Rohatsko dospělí 07.03.2024
Šrámek Filip 21.03.1975 Pliskova Tennis Academy-Říčany TJ Kavalier Sázava dospělí 10.03.2024
Šrenk Hynek 29.08.1972 TK Mokrá-Horákov TC-MJ TENIS Líšeň dospělí 01.03.2024
Štaidl Kateřina 02.02.1982 TC Třinec Tenisový klub Černošice dospělí 12.03.2024
Šťastná Eva 21.01.1997 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenis Semice a.s. dospělí 21.03.2024
Štefaník Antonín 02.04.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Praha starší žactvo 06.03.2024
Šteflová Bára 15.09.2008 HTK Třebíč TJ Spartak Velké Meziříčí dospělí 08.03.2024
Štekrt Daniel 09.06.2013 Tenis Libochovice TK Roudnice n.L. mladší žactvo 05.03.2024
Štekrt Daniel 09.06.2013 Tenis Libochovice TK Roudnice n.L. starší žactvo 05.03.2024
Štěpánek Jakub 06.02.2013 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. mladší žactvo 07.03.2024
Štěpánková Aneta 17.08.2010 Mosilana Brno Start Brno starší žactvo 04.03.2024
Štěpánková Klára 06.08.2008 TK Neridé TC Spořilov Praha dospělí 07.03.2024
Štěpánková Linda 14.05.2011 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy starší žactvo 11.03.2024
Štěpánková Linda 14.05.2011 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy dorost 11.04.2024
Štěpánková Tereza 25.06.2008 TC BORS CLUB TK Horní Měcholupy dospělí 08.03.2024
Štěpánová Nikol 13.03.2008 D&M Tennis Academy, z.s. SKP Kometa Brno dospělí 05.03.2024
Štěrbová Kristýna 27.10.1998 TK Most TK Louny dospělí 02.03.2024
Števová Elena 03.06.2012 Lokomotiva Zdice Tenis Dobříš mladší žactvo 14.03.2024
Števová Elena 03.06.2012 Lokomotiva Zdice Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 11.03.2024
Štika Hynek 02.03.2012 Tenisový klub Studénka z.s. TK Bílovec mladší žactvo 14.03.2024
Štos Sebastian 17.04.2017 LTC Hodonín TC BORS CLUB minitenis 11.03.2024
Štrégl Marek 29.07.2012 SK Podještědští Pardálové TCEN Hrádek nad Nisou starší žactvo 04.03.2024
Štrégl Marek 29.07.2012 SK Podještědští Pardálové TCEN Hrádek nad Nisou mladší žactvo 04.03.2024
Štros Jakub 13.04.2010 SK Tenis Rohatsko TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 11.03.2024
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 08.03.2024
Štruplová Kateřina 22.08.2002 TJ Sokol Stodůlky TC Tachlovice dospělí 27.03.2024
Štursová Veronika 10.11.2009 Sokol Smiřice T.J.Nahořany n.M. dorost 10.03.2024
Štveráková Terezie 21.03.2006 Městský tenisový klub Karviná VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 11.03.2024
Šubert Vítek 23.10.2001 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Radošovice dospělí 12.03.2024
Šuda Jakub 03.05.2012 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Šuláková Bára 18.04.2010 TK Opava TK Slavia Orlová starší žactvo 05.03.2024
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 F.H.TK Dobřichovice TK Neridé dorost 10.03.2024
Švadlenková Tereza 25.06.1999 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 04.03.2024
Švarc Prokop 24.09.2008 TK Sparta Praha TK PTA Kolín dorost 05.03.2024
Švárna Pavla 10.06.1996 TJ Sokol Hostivice CTA Rudná dospělí 11.03.2024
Švecová Johana 20.04.2010 TENISCENTRUM HEAD Tempo Praha dorost 12.03.2024
Švecová Lena 05.02.2012 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 11.03.2024
Švidrnochová Natálie 30.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí SK Zlín-Mladcová dospělí 11.03.2024
Švihálek David 14.07.2017 TJ Kraví Hora Brno TJ Kraví Hora Brno minitenis 17.04.2024
Švíková Anna 01.10.2014 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 07.03.2024
Švorčík Matěj 19.07.2009 Sokol Bukovice TJ Červený Kostelec dorost 08.03.2024
Táborská Karolína 14.12.1989 TK Horní Měcholupy SKT Planá n.Luž. dospělí 05.03.2024
Taussig Tamar 11.01.2011 TC VŠ Praha TGC Kunratice starší žactvo 23.04.2024
Tauš Radek 19.06.1975 SKP Kometa Brno Sokol Brno Žabovřesky dospělí 01.03.2024
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. dospělí 08.03.2024
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Studénka z.s. dorost 08.03.2024
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha LTC Houštka dorost 05.03.2024
Tejnecký Ondřej 04.03.1967 Tenisový klub Ledeč nad Sázavou Sokol Královice dospělí 08.04.2024
Tesař Tomáš 25.10.2011 LTC Slovan Kladno LTC Slaný starší žactvo 18.04.2024
Tichá Ema 13.09.2013 TJ Sokol Dobřichovice T.J. Sokol Lety mladší žactvo 15.03.2024
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 05.03.2024
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice dospělí 06.03.2024
Tichy Jan 06.06.2011 TK Sport Kolovraty Pliskova Tennis Academy-Říčany starší žactvo 08.03.2024
Tichý Lubomír 15.10.1973 TC Jičín SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 19.03.2024
Tichy Tomas 10.08.2009 TK Sport Kolovraty LTC Houštka dorost 02.03.2024
Tikovský Jakub 14.01.2008 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš dospělí 27.03.2024
Tintěrová Eliška 01.06.1987 TJ Sokol Budyně n.Ohř. SK Štětí dospělí 06.03.2024
Tlučhořová Viktorie 05.05.2015 Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. Energetik Chvaletice babytenis 05.03.2024
Tofi Satine 30.01.2010 TK Sparta Praha TK Radošovice dorost 13.03.2024
Tofi Vanessa 14.01.2008 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Karlovy Vary dospělí 08.03.2024
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 04.03.2024
Toman Bruno 01.08.2013 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Toman Karel 06.02.2009 LTC Velešín z.s. Sokol TK Kaplice dorost 14.03.2024
Toman Karel 07.05.2011 I.ČLTK Praha TK Radošovice dospělí 14.03.2024
Toman Karel 07.05.2011 I.ČLTK Praha TK Radošovice dorost 11.03.2024
Toman Kryštof 14.01.2004 TJ Spoje Praha TK Radošovice dospělí 14.03.2024
Toman Petr 30.01.1974 LTC Tábor 1903 TK Milevsko, z.s. dospělí 12.03.2024
Tomasiak Jakub 22.06.2006 Městský tenisový klub Karviná Městský tenisový klub Karviná dorost 15.03.2024
Tomasiak Jakub 22.06.2006 Městský tenisový klub Karviná Městský tenisový klub Karviná dospělí 15.03.2024
Tomášek Jan 05.05.2006 Slavoj Stod TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dospělí 06.03.2024
Tomášek Lukáš 19.12.2002 TO Planá z.s. TK Aš dospělí 09.03.2024
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Radošovice dospělí 06.03.2024
Tomečková Gabriela 08.04.2001 TC Bajda Kroměříž TK Uherské Hradiště dospělí 04.03.2024
Tomek Jakub 07.12.2012 BLTC Brno TJ Žďár nad Sázavou mladší žactvo 12.03.2024
Tomešová Andrea 24.09.2013 Slavoj Třešť Tenis Nová Paka starší žactvo 06.03.2024
Trázník Miroslav 02.07.2008 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 08.03.2024
Trhlík Jakub 25.06.2011 TJ Slavia Radonice TJ Slavia Radonice starší žactvo 13.04.2024
Trifan Ivanka 15.02.2011 TK Žatec LTC Modřany 2005 starší žactvo 17.04.2024
Trnečková Anna 05.08.2014 Tenis Cibulka TJ Spoje Praha mladší žactvo 09.03.2024
Trnka Matyáš 26.03.2015 LTC Beroun, z.s. TK Lokomotiva Plzeň z.s. babytenis 06.03.2024
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC VITON České Budějovice,z.s. SK TK Vodňany dospělí 07.03.2024
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC VITON České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. dorost 11.03.2024
Trojan Jaroslav 21.09.1984 TC VŠ Praha VŠTJ Ekonom Praha dospělí 11.03.2024
Trojan Max 06.10.2011 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice dorost 11.03.2024
Trunečka Tomáš 21.01.2010 ČLTK 1928 Olomouc TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Trunečková Ema 07.08.2006 ČLTK 1928 Olomouc I.NTC Olomouc dospělí 07.03.2024
Trunečková Ema 07.08.2006 ČLTK 1928 Olomouc Start Brno dorost 06.03.2024
Tuháčková Karolína 27.05.2010 LTC Hroch Netolice SK TK Vodňany starší žactvo 12.04.2024
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha TO Bohemians Praha dorost 07.03.2024
Tuša Robert 14.02.2006 TENIS Klánovice Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 11.03.2024
Tvrzská Amélie 21.03.2011 Tenis Dobříš Sportclub Řevnice, z.s. dorost 05.03.2024
Uher Lukáš 31.05.2013 TC BORS CLUB Sokol Lanžhot starší žactvo 07.03.2024
Uhlík Adam 14.08.2015 Prazdroj Plzeň Prazdroj Plzeň babytenis 10.03.2024
Uhlík Jan 26.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň dorost 10.03.2024
Ujec Denis 03.02.2017 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice babytenis 07.03.2024
Ujec Tobias 18.02.2014 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 07.03.2024
Ujec Tobias 18.02.2014 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice starší žactvo 07.03.2024
Ulč Martin 26.09.2011 TK Vimperk TK Strakonice starší žactvo 11.03.2024
Ulrich Patrik 26.11.2006 TK Neridé LTC Kolín dospělí 06.03.2024
Ungerová Emma 13.06.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s. Tenis Akademie Bálek, z.s. dorost 06.03.2024
Urbánek Milan 08.07.2004 LTC Vysoké Mýto TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 06.03.2024
Urbanová Anna 06.06.1989 LTC Podolí Praha TJ Hvězda Kladno dospělí 10.03.2024
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dospělí 08.03.2024
Urbanová Karin 13.09.2017 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice minitenis 04.03.2024
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 09.03.2024
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s. Pašťa tenis, z.s. dorost 04.03.2024
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 06.03.2024
Vaculová Markéta 22.05.2009 SKT Frýdlant n.O. SK Pržno,spolek dospělí 15.03.2024
Vágai Adéla 10.10.2013 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Praha mladší žactvo 04.03.2024
Vágner Dominik 25.08.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dorost 04.03.2024
Vágner Dominik 25.08.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 04.03.2024
Vachek Jan 17.10.2012 SK ČEMBY SPORT TJ Lokomotiva Veselí n.L. mladší žactvo 05.03.2024
Vajsejtlová Klára 13.04.2000 LTC Mladá Boleslav z.s. LTC Bakov n.Jiz. dospělí 11.03.2024
Vala Daniel 27.06.1992 SKT Frýdlant n.O. TK Na Dolině o.s. dospělí 15.03.2024
Valachová Johana 18.02.2008 TK Start Praha-Topolka SK OAZA Praha dorost 02.03.2024
Valasová Barbora 14.08.2008 TO Odry Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 11.03.2024
Valášek Petr 24.08.2013 TC Dvůr Králové, z.s. Sokol Smiřice mladší žactvo 10.03.2024
Valdmannová Vendula 10.12.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 04.03.2024
Valenta Šimon 09.07.2009 Open Tennis Club LTC Beroun, z.s. dospělí 01.03.2024
Valenta Šimon 09.07.2009 Open Tennis Club LTC Beroun, z.s. dorost 01.03.2024
Valentová Vanesa 03.03.2012 Tenisový klub Eden HK Sokol Smiřice mladší žactvo 10.03.2024
Valeš Daniel 29.10.1975 TO Sokol Plzeň Doudlevce SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 07.03.2024
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 11.03.2024
Valkovič Šimon 05.12.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 12.04.2024
Valkusz Máté 13.08.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2024
Valouchová Soňa 26.08.2007 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla dospělí 06.03.2024
Valouchová Soňa 26.08.2007 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla dorost 06.03.2024
Vančata David 06.10.2010 SKT Planá n.Luž. TK Sezimovo Ústí starší žactvo 06.03.2024
Vančuřík Štěpán 12.05.1993 LTC Pardubice SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 12.03.2024
Vaněček Zdislav 14.03.2010 Open Tennis Club LTC Slovan Kladno starší žactvo 07.03.2024
Vaněk Daniel 27.04.2008 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň dorost 14.03.2024
Vaněk Daniel 27.04.2008 I.ČLTK Praha TO SK Mělník dospělí 10.03.2024
Vaněk Jan 08.02.2011 T.J. Sokol Lety Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 06.03.2024
Vaníčková Eliška 08.12.2011 TJ Sokol Vysočany RADOST Králův Dvůr starší žactvo 11.03.2024
Vaňková Lucie 29.09.1979 Tenisový klub Eden HK TK Dynamo Hradec Králové dospělí 11.03.2024
Vaňková Michaela 04.04.2000 TK LTC Děčín TK Spartak Děčín dospělí 07.03.2024
Vantuch Vojta 07.06.2010 TC BIOCEL Vratimov z.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. dorost 11.03.2024
Vantuch Vojta 07.06.2010 TC BIOCEL Vratimov z.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. starší žactvo 11.03.2024
Vašek František 31.05.2006 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Hlinsko dorost 21.03.2024
Vašek Tomáš 28.03.2012 TK Zlín TK Uherské Hradiště starší žactvo 04.03.2024
Vašíček Lukáš 14.05.1980 SKP Kometa Brno TJ Brno-Komín dospělí 14.03.2024
Vašková Valentýna 03.02.2009 TK Zlín TK Uherské Hradiště dorost 11.03.2024
Vašutová Stella 05.10.2012 Pliskova Tennis Academy-Říčany Sokol Říčany mladší žactvo 05.03.2024
Vávra Kajetán 15.08.2006 TENISCENTRUM HEAD TJ Sokol Vysočany dorost 07.03.2024
Vávrová Lucie 07.01.2010 LTC Modřany 2005 F.H.TK Dobřichovice dorost 21.03.2024
Vavříková Linda 14.04.1982 Tenis Libochovice TJ Sokol Budyně n.Ohř. dospělí 07.03.2024
Veberová Nikola 23.08.2010 LTC Beroun, z.s. LTK Klatovy starší žactvo 05.03.2024
Večeřa Richard 23.03.2015 TK TILIA Brno TK AGROFERT Prostějov babytenis 05.03.2024
Vedralová Laura 27.04.2010 Pliskova Tennis Academy-Říčany TC Tachlovice starší žactvo 05.03.2024
Vedralová Laura 27.04.2010 Pliskova Tennis Academy-Říčany TC Tachlovice dorost 05.03.2024
Venkrbec Tomáš 02.05.1996 TJ Slovan Kamenice n.L. TJ TK Hluboká nad Vltavou dospělí 21.04.2024
Vernerová Sabina 05.01.2010 I.ČLTK Praha TENIS Klánovice starší žactvo 13.03.2024
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy dospělí 06.03.2024
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 11.03.2024
Veselý Jan 01.10.2010 TK LTC Děčín LTC Panorama Teplice dorost 10.03.2024
Veselý Jan 01.10.2010 TK LTC Děčín LTC Panorama Teplice starší žactvo 10.03.2024
Veselý Marek 16.02.2010 SK Tenis Rohatsko TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 11.03.2024
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž TK Sokol Vizovice dospělí 08.03.2024
Veselý Martin 07.04.1991 LTC Modřany 2005 CTA Rudná dospělí 09.03.2024
Veselý Matěj 12.07.2013 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž starší žactvo 08.03.2024
Vičar Tomáš 01.06.2011 TK Na Dolině o.s. TJ Sokol Dolní Lhota dorost 02.03.2024
Vidláková Petra 22.01.1989 Tatran Starý Lískovec SHARK Brno dospělí 13.03.2024
Vilč Martin 22.09.1978 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 04.03.2024
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 06.03.2024
Vilhelm František 20.09.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany Sokol Ondřejov dospělí 04.03.2024
Vilhelmová Klára 20.06.2008 Pliskova Tennis Academy-Říčany Sokol Ondřejov dospělí 04.03.2024
Vítková Votavová Eva 10.03.1993 SK Slatina ACE Team dospělí 12.03.2024
Vitouch Jan 06.03.1995 Sokol Brno Žabovřesky SKP Kometa Brno dospělí 11.03.2024
Vítová Anika Rozálie 29.04.2015 I.ČLTK Praha Tenis Dobříš babytenis 19.04.2024
Vlachynská Anna 14.03.2014 Tenisový klub Bzenec TK Uherské Hradiště mladší žactvo 11.03.2024
Vlček Lukáš 11.09.2014 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 08.03.2024
Vodák Matěj 06.04.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Bystřice p.H. dospělí 08.03.2024
Vojáček Jan 20.03.2013 Pliskova Tennis Academy-Říčany Sport club Na Zámečku starší žactvo 14.04.2024
Vojta Emil 16.08.1975 V-TEAM Čáslav LTC Kolín dospělí 04.03.2024
Vojtová Martina 11.10.1977 V-TEAM Čáslav LTC Kolín dospělí 06.03.2024
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005 SK OAZA Praha dorost 05.03.2024
Vokřínková Sára 31.07.2008 HTK Třebíč LTC Tábor 1903 dospělí 11.03.2024
Voláček Carmelo 19.07.2007 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha dospělí 18.04.2024
Voláček Vojtěch 30.04.1977 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha dospělí 18.04.2024
Volák Hugo 03.04.2009 LTC Praha VŠTJ Technika Praha strojní dorost 21.03.2024
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 04.03.2024
Volfová Dana 26.08.2008 TK Sparta Praha Sokol Čimice dospělí 04.03.2024
Volfová Dana 26.08.2008 TK Sparta Praha Sokol Čimice dorost 02.03.2024
Volín Lukáš 29.02.2012 Pála Vízner Tennis z.s. Tenis Dobříš mladší žactvo 09.03.2024
Volinová Adela 06.10.2003 T.J.Nahořany n.M. SK Rychnovek dospělí 07.03.2024
Vomelová Ema 26.04.2012 HTK Třebíč TJ Žďár nad Sázavou mladší žactvo 12.03.2024
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK Hluboká nad Vltavou TK Strakonice dospělí 02.03.2024
Vondrovský Sebastián 06.03.2014 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. SK Týniště nad Orlicí mladší žactvo 05.03.2024
Vospěl Martin 28.08.2013 LTC Sušice TK Slavia Plzeň mladší žactvo 19.04.2024
Vostárek Lukáš 04.03.1986 Tenisový klub Mníšek Tenis Dobříš dospělí 20.03.2024
Votavová Hana 18.12.2012 LTC VITON České Budějovice,z.s. Tenis Dobříš starší žactvo 11.03.2024
Votavová Lucie 13.09.2002 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 08.03.2024
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 12.03.2024
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny Jiskra Bechyně dospělí 05.03.2024
Votík Martin 12.09.1991 Sportovní centrum Linhart Lokomotiva Nymburk dospělí 06.03.2024
Votruba Mário 11.11.1981 TK Čáslav TK PTA Kolín dospělí 10.03.2024
Votřel Petr 28.12.2006 TK Kunštát TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dorost 07.03.2024
Vraj Vojtěch 14.10.2013 TO Odry Tenis Nový Jičín,z.s. starší žactvo 11.03.2024
Vraj Vojtěch 14.10.2013 TO Odry Tenis Nový Jičín,z.s. mladší žactvo 11.03.2024
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 Tennis Hill Havířov o.s. TK Na Dolině o.s. dorost 13.03.2024
Vrána Václav 23.04.2009 Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Chomutov dospělí 08.03.2024
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 06.03.2024
Vrtěna Jakub 17.07.2006 TO TJ Svitavy TK Česká Třebová, z.s. dorost 11.03.2024
Vrtílka Jakub 10.08.2008 LTC Slovan Kladno LTC Modřany 2005 dorost 07.03.2024
Všetečková Mariana 10.04.2009 SK HAMR, z.s. Tenis Újezd nad Lesy, z.s. dorost 14.03.2024
Všianská Viktorie 10.04.2018 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň minitenis 19.04.2024
Vurm Gustav 03.02.2011 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB starší žactvo 04.03.2024
Vurm Gustav 03.02.2011 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 04.03.2024
Vychodilová Tereza 22.05.2013 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Dolní Lhota starší žactvo 13.03.2024
Vychodilová Tereza 22.05.2013 TK AGROFERT Prostějov TK TENNISPOINT FM dorost 07.03.2024
Vykopal Marek 11.04.1964 TK Ostrovec SKT Planá n.Luž. dospělí 08.03.2024
Vykoukal Petr 17.10.1972 TJ Spoje Praha 1. Vestecká sportovní o.s. dospělí 10.03.2024
Vylitová Veronika 03.07.2012 SK Aritma Praha Tenis Akademie Bálek, z.s. starší žactvo 04.03.2024
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc dorost 10.03.2024
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 08.03.2024
Vymetalkova Andrea 20.11.2007 I.ČLTK Praha F.H.TK Dobřichovice dorost 12.03.2024
Vymetalkova Andrea 20.11.2007 I.ČLTK Praha F.H.TK Dobřichovice dospělí 12.03.2024
Vymyslická Zoe 12.01.2014 LTC VITON České Budějovice,z.s. Sokol TK Kaplice mladší žactvo 17.04.2024
Vyskočilová Jitka 27.07.1961 Lokomotiva Praha TK Montáže, z.s. dospělí 04.03.2024
Vyžrálek Radim 28.04.2014 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov mladší žactvo 08.03.2024
Vyžrálek Radim 28.04.2014 TK AGROFERT Prostějov Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 07.03.2024
Vyžralová Karolína 21.07.2012 LTC Velešín z.s. TO Sokol Kamenný Újezd dospělí 10.03.2024
Wágnerova Kristyna 11.06.2008 Slavoj Litoměřice LOB S.A. Bohnice, z.s. dorost 14.03.2024
Wágnerova Kristyna 11.06.2008 Slavoj Litoměřice LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 14.03.2024
Wantulok Beata 29.03.2010 LTC Modřany 2005 1.TK Pacov dorost 14.03.2024
Wasserbauerová Adéla 18.09.1998 LTC Pardubice SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 12.03.2024
Wawrečka Ronald 14.11.1974 TO Staré Splavy TK Doksy dospělí 11.03.2024
Weinlich Patrik 15.04.1995 TK RAPID LIBEREC TK Turnov dospělí 23.04.2024
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo TK Zlín dospělí 01.03.2024
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s. Tsport Votice o.s. dospělí 05.03.2024
Wollner Filip 28.06.2012 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 11.03.2024
Zagól Jakub 15.10.2008 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 11.03.2024
Zagól Jakub 15.10.2008 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. TK Havířov, z.s. dorost 04.03.2024
Záhorková Laura 06.03.2013 LTC Hroch Netolice SK TK Vodňany mladší žactvo 16.04.2024
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 04.03.2024
Záhorský Jakub 04.09.2007 Sokol Dolní Počernice z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 03.03.2024
Zajarošová Vanessa 09.01.2013 TK Na Dolině o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. mladší žactvo 07.03.2024
Zajíc Tomáš 22.04.1975 TK Rochlice Liberec Start Liberec dospělí 18.03.2024
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Sparta Praha TK Horní Měcholupy dorost 05.03.2024
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Sparta Praha TK Horní Měcholupy dospělí 05.03.2024
Zálabská Eva 22.04.1961 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 08.03.2024
Zapletal Jindřich 16.05.2011 TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC Humpolec starší žactvo 07.03.2024
Zapletalová Zuzana 22.06.1991 TK SLOVANKA Č. Lípa TK Ruzyně Praha dospělí 06.03.2024
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 13.03.2024
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. LTC Hodonín dospělí 19.03.2024
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB dorost 11.03.2024
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov dospělí 15.03.2024
Zdražilová Julie 15.03.2012 ŽLTC Brno Start Brno starší žactvo 09.03.2024
Zedník Richard Jan 27.06.2014 LTC Modřany 2005 TC Tachlovice starší žactvo 06.03.2024
Zedníková Amálie 06.12.2013 TK Slavia Plzeň TK Horažďovice starší žactvo 09.03.2024
Zeibrlichová Nela 26.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s. TJ Sokol Dobřichovice dorost 18.03.2024
Zeidlerová Elisabeth 16.07.2013 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 08.03.2024
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Aš dospělí 16.03.2024
Zemánek David 11.08.1994 Sokol Velké Opatovice T.J. Sokol Jevíčko dospělí 06.03.2024
Zemina Filip 18.01.1989 TJ Lázně Bělohrad SK Žalov dospělí 02.03.2024
Zemková Adéla 14.01.1990 Orel jednota Uherský Brod Orel jednota Uherský Brod dospělí 13.03.2024
Zenk Michal 08.05.1986 LTC Litvínov Tělocvičná jednota Sokol Osek dospělí 04.03.2024
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno. ŽLTC Brno dorost 06.03.2024
Zeráková Tereza 11.07.2009 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 06.03.2024
Zerzán Vojtěch 02.05.2014 Spartak Polička TO TJ Svitavy mladší žactvo 07.03.2024
Zhuk Viktor 23.04.2017 SK LAMA o.s. SK Satalice babytenis 07.03.2024
Zídek David 16.02.2008 Sokol Smiřice TK Česká Skalice dorost 01.03.2024
Zichlarzová Vanesa 06.06.2007 Tennis Hill Havířov o.s. Městský tenisový klub Karviná dospělí 04.03.2024
Zichlarzová Vanesa 06.06.2007 Tennis Hill Havířov o.s. Městský tenisový klub Karviná dorost 04.03.2024
Zikmund Adam 29.01.2013 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 13.03.2024
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dospělí 13.03.2024
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 13.03.2024
Zimová Lela 09.07.2010 Lokomotiva Praha Pliskova Tennis Academy-Říčany starší žactvo 27.03.2024
Zimová Thelma 11.01.2008 SK HAMR, z.s. TK Ruzyně Praha dospělí 06.03.2024
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dospělí 06.03.2024
Zmeškalová Julie 21.02.2017 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice minitenis 15.03.2024
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 06.03.2024
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 06.03.2024
Zýka Andreas 13.01.2013 TK Sparta Praha Lokomotiva Beroun starší žactvo 05.03.2024
Zýka Nicolas 10.06.2011 TK Hořovice Lokomotiva Beroun starší žactvo 05.03.2024
Žáčková Jolana 31.03.2006 TK Kunštát TJ Sokol Rudice, z.s. dospělí 12.03.2024
Žahour Richard 08.01.2008 TK Písek Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 12.03.2024
Žáková Nikol 16.01.2013 SK HAMR, z.s. Sokol Čimice mladší žactvo 08.03.2024
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. dospělí 08.03.2024
Žďárský Lukáš 03.10.2010 TC Chrudim z.s. TO TJ Tesla Pardubice starší žactvo 08.03.2024
Žídková Ella 25.11.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Brno. mladší žactvo 05.03.2024
Žídková Ella 25.11.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Brno. starší žactvo 06.03.2024
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 10.03.2024