Český tenisový svaz

Hostování pro sezónu 2022

Jméno hráčeDatum narozeníMat. klubDo klubuVěková kategorieDatum realizace hostování
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb dospělí 04.03.2022
Abrahám Angelica 23.05.2003 TK Most LTK TEPLICE o.s. dospělí 07.03.2022
Adamec Jan 31.08.1999 TK Drnovice TK Vyškov dospělí 11.03.2022
Adámek Tomáš 31.03.2010 SK Tenis Tišnov Sokol Čebín starší žactvo 14.03.2022
Achsova Adela 30.10.2009 LTC Sušice TK Horažďovice starší žactvo 07.03.2022
Akrman Stanislav 28.02.1988 TK Hlinsko DTK Skuteč dospělí 11.03.2022
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 11.03.2022
Ambrož Bruno 25.12.2008 TK Olymp Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. dorost 03.03.2022
Ambrož Tomáš 05.03.2008 TJ LTC Poděbrady Lokomotiva Nymburk starší žactvo 08.03.2022
Amler Jan 14.06.1997 LOB S.A. Bohnice, z.s. TJ Meteor Stříbrná Skalice dospělí 11.03.2022
Andrlová Katka 07.08.2011 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Tenis Akademie Bálek, z.s. mladší žactvo 04.03.2022
Andrusewycz Ruslan 08.11.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 03.03.2022
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 07.03.2022
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Brno-Komín dospělí 11.03.2022
Baar Patrik 12.01.2010 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice starší žactvo 04.03.2022
Baar Patrik 12.01.2010 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice mladší žactvo 04.03.2022
Baarová Natálie 12.01.2010 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice mladší žactvo 04.03.2022
Baarová Natálie 12.01.2010 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice starší žactvo 04.03.2022
Babica Lukáš 23.11.2010 Kelly Tennis Academy z.s. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 08.03.2022
Babica Lukáš 23.11.2010 Kelly Tennis Academy z.s. LTC Tábor 1903 mladší žactvo 08.03.2022
Bacíková Lucie 22.01.2001 TK VEVE Tábor TK Sezimovo Ústí dospělí 07.03.2022
Bacíková Veronika 30.01.1993 TK VEVE Tábor TK Sezimovo Ústí dospělí 07.03.2022
Baderle David 12.08.2008 Sokol Zábřeh T.J. Sokol Šumperk dorost 11.03.2022
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dorost 09.03.2022
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 09.03.2022
Bako Jan 23.08.2005 Tennis Hill Havířov o.s. TJ Baník Ostrava OKD dospělí 14.03.2022
Balázsová Andrea 07.06.1986 Lokomotiva Praha TJ Sokol Vršovice dospělí 28.03.2022
Balcarová Beáta 21.04.2010 TK Drnovice TK Kunštát starší žactvo 02.03.2022
Balcarová Beáta 21.04.2010 TK Drnovice TK Kunštát mladší žactvo 02.03.2022
Balounová Aneta 13.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dospělí 11.03.2022
Balun Jonáš 18.01.1996 LTC Hodonín Slovan Hodonín dospělí 09.03.2022
Baničová Adela 14.02.2006 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 07.03.2022
Bardovcy Kristýna 11.04.2012 TK Chomutov TK Most mladší žactvo 03.03.2022
Barek Svatopluk 03.11.1997 Tenis Cibulka LTC Rudná dospělí 15.03.2022
Barina Václav 22.04.2011 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB starší žactvo 03.03.2022
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 08.03.2022
Barochová Adéla 17.05.2003 TJ Sokol Hostivice LTC Rudná dospělí 07.03.2022
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TK Kopřivnice z.s. dospělí 07.03.2022
Bartoněk Ivo 22.09.1975 Spartak Rožmitál TK Týnec nad Sázavou dospělí 08.03.2022
Bartonkova Dora 12.03.2010 Mosilana Brno BLTC Brno mladší žactvo 08.03.2022
Bartoš Ondřej 27.12.2001 TO Planá z.s. TO Slavoj Tachov dospělí 07.03.2022
Bartoš Šimon 22.11.2004 Orel jednota Uherský Brod TCV Strání dospělí 01.03.2022
Bartošová Hana 30.12.2002 TK Radošovice TJ Sokol Strančice dospělí 09.03.2022
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha LTK Liberec dospělí 03.03.2022
Basaraba Lenka 24.01.1977 TK PRECHEZA Přerov o.s. LTC Tábor 1903 dospělí 04.03.2022
Bašta Medard 19.07.2012 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice mladší žactvo 25.03.2022
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 14.03.2022
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s. TK Louny dospělí 11.03.2022
Bednář Vojtěch 22.02.2006 TC Brno. TK Vyškov dospělí 08.03.2022
Bednářová Veronika 04.11.2008 TK Scentrum Benešov, z.s. SPORTTENIS dorost 28.03.2022
Bejček Simon 17.04.2010 TK Kadaň TK Most mladší žactvo 15.03.2022
Bejček Stanislav 19.08.1976 TK Ústí n.Labem Jiskra Velké Březno dospělí 22.03.2022
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 02.03.2022
Beková Barbora 23.06.2008 Start Liberec LTK Liberec starší žactvo 04.03.2022
Bělochová Barbora 29.12.2009 Sokol Horní Branná Tenis Nová Paka dospělí 01.03.2022
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 11.03.2022
Bémová Alena 03.03.2005 TK Lomnice n.Pop. TK Semily dospělí 08.03.2022
Bendová Agáta 09.07.2006 TK Ústí n.Labem LTK TEPLICE o.s. dorost 07.03.2022
Bendová Agáta 09.07.2006 TK Ústí n.Labem LTK TEPLICE o.s. dospělí 11.03.2022
Bendova Kristyna 03.06.2008 Lokomotiva Praha TC ESO Praha z.s. dospělí 07.03.2022
Bendova Valentyna 13.05.2008 TK Na Dolině o.s. TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dorost 01.04.2022
Bendova Valentyna 13.05.2008 TK Na Dolině o.s. TJ Baník Ostrava OKD dospělí 29.03.2022
Beneš Daniel 27.02.2006 SK OAZA Praha TK Scentrum Benešov, z.s. dospělí 09.03.2022
Beneš Jakub 05.04.2013 TK PTA Kolín Slavoj Žiželice babytenis 08.03.2022
Beneš Jakub 29.09.1992 Sparta Kutná Hora TJ Solidarita Praha 10 dospělí 03.03.2022
Beneš Martin 16.11.1981 SK JC Sport Opava TK Opava dospělí 11.03.2022
Beneš Michal 07.03.2003 SK OAZA Praha TK Scentrum Benešov, z.s. dospělí 09.03.2022
Beneš Ondřej 11.09.2006 TK Most TJ Sokol Ústí n.L. dorost 07.03.2022
Beneš Petr 21.07.2009 SKT Planá n.Luž. Tenis Tábor starší žactvo 17.03.2022
Benešová Tereza 25.05.2005 TK Slavia Plzeň TK Dýšina dospělí 09.03.2022
Benešová Valentýna 05.07.2009 SK TALENT 13 - spolek SK Tenis Kladno starší žactvo 07.03.2022
Benetková Jessica 13.03.2009 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Oáza Říčany starší žactvo 08.03.2022
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dospělí 11.03.2022
Beránková Adéla 01.08.2003 TK Na Dolině o.s. Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 07.03.2022
Beránková Rozárie 28.10.2010 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň starší žactvo 04.03.2022
Bergerová Lucie 21.11.2011 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Opava mladší žactvo 28.03.2022
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž TK Fatra Napajedla dospělí 14.03.2022
Berka Vojtěch 15.03.2002 LTC Pardubice TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 04.03.2022
Bernatova Magdalena 24.09.2003 TK Ruzyně Praha TO Staré Splavy dospělí 23.03.2022
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha dorost 07.03.2022
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 07.03.2022
Bervid Vlasta 20.04.1971 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 08.03.2022
Bervid William 23.05.2012 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha mladší žactvo 08.03.2022
Bešík Dominik 06.10.2007 TK Severní Terasa LTK TEPLICE o.s. dospělí 11.03.2022
Bešťák Jiří 04.05.2006 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 11.03.2022
Bezděková Nicol 13.04.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Lokomotiva Zdice dospělí 11.03.2022
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 03.03.2022
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 03.03.2022
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 03.03.2022
Bezdíčková Michaela 10.05.1991 I.NTC Olomouc TJ Solidarita Praha 10 dospělí 03.03.2022
Bíbová Tereza 09.04.2001 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Benešov dospělí 14.03.2022
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Slavia Plzeň TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dorost 11.03.2022
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha Open Tennis Club dospělí 09.03.2022
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 11.03.2022
Biječková Linda 11.11.2010 TK Tuřany SHARK Brno starší žactvo 14.03.2022
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy TK Slavia Plzeň mladší žactvo 08.03.2022
Birke Jan 03.07.1965 Sokol Zbečník Sokol Bukovice dospělí 15.03.2022
Birnerová Tereza 13.09.2003 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou dospělí 07.03.2022
Bisek Jan Marek 17.09.2007 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 11.03.2022
Bisek Martin Jakub 17.09.2007 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 11.03.2022
Bláha Karel 22.07.2009 TC VŠ Praha TK Oáza Říčany dorost 11.03.2022
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod LTC Kolín dospělí 07.03.2022
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod TK Radošovice dospělí 02.03.2022
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 SK HIT Hradec Králové z.s. TC Chrudim z.s. dospělí 03.03.2022
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Brno. dorost 09.03.2022
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Brno. dospělí 09.03.2022
Blaťák Matěj 22.06.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 11.03.2022
Blažek Ctirad 07.08.2006 ŽLTC Brno Sokol Letovice dospělí 03.03.2022
Blažková Klára 05.01.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice TJ Spoje Praha dorost 11.03.2022
Blechová Amálka 30.03.2011 SK Tenis Kladno Open Tennis Club mladší žactvo 09.03.2022
Bližňák Jaroslav 15.06.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 11.03.2022
Blümelová Jana 24.05.1978 TK Frýdlant v Čechách TO Staré Splavy dospělí 21.03.2022
Blumensteinová Jana 11.11.1988 LTC Slovan Kladno Tenis DLI Kladno dospělí 14.03.2022
Bódiová Lucie 15.04.2008 TC Ostrava Nová Ves TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 08.03.2022
Boháč Jiří 14.09.2008 TJ Sokol Bílovice n.Svit. TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 14.03.2022
Boháč Jiří 14.09.2008 TJ Sokol Bílovice n.Svit. TC-MJ TENIS Líšeň dorost 15.03.2022
Bohdalová Josefína 28.05.2010 Sokol TK Kaplice TK Písek mladší žactvo 11.03.2022
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu LTC VITON České Budějovice,z.s. starší žactvo 11.03.2022
Bochňáková Diana 24.12.2009 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota starší žactvo 11.03.2022
Bolek Jan 28.10.2013 TJ Brno-Komín TC-ŽLTC Brno, z.s. babytenis 07.03.2022
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná Tennis Hill Havířov o.s. dorost 14.03.2022
Borůvka Michal 29.06.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 09.03.2022
Bosák Filip 14.01.2011 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 08.03.2022
Bouček František 17.07.2005 Slavoj Český Brod TK Neridé dorost 11.03.2022
Boučková Karolína 07.05.2008 TK Neridé TK Písnice dorost 29.03.2022
Bouchnerová Edita 17.11.2013 TC BORS CLUB TK Dolní Dunajovice,spolek babytenis 14.03.2022
Brabec Martin 01.07.2002 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. dospělí 30.03.2022
Brajer Michal 09.11.1965 Sportovní klub Žižkov Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 28.03.2022
Brandejs Martin 07.09.2009 TK Náchod TK Česká Skalice starší žactvo 14.03.2022
Braun Denis 18.04.2008 TK Most SK Tenis Duchcov dorost 08.03.2022
Brauner Michal 29.01.2010 TJ Sokol Uherský Brod TK Fatra Napajedla starší žactvo 14.03.2022
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisový klub Progress z.s. TJ Sokol Vysočany dorost 07.03.2022
Brett Milan 19.06.2002 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 07.03.2022
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TK Slavia Plzeň dorost 08.03.2022
Brňák Tobiáš 15.12.2005 Tenis Cibulka TJ Břevnov dorost 22.03.2022
Brňák Tobiáš 15.12.2005 Tenis Cibulka TJ Břevnov dospělí 22.03.2022
Brňovjáková Kateřina 07.02.2014 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice babytenis 04.03.2022
Brož Dominik 27.05.2004 TJ Radlice LTC Rudná dospělí 09.03.2022
Brožová Eva 19.07.1987 TO BREAK Statenice LTC Svoboda Praha dospělí 04.03.2022
Brožová Kateřina 30.06.1998 TK Neridé TK Strakonice dospělí 08.03.2022
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Vyškov SK Tenis Tišnov mladší žactvo 08.03.2022
Brückner David 20.03.2008 I.ČLTK Praha Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 11.03.2022
Brückner David 20.03.2008 I.ČLTK Praha Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dospělí 11.03.2022
Brůchová Lenka 22.04.1993 LTC Mladá Boleslav z.s. SK Tenis Rohatsko dospělí 07.03.2022
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha LTC Houštka dospělí 08.03.2022
Brusenbauch Karel 03.06.1971 TJ Nové Město na Moravě SK Tenis Tišnov dospělí 08.03.2022
Brych Lukáš 20.11.2006 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy dorost 15.03.2022
Brychta Tomáš 02.07.2007 TK Dolní Dunajovice,spolek TJ Slavoj Velké Pavlovice dorost 14.03.2022
Brýna David 08.12.2009 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. starší žactvo 07.03.2022
Březina David 16.04.2012 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 07.03.2022
Březinová Iveta 14.06.1984 TK Spartak Jihlava TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 11.03.2022
Břicháček Bedřich 08.04.2006 F.H.TK Dobřichovice TK Sport Kolovraty dospělí 11.03.2022
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisklub Cheb dospělí 07.03.2022
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 04.03.2022
Budinová Simona 01.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Jundrov Brno dospělí 04.03.2022
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Brno-Komín dospělí 11.03.2022
Bůcha Milan 21.11.2005 Tenisklub Cheb TK Škoda Plzeň z.s. dorost 03.03.2022
Buchner Robert 27.03.2011 TK Františkovy Lázně Tenisklub Cheb starší žactvo 15.03.2022
Buchner Robert 27.03.2011 TK Františkovy Lázně Tenisklub Cheb mladší žactvo 15.03.2022
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín dorost 11.03.2022
Bundová Sofie 14.08.2008 Tenis klub Nýrsko LTC Sušice dorost 07.03.2022
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha Lokomotiva Praha dorost 09.03.2022
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha TK Oáza Říčany dospělí 09.03.2022
Burdík Artur 25.06.2011 TK Bystřice p.H. Jiskra Otrokovice mladší žactvo 09.03.2022
Bureš Filip 12.04.2011 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad mladší žactvo 11.03.2022
Bureš Oliver 04.04.2007 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha dorost 02.03.2022
Burešová Liliana 25.06.2011 TK Most LTC Litvínov starší žactvo 11.03.2022
Burgrová Nela 14.08.2009 Tenis DLI Kladno TK Stochov starší žactvo 07.03.2022
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé TK Radošovice dospělí 08.03.2022
Buriánová Anna 17.02.2005 TK Scentrum Benešov, z.s. SK OAZA Praha dorost 15.03.2022
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany Tenisová akademie Březno u Loun dospělí 08.03.2022
Bušková Kateřina 27.01.2006 TJ Sokol Vysočany Tenisová akademie Březno u Loun dospělí 08.03.2022
Byrtusová Klára 07.02.2005 TJ TK Neratovice Sokol Libiš dospělí 11.03.2022
CEBÁK FABIÁN 14.05.2007 Sokol Čebín SK Tenis Tišnov dorost 14.03.2022
Cecava Patrick 19.09.2012 TK TENNISPOINT FM SK Vitality Slezsko o.s. mladší žactvo 08.03.2022
Celerin Jan 18.07.1991 SK Tenis Kladno TJ Sokol Hostivice dospělí 08.03.2022
Cenklová Adriana 11.02.2010 TJ Břevnov LTK Klatovy starší žactvo 09.03.2022
Cenklová Adriana 11.02.2010 TJ Břevnov LTK Klatovy mladší žactvo 09.03.2022
Cettlová Simona 18.02.1985 TK Konstruktiva, z.s. TC Pankrác dospělí 14.03.2022
Cibulková Veronika 25.03.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice TJ Červený Kostelec dospělí 11.03.2022
Cimbura Matěj 31.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Vodní stavby Plzeň starší žactvo 11.03.2022
Cinerová Eliška 29.08.2008 SK Tenis Tišnov TJ Kraví Hora Brno starší žactvo 14.03.2022
Císař Eduard 30.07.1969 TK Ruzyně Praha TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 08.03.2022
Cmunt Ondřej 13.12.2010 TK Hovorčovice TO SK Mělník mladší žactvo 22.03.2022
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov SK JC Sport Opava dospělí 09.03.2022
Cvičková Eliška 02.03.2006 TK TENNISPOINT FM Tenisklub7 dorost 03.03.2022
Cvingráf Adam 03.11.2004 TKB Hrušovany z.s. TK Moravský Krumlov z.s. dospělí 08.03.2022
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dospělí 03.03.2022
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dorost 07.03.2022
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 09.03.2022
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc starší žactvo 04.03.2022
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov TKB Hrušovany z.s. dorost 08.03.2022
Čechová Kateřina 11.04.2003 LTK TEPLICE o.s. SK Matchball Česká Lípa dospělí 07.03.2022
Čechura Tomáš 15.12.2006 Baník Příbram Spartak Rožmitál dorost 03.03.2022
Čepková Karolína 18.02.2010 Wilson tenis centrum z.s. Slavoj Český Brod starší žactvo 11.03.2022
Čepková Kristýna 18.02.2010 Wilson tenis centrum z.s. Slavoj Český Brod starší žactvo 11.03.2022
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 03.03.2022
Čermák Tomáš 23.10.2006 TK Břízky Jablonec n.Nis. LTK Liberec dorost 21.03.2022
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha LTC Tábor 1903 dospělí 08.03.2022
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé LTC Houštka dorost 03.03.2022
Červená Vanessa 20.04.2012 TK Lány SK Tenis Kladno mladší žactvo 11.03.2022
Červenka Daniel 27.07.2005 SK Žalov T.J. Sokol Lety dospělí 16.03.2022
Červenka Matěj 04.06.2008 TK Ústí n.Labem TK Neridé starší žactvo 02.03.2022
Červený Václav 14.02.2012 TK Chomutov TK Louny mladší žactvo 08.03.2022
Čiperová Eliška 07.09.2008 TK Choceň LTC Vysoké Mýto dorost 07.03.2022
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s. TO Sokol Kamenný Újezd dospělí 08.03.2022
Čížek Jonáš 23.02.2010 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. mladší žactvo 11.03.2022
Čižmárová Karolína 01.04.2007 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 14.03.2022
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 08.03.2022
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dorost 08.03.2022
Čumpelíková Karolína 28.08.2005 TK Oáza Říčany TK Radošovice dorost 11.03.2022
Čurda Tomáš 26.09.2007 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 11.03.2022
Čurdová Simona 15.03.2001 LTC České Budějovice,z.s. TJ Sokol Vršovice II. dospělí 08.03.2022
Dam Phuong Hang 24.07.1995 Spartak Vrchlabí TC Přelouč dospělí 08.03.2022
Damašková Gabriela 26.07.1976 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TC Ostrava Nová Ves dospělí 08.03.2022
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TK Slavia Orlová dorost 08.03.2022
Daňko Ondřej 24.09.2010 TJ Zbrojovka Vsetín TJ MEZ Vsetín starší žactvo 03.03.2022
Daňková Roberta 15.05.1998 TC-MJ TENIS Líšeň Sokol Brno Žabovřesky dospělí 07.03.2022
Darmovzal Dominik 06.06.1997 Sokol Vrbno p.Pradědem SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 11.03.2022
Datlová Tina 07.10.2011 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 11.03.2022
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. Pašťa tenis, z.s. dospělí 01.03.2022
Davis Eva 29.01.2014 TK Tenisek Buštěhrad SK Aritma Praha babytenis 03.03.2022
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s. Sokol Chuchle dospělí 15.03.2022
Derenin Matyáš 02.02.2007 TK LTC Děčín LTK Liberec dorost 08.03.2022
Desteová Lucrezia 19.02.2007 TJ Sokol Vysočany TJ Slavia Radonice dorost 07.03.2022
Detiuc Anastasia 14.12.1998 I.ČLTK Praha TK Neridé dospělí 11.03.2022
Dihlová Nela 05.06.2009 TK SC OSTRAVA TK Dolní Benešov dospělí 08.03.2022
Dimmerová Šárka 28.06.2005 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. Slovan Liberec dorost 11.03.2022
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 dospělí 14.03.2022
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 dorost 14.03.2022
Dočekal Jakub 20.09.2010 Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 07.03.2022
Dočekal Jakub 20.09.2010 Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Sokol Vysočany starší žactvo 07.03.2022
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK Dolní Benešov Tenisový klub Minerva Opava,z.s. starší žactvo 02.03.2022
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK Dolní Benešov Tenisový klub Minerva Opava,z.s. dorost 03.03.2022
Dohnal René 30.07.2006 T.J.Nahořany n.M. Sokol Smiřice dorost 14.03.2022
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dospělí 09.03.2022
Dohnalová Zuzana 27.05.2010 TK Ostrovec TK Písek mladší žactvo 11.03.2022
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha SK Aritma Praha dorost 08.03.2022
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha LTC Roztoky u Prahy dospělí 08.03.2022
Dolejší Petra 21.11.1976 LTC Roztoky u Prahy LTC Roztoky u Prahy dospělí 14.03.2022
Doležal Jonáš 03.09.2007 Sokol Říčany LTC Modřany 2005 dorost 07.03.2022
Doleželová Alžběta 02.03.2010 SPORT EDEN Beroun Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 14.03.2022
Dolíhal Stanislav 13.11.2012 TK Komárov Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 07.03.2022
Donald Natalie 27.08.2008 TK Sparta Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 23.03.2022
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves TJ Baník Ostrava OKD dospělí 03.03.2022
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves VSK VŠB-TU Ostrava dorost 03.03.2022
Dorazil Tadeáš 20.11.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 03.03.2022
Doskočil Martin 01.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Baník Ostrava OKD dospělí 14.03.2022
Dostál Ivo 04.04.1977 SK Aritma Praha TK Roja Příbram z.s. dospělí 16.03.2022
Dostál Marek 10.09.1973 TJ Kraví Hora Brno TK TILIA Brno dospělí 14.03.2022
Dostál Robin 17.08.2012 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 07.03.2022
Dostál Robin 17.08.2012 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB mladší žactvo 07.03.2022
Dostálová Erika 22.05.2013 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Dolní Lhota babytenis 15.03.2022
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž dorost 07.03.2022
Dostálová Klaudie 03.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 11.03.2022
Dostálová Nela 14.08.2012 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. mladší žactvo 07.03.2022
Doudová Alena 30.11.2002 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Ústí n.Labem dospělí 07.03.2022
Doutnáč Šimon 10.04.2011 LTC Podolí Praha SK OAZA Praha mladší žactvo 11.03.2022
Drabbová Adriana 22.09.1993 TK Dynamo Hradec Králové Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 14.03.2022
Drábková Aneta 09.10.2004 Tempo Praha Tenis Brandýs n.L. dorost 04.03.2022
Drahovzal Pavel 09.01.2010 TK Komárov Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 02.03.2022
Dressler Vojtěch 19.10.1999 Sokol Říčany TJ Sokol Strančice dospělí 11.03.2022
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s. I.ČLTK Praha mladší žactvo 04.03.2022
Drozdová Ella 17.05.2009 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota dorost 11.03.2022
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sokol Libiš Sokol Říčany dospělí 11.03.2022
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sokol Libiš TJ Sokol Vysočany dorost 14.03.2022
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sokol Libiš TJ Solidarita Praha 10 dospělí 09.03.2022
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary dospělí 08.03.2022
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy TK Slavia Plzeň starší žactvo 11.03.2022
Duda Filip 30.09.1998 RPM Spoje Praha TK Slavia Plzeň dospělí 07.03.2022
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 08.03.2022
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 09.03.2022
Duffková Natálie 01.08.2007 TK Písnice TCM Dubeč, z.s. dospělí 11.03.2022
Duffková Natálie 01.08.2007 TK Písnice TCM Dubeč, z.s. dorost 11.03.2022
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko TO SK Žamberk dospělí 11.03.2022
Dufková Viktorie 09.07.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 14.03.2022
Duchoslav Jan 30.12.2011 TK Scentrum Benešov, z.s. SK OAZA Praha mladší žactvo 11.03.2022
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno starší žactvo 14.03.2022
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dorost 04.03.2022
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. LTK Liberec starší žactvo 03.03.2022
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Frýdlant v Čechách dospělí 08.03.2022
Durdilová Anna 18.11.2002 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. SK Matchball Česká Lípa dospělí 11.03.2022
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dorost 14.03.2022
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 14.03.2022
Dušák Adam 22.04.2013 Tenis Brandýs n.L. TJ TK Neratovice babytenis 14.03.2022
Dušák Matěj 16.06.2009 LTC Houštka Tenis Brandýs n.L. dorost 15.03.2022
Dušek Karel 25.02.2004 TJ Radlice LTC Kolín dorost 08.03.2022
Dušek Karel 25.02.2004 TJ Radlice TK Žatec dospělí 04.03.2022
Dušek Lukáš 30.10.2011 TK Neridé TK Radošovice starší žactvo 30.03.2022
Dušková Adéla 09.03.2004 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. Slavia VŠST Liberec dospělí 08.03.2022
Dušková Darina 14.10.2010 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 07.03.2022
Dušková Diana 21.08.2012 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 07.03.2022
Dušková Diana 21.08.2012 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 08.03.2022
Dušková Hana 21.05.1999 TJ Slovan Broumov TK Kvasiny dospělí 07.03.2022
Dvořáček Jan Matyáš 28.01.2004 ŽLTC Brno SK Jundrov Brno dospělí 04.03.2022
Dvořák David 26.01.2005 SK Aritma Praha Pála Vízner Tennis z.s. dospělí 14.03.2022
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK EZE Olomouc z.s. TK Gymnázium Uničov dorost 04.03.2022
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK EZE Olomouc z.s. TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 04.03.2022
Dvořák Jan 16.10.2013 TK TOLA TK Sparta Praha babytenis 02.03.2022
Dvořák Mikuláš 01.11.2010 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. LTC Houštka mladší žactvo 22.03.2022
Dvořák Šimon 24.02.2007 LTC Tábor 1903 TJ Lokomotiva Veselí n.L. dospělí 11.03.2022
Dvořáková Eliška 01.06.1987 TJ Sokol Budyně n.Ohř. SK Štětí dospělí 11.03.2022
Dvořáková Zuzana 09.12.2006 SK Aritma Praha Pála Vízner Tennis z.s. dorost 14.03.2022
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 11.03.2022
Elísek Tomáš 10.07.1995 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Kunštát dospělí 14.03.2022
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun TK Kadaň starší žactvo 14.03.2022
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun TK Most mladší žactvo 11.03.2022
Eversfield Thomas 07.01.2009 I.ČLTK Praha SK Meteor Praha dorost 07.03.2022
Fábiková Viktorie 14.01.2008 TK Most TK Žatec dorost 04.03.2022
Fáček Jan 03.08.2005 Lokomotiva Praha SK HAMR, z.s. dorost 11.03.2022
Fáček Jan 03.08.2005 Lokomotiva Praha TJ Spoje Praha dospělí 07.03.2022
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé LTC Modřany 2005 dospělí 11.03.2022
Faltýnek Tomáš 12.03.2004 T.J. Sokol Šumperk Sokol Zábřeh dospělí 03.03.2022
Faltysová Gabriela 30.06.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha mladší žactvo 09.03.2022
Farajpourova Aináz 17.07.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 11.03.2022
Farták Adam 24.07.2008 TK Most TJ Sokol Ústí n.L. dorost 11.03.2022
Fedasko Nikolas 02.09.2005 Lokomotiva Praha TK Oáza Říčany dospělí 11.03.2022
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA starší žactvo 15.03.2022
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dorost 15.03.2022
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 14.03.2022
Fiala Tomáš 21.12.2011 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 14.03.2022
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s. Tenis Dobříš starší žactvo 08.03.2022
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s. I.ČLTK Praha mladší žactvo 08.03.2022
Fialová Tea 30.11.2015 TC Brno. TC-ŽLTC Brno, z.s. babytenis 04.03.2022
Fiedler Jiří 14.06.2004 Tenisový klub SPORT,o.s. TK Kvasiny dorost 18.03.2022
Fiedler Jiří 14.06.2004 Tenisový klub SPORT,o.s. TK Kvasiny dospělí 07.03.2022
Fiedlerová Lucie 08.08.2005 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 11.03.2022
Fiedlerová Lucie 08.08.2005 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 11.03.2022
Fichnová Adéla 08.06.2008 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota dorost 11.03.2022
Fichtl Vojtěch Jakub 24.04.2009 TJ SVA Holýšov Slavoj Stod dorost 11.03.2022
Fikáčková Andrea 08.04.2011 Lokomotiva Zdice SPORT EDEN Beroun starší žactvo 11.03.2022
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 07.03.2022
Filipi Dominika 25.10.2010 SK Tenis Tišnov TJ Kraví Hora Brno starší žactvo 04.03.2022
Filipová Kateřina 07.04.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 07.03.2022
Filipský Jakub 12.06.1995 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. HTK Třebíč dospělí 11.03.2022
Firouzi Anita 01.08.2008 TO Odry TK Bílovec starší žactvo 15.03.2022
Fisk Nicholas 02.01.2007 TK Čáslav TK Horní Měcholupy dorost 11.03.2022
Fleischmann Jan 18.06.1976 TK Strakonice TK Prachatice z.s. dospělí 21.03.2022
Fleischmann Jan 25.01.1992 TK Olymp Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 01.03.2022
Flekačová Silvie 19.01.2009 TJ Mokrá Hora TK Šlapanice starší žactvo 09.03.2022
Florian Matěj 09.08.2010 TK Kvasiny TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 07.03.2022
Florová Sofie 11.05.2009 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 11.03.2022
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha TK Horní Měcholupy dorost 11.03.2022
Folbrecht Jan Tobiáš 29.06.2010 TK Bohutín, z.s. Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 11.03.2022
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s. TK Most mladší žactvo 04.03.2022
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s. TK Most starší žactvo 04.03.2022
Forejtek Jonáš 10.03.2001 I.ČLTK Praha TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 04.03.2022
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň I.ČLTK Praha starší žactvo 04.03.2022
Forgács Alex Gabriel 02.08.2004 1.TK Pacov TK Radošovice dorost 08.03.2022
Fraenkl Jiří 23.03.1977 LTK Liberec Start Liberec dospělí 14.03.2022
Fraenkl Max 12.08.2014 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 07.03.2022
Fraenklová Natálie 18.03.2011 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. starší žactvo 07.03.2022
Fraenklová Natálie 18.03.2011 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. mladší žactvo 07.03.2022
Franc Jaroslav 15.01.1986 LTC Slovan Kladno TK Stochov dospělí 15.03.2022
Freiberg Radim 12.12.1975 TJ Tatran Střešovice Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 21.03.2022
Frelichová Elena 24.03.2017 TK AGROFERT Prostějov TK Vyškov minitenis 08.03.2022
Fridrich Radim 08.09.2008 NTC Kyjov TK Kyjov dorost 08.03.2022
Fridrich Radim 08.09.2008 NTC Kyjov TK Kyjov starší žactvo 08.03.2022
Frodl Jan 19.07.2006 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota dorost 11.03.2022
Fröhlich Jan 09.07.2007 Slavoj Český Brod TK Horní Měcholupy dospělí 09.03.2022
Fröhlich Max 09.07.2007 Slavoj Český Brod TK Horní Měcholupy dospělí 09.03.2022
Frojdová Jana 24.03.1986 TC VŠ Praha Lokomotiva Beroun dospělí 14.03.2022
Frühaufová Nela 27.08.2009 LTC Modřany 2005 1.TK Pacov dorost 08.03.2022
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TJ Spoje Praha TK AGROFERT Prostějov dorost 03.03.2022
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TJ Spoje Praha TK AGROFERT Prostějov dorost 03.03.2022
Fuchsík Jakub 09.07.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 08.03.2022
Fuis Alex 25.03.2008 TC BORS CLUB TK Dolní Dunajovice,spolek starší žactvo 14.03.2022
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 07.03.2022
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s. SK Tenis Rohatsko dospělí 07.03.2022
Gajdůšková Magdaléna 30.10.2003 TJ TK Neratovice Sokol Libiš dospělí 22.03.2022
Galnorová Adéla 23.09.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 09.03.2022
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s. SK JC Sport Opava dospělí 09.03.2022
Gao Tianshuo 02.10.2010 TLC Sport,z.s. SK Aritma Praha mladší žactvo 04.03.2022
Gašicová Kateřina 24.04.2003 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Semily dospělí 03.03.2022
Gerišer David 25.02.2011 TO TJ Svitavy TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 07.03.2022
Gill Victoria 22.02.2008 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dorost 03.03.2022
Glazarová Anna 31.07.2009 SK OAZA Praha TK Scentrum Benešov, z.s. starší žactvo 11.03.2022
Glocman Michal 27.04.2004 TK TENNISPOINT FM SK JC Sport Opava dospělí 08.03.2022
Goldman Jakub 15.12.2004 SK Tenis Tišnov TK TILIA Brno dospělí 09.03.2022
Goldmanová Kamila 06.01.1998 SK Tenis Tišnov TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 04.03.2022
Golomb Jaroslav 20.10.1979 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 11.03.2022
Gööz Tomáš 30.03.1979 TJ Kraví Hora Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 11.03.2022
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 11.03.2022
Gorecký Pavel Levi 31.03.2014 TC-ŽLTC Brno, z.s. TC-MJ TENIS Líšeň babytenis 11.03.2022
Graman Miroslav 11.06.1968 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. dospělí 11.03.2022
Gruberová Tereza 21.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dospělí 11.03.2022
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk Sokol Zábřeh dospělí 02.03.2022
Gutul Amadei 05.12.2003 TK Kročehlavy LTC Slovan Kladno dospělí 21.03.2022
Habánová Kateřina 01.12.2005 Wilson tenis centrum z.s. SK OAZA Praha dorost 08.03.2022
Hablovič Marek 07.07.1996 ITS Tennis Club, z.s. Sokol Zábřeh dospělí 30.03.2022
Hajaš Jindřich 25.04.1994 Sokol Brno Žabovřesky Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 24.03.2022
Hájek Jakub 17.05.2002 TK SLOVANKA Č. Lípa SK Matchball Česká Lípa dospělí 15.03.2022
Hájek Ondřej 18.12.2008 TO SK Žamberk TK Dolní Dobrouč dorost 07.03.2022
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 08.03.2022
Hájíčková Barbora 28.03.1991 TC Týn nad Vltavou TK Zliv dospělí 11.03.2022
Hajná Kateřina 17.05.2006 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK FZŠ Trávníčkova dospělí 07.03.2022
Hajná Kateřina 17.05.2006 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha dorost 07.03.2022
Halamíčková Milana 16.07.1968 Sokol Husovice Univerzita Brno dospělí 02.03.2022
Halfarová Eva 04.03.2011 I.ČLTK Praha TC ESO Praha z.s. starší žactvo 07.03.2022
Halounová Alexandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 08.03.2022
Halounová Sandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 08.03.2022
Halová Veronika 20.08.2003 TK Zlín TJ Sokol Vizovice dospělí 03.03.2022
Hamous Robert 23.10.1983 LTC Slovan Kladno LTC Roztoky u Prahy dospělí 01.03.2022
Hamouz Jaromír 06.02.2011 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 18.03.2022
Hamouz Petr 24.05.2012 Sokol Řeporyje TJ Radlice z.s. mladší žactvo 11.03.2022
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s. BLTC Brno dospělí 07.03.2022
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 23.03.2022
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha TJ Sokol Vysočany dorost 08.03.2022
Hanousková Andrea 09.03.2009 TC-MJ TENIS Líšeň SHARK Brno starší žactvo 24.03.2022
Hanus René 26.06.1972 Chlumec n/Cidlinou LTC Nový Bydžov dospělí 18.03.2022
Hanzalová Natálie 19.12.2014 TJ TK Hluboká nad Vltavou LTC VITON České Budějovice,z.s. babytenis 11.03.2022
Hanzelín Filip 29.04.2006 I.ČLTK Praha LTK Liberec dospělí 04.03.2022
Hanzelín Tobiáš 28.11.2011 I.ČLTK Praha TCEN Hrádek nad Nisou starší žactvo 02.03.2022
Hanzík Maxmilián 23.11.2013 TK Start Praha-Topolka SK HAMR, z.s. babytenis 07.03.2022
Harazim Tomáš 30.01.2007 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. SK LAMA o.s. dorost 07.03.2022
Hárovníková Iva 21.04.1974 TK Sezimovo Ústí 1.TK Pacov dospělí 14.03.2022
Hartlová Eva 19.06.1982 TJ Sokol Ústí n.L. Jiskra Velké Březno dospělí 25.03.2022
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB LTC Hodonín mladší žactvo 02.03.2022
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB LTC Hodonín starší žactvo 02.03.2022
Haskell Mia 13.09.2012 TK Sparta Praha TC VŠ Praha mladší žactvo 07.03.2022
Hasoň Rostislav 19.07.1989 TJ Sokol Uherský Brod TK Uherské Hradiště dospělí 09.03.2022
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 07.03.2022
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA starší žactvo 15.03.2022
Havelka Ondřej 11.11.2008 TK Oáza Říčany Sokol Říčany starší žactvo 11.03.2022
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov TKB Hrušovany z.s. dorost 07.03.2022
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc starší žactvo 04.03.2022
Havlíček Kamil 12.11.1976 Sokol Týnec n.L. Energetik Chvaletice dospělí 07.03.2022
Havlíčková Lucie 14.03.2006 Sokol Týnec n.L. TK Čáslav dorost 07.03.2022
Havlíčková Lucie 14.03.2006 Sokol Týnec n.L. TK Čáslav dospělí 07.03.2022
Havlíková Viktorie 08.11.2010 TK Kročehlavy I.ČLTK Praha mladší žactvo 04.03.2022
Havlíková Viktorie 08.11.2010 TK Kročehlavy Open Tennis Club starší žactvo 09.03.2022
Havlová Barbora 19.12.2003 1. Vestecká sportovní o.s. Tenisový klub Černošice dospělí 04.03.2022
Havlová Libuše 28.05.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK FZŠ Trávníčkova dospělí 11.03.2022
Havlová Libuše 28.05.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha dorost 11.03.2022
Havlová Michaela 10.11.2007 1. Vestecká sportovní o.s. I. ČLTPK Čerčany dorost 04.03.2022
Havránková Silvie 01.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Vyškov dorost 29.03.2022
Hayek Denis 11.02.2014 TC Dvůr Králové, z.s. TK Olymp Praha babytenis 07.03.2022
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 15.03.2022
Hebnarová Aneta 10.11.2006 TK Roja Příbram z.s. SKT Planá n.Luž. dospělí 16.03.2022
Hečková Karolína 05.08.1986 TK Náchod TJ Červený Kostelec dospělí 11.03.2022
Hegner Karel 08.03.1985 TK Tuřany SHARK Brno dospělí 15.03.2022
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK TENNISPOINT FM dospělí 08.03.2022
Hejna Antonín 18.07.2004 Sokol Králův Dvůr SPORT EDEN Beroun dorost 11.03.2022
Hejnar Richard 13.07.2008 TJ Spoje Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 22.03.2022
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 11.03.2022
Hemzal Dominik 18.10.2012 TK Dolní Benešov TK Hlučín mladší žactvo 08.03.2022
Hendrychová Kristýna 25.12.2013 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav LTC Mladá Boleslav z.s. babytenis 31.03.2022
Hermanová Dita 31.03.2001 TK Drnovice TK Vyškov dospělí 11.03.2022
Hertlová Izabela 16.10.2013 TJ Sokol Liboc SK Aritma Praha babytenis 02.03.2022
Heřmanová Tereza 27.06.2009 SK HAMR, z.s. Open Tennis Club dorost 09.03.2022
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dorost 07.03.2022
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 07.03.2022
Hindová Denisa 17.07.2002 I.ČLTK Praha LTC Houštka dospělí 11.03.2022
Hink Šimon 07.07.2012 LTC Rakovník SK TALENT 13 - spolek mladší žactvo 11.03.2022
Hladík Jaromír 17.03.2000 LTC Jaroměř SK Rychnovek dospělí 08.03.2022
Hlas Robin 29.06.2011 Tenis Akademie Bálek, z.s. TC VŠ Praha mladší žactvo 11.03.2022
Hlaváček Martin 24.06.2002 Baník Praha TK Oáza Říčany dospělí 09.03.2022
Hlavačka Martin 20.12.1999 TC Brno. TK Města Bučovice dospělí 14.03.2022
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé LTC Rudná dospělí 11.03.2022
HLÁVKA JAN 23.07.2006 Prazdroj Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 08.03.2022
Hlavnička Martin 09.06.2008 Jiskra Bechyně LTC Tábor 1903 starší žactvo 14.03.2022
Hlavnička Martin 09.06.2008 Jiskra Bechyně Sokol TK Kaplice dorost 07.03.2022
Hlavnička Tomáš 08.11.2011 Jiskra Bechyně LTC Tábor 1903 mladší žactvo 14.03.2022
Hlavnička Tomáš 08.11.2011 Jiskra Bechyně Sokol TK Kaplice starší žactvo 07.03.2022
Hlinka Martin 12.10.2010 TK Strakonice TK Písek mladší žactvo 14.03.2022
Hlinková Michaela 22.06.2001 LTK TEPLICE o.s. TK Žatec dospělí 04.03.2022
Hlouch Sebastian 29.07.2009 HTK Třebíč TC BORS CLUB dorost 09.03.2022
Hloušek Dominik 02.06.1996 TK Blansko Sokol Velké Opatovice dospělí 28.03.2022
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou TK Znojmo starší žactvo 03.03.2022
Hnátek Marek 09.02.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 31.03.2022
Hodková Kateřina 19.06.2006 TK Lysá n.L. Lokomotiva Nymburk dorost 07.03.2022
Hoffmann Petr 21.03.1977 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. dospělí 21.03.2022
Hofmanová Hana 01.09.2004 Open Tennis Club Tenis Cibulka dospělí 01.03.2022
Hochmanová Barbora 07.10.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 04.03.2022
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov dospělí 03.03.2022
Holan Samuel 15.11.2008 TK Rochlice Liberec Start Liberec starší žactvo 14.03.2022
Holeček Jakub 26.10.2007 TK Čelákovice Spartak Hořovice dospělí 07.03.2022
Holešovský Jan 27.04.2011 BLTC Brno TK Brno Bosonohy,z.s. starší žactvo 07.03.2022
Holík Jakub 22.08.2007 HTK Třebíč TK Moravský Krumlov z.s. dospělí 09.03.2022
Holiš Ladislao 03.06.2008 TK Bílovec Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 09.03.2022
Holoubková Veronika 24.12.2010 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha starší žactvo 14.03.2022
Holovská Nina 10.10.1975 TK Horní Měcholupy I. ČLTPK Čerčany dospělí 11.03.2022
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 07.03.2022
Holub Martin 13.05.2008 TK Kvasiny TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 07.03.2022
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 07.03.2022
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 07.03.2022
Holubová Eliška 12.09.2010 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Sezimovo Ústí starší žactvo 11.03.2022
Holubová Eliška 12.09.2010 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Pelhřimov mladší žactvo 07.03.2022
Homola Jiří 10.12.2009 TK Brno Bosonohy,z.s. Mosilana Brno starší žactvo 09.03.2022
Homola Martin 29.10.2010 LTC Slaný LTC Slovan Kladno mladší žactvo 11.03.2022
Homola Matyáš 21.09.2010 Slavoj Český Brod Wilson tenis centrum z.s. mladší žactvo 02.03.2022
Homola Matyáš 21.09.2010 Slavoj Český Brod Wilson tenis centrum z.s. starší žactvo 02.03.2022
Homola Michal 01.05.2012 TK EZE Olomouc z.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. mladší žactvo 03.03.2022
Homola Oskar 14.08.2013 TK Kunštát Sokol Letovice babytenis 11.03.2022
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 09.03.2022
Homola Vilém 05.06.2004 TK EZE Olomouc z.s. Pašťa tenis, z.s. dorost 03.03.2022
Homolová Kateřina 08.06.2006 TK Brno Bosonohy,z.s. Tatran Starý Lískovec dorost 09.03.2022
Honců Jiří 10.05.2005 Spartak Vrchlabí TC Dvůr Králové, z.s. dorost 09.03.2022
Hönigová Sandra 15.05.1996 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno dospělí 08.03.2022
Hora Martin 27.06.1969 SK Rapid Praha Sportcentrum Uhříněves dospělí 09.03.2022
Hora Václav 06.10.1998 TK Most Tenis Libochovice dospělí 11.03.2022
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž dorost 07.03.2022
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 03.03.2022
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha TCEN Hrádek nad Nisou dorost 03.03.2022
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. LOB S.A. Bohnice, z.s. dorost 11.03.2022
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. LOB S.A. Bohnice, z.s. starší žactvo 11.03.2022
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 07.03.2022
Horák Tomáš 09.01.1998 TK Písek TJ Blatná dospělí 03.03.2022
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 15.03.2022
Horáková Kateřina 13.05.1983 TJ TK Hluboká nad Vltavou TK Zliv dospělí 11.03.2022
Horník Jiří 25.01.1961 Sokol Buštěhrad TK Tenisek Buštěhrad dospělí 14.03.2022
Horsinková Pavlína 13.01.1987 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Na Dolině o.s. dospělí 31.03.2022
Horská Karolína 27.08.1985 Lokomotiva Praha TK Montáže, z.s. dospělí 04.03.2022
Hortíková Barbora 05.10.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s. Tenis Akademie Bálek, z.s. starší žactvo 11.03.2022
Horutová Agáta 22.05.2008 Tenis Nový Jičín,z.s. Tenisový klub Studénka z.s. starší žactvo 08.03.2022
Horvát Jan 18.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Březnice starší žactvo 07.03.2022
Horvath Vojtěch 15.08.2010 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 14.03.2022
Hořejš Dan 06.09.2008 TK Tuřany SHARK Brno starší žactvo 14.03.2022
Hostáková Julie 21.04.2007 LTC Modřany 2005 TK Sokol Horní Počernice,p.s. dorost 11.03.2022
Hošek Marian 23.08.2010 Tennis club Litomyšl, z.s. TK Česká Třebová, z.s. mladší žactvo 03.03.2022
Hošek Robert 19.03.1998 TK Chomutov Prazdroj Plzeň dospělí 08.03.2022
Hošpes Matyáš 04.08.2008 TK Olymp Praha LTC Beroun, z.s. dorost 07.03.2022
Houfek Rudolf 30.05.1963 SKP České Budějovice TJ TK Hluboká nad Vltavou dospělí 11.03.2022
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice TK Oáza Říčany dospělí 04.03.2022
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha TK Čelákovice dospělí 11.03.2022
Hozmanová Vanessa 03.02.2003 TK Čelákovice LTC Houštka dospělí 08.03.2022
Hradilová Lucie 15.09.2006 Sport club Na Zámečku TK Radošovice dorost 11.03.2022
Hrachová Vendula 17.06.2001 Spartak Hořovice TJ Radlice z.s. dospělí 14.03.2022
Hranický Patrik 14.03.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TJ Žďár nad Sázavou starší žactvo 08.03.2022
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 02.03.2022
Hrbáčová Viktorie 21.07.2013 TJ Sokol Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod babytenis 14.03.2022
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 04.03.2022
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 07.03.2022
Hrdlička Miroslav 23.02.2009 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov dorost 07.03.2022
Hrdličková Adéla 01.03.2010 SK Uherský Brod TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 08.03.2022
Hrdličková Adéla 01.03.2010 SK Uherský Brod TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 08.03.2022
Hrdličková Gabriela 06.04.2004 SK Tenis Tišnov TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 03.03.2022
Hrdličková Terezie 28.02.2010 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov dorost 07.03.2022
Hrdličková Terezie 28.02.2010 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov starší žactvo 07.03.2022
Hrnčiřík David 19.09.2012 TK Oáza Říčany Sokol Říčany mladší žactvo 14.03.2022
Hrnčířová Anna 06.09.2011 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. starší žactvo 14.03.2022
Hron Lukáš 13.03.2011 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 07.03.2022
Hrubá Tereza 19.07.2006 TJ Sokol Vysočany LTC Houštka dospělí 03.03.2022
Hrušková Pavlína 13.07.1977 TK Benešov TK Týnec nad Sázavou dospělí 09.03.2022
Hrůza Štěpán 12.04.2009 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno starší žactvo 14.03.2022
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno SK Jundrov Brno starší žactvo 07.03.2022
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s. TK Most dorost 11.03.2022
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s. TK Louny dospělí 15.03.2022
Hůla Karel 21.11.2012 TK Most TK Louny mladší žactvo 08.03.2022
Hulejová Aneta 14.11.2010 TC VŠ Praha TJ Břevnov starší žactvo 25.03.2022
Hulejová Aneta 14.11.2010 TC VŠ Praha TJ Břevnov mladší žactvo 30.03.2022
Hůlková Amálie 17.04.2008 TJ Radlice Lokomotiva Praha starší žactvo 04.03.2022
Hůlková Anna 30.09.2012 TJ Tatran Litovel, z.s. TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 07.03.2022
Hůlová Veronika 22.08.2007 TK Most LTC Beroun, z.s. dorost 03.03.2022
Hurnicka Kristyna 26.07.2007 ŽLTC Brno TC Komárov, z.s. dospělí 17.03.2022
Hustý Jan 19.06.2010 TK Milo Olomouc TK Gymnázium Uničov mladší žactvo 01.03.2022
Hutárková Nela 16.06.2006 Sokol Rudice TK Kunštát dorost 14.03.2022
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 08.03.2022
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 09.03.2022
Hybnerová Nela 27.02.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž mladší žactvo 09.03.2022
Hýlová Nikol 20.09.2009 TJ TO Sokol Stará Bělá SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. starší žactvo 25.03.2022
Hýlová Nikol 20.09.2009 TJ TO Sokol Stará Bělá SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. dorost 25.03.2022
Hynek Ondřej 15.01.1990 TJ Baník Ostrava OKD TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 07.03.2022
Hýsková Karolína 23.10.2003 BLTC Brno SK Jundrov Brno dospělí 14.03.2022
Chládková Eliška 23.02.2006 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Unex Uničov dorost 11.03.2022
Chladová Ema 11.07.2010 ŽLTC Brno TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 09.03.2022
Chlebničan Martin 17.02.2015 TC Brno. TC-ŽLTC Brno, z.s. babytenis 04.03.2022
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Sparta Praha LTC Řevnice dospělí 03.03.2022
Chovanec Sebastian 26.02.2013 TO Odry TK Na Dolině o.s. babytenis 14.03.2022
Chrastilová Diana 01.04.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Houštka starší žactvo 11.03.2022
Chrastilová Diana 01.04.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Houštka mladší žactvo 11.03.2022
Chromá Nikol 10.06.2009 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. starší žactvo 11.03.2022
Chvapil Viktor 11.08.2004 Lokomotiva Praha TJ Republikán dospělí 14.03.2022
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno dorost 08.03.2022
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov TK Uherské Hradiště dospělí 09.03.2022
Indra Martin 16.07.1978 SKT Frýdlant n.O. TK TENNISPOINT FM dospělí 02.03.2022
Irahola Natalie 23.07.2009 SK HAMR, z.s. Sokol Libiš dorost 09.03.2022
Irahola Valerie 21.05.2007 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dospělí 04.03.2022
Irahola Valerie 21.05.2007 SK HAMR, z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 08.03.2022
Jabcon Jakub 30.12.2009 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany starší žactvo 08.03.2022
Jacenko Kiril 13.03.2009 TC VŠ Praha TK Kročehlavy starší žactvo 08.03.2022
Jacenko Kiril 13.03.2009 TC VŠ Praha TK Kročehlavy dorost 08.03.2022
Jacobson Nikolas 24.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 09.03.2022
Jacobson Nikolas 24.03.2008 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 11.03.2022
Jadlovský Jan 05.03.2003 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 04.03.2022
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad dospělí 07.03.2022
Jahodová Sandra 31.05.2006 TK Písnice Spartak Průhonice dospělí 21.03.2022
Jakeš Jiří 22.06.1975 LTK TEPLICE o.s. LTK TEPLICE o.s. dospělí 11.03.2022
Jakubů Marie 16.02.2007 TK Lomnice n.Pop. TK Semily dospělí 07.03.2022
Jančaříková Anna 09.08.2011 TK Hlinsko TC BORS CLUB mladší žactvo 08.03.2022
Jandač Marek 10.12.2006 TK Scentrum Benešov, z.s. SK OAZA Praha dorost 11.03.2022
Jandová Eva 11.08.2001 TK Strakonice TK Vimperk dospělí 04.03.2022
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha Tenis Cibulka dospělí 03.03.2022
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha dospělí 02.03.2022
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha dorost 03.03.2022
Janischová Dagmar 26.12.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Baník Ostrava OKD dospělí 09.03.2022
Janošíková Barbora 31.10.2005 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy dorost 11.03.2022
Janouchová Nikola 30.07.2013 Slavoj Žiželice SK HAMR, z.s. babytenis 02.03.2022
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 04.03.2022
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy starší žactvo 04.03.2022
Janoušová Adéla 09.09.2009 TENIS VLAŠIM,z.s. Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 07.03.2022
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM SK Vitality Slezsko o.s. mladší žactvo 08.03.2022
Jansíková Adéla 21.10.2003 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TK SB Světlá n.Sáz. dospělí 11.03.2022
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín BLTC Brno dorost 11.03.2022
Jará Lenka 29.07.1995 LTK Liberec TJ Solidarita Praha 10 dospělí 04.03.2022
Jareš Tadeáš 18.01.2010 TK Sezimovo Ústí TK Pelhřimov mladší žactvo 02.03.2022
Jaroš Michal 04.11.2006 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dorost 07.03.2022
Jaroš Václav 02.09.2004 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 07.03.2022
Jaroš Václav 02.09.2004 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dorost 15.03.2022
Javůrek Tomáš 04.07.2013 TC Austerlitz SHARK Brno babytenis 03.03.2022
Ječmínek Tobiáš 13.06.2014 LTC Modřany 2005 TK Olymp Praha babytenis 16.03.2022
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha Lokomotiva Zdice dorost 11.03.2022
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš mladší žactvo 14.03.2022
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 14.03.2022
Jedlička Jakub 27.08.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň starší žactvo 15.03.2022
Jedounová Kristýna 07.09.2005 TK Spartak Jihlava Sokol Jemnice dospělí 07.03.2022
Jelen Martin 09.04.1981 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 09.03.2022
Jelínek Jan 09.04.2008 T.J. Sokol Jevíčko TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. starší žactvo 08.03.2022
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha Sparta Kutná Hora starší žactvo 11.03.2022
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha Sparta Kutná Hora dospělí 11.03.2022
Jelínková Anna 31.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. HTK Třebíč dorost 11.03.2022
Jelínková Anna 31.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. HTK Třebíč dospělí 11.03.2022
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Milo Olomouc TK Slavia Orlová dorost 04.03.2022
Jeníčková Lucie 11.03.2010 SPORTTENIS TK Benešov mladší žactvo 11.03.2022
Jerman Ondřej 20.10.2006 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy dorost 04.03.2022
Jerman Vojtěch 07.12.2012 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy mladší žactvo 04.03.2022
Jerman Vojtěch 07.12.2012 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy starší žactvo 04.03.2022
Jersaková Julie 20.02.2012 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 09.03.2022
Jersaková Julie 20.02.2012 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 04.03.2022
Jeřábková Alice 21.07.2007 TK Tenisek Buštěhrad LTC Slovan Kladno dorost 03.03.2022
Jeřábková Zuzana 09.05.2003 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy dospělí 11.03.2022
Jetel Michal 14.01.1996 LTC Houštka Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 04.03.2022
Jezberová Emma 11.02.2012 TK Slavia Plzeň TK Sokolov mladší žactvo 14.03.2022
Ježek Kristýna 16.07.2011 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín starší žactvo 09.03.2022
Ježek Kristýna 16.07.2011 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín mladší žactvo 09.03.2022
Ježek Tomáš 26.05.2013 TK AGROFERT Prostějov TK Na Dolině o.s. babytenis 14.03.2022
Ježek Vlastimil 21.05.1974 Sportovní klub Žižkov Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 07.03.2022
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec Start Liberec dorost 14.03.2022
Ježková Lucie 21.06.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 07.03.2022
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 07.03.2022
Jílková Ema 08.06.2008 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dorost 08.03.2022
Jindra Jakub 02.06.2005 TJ Brno-Komín TJ Kraví Hora Brno dorost 11.03.2022
Jindrová Anna 06.11.2009 TJ Lázně Bělohrad Lokomotiva Trutnov starší žactvo 01.03.2022
Jíra Vojtěch 06.07.1994 Slavoj Čerčany TK Benešov dospělí 28.03.2022
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha dorost 07.03.2022
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun Tenis Dobříš starší žactvo 11.03.2022
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun F.H.TK Dobřichovice dorost 11.03.2022
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dorost 02.03.2022
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé LTC Houštka dospělí 11.03.2022
Jirout Lukáš 23.03.1975 LTC Nový Bydžov Chlumec n/Cidlinou dospělí 18.03.2022
Jonášová Kristýna 02.08.1994 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. dospělí 09.03.2022
Jordán Matěj 19.12.2009 TK Dolní Benešov Tenisový klub Minerva Opava,z.s. starší žactvo 02.03.2022
Jörková Nicol 29.01.2004 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 07.03.2022
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 03.03.2022
Jougl Matyáš 21.04.2011 Slavoj Český Brod TK Neridé mladší žactvo 03.03.2022
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha TK Sparta Praha mladší žactvo 02.03.2022
Jumarová Tereza 20.04.2010 TCM Dubeč, z.s. TK Horní Měcholupy mladší žactvo 09.03.2022
Jumarová Tereza 20.04.2010 TCM Dubeč, z.s. TK Horní Měcholupy starší žactvo 09.03.2022
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka TK Oáza Říčany dospělí 09.03.2022
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka Lokomotiva Praha dorost 09.03.2022
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha LTC Slovan Kladno dospělí 11.03.2022
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 08.03.2022
Jurčák Martin 03.02.2010 Tenis club Úvaly Wilson tenis centrum z.s. mladší žactvo 02.03.2022
Jurčák Matyáš 03.02.2010 Tenis club Úvaly Wilson tenis centrum z.s. mladší žactvo 02.03.2022
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 07.03.2022
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Vyškov dospělí 11.03.2022
Jureček Martin 15.04.1983 SK OAZA Praha LTC Tábor 1903 dospělí 03.03.2022
Jurka Tomáš 21.12.2009 Tatran Starý Lískovec Sokol Čebín starší žactvo 14.03.2022
Jurka Tomáš 23.07.2007 Prestige tennis club Frýdek-Místek TJ SOKOL HRABŮVKA dorost 03.03.2022
Jurková Valerie 11.05.2015 TK Třebíč TK AGROFERT Prostějov minitenis 03.03.2022
Juřena Libor 17.07.1973 TK Uherské Hradiště TK Kunovice dospělí 09.03.2022
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Brno-Komín dorost 04.03.2022
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Brno-Komín dospělí 04.03.2022
Jusková Ema 13.06.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s. Sokol Libiš dorost 09.03.2022
Jüttner Maxmilián 27.02.2006 TK Na Dolině o.s. TJ Baník Ostrava OKD dospělí 14.03.2022
Jůza Ondřej 18.02.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 21.03.2022
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 09.03.2022
Kačín Ondřej 30.07.2011 SK HAMR, z.s. TK Sparta Praha mladší žactvo 14.03.2022
Kadlecova Michaela 28.08.1974 TJ Kralupy o.s. TJ Sokol Dolany, z.s. dospělí 24.03.2022
Kadlecová Simona 04.11.2002 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dospělí 04.03.2022
Kadrle Denis 02.03.2007 LTC Slovan Kladno TK SK Kladno, z.s. dorost 18.03.2022
Kafka Tomáš 01.06.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC VITON České Budějovice,z.s. starší žactvo 11.03.2022
Kaisrlík Matyáš 01.02.2010 LTC Slaný LTC Slovan Kladno mladší žactvo 11.03.2022
Kakos Filip 10.06.2005 TENIS VLAŠIM,z.s. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 11.03.2022
Kalagasidis Sokratis 31.05.1995 VSK VŠB-TU Ostrava TC VŠ Praha dospělí 21.03.2022
Kaljkovičová Dagmar 04.10.1996 TCG Karlovy Vary VŠTJ Ekonom Praha dospělí 07.03.2022
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota dorost 11.03.2022
Kalousková Eliška 03.06.2013 TC-ŽLTC Brno, z.s. TC BORS CLUB babytenis 02.03.2022
Kamenec Šimon 19.11.2009 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy starší žactvo 04.03.2022
Kamenec Šimon 19.11.2009 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa dorost 08.03.2022
Káňa Filip 19.06.2004 Tennis Hill Havířov o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 08.03.2022
Káňa Viktor 09.02.2007 TK Havířov, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. dorost 14.03.2022
Káňa Viktor 09.02.2007 TK Havířov, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 14.03.2022
Kanda Hugo 07.10.2004 LTC Svoboda Praha TJ Břevnov dorost 07.03.2022
Kankarová Lucia 24.02.2011 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 14.03.2022
Kaňková Natálie 20.12.2003 TK Roudnice n.L. TO SK Mělník dospělí 04.03.2022
Karaba Jan 31.10.2010 TK Severní Terasa TK Ústí n.Labem mladší žactvo 02.03.2022
Karas Tomáš 25.02.1990 Sokol Buštěhrad Sokol Buštěhrad dospělí 11.03.2022
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. dorost 16.03.2022
Karlický Jan 12.03.1988 Tenisový klub Karlický, z.s. VŠSK MFF Praha dospělí 15.03.2022
Karšňák Jan 14.05.1979 TK Slavia Plzeň Spartak Žebrák dospělí 01.03.2022
Karšňáková Růžena 06.03.2009 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Beroun dorost 01.03.2022
Karšňáková Růžena 06.03.2009 TK Slavia Plzeň Spartak Žebrák dospělí 01.03.2022
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Chrudim z.s. dorost 04.03.2022
Kastenmajer Jakub 07.07.2014 LTC Beroun, z.s. LTC Beroun, z.s. babytenis 15.03.2022
Kašovská Dominika 08.04.1991 TK Slavia Orlová TK Slavia Orlová dospělí 11.03.2022
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub TK SC OSTRAVA starší žactvo 15.03.2022
Kašprišin Beata 02.09.2011 Tenis Centrum Nová Paka o.s. Lokomotiva Trutnov mladší žactvo 02.03.2022
Kašprišin Beata 02.09.2011 Tenis Centrum Nová Paka o.s. Lokomotiva Trutnov starší žactvo 02.03.2022
Kec Adam 21.09.2007 SK Matchball Česká Lípa TO Staré Splavy dospělí 24.03.2022
Kec Martin 22.01.2005 SK Matchball Česká Lípa TO Staré Splavy dospělí 24.03.2022
Kellner Jan 13.09.1982 Kelly Tennis Academy z.s. TENIS VLAŠIM,z.s. dospělí 07.03.2022
Kij Miroslav 15.11.1980 TK Třebíč STK Okříšky dospělí 02.03.2022
Kij Samuel 16.04.2010 TK Třebíč TK Znojmo mladší žactvo 01.03.2022
Kij Tobias 11.06.2008 TK Třebíč TK Znojmo dorost 01.03.2022
Kindl Samuel 01.01.2012 TJ Lázně Bělohrad TC Hořice starší žactvo 07.03.2022
Kizochjan Adriana 09.09.2014 TC-ŽLTC Brno, z.s. TC-ŽLTC Brno, z.s. babytenis 04.03.2022
Klár Šimon 14.05.2010 LTC Bakov n.Jiz. SK Tenis Rohatsko dorost 23.03.2022
Klein Robert 29.11.1976 TJ Sokol Ústí n.L. TK Praga-Vysočany dospělí 07.03.2022
Kleisner Jonáš 10.08.2004 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. dorost 08.03.2022
Kleisner Jonáš 10.08.2004 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. dospělí 08.03.2022
Kleisnerová Jana 22.04.1999 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. dospělí 08.03.2022
Klementová Ingrid 29.01.1990 TK Krásné Březno TJ SVAH Všebořice, o.s. dospělí 11.03.2022
Kletenský Maxim 11.09.2013 TK Bystřice p.H. Tenis Nový Jičín,z.s. babytenis 15.03.2022
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Tenisový klub Studénka z.s. starší žactvo 08.03.2022
Klimeš Kristián 21.11.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové starší žactvo 08.03.2022
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov LTC Slovan Kladno dospělí 11.03.2022
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK SC OSTRAVA dorost 04.03.2022
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 07.03.2022
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha Sportclub Řevnice, z.s. dospělí 11.03.2022
Kloubek Lukáš 14.04.2011 Tenis Tábor SKT Planá n.Luž. mladší žactvo 16.03.2022
Klouda Hynek 01.08.2011 TK Třebíč HTK Třebíč mladší žactvo 11.03.2022
Klusáčková Barbora 20.07.2011 TO TJ Tesla Pardubice TC Dvůr Králové, z.s. mladší žactvo 03.03.2022
Knesplová Valerie 12.07.2001 TGC Kunratice VŠSK MFF Praha dospělí 28.03.2022
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 11.03.2022
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy TK Lokomotiva Plzeň z.s. starší žactvo 07.03.2022
Kocanda Petr 19.07.2010 TJ Spoje Praha SK HAMR, z.s. mladší žactvo 02.03.2022
Kocfelda Teodor 20.08.2010 TK Neridé Sokol Říčany mladší žactvo 14.03.2022
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s. TJ Radlice z.s. dospělí 14.03.2022
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s. TJ Radlice z.s. dorost 14.03.2022
Kodýtek Jakub 09.03.2004 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. Tenisový klub Eden dorost 11.03.2022
Kofroň Oldřich 11.06.1971 TC VITALITY Březnice TK Březnice dospělí 14.03.2022
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 08.03.2022
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Gymnázium Uničov starší žactvo 03.03.2022
Kohut Václav 07.11.2009 TK Dolní Benešov Tenisový klub Minerva Opava,z.s. starší žactvo 02.03.2022
Kolář Jan 25.05.1999 Sportovní klub Žižkov Praha TO Spartak Modřany dospělí 11.03.2022
Kolářová Kateřina 28.09.1988 TK Kopřivnice z.s. Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 07.03.2022
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé TK Písnice dorost 11.03.2022
Kolodziejová Miriam 11.04.1997 RPM Spoje Praha SK HAMR, z.s. dospělí 25.03.2022
Komárek Albert 10.12.2010 Start Brno ŽLTC Brno mladší žactvo 07.03.2022
Komárková Sophie Ella 13.08.2011 SK Tenis Ještěd, z.s. ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. mladší žactvo 21.03.2022
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dorost 07.03.2022
Konderla Denis 17.03.2011 TK Slavia Orlová Slavoj Český Těšín starší žactvo 04.03.2022
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice dorost 02.03.2022
Konečná Ema 24.05.2004 TJ Brno-Komín Tatran Starý Lískovec dorost 04.03.2022
Konvičková Eliška 07.05.2007 TK Na Dolině o.s. TK TENNISPOINT FM dorost 08.03.2022
Kopáč František 11.01.2007 TK Severní Terasa LTK TEPLICE o.s. dospělí 11.03.2022
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 SK OAZA Praha TJ Břevnov dospělí 14.03.2022
Kopecký Michael 14.06.2005 TK Hanspaulka Pála Vízner Tennis z.s. dorost 08.03.2022
Koplová Tereza 23.06.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice dospělí 02.03.2022
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy LTC Houštka dospělí 08.03.2022
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy LTC Houštka dorost 08.03.2022
Koranda Jakub 31.05.2011 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu starší žactvo 08.03.2022
Korica Marko 16.12.2009 Pála Vízner Tennis z.s. TCG Karlovy Vary starší žactvo 11.03.2022
Korytár Lukáš 05.01.1993 TK Zašová Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 07.03.2022
Kosejková Barbora 27.01.1997 Slavoj Český Brod LTC Slovan Kladno dospělí 14.03.2022
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek Sokol Lanžhot dospělí 08.03.2022
Kostíková Nela 19.08.2003 TJ TK Hluboká nad Vltavou Start České Budějovice dospělí 11.03.2022
Kostrhounová Nela 26.11.2008 Tenisový klub Bzenec TJ Jiskra Strážnice starší žactvo 11.03.2022
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Slavia Plzeň dorost 08.03.2022
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Slavia Plzeň dospělí 08.03.2022
Košek Adam 31.12.2006 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy dorost 03.03.2022
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. dorost 04.03.2022
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. TK Turnov dospělí 08.03.2022
Košek Martin 11.12.2006 Tenisový klub Rokycany TK Škoda Plzeň z.s. dorost 03.03.2022
Košťál Jan 12.09.2008 T.J. Sokol Jevíčko TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. starší žactvo 08.03.2022
Kotarac Alex 22.06.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha dorost 14.03.2022
Kotek Dan 03.06.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. Tenisový klub Vnorovy, z.s. dorost 14.03.2022
Kotiš Martin 20.11.2009 TK Hrušov TK Scentrum Benešov, z.s. starší žactvo 11.03.2022
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 11.03.2022
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dorost 11.03.2022
Kotva Filip 07.08.2003 LTC Kolín LTC Starý Kolín dospělí 11.03.2022
Kotvald Tomáš 23.12.1996 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy dospělí 11.03.2022
Kotvová Kateřina 06.02.2004 Spartak Polička TO TJ Svitavy dospělí 09.03.2022
Kotzmannová Emma 19.01.2006 ITS Tennis Club, z.s. Sokol Zábřeh dospělí 03.03.2022
Kouba Jan 11.05.2011 TK Stochov LTC Slovan Kladno mladší žactvo 14.03.2022
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Škoda Plzeň z.s. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dospělí 15.03.2022
Koudelka Jan 05.10.2003 LTK Bílina TK Dubí dospělí 01.03.2022
Koudelková Veronika 22.04.1998 TC Brno. Sokol Brno Žabovřesky dospělí 21.03.2022
Koukal Petr 16.02.2000 LTC Mladá Boleslav z.s. LTC Bakov n.Jiz. dospělí 04.03.2022
Kouřilová Eliška 26.03.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s. NTC Kyjov dospělí 29.03.2022
Kováč Oliver 12.08.2007 TJ Spoje Praha TJ Slavia Radonice dorost 15.03.2022
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 07.03.2022
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany dorost 07.03.2022
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha Sokol Říčany dorost 07.03.2022
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 07.03.2022
Kovalík Jozef 04.11.1992 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 08.03.2022
Kovalova Daria 23.02.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 08.03.2022
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 08.03.2022
Kovář Petr 26.08.1998 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec dospělí 11.03.2022
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov SK JC Sport Opava dospělí 09.03.2022
Kovařík Dominik 04.02.2010 TK Sparta Praha SK Aritma Praha starší žactvo 11.03.2022
Kovařík Dominik 04.02.2010 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 mladší žactvo 11.03.2022
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko Tenisový klub Eden dorost 08.03.2022
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko Tenisový klub Eden starší žactvo 08.03.2022
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha Tenis Cibulka dospělí 07.03.2022
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 07.03.2022
Krahulec Jan 27.08.2004 Městský tenisový klub Karviná Tennis Hill Havířov o.s. dorost 11.03.2022
Král Jáchym 28.04.2012 SK Tenis Mýto, z.s. TK Slavia Plzeň mladší žactvo 07.03.2022
Král Libor 13.09.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Letohrad dospělí 07.03.2022
Králová Elen 24.09.2013 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Dolní Lhota babytenis 14.03.2022
Královcová Zuzana 09.10.1963 1.TK Pacov 1.TK Pacov dospělí 09.03.2022
Krátká Aneta 02.02.2005 TK Slavia Plzeň Slavoj Stod dospělí 11.03.2022
Kratochvíl Jiří 19.03.1992 TO Spartak Modřany Sokol Královice dospělí 28.03.2022
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. LTC Pardubice dospělí 04.03.2022
Kratochvílová Lucie 25.02.1994 LTK Liberec Start Liberec dospělí 11.03.2022
Krausová Eliška 26.02.1999 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Nová Ves dospělí 07.03.2022
Krejčí Filip 25.03.2012 TJ Centropen Dačice TK Znojmo mladší žactvo 02.03.2022
Krejčí Filip 25.03.2012 TJ Centropen Dačice TK Znojmo starší žactvo 02.03.2022
Krejčí Petr 27.01.2009 Tenis Cibulka Pála Vízner Tennis z.s. dorost 11.03.2022
Krejčí Petr 27.01.2009 Tenis Cibulka Pála Vízner Tennis z.s. starší žactvo 11.03.2022
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice dorost 08.03.2022
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš TK Sparta Praha starší žactvo 08.03.2022
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb dospělí 07.03.2022
Krejsa Daniel 22.10.2013 TJ Lokomotiva Veselí n.L. LTC Humpolec babytenis 07.03.2022
Krejsa Ondrej 16.04.2012 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice mladší žactvo 17.03.2022
Krejsová Laura 16.01.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Sezimovo Ústí starší žactvo 07.03.2022
Krejsová Laura 16.01.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 07.03.2022
Krejzová Andrea 02.01.2004 TK Most LTK Liberec dospělí 03.03.2022
Kremserová Justýna 03.12.2008 TK Dolní Benešov Tenisový klub Minerva Opava,z.s. starší žactvo 02.03.2022
Krinwald Vojtěch 04.07.1984 LTC Mladá Boleslav z.s. LTC Houštka dospělí 11.03.2022
Kriško Radovan 25.06.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Neridé starší žactvo 11.03.2022
Križan Karol 19.08.2004 SK Tenis Tišnov TK Znojmo dospělí 08.03.2022
Krkoška Šimon 16.07.2012 Tenisový klub Studénka z.s. SK Vitality Slezsko o.s. mladší žactvo 11.03.2022
Kroftová Eliška 26.03.2007 TK Most TK Jirkov dorost 04.03.2022
Kroftová Viktorie 26.03.2007 TK Most TK Jirkov dorost 04.03.2022
Krotil André 16.03.2008 TO Odry TK Bílovec starší žactvo 15.03.2022
Krotil André 16.03.2008 TO Odry Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 09.03.2022
Kroupa Daniel 10.08.2011 TCG Karlovy Vary SK OAZA Praha mladší žactvo 14.03.2022
Kroupa Michal 12.05.1983 TCG Karlovy Vary Tenisový klub Progress z.s. dospělí 30.03.2022
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dospělí 11.03.2022
Krstev Ondřej 13.06.1997 I.ČLTK Praha TK Neridé dospělí 11.03.2022
Krška Tomáš 29.04.2009 TJ Žďár nad Sázavou Lokomotiva Trutnov starší žactvo 02.03.2022
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 07.03.2022
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. dospělí 11.03.2022
Krupička Matěj 22.04.2005 Sokol Rosice n/Labem TK Česká Skalice dorost 14.03.2022
Krutilová Kateřina 16.11.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Zlín-Mladcová starší žactvo 11.03.2022
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 07.03.2022
Krzystková Natálie 13.09.2006 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Vnorovy, z.s. dospělí 08.03.2022
Krzystková Nikola 13.09.2006 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Vnorovy, z.s. dospělí 08.03.2022
Křenková Tereza 30.08.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 14.03.2022
Křesina Adam 06.01.2004 I.ČLTK Praha TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 08.03.2022
Křičková Adéla 31.01.2004 TK Drnovice TK Města Bučovice dospělí 14.03.2022
Křivanec Jakub 10.11.2008 TK Škoda Plzeň z.s. TK Březnice dorost 07.03.2022
Křivanec Lukáš 15.06.2010 TK Škoda Plzeň z.s. TK Březnice starší žactvo 07.03.2022
Křivský Matěj 07.07.2011 Open Tennis Club SK TALENT 13 - spolek mladší žactvo 11.03.2022
Kříž Milan 26.01.1984 SHARK Brno SK Slatina dospělí 29.03.2022
Křižák Jakub 03.04.2012 LTC Rakovník SK TALENT 13 - spolek mladší žactvo 14.03.2022
Křížová Kateřina 12.12.1999 I.ČLTK Praha LTC Slovan Kladno dospělí 11.03.2022
Kubačáková Laura 11.06.2004 Tenisklub7 TK SC OSTRAVA dorost 15.03.2022
Kubačáková Laura 11.06.2004 Tenisklub7 TK SC OSTRAVA dospělí 14.03.2022
Kubalčíková Zuzana 23.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Gymnázium Uničov mladší žactvo 11.03.2022
Kubalka Igor 23.04.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TK TENNISPOINT FM dorost 09.03.2022
Kubátová Michaela 20.12.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov, z.s. mladší žactvo 08.03.2022
Kubelka Miroslav 20.04.1968 Slavoj Český Brod Sokol Týnec n.L. dospělí 08.03.2022
Kubeš Jiří 14.09.1995 Lokomotiva Zdice LTC Beroun, z.s. dospělí 11.03.2022
Kubíčková Kristýna 13.12.2012 TJ Tatran Litovel, z.s. TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 07.03.2022
Kubík Jakub 14.06.2008 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 14.03.2022
Kubík Zdeněk 19.06.1975 TC Realsport Nymburk o.s. Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 15.03.2022
Kubíková Kateřina 05.04.2012 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 07.03.2022
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé TK Radošovice dospělí 11.03.2022
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dospělí 08.03.2022
Kučera Daniel 06.04.2007 Mosilana Brno ŽLTC Brno dorost 04.03.2022
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec TK Most dorost 11.03.2022
Kučmová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Vysočany dospělí 14.03.2022
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 TK SK Kladno, z.s. Open Tennis Club dospělí 11.03.2022
Kudrna David 05.06.1992 Sportcentrum Uhříněves TJ Sokol Strančice dospělí 21.03.2022
Kudrnáč Jakub 25.03.2010 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 11.03.2022
Kudrnáčová Eliška 05.05.2007 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dorost 07.03.2022
Kudrnáčová Eliška 05.05.2007 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dospělí 07.03.2022
Kudrnová Andrea 11.03.1994 TK Hrušov TJ Sokol Strančice dospělí 18.03.2022
Kudrnová Olga 08.11.1966 TJ Sokol Strančice TGC Kunratice dospělí 25.03.2022
Kühnová Karolína 06.06.2008 TJ Sokol Vysočany TCM Dubeč, z.s. dorost 14.03.2022
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno. TK Znojmo starší žactvo 03.03.2022
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno. TJ Brno-Komín dorost 11.03.2022
Kuchařová Denisa 23.06.2002 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dospělí 29.03.2022
Kuchařová Nela 17.09.2006 Jiskra Otrokovice SK Zlín-Mladcová dorost 09.03.2022
Kuchařová Nela 17.09.2006 Jiskra Otrokovice TC Holešov, o.s. dospělí 03.03.2022
Kuchařová Veronika 27.09.2010 I. ČLTPK Čerčany TK Benešov mladší žactvo 11.03.2022
Kuchyňa Tomáš 07.05.2004 Nespin, z.s. TK Kvasiny dorost 08.03.2022
Kulíšková Nikola 12.04.2006 Jiskra Otrokovice TK Uherské Hradiště dospělí 09.03.2022
Kulová Daniela 19.04.2000 Sokol Nepomuk TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 28.03.2022
Kumbár Adam 19.02.2002 TJ Spoje Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 11.03.2022
Kumbár Kamil 24.03.1970 TC Return LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 11.03.2022
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 03.03.2022
Kumštová Tereza 12.01.2001 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 07.03.2022
Kunc Jakub 14.10.1980 TK Lomnice n.Pop. TO Bohemians Praha dospělí 11.03.2022
Kuncková Martina 15.04.2001 ŽLTC Brno SK Jundrov Brno dospělí 04.03.2022
Kunst Filip 15.06.2008 Wilson tenis centrum z.s. LTC Houštka dorost 03.03.2022
Kurcová Denisa 30.09.2005 LTK Klatovy TK Škoda Plzeň z.s. dorost 11.03.2022
Kurcová Denisa 30.09.2005 LTK Klatovy TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 11.03.2022
Kurková Sofie 20.02.2009 Beskydský tenisový klub Tennis Hill Havířov o.s. starší žactvo 07.03.2022
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dorost 11.03.2022
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí TO SK Žamberk starší žactvo 03.03.2022
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí TO SK Žamberk mladší žactvo 03.03.2022
Kvapil Jaromír 25.07.1977 Energetik Chvaletice DTK Skuteč dospělí 04.03.2022
Kvízová Sofie 27.12.2010 TJ Sokol Vysočany TCM Dubeč, z.s. mladší žactvo 11.03.2022
Kymplová Petra 14.11.2006 TCD Donovalská TK Březnice dorost 11.03.2022
Lačňák Vít 02.05.2013 TCEN Hrádek nad Nisou LTK Liberec babytenis 08.03.2022
Lafek Lukáš 25.10.2005 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov dorost 07.03.2022
Laichmann Jakub 09.09.2010 TK Mokrá-Horákov Mosilana Brno mladší žactvo 02.03.2022
Lainerová Markéta 01.09.2005 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy dorost 11.03.2022
Lakomá Alena Dita 15.07.2001 ITS Tennis Club, z.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 01.04.2022
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno TK Stochov dospělí 07.03.2022
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno TK SK Kladno, z.s. dorost 07.03.2022
Lang Viktor 10.08.2011 Beskydský tenisový klub TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 08.03.2022
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 14.03.2022
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov, z.s. TK TENNISPOINT FM dorost 08.03.2022
Lapuník Adam 02.02.2008 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 11.03.2022
Lašanová Simona 26.07.2004 Slavoj Třešť Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 04.03.2022
Laštovic Šimon 10.10.2009 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec starší žactvo 11.03.2022
Lašťovková Amálie 18.12.2011 TK Sparta Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. mladší žactvo 07.03.2022
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu starší žactvo 14.03.2022
Laube Matěj 14.01.2011 Tenis Libochovice ASK Lovosice starší žactvo 04.03.2022
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 07.03.2022
Lebeda Jakub 17.06.2011 Slavoj Litoměřice ASK Lovosice mladší žactvo 02.03.2022
Lebiš Josef 04.01.2008 TK AGROFERT Prostějov Sokol Letovice dospělí 11.03.2022
Lebiš Josef 04.01.2008 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 11.03.2022
Lebrušková Anna 25.04.2007 TK Spartak Jihlava Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dospělí 11.03.2022
Lecková Klaudie 19.11.2009 LTC Houštka TJ Slavia Radonice starší žactvo 14.03.2022
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod TK Neridé dorost 11.03.2022
Lehká Tereza 22.07.2006 LTK Bílina TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 07.03.2022
Lehká Tereza 22.07.2006 LTK Bílina TC Dvůr Králové, z.s. dorost 07.03.2022
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha TK Písek dospělí 07.03.2022
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 09.03.2022
Lelek Jan 05.01.2006 TK Studenec TK Lomnice n.Pop. dorost 07.03.2022
Lelek Petr 14.04.2010 TK Hlinsko TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 07.03.2022
Lenk Jan 24.09.1982 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 04.03.2022
Lenoch Jan 31.07.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Brno. dospělí 09.03.2022
Levans Millydee 10.10.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. Pála Vízner Tennis z.s. starší žactvo 14.03.2022
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov TKB Hrušovany z.s. dorost 08.03.2022
Lhotáková Laura 23.01.2006 TJ Spoje Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 08.03.2022
Liďáková Zdeňka 27.11.2007 TJ MEZ Vsetín TJ Sokol Huslenky, z.s. dorost 16.03.2022
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 08.03.2022
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 03.03.2022
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dorost 03.03.2022
Lipavská Kateřina 23.04.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK TJ Republikán dospělí 14.03.2022
Lipert Felix 19.08.2012 TK Sparta Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. mladší žactvo 17.03.2022
Lišková Sabina 14.04.2004 SK Satalice TJ Slavia Radonice dorost 15.03.2022
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod LTC Houštka dospělí 08.03.2022
Lukáš David 26.09.1996 Tsport Votice o.s. Tsport Votice o.s. dospělí 21.03.2022
Lukáš Lukáš 30.11.2009 Jiskra Otrokovice Tenisový klub Vnorovy, z.s. dorost 08.03.2022
Lukáš Martin 04.08.2011 Jiskra Otrokovice Tenisový klub Vracov, z.s. starší žactvo 09.03.2022
Lukášová Alžběta 12.05.2007 Tenis Banka Praha TJ Radlice z.s. dorost 16.03.2022
Lukášová Bára 07.11.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Gymnázium Uničov mladší žactvo 11.03.2022
Lukešová Nicole 27.10.2006 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 07.03.2022
Lustyk Jakub 23.09.1988 TK Česká Třebová, z.s. Tenis Libochovice dospělí 08.03.2022
Luxa Tommy 13.06.2010 TK Olymp Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. dorost 11.03.2022
Lyčka Teodor 10.09.2008 TC Brno. TC-MJ TENIS Líšeň dorost 15.03.2022
Lyčka Teodor 10.09.2008 TC Brno. TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 15.03.2022
Lyková Kristýna 05.08.2002 TK Komárov SKP Kometa Brno dospělí 02.03.2022
Macek Šimon 17.04.2007 Sokol Zábřeh T.J. Sokol Šumperk dorost 14.03.2022
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé TK Radošovice dorost 11.03.2022
Mackovič Šimon 28.01.2010 Open Tennis Club TK Kročehlavy starší žactvo 30.03.2022
Macura Nela 14.02.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s. TK SC OSTRAVA starší žactvo 02.03.2022
Magulák Jakub 09.08.1982 Tenisový klub Vracov, z.s. NTC Kyjov dospělí 08.03.2022
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách TK Most dorost 11.03.2022
Macháčková Karolína 06.01.2005 TC BORS CLUB TJ Slavoj Velké Pavlovice dorost 08.03.2022
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí TO SK Žamberk dorost 07.03.2022
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí TO SK Žamberk starší žactvo 07.03.2022
Machačová Jindra 25.11.1975 LTC Svoboda Praha Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 11.03.2022
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. Pašťa tenis, z.s. dospělí 08.03.2022
Macháň Jan 18.02.2011 TK Bystřice p.H. Jiskra Otrokovice mladší žactvo 07.03.2022
Machaňová Julie 26.02.2011 TJ Tatran Litovel, z.s. TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 08.03.2022
Mairich Michal 15.08.2009 SK OAZA Praha TK Scentrum Benešov, z.s. starší žactvo 14.03.2022
Mairich Pavel 12.05.1993 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Černošice dospělí 08.03.2022
Majerová Silvie 25.11.1979 SKP České Budějovice TC Holešov, o.s. dospělí 11.03.2022
Makovcová Natálie 15.11.2006 Sokol TK Kaplice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 08.03.2022
Makovcová Natálie 15.11.2006 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. dospělí 11.03.2022
Malá Adéla 26.07.2008 TK Třebíč STK Okříšky dospělí 02.03.2022
Malá Eliška 17.05.2004 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 08.03.2022
Malá Kristýna 07.05.2009 SK HAMR, z.s. TK Sokol Horní Počernice,p.s. dorost 11.03.2022
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé LTC Houštka dospělí 14.03.2022
Maleček Pavel 08.10.1973 Lokomotiva Beroun SK Nižbor dospělí 11.03.2022
Malík Jakub 25.01.1999 TK Start Praha-Topolka TK Montáže, z.s. dospělí 08.03.2022
Malinský Josef 25.08.2012 TK Hlinsko TC Dvůr Králové, z.s. mladší žactvo 07.03.2022
Málková Karolína 13.04.2010 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 14.03.2022
Malý Jakub 30.09.2007 Sokol Smiřice TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 04.03.2022
Malý Lukáš 28.09.1989 TC Dvůr Králové, z.s. Start České Budějovice dospělí 07.03.2022
Malý Tobiáš 11.09.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 08.03.2022
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TK Brno - Chrlice dospělí 15.03.2022
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov SK Vitality Slezsko o.s. dospělí 15.03.2022
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7 TK TENNISPOINT FM dorost 08.03.2022
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7 TK TENNISPOINT FM dospělí 08.03.2022
Marek Jan 14.06.2004 T.J. Sokol Sedlčany Tsport Votice o.s. dorost 11.03.2022
Marek Matei 28.12.2004 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská dospělí 15.03.2022
Marek Matei 28.12.2004 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská dorost 15.03.2022
Marek Patrik Samuel 15.11.2008 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská starší žactvo 15.03.2022
Marek Patrik Samuel 15.11.2008 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská dorost 15.03.2022
Marešová Beata 12.07.2012 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 07.03.2022
Marková Johana 15.05.1999 I.ČLTK Praha TK Slavia Orlová dospělí 03.03.2022
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s. TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 03.03.2022
Maršík Ondřej 15.04.2003 ŽLTC Brno TK Brno - Chrlice dospělí 14.03.2022
Marťáková Barbora 11.07.2004 Sokol Čebín TJ Kraví Hora Brno dorost 14.03.2022
Marťáková Barbora 11.07.2004 Sokol Čebín TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 04.03.2022
Martináková Adéla 01.09.2008 TK Havířov, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. dorost 14.03.2022
Martináková Pavla 21.08.1992 TJ Zbrojovka Vsetín TK Sokol Horní Počernice,p.s. dospělí 07.03.2022
Martincová Denisa 04.09.2009 TJ Sokol Vysočany TCM Dubeč, z.s. dorost 09.03.2022
Martincová Ester 27.02.2007 TJ Sokol Vysočany SK Satalice dospělí 09.03.2022
Martincová Veronika 28.02.1985 Tenisový klub Mikulov, spolek LTC Hodonín dospělí 28.03.2022
Martínek Jakub 03.02.2008 LTK Liberec Start Liberec dorost 14.03.2022
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec LTC Mladá Boleslav z.s. dorost 24.03.2022
Martinková Linda 09.03.2009 TJ SVAH Všebořice, o.s. TCEN Hrádek nad Nisou starší žactvo 07.03.2022
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dorost 07.03.2022
Martinovič Lukáš 12.06.2009 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. starší žactvo 07.03.2022
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 Tenis club Úvaly Wilson tenis centrum z.s. starší žactvo 07.03.2022
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 Tenis club Úvaly I.ČLTK Praha mladší žactvo 07.03.2022
Martiš Max 13.08.2011 BLTC Brno Mosilana Brno mladší žactvo 07.03.2022
Maryšková Aneta 16.09.2004 Slavoj Třešť TK ČLTK Jihlava dospělí 11.03.2022
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé TK Louny dospělí 15.03.2022
Masařík Jakub Antonín 23.02.2010 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy mladší žactvo 04.03.2022
Masařík Jakub Antonín 23.02.2010 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy starší žactvo 04.03.2022
Mašková Petra 30.03.2003 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Semily dospělí 03.03.2022
Mašková Petra 07.02.1977 TK Roja Příbram z.s. TK Roja Příbram z.s. dospělí 16.03.2022
Matějíček Petr 20.07.2005 TK Choceň LTC Pardubice dorost 07.03.2022
Matějíček Petr 20.07.2005 TK Choceň LTC Vysoké Mýto dospělí 07.03.2022
Matějíčková Andrea 19.09.1995 TJ Sokol Uherský Brod TCV Strání dospělí 08.03.2022
Matějka Ondřej 13.11.2009 Tenis Cibulka TK Start Praha-Topolka starší žactvo 02.03.2022
Matějovská Marika 11.09.1999 TK Turnov TK Železný Brod dospělí 04.03.2022
Matochová Sandra 30.12.2000 SPORTOVNÍ KLUB POLICIE MAJÁK z.s. TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 07.03.2022
Matoušková Anna 18.03.1997 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dospělí 04.03.2022
Matoušková Anna 28.03.2008 TJ Sokol Vysočany TJ Slavia Radonice starší žactvo 14.03.2022
Matoušková Anna 28.03.2008 TJ Sokol Vysočany TJ Slavia Radonice dorost 07.03.2022
Matoušková Tereza 14.01.2010 TK Kročehlavy LTC Slovan Kladno mladší žactvo 15.03.2022
Matoušová Markéta 06.09.2002 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. LTK Liberec dospělí 11.03.2022
Maxa Tomáš 21.10.2000 SK Tenis Duchcov Tenisová akademie Březno u Loun dospělí 07.03.2022
Mazáč Ondřej 07.05.1998 TC Nové Město n. Metují TK Česká Skalice dospělí 14.03.2022
Mazánek Jan 14.03.2007 TK Semily TK Lomnice n.Pop. dorost 08.03.2022
McCormick Kryštof 22.04.2010 Beskydský tenisový klub TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 14.03.2022
Mecová Kristýna 05.09.2003 Family Tennis Ostrava TK ARBREX-OSTRAVA dospělí 09.03.2022
Medřický Petr 09.10.1992 TK Česká Kamenice TK LTC Děčín dospělí 07.03.2022
Medřický Zdeněk 17.04.1980 Lokomotiva Beroun LTC Roztoky u Prahy dospělí 09.03.2022
Mejstříková Ester 12.09.1977 LTC Kolín Sparta Kutná Hora dospělí 16.03.2022
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dorost 07.03.2022
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha TK Neridé starší žactvo 07.03.2022
Meluzín Michal 07.06.1985 TK Tuřany SHARK Brno dospělí 11.03.2022
Menclová Dominika 13.04.1996 TK Lomnice n.Pop. Sokol Řež dospělí 07.03.2022
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Neridé dospělí 11.03.2022
Mertl David 25.06.2014 TO Planá z.s. TJ Slavoj Chodová Planá babytenis 08.03.2022
Mertl Jan 03.01.1982 I.ČLTK Praha TO SK Mělník dospělí 08.03.2022
Meszárošová Elly 10.12.2009 TK Hovorčovice TJ Spoje Praha starší žactvo 03.03.2022
Metlička Jonáš 10.10.2000 Lokomotiva Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 11.03.2022
Mičola Vítek 27.11.2005 TJ TO Gumárny Zubří Rožnovský tenisový klub dorost 11.03.2022
Mičola Vítek 27.11.2005 TJ TO Gumárny Zubří Rožnovský tenisový klub dospělí 11.03.2022
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves TK Milo Olomouc starší žactvo 08.03.2022
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves TK Milo Olomouc dorost 08.03.2022
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald TK Havířov, z.s. starší žactvo 07.03.2022
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald TK Havířov, z.s. mladší žactvo 07.03.2022
Michálek Jan 04.09.2011 Tenisový klub Mníšek Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 08.03.2022
Michálek Tomáš 13.08.2012 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 08.03.2022
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s. LTC Houštka dorost 08.03.2022
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s. LTC Svoboda Praha dospělí 11.03.2022
Michálková Zuzana 28.01.1963 TK Benešov SPORTTENIS dospělí 09.03.2022
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 07.03.2022
Michlová Lucie 08.04.2007 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice dorost 08.03.2022
Michna Gabriel 06.07.2011 TK Sparta Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 03.03.2022
Michnev Marcel 07.11.1990 Beskydský tenisový klub VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 07.03.2022
Mikan Oliver 23.08.2010 TK Holice TK Holice mladší žactvo 07.03.2022
Mikeš David 06.07.2012 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. mladší žactvo 03.03.2022
Mikeš David 06.07.2012 TK AGROFERT Prostějov LTC Humpolec starší žactvo 09.03.2022
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 03.03.2022
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 03.03.2022
Mikeš Matěj 07.02.2010 TK Chomutov TK Louny mladší žactvo 08.03.2022
Miketová Nicoletta 25.12.2010 TC VŠ Praha TK Sparta Praha starší žactvo 08.03.2022
Mikez Šimon 03.04.2006 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. TK Železný Brod dospělí 21.03.2022
Mikuláštík Jiří 08.04.2013 TJ Sokol Vizovice TJ Zbrojovka Vsetín babytenis 09.03.2022
Milota Martin 04.06.2007 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná dorost 08.03.2022
Milotová Lenka 15.07.2010 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná starší žactvo 08.03.2022
Milotová Lenka 15.07.2010 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 08.03.2022
Milt Karel 15.12.1977 TK Škoda Plzeň z.s. TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 08.03.2022
Míšková Nela 21.08.2007 TJ Žďár nad Sázavou Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dospělí 07.03.2022
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 07.03.2022
Mizera Adam 05.09.2008 TK Lomnice n.Pop. TC Jičín dorost 07.03.2022
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 17.03.2022
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha TO SK Mělník dospělí 08.03.2022
Mlíkovský David 11.02.1996 Tenis Banka Praha TC VŠ Praha dospělí 14.03.2022
Mlynár Michal 12.03.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 14.03.2022
Mohyla René 06.07.2012 TK Milo Olomouc Sokol Zábřeh starší žactvo 11.03.2022
Mohyla René 06.07.2012 TK Milo Olomouc TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 11.03.2022
Molčan Alex 01.12.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 08.03.2022
Mólerová Natálie 29.08.2005 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Unex Uničov dorost 02.03.2022
Moravčíková Silvie 11.02.2013 TK Ruzyně Praha SK Aritma Praha babytenis 04.03.2022
Moravec Adam 05.11.2011 Tennis Hill Havířov o.s. TK Slavia Orlová starší žactvo 07.03.2022
Moravec Daniel 17.11.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 14.03.2022
Moravec Tomáš 21.02.1995 TK Kvasiny TK Česká Skalice dospělí 14.03.2022
Morávková Valentina 08.12.1999 Sokol Říčany Wilson tenis centrum z.s. dospělí 25.03.2022
Mošnová Kimi 21.07.2009 TK Nová Ves Prazdroj Plzeň starší žactvo 07.03.2022
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 07.03.2022
Mottlová Anna 21.12.2008 Open Tennis Club LTC Rudná dorost 11.03.2022
Motyková Adéla 04.06.2008 TC Třinec Tenisový klub Studénka z.s. starší žactvo 08.03.2022
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s. TO Bohemians Praha starší žactvo 22.03.2022
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s. TO Bohemians Praha mladší žactvo 22.03.2022
Mráz Jakub 17.05.2009 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 03.03.2022
Mráz Matěj 20.01.2005 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 14.03.2022
Mrázek Marek 11.07.1989 LTC Houštka Sokol Říčany dospělí 25.03.2022
Mrazek Richard 18.06.2012 TK Sparta Praha SPORT EDEN Beroun starší žactvo 03.03.2022
Mrazek Richard 18.06.2012 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 mladší žactvo 04.03.2022
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín TC BORS CLUB starší žactvo 08.03.2022
Mrkvica Dominik 19.09.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Fatra Napajedla dorost 14.03.2022
Mrkvicová Anna Marie 04.10.2004 TC BORS CLUB TJ Slavoj Velké Pavlovice dorost 11.03.2022
Mrňávek Artur 02.10.2006 TK Holice LTC Vysoké Mýto dorost 08.03.2022
Mrózková Rozálie 30.09.2008 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ SOKOL HRABŮVKA dorost 02.03.2022
Mrózková Rozálie 30.09.2008 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ SOKOL HRABŮVKA starší žactvo 02.03.2022
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 TK AGROFERT Prostějov LTC Slovan Kladno dospělí 11.03.2022
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy dospělí 07.03.2022
Mrvík Ondřej 10.06.2005 TJ Baník Ostrava OKD TK SC OSTRAVA dorost 07.03.2022
Mück Filip 05.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 09.03.2022
Múčka Matěj 18.02.2011 TJ Staňkov LTC Domažlice mladší žactvo 11.03.2022
Mudrochová Laura 19.08.2010 TO TJ Tesla Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 08.03.2022
Müller Martin 28.11.1993 TK Náchod TJ Červený Kostelec dospělí 11.03.2022
Müller Tomáš 12.07.2011 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. mladší žactvo 11.03.2022
Mullerová Karolína 23.12.2010 SK LAMA o.s. TK Opava mladší žactvo 08.03.2022
Musil Jindřich 03.09.2004 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TCG Karlovy Vary dorost 03.03.2022
Muška Miroslav 29.03.1959 Start České Budějovice SK TK Vodňany dospělí 09.03.2022
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 09.03.2022
Nakládalová Linda 28.04.2009 TK Kopřivnice z.s. TJ SOKOL HRABŮVKA starší žactvo 02.03.2022
Náležinská Františka 13.01.2010 TJ Slavoj Velké Pavlovice Tenisový klub Mikulov, spolek mladší žactvo 25.03.2022
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc TK Slavia Orlová mladší žactvo 08.03.2022
Náprstková Michaela 24.08.2007 TK Most Slavoj Litoměřice dorost 07.03.2022
Náprstková Michaela 24.08.2007 TK Most Slavoj Litoměřice dospělí 07.03.2022
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 11.03.2022
Nečasová Nikol 18.06.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice Sokol Rosice n/Labem dospělí 07.03.2022
Nedvěd Richard 23.11.1982 TK Horní Měcholupy Sokol Královice dospělí 24.03.2022
Nechutová Mia 19.04.2006 SHARK Brno TJ Kraví Hora Brno dorost 04.03.2022
Nejedlá Tereza 20.09.2005 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 09.03.2022
Nejedlý Oskar 02.06.2011 TJ Břevnov Lokomotiva Zdice mladší žactvo 14.03.2022
Němcová Alžběta 11.04.1995 Slavoj Český Brod TK Hanspaulka dospělí 08.03.2022
Němcová Lara 11.02.2010 LTC Podolí Praha SK OAZA Praha mladší žactvo 11.03.2022
Němec Antonio 17.01.2012 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TK Spartak Jihlava mladší žactvo 11.03.2022
Němec Maxmilian 17.01.2012 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TK Spartak Jihlava mladší žactvo 11.03.2022
Němec Tadeáš 14.06.2010 LTC Rakovník Open Tennis Club mladší žactvo 09.03.2022
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov TKB Hrušovany z.s. dorost 08.03.2022
Němečková Lenka 20.04.1976 LOB S.A. Bohnice, z.s. LTC Houštka dospělí 11.03.2022
Němečková Markéta 15.05.1974 TK Radošovice 1.TK Pacov dospělí 09.03.2022
Nemešová Eliška 07.05.2007 TK Náchod TK Česká Skalice dorost 14.03.2022
Nemynář Petr 01.03.1987 LTC Modřany 2005 TGC Kunratice dospělí 22.03.2022
Nenadál Richard 25.08.2010 I. ČLTPK Čerčany TK Benešov mladší žactvo 07.03.2022
Něnička Dominik 24.03.2009 NTC Kyjov TK Kyjov starší žactvo 11.03.2022
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Strakonice LTC Tábor 1903 dospělí 14.03.2022
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TK Ústí n. Orlicí TK Česká Třebová, z.s. mladší žactvo 03.03.2022
Netrdová Barbora 26.01.2010 TJ Horní Měcholupy TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 07.03.2022
Neubergová Natálie 19.08.2012 TK Sparta Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. mladší žactvo 23.03.2022
Neudik Rafael 21.11.2012 TJ Tatran Litovel, z.s. TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 07.03.2022
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla Jiskra Otrokovice starší žactvo 07.03.2022
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 08.03.2022
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov Sokol Jemnice dorost 07.03.2022
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 11.03.2022
Nosek Adam 02.04.2011 TK Kvasiny TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 07.03.2022
Nosková Linda 17.11.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 04.03.2022
Nouza Petr 09.09.1998 RPM Spoje Praha SK HAMR, z.s. dospělí 08.03.2022
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha SK HAMR, z.s. dospělí 09.03.2022
Nováček Bořivoj 12.06.2011 I.ČLTK Praha LTC Houštka starší žactvo 11.03.2022
Nováček Filip 20.12.2003 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TC Třinec dospělí 04.03.2022
Nováček Filip 13.02.2002 TO TJ Tesla Pardubice TK Čáslav dospělí 09.03.2022
Novák Jakub 16.12.1998 TK AGROFERT Prostějov ITS Tennis Club, z.s. dospělí 11.03.2022
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov TO SK Mělník dospělí 08.03.2022
Novák Jiří 22.03.1975 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 02.03.2022
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005 TJ Sokol Vršovice II. dospělí 08.03.2022
Novák Lubomír 31.07.2014 TC BORS CLUB TK Dolní Dunajovice,spolek babytenis 07.03.2022
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK SK HIT Hradec Králové z.s. dorost 03.03.2022
Novák Petr 27.08.1981 Jiskra Otrokovice TK Oáza Říčany dospělí 29.03.2022
Novák Vojtěch 15.06.2001 TENIS Klánovice Sokol Čimice dospělí 04.03.2022
Nováková Alžběta 08.09.1998 LTC Pardubice TC Chrudim z.s. dospělí 08.03.2022
Novakova Eliska 29.12.2007 Slavoj Žiželice Sokol Smiřice dorost 08.03.2022
Nováková Ema 29.09.2006 LTC České Budějovice,z.s. TJ Lokomotiva Veselí n.L. dospělí 08.03.2022
Nováková Erika 11.01.2007 TK Olymp Praha SK Aritma Praha dospělí 03.03.2022
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s. Tenis Dobříš starší žactvo 07.03.2022
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s. Tenis Dobříš dorost 07.03.2022
Nováková Karolína 27.12.2013 TK Sparta Praha TK Olymp Praha babytenis 03.03.2022
Nováková Martina 28.11.2005 TJ Sokol Stodůlky TJ Chlumec-Tenis dospělí 07.03.2022
Nováková Veronika 19.04.2006 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 09.03.2022
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Zlín mladší žactvo 03.03.2022
Novotná Laura 19.10.2011 Slavoj Čerčany TK Benešov mladší žactvo 11.03.2022
Novotná Nikol 23.02.2013 TK Kyjov NTC Kyjov babytenis 08.03.2022
Novotný Kryštof 19.12.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 01.03.2022
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé Tenisový klub Eden dospělí 08.03.2022
Novotný Vojtěch 08.07.2010 Tenis Akademie Bálek, z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. mladší žactvo 08.03.2022
Nový Zdeněk 06.12.2011 TJ Staňkov LTC Domažlice mladší žactvo 11.03.2022
Nýdrlová Eliška 14.03.2006 TK Hovorčovice LTC Kolín dorost 07.03.2022
Nygrýnová Šárka 15.05.1994 HTK Třebíč VŠTJ Ekonom Praha dospělí 08.03.2022
Oberman Martin 12.08.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 08.03.2022
Obyt Tobiáš 28.02.2012 LTC Slovan Kladno Tenis Dobříš mladší žactvo 07.03.2022
Odehnalová Nela 19.07.2005 SK HIT Hradec Králové z.s. TC Jičín dospělí 03.03.2022
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub TK Kopřivnice z.s. dospělí 03.03.2022
Oharek František 24.04.2010 Jiskra Otrokovice TK Zlín mladší žactvo 04.03.2022
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha TK Louny dospělí 14.03.2022
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 15.03.2022
Ondrašík Adam 17.01.1985 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Na Dolině o.s. dospělí 31.03.2022
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dorost 08.03.2022
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 08.03.2022
Ondruš Roman 14.03.2014 TENIS SLOVÁCKO z.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. babytenis 22.03.2022
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod TC BORS CLUB starší žactvo 28.03.2022
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod TC BORS CLUB dorost 29.03.2022
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 04.03.2022
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 09.03.2022
Opočenská Adéla 09.02.2006 TK Čáslav ŽSK TO Třemošnice dospělí 08.03.2022
Oprchal Matyas 23.03.2013 LTK Liberec TK AGROFERT Prostějov babytenis 03.03.2022
Opršalová Adéla 27.01.2007 Slavoj Polná Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 11.03.2022
Osladil Martin 01.02.1988 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 03.03.2022
Ostravská Taťána 07.08.2012 TK Zlín TK Uherské Hradiště mladší žactvo 09.03.2022
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 09.03.2022
Pabišková Natalie 29.04.2009 Start Liberec LTK Liberec starší žactvo 04.03.2022
Pacejková Lucie 25.07.2002 TC-MJ TENIS Líšeň Tatran Brno Kohoutovice dospělí 14.03.2022
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice F.H.TK Dobřichovice dorost 09.03.2022
Pajer Vítek 27.05.2010 TK Milo Olomouc TK Slavia Orlová mladší žactvo 08.03.2022
Palacký Jakub 06.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 08.03.2022
Palacký Jakub 06.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. starší žactvo 08.03.2022
Palečková Natálie 06.11.2003 BLTC Brno TJ Mokrá Hora dospělí 04.03.2022
Palečková Tereza 03.04.2009 TO Dukla Praha SK Aritma Praha dorost 02.03.2022
Palečková Tereza 03.04.2009 TO Dukla Praha SK Aritma Praha starší žactvo 02.03.2022
Páleníček Oskar 05.10.2006 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín z.s. dospělí 28.03.2022
PALME PROKOP 18.10.2008 Sokol Letovice TK Kunštát starší žactvo 11.03.2022
Panáček Václav 26.09.2010 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. SK Aritma Praha mladší žactvo 11.03.2022
Pánek Adam 15.05.2010 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. mladší žactvo 11.03.2022
Pánek Martin 09.08.1992 LTC Modřany 2005 TJ Solidarita Praha 10 dospělí 04.03.2022
Papajová Eliška 25.02.2010 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. mladší žactvo 11.03.2022
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice TJ Sokol Vysočany dorost 03.03.2022
Pařízek Radim 24.06.2000 TJ Spoje Praha LTC Řevnice dospělí 07.03.2022
Pastora Jakub 04.12.1988 SK Tenis Tišnov TK Týnec nad Sázavou dospělí 08.03.2022
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dorost 07.03.2022
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dospělí 07.03.2022
Patáková Klára 18.07.2011 TK Zlín Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 09.03.2022
Paterová Dominika 19.09.1995 TK Sparta Praha TK Žatec dospělí 03.03.2022
Pátková Amálie 29.08.2007 LTC Modřany 2005 LTC Radotín dospělí 11.03.2022
Pátková Amálie 29.08.2007 LTC Modřany 2005 LTC Radotín dorost 11.03.2022
Paulson Andrew 16.11.2001 I.ČLTK Praha LTK Liberec dospělí 02.03.2022
Pavelka Dominik 22.02.1994 TK Evženie Klášterec n/O Lokomotiva Karlovy Vary dospělí 09.03.2022
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha TK Neridé dospělí 07.03.2022
Pávková Veronika 13.04.2006 TK Spartak Jihlava Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 02.03.2022
Pavlas Marek 08.11.2002 TK Čáslav TK Čáslav dospělí 16.03.2022
Pavlasová Kristýna 05.04.2016 SK Týniště nad Orlicí TO SK Žamberk minitenis 02.03.2022
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC Start Liberec starší žactvo 09.03.2022
Pawelski Martyn 07.11.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 09.03.2022
Pazdera Marek 07.02.2005 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb dospělí 07.03.2022
Pazderová Mariana 28.10.2005 TJ Sokol Vysočany Tenisový klub Progress z.s. dospělí 28.03.2022
Pazdiora Matěj 19.02.2010 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 07.03.2022
Pecha Richard 18.08.1995 TK Březnice LTC Rudná dospělí 11.03.2022
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb dospělí 01.03.2022
Pěchovič Rafael 10.10.2012 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha mladší žactvo 08.03.2022
Pekárek Matěj 21.02.1990 SKP České Budějovice TJ TK Hluboká nad Vltavou dospělí 11.03.2022
Pekárková Karin 17.02.2012 TK Sezimovo Ústí LTC Tábor 1903 mladší žactvo 24.03.2022
Pekárková Tereza 25.10.2003 TC BORS CLUB TK Velké Bílovice dospělí 11.03.2022
Peková Denisa 09.01.2008 BLTC Brno ŽLTC Brno starší žactvo 14.03.2022
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 07.03.2022
Pelantová Eliška 18.07.2008 LTC Modřany 2005 TJ Sokol Dobřichovice starší žactvo 04.03.2022
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s. Sokol Chuchle dospělí 15.03.2022
Pertlíček Daniel 17.10.2011 TK Sparta Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. mladší žactvo 04.03.2022
Perůtková Alena 13.06.1977 TK Čelákovice TK Most dospělí 11.03.2022
Peřinka Tomáš 26.10.2007 TK Břízky Jablonec n.Nis. LTK Liberec dorost 21.03.2022
Pešek Filip 13.10.1984 TK Ostrovec TC VITALITY Březnice dospělí 17.03.2022
Pešková Erika 27.06.2015 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice babytenis 11.03.2022
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno TC Brno. dospělí 07.03.2022
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš dospělí 14.03.2022
Petečelová Valentina 29.01.2008 LTC Velen Boskovice TC BORS CLUB starší žactvo 07.03.2022
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha Sokol Čimice dospělí 09.03.2022
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha TK Milo Olomouc starší žactvo 11.03.2022
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha TK Milo Olomouc dorost 14.03.2022
Petr Jakub 20.01.2015 TK SB Světlá n.Sáz. TK Hlinsko minitenis 09.03.2022
Petr Vojtěch 15.03.2005 TK Na Dolině o.s. I.ČLTK Praha dorost 04.03.2022
Petráš Michal 22.01.2006 LTC Slovan Kladno LTC Slaný dorost 11.03.2022
Petrášková Lenka 24.04.1997 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dospělí 08.03.2022
Petrášová Barbora 30.06.2008 LTC Slovan Kladno LTC Slaný dorost 11.03.2022
Petričko Pavel 19.06.1982 TCG Karlovy Vary TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 04.03.2022
Petríková Eliška 09.02.1996 LTK Liberec Start Liberec dospělí 14.03.2022
Petrová Beáta 07.11.2010 ITS Tennis Club, z.s. Sokol Zábřeh starší žactvo 29.03.2022
Petružálek Adam 05.10.2010 SK TALENT 13 - spolek Open Tennis Club mladší žactvo 11.03.2022
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 11.03.2022
Petřík Daniel 18.07.2011 LTC Slovan Kladno TK Kročehlavy mladší žactvo 15.03.2022
Petřík Sebastian 18.07.2011 LTC Slovan Kladno TK Kročehlavy mladší žactvo 15.03.2022
Phillipová ml. Denisa 28.02.2011 SK Štětí TK Roudnice n.L. starší žactvo 07.03.2022
Picek Samuel 01.12.2005 Slavoj Český Brod TENIS Klánovice dospělí 28.03.2022
Piešťanský Štěpán 03.09.2011 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TENIS TONDACH Hranice, z.s. mladší žactvo 04.03.2022
Pintera Ludvík 17.02.1978 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Kyjov dospělí 09.03.2022
Pintera Oldřich 17.02.1978 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Kyjov dospělí 14.03.2022
Pírková Klára 16.05.2009 Tenisový klub Černošice Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 04.03.2022
Píš Kristián 21.02.2011 Jiskra Otrokovice TK Bystřice p.H. starší žactvo 09.03.2022
Plaček Ondřej 03.11.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 16.03.2022
PLAČKOVÁ MARKÉTA 30.12.2008 SK HAMR, z.s. TK Horní Měcholupy dorost 11.03.2022
PLAČKOVÁ MARKÉTA 30.12.2008 SK HAMR, z.s. TENIS Klánovice starší žactvo 11.03.2022
Plachý Vojtěch 08.03.2006 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy dospělí 03.03.2022
Planková Natalie 16.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TK ARBREX-OSTRAVA dospělí 03.03.2022
Plecitý Vilém 25.03.2013 TK Hořovice I.ČLTK Praha babytenis 04.03.2022
Plecitý Vít 05.04.2011 TK Hořovice Lokomotiva Beroun starší žactvo 04.03.2022
Plecitý Vít 05.04.2011 TK Hořovice Lokomotiva Beroun mladší žactvo 04.03.2022
Plevová Zuzana 26.04.1996 TK Most SK Tenis Duchcov dospělí 08.03.2022
Pliska Ondřej 19.06.1989 TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem dospělí 08.03.2022
Pliska Zdeněk 13.08.1997 TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem dospělí 09.03.2022
Plšková Zuzana 31.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. starší žactvo 09.03.2022
Plšková Zuzana 31.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Studénka z.s. dorost 08.03.2022
Plzáková Dominika 05.12.2012 SK Aritma Praha TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. mladší žactvo 03.03.2022
Poddaný Patrik 07.09.2011 TK Neridé Slavoj Žiželice starší žactvo 09.03.2022
Podestát Tadeáš 21.04.2011 LTC Domažlice LTK Klatovy mladší žactvo 01.03.2022
Podhrázská Adéla 28.07.2004 TK Spartak Jihlava Sokol Jemnice dospělí 07.03.2022
Podlipský David 14.01.2009 LTC Sušice LTK Klatovy starší žactvo 11.03.2022
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice Lokomotiva Trutnov dorost 03.03.2022
Podracká Agáta 20.07.2008 Tenis klub Nýrsko LTC Sušice dorost 07.03.2022
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha LTC Řevnice dospělí 08.03.2022
Poláček Jan 21.05.2013 TK Hanspaulka Slavoj Český Brod babytenis 02.03.2022
Poláček Ondřej 28.05.1994 LTC Modřany 2005 TENIS Klánovice dospělí 07.03.2022
Poláčková Aneta 31.05.2009 TK Hanspaulka Slavoj Český Brod starší žactvo 02.03.2022
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dorost 09.03.2022
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 09.03.2022
Polák Jan 25.09.2003 TK Strakonice Sportclub Řevnice, z.s. dospělí 11.03.2022
Poláková Julie 22.08.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Horažďovice mladší žactvo 11.03.2022
Poláková Tereza 15.06.2004 TK Oáza Říčany TK Olymp Praha dorost 16.03.2022
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice dorost 11.03.2022
Polášek Oliver 10.08.2011 I.ČLTK Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 08.03.2022
Polčáková Valerie 27.09.2008 TK Na Dolině o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dorost 09.03.2022
Polláková Michaela 07.01.2009 TK Velké Bílovice LTC Hodonín starší žactvo 11.03.2022
Polnicka Sofie 17.02.2011 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 11.03.2022
Pomahač Antonín 05.07.2007 TK Start Praha-Topolka TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 11.03.2022
Pop Lukáš 04.06.1973 Spartak Průhonice Baník Praha dospělí 14.03.2022
Popelka Vojtěch 05.01.2004 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Turnov dospělí 07.03.2022
Popule Patrik 20.08.1987 TJ Baník Ostrava OKD TK Konstruktiva, z.s. dospělí 03.03.2022
Poslední Adam 28.02.2014 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice babytenis 11.03.2022
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TCV Strání dospělí 09.03.2022
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 07.03.2022
Postupa Martin 26.04.2007 VSK VŠB-TU Ostrava TK SC OSTRAVA dospělí 08.03.2022
Poul Milan 16.11.2009 LTC Sušice TK Horažďovice starší žactvo 08.03.2022
Prachař Jakub 09.05.2003 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dospělí 09.03.2022
Praus Rudolf 26.09.1972 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 09.03.2022
Pražák Adam 05.09.2005 SHARK Brno SK Slatina dospělí 14.03.2022
Pražák Adam 05.09.2005 SHARK Brno TK Tuřany dorost 07.03.2022
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice TK Milo Olomouc dorost 02.03.2022
Proctor Natalie 24.02.2005 TK Scentrum Benešov, z.s. SK OAZA Praha dorost 08.03.2022
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 04.03.2022
Procházka Pavel 17.08.1983 TCEN Hrádek nad Nisou TK Frýdlant v Čechách dospělí 08.03.2022
Procházková Anežka 30.04.2001 Sportovní centrum Linhart Lokomotiva Nymburk dospělí 07.03.2022
Procházková Kristýna 09.12.2005 LTC Modřany 2005 LTC Podolí Praha dospělí 09.03.2022
Procházková Marketa 31.12.2011 TC BORS CLUB Tenisový klub Mikulov, spolek mladší žactvo 14.03.2022
Procházková Nela 13.09.2005 SK Tenis Tišnov Sokol Rudice dospělí 14.03.2022
Procházková Nikol 17.07.2002 SK Tenis Tišnov Sokol Rudice dospělí 14.03.2022
Prokop Vojtěch 04.09.1998 TC-MJ TENIS Líšeň Sokol Brno Žabovřesky dospělí 17.03.2022
Prokopová Dagmar 17.06.1992 Mosilana Brno Sokol Brno Žabovřesky dospělí 17.03.2022
Prokš Jáchym 21.01.2011 TK Škoda Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň starší žactvo 11.03.2022
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem BLTC Brno starší žactvo 08.03.2022
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem BLTC Brno mladší žactvo 08.03.2022
Prstecký Jan 16.08.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. starší žactvo 04.03.2022
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 03.03.2022
Přádová Martina 27.01.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK TO SK Mělník dospělí 03.03.2022
Přikrylová Eliška 14.02.1999 TK Spartak Jihlava Tenisový klub Tesla Brno dospělí 15.03.2022
Přikrylová Kateřina 28.08.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Oáza Říčany starší žactvo 14.03.2022
Přikrylová Kateřina 28.08.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Oáza Říčany dorost 14.03.2022
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 08.03.2022
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 08.03.2022
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň TCG Karlovy Vary dorost 08.03.2022
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha SK Meteor Praha starší žactvo 04.03.2022
Ptáček Ondřej 04.03.2002 TC Return TK EMA o.s. dospělí 18.03.2022
Ptáček Petr 06.05.2003 TK Náchod TJ Červený Kostelec dospělí 11.03.2022
Ptáček Vít 12.04.1974 TK Oáza Říčany TK Benešov dospělí 15.03.2022
Purnoch Tomáš 16.03.1982 Tenis Brandýs n.L. Sokol Libiš dospělí 09.03.2022
Racek Adam 23.07.2003 TK Talent Bohumín Tenisový klub Tenet dospělí 11.03.2022
Rácz Tomáš 28.03.2011 TC BORS CLUB TK Dolní Dunajovice,spolek starší žactvo 14.03.2022
Rainke Klaudie 06.04.2008 TJ Spartak Trhové Sviny Wilson tenis centrum z.s. starší žactvo 04.03.2022
Rainke Klaudie 06.04.2008 TJ Spartak Trhové Sviny Wilson tenis centrum z.s. dorost 04.03.2022
Rainke Natálie 18.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny SK HAMR, z.s. dorost 09.03.2022
Rainke Natálie 18.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny SK HAMR, z.s. dospělí 09.03.2022
Rajchrtová Natálie 16.06.2011 LTC Modřany 2005 TK Konstruktiva, z.s. starší žactvo 07.03.2022
Rajchrtová Natálie 16.06.2011 LTC Modřany 2005 TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 07.03.2022
Rákosník Robinson 25.10.2011 TK Turnov ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. mladší žactvo 28.03.2022
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Znojmo starší žactvo 03.03.2022
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Znojmo dorost 03.03.2022
Rampulová Karin 12.06.2007 SK Tenis Tišnov Tatran Starý Lískovec dorost 21.03.2022
Rašín Jakub 22.06.2007 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 08.03.2022
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov dorost 08.03.2022
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Uherské Hradiště dospělí 09.03.2022
Ratajová Kateřina 07.01.2010 TK Radošovice TK Oáza Říčany mladší žactvo 11.03.2022
Raušová Nikola 27.01.2006 BLTC Brno TK Blansko dospělí 08.03.2022
Réblová Klára 26.02.2009 TK Doksy SK Matchball Česká Lípa starší žactvo 09.03.2022
Reifová Justýna 12.02.2011 LTC Modřany 2005 TJ Sokol Dobřichovice dospělí 11.03.2022
Reichlová Alžběta 03.01.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dorost 08.03.2022
Reischlová Eliška 10.01.1996 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TK Konstruktiva, z.s. dospělí 07.03.2022
Reitinger David 09.03.2007 SK HAMR, z.s. Tsport Votice o.s. dospělí 14.03.2022
Reitmaierová Stela 01.01.2008 TK Tenisek Buštěhrad Lokomotiva Beroun starší žactvo 02.03.2022
Reitmaierová Stela 01.01.2008 TK Tenisek Buštěhrad Lokomotiva Beroun dorost 02.03.2022
Rejent Kryštof 12.08.2006 TK Dynamo Hradec Králové Tenisový klub FOREA o.s. dorost 03.03.2022
Rejlek Šimon 13.05.2008 TK Ostrovec TK Písek starší žactvo 21.03.2022
Remeš Martin 23.04.2008 TK Uherské Hradiště TK Zlín starší žactvo 02.03.2022
Ridvan Jakub 25.09.1988 TJ Radlice LTC Bakov n.Jiz. dospělí 04.03.2022
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Sparta Praha TK Hořovice dospělí 03.03.2022
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 03.03.2022
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 03.03.2022
Rikl Patrik 06.01.1999 TK Sparta Praha TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 08.03.2022
Rittsteinová Anna 12.05.2004 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha dospělí 07.03.2022
Rittsteinová Lea 21.08.2010 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha starší žactvo 07.03.2022
Rittsteinová Sofie 13.09.2007 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha dospělí 07.03.2022
Robenek Štěpán 18.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 08.03.2022
Robenek Václav 22.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 08.03.2022
Roček Eduard 31.01.2011 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha starší žactvo 11.03.2022
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM TK Havířov, z.s. starší žactvo 02.03.2022
Rolinc Jan 25.09.2014 TENIS TONDACH Hranice, z.s. TO Odry babytenis 07.03.2022
Rollinger Michal 10.03.1992 TK Most TJ Solidarita Praha 10 dospělí 03.03.2022
Rousek Jonáš 16.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 11.03.2022
Rozlivek Jakub 23.04.1996 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves dospělí 07.03.2022
Rožát Vladimír 07.02.1978 SK Matchball Česká Lípa TK Sezimovo Ústí dospělí 07.03.2022
Ruml Jan 06.10.2012 TK SB Světlá n.Sáz. Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. mladší žactvo 07.03.2022
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s. TK Slavia Orlová dospělí 02.03.2022
Rutar Antonín 29.05.2013 TK Mohelnice, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. babytenis 01.03.2022
Růžanský Jan Evžen 04.04.2006 TK Písnice TGC Kunratice dorost 24.03.2022
Růžička Jan 16.11.2007 TK Neridé Sport club Na Zámečku dospělí 09.03.2022
Růžička Jan 16.11.2007 TK Neridé Sport club Na Zámečku dorost 03.03.2022
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TKB Hrušovany z.s. dorost 08.03.2022
Rybář Daniel 06.11.2003 TK Mnichovo Hradiště TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. dospělí 14.03.2022
Rybka David 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. dorost 11.03.2022
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. dorost 11.03.2022
Rychlý Petr 10.03.2005 TK Neridé TJ Spoje Praha dospělí 21.03.2022
Rychtecký Tomáš 11.10.1996 TJ Sokol Vysočany TK Žatec dospělí 14.03.2022
Ryšánek David 02.01.1994 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 07.03.2022
Ryšavá Ema 12.02.2008 TC BORS CLUB TJ Slavoj Velké Pavlovice dorost 02.03.2022
Ryšavá Ema 12.02.2008 TC BORS CLUB LTC Hodonín dospělí 01.03.2022
Ryšavý Michael 22.01.2007 TC Nové Město n. Metují TK Česká Skalice dorost 14.03.2022
Ryšavý Robin 20.05.2011 TJ Slavoj Velké Pavlovice TK Dolní Dunajovice,spolek mladší žactvo 03.03.2022
Řačák Tomáš 22.12.2010 TC BORS CLUB Slovan Hodonín starší žactvo 04.03.2022
Řádek Dominik 14.01.2007 Jiskra Bechyně TK Sezimovo Ústí dorost 08.03.2022
Řeháček Marek 12.04.1996 TK Sparta Praha Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 14.03.2022
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc TK Kopřivnice z.s. dospělí 11.03.2022
Řezáčová Zuzana 27.01.2002 LTC Mladá Boleslav z.s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 04.03.2022
Řezníček David 24.04.1987 TJ Sokol Dobřichovice TGC Kunratice dospělí 07.03.2022
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát SK Tenis Tišnov dospělí 07.03.2022
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát SK Tenis Tišnov dorost 08.03.2022
Řihovský Ondřej 31.03.1972 Spartak Rožmitál TK Benešov dospělí 14.03.2022
Sadilová Kateřina 17.07.1994 TK Konstruktiva, z.s. Sokol Petrovice dospělí 11.03.2022
Safín Michal 01.02.1987 Spartak Vrchlabí Sokol Jemnice dospělí 03.03.2022
Samešová Nella 25.03.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dorost 09.03.2022
Samková Lillian 30.04.2008 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy starší žactvo 04.03.2022
Samková Michaela 16.04.2003 TJ Sokol Vysočany TJ TK Březiněves dospělí 11.03.2022
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 08.03.2022
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha dorost 22.03.2022
Sanitráková Eva 30.06.2013 Jiskra Otrokovice TK Uherské Hradiště babytenis 03.03.2022
Saqua Pavel 24.06.2004 TK Česká Třebová, z.s. Tennis club Litomyšl, z.s. dorost 02.03.2022
Satrapa Martin 25.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc mladší žactvo 11.03.2022
Sedláček Jan 11.07.2011 Tenisový klub Rokycany SK Tenis Mýto, z.s. starší žactvo 04.03.2022
Sedláček Lucian 01.10.2008 TJ Lázně Bělohrad TC Hořice starší žactvo 11.03.2022
Sedláčková Adéla 02.01.2004 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice dorost 31.03.2022
Sedláčková Sára 17.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. mladší žactvo 11.03.2022
Sedláčková Sára 17.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 07.03.2022
Sedláková Barbora 05.02.2006 ŽLTC Brno TK Znojmo dospělí 03.03.2022
Sedláková Barbora 05.02.2006 ŽLTC Brno TK Znojmo dorost 03.03.2022
Sedláková Veronika 11.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice dorost 11.03.2022
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno dospělí 07.03.2022
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno dorost 07.03.2022
Sedlářová Darina 24.10.2007 TK Náchod TK Česká Skalice dorost 14.03.2022
Seidlová Kateřina 15.02.2005 TJ Sokol Vysočany Tenisový klub Progress z.s. dospělí 30.03.2022
Sejvalová Eliška 19.02.2008 TK Chomutov TK Most starší žactvo 03.03.2022
Sejvalová Eliška 19.02.2008 TK Chomutov TK Žatec dorost 03.03.2022
Sekmilerová Tereza 14.01.2009 TK Březnice TC VITALITY Březnice dorost 30.03.2022
Sembdner Adam 02.09.2004 LTC Slovan Kladno TK SK Kladno, z.s. dorost 17.03.2022
Servus Jakub 01.06.2007 LTC Houštka Tenis Brandýs n.L. dorost 07.03.2022
Severa Karel 11.02.1993 TK Horní Měcholupy CTA Rudná dospělí 04.03.2022
Severýn Pavel 28.10.1979 TK Hlinsko DTK Skuteč dospělí 11.03.2022
Schmidová Nina 13.10.2011 TC BORS CLUB Jiskra Otrokovice starší žactvo 07.03.2022
Schneider Antonín 07.01.1973 Pála Vízner Tennis z.s. Baník Příbram dospělí 11.03.2022
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 15.03.2022
Scholz Marek 26.03.1987 VŠSK MFF Praha TJ TK Neratovice dospělí 07.03.2022
Schöpfová Elen 14.08.2008 SK Tenis Tišnov Sokol Čebín starší žactvo 14.03.2022
Sidorják Štěpán 16.08.1998 Sportovní klub Žižkov Praha TJ Spoje Praha dospělí 08.03.2022
Sieglová Dominika 07.10.2007 Slavoj Žiželice Sokol Smiřice dorost 04.03.2022
Sieglová Veronika 12.01.2012 Slavoj Žiželice Sokol Smiřice mladší žactvo 04.03.2022
Sikorová Jarmila 31.08.1984 TC Třinec Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 11.03.2022
Sikorová Klára 25.10.2005 Sokol Brno Žabovřesky TK Znojmo dorost 02.03.2022
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Na Dolině o.s. dospělí 08.03.2022
Sina Jakub 21.06.2006 LTC Modřany 2005 TK Start Praha-Topolka dorost 08.03.2022
Sina Jakub 21.06.2006 LTC Modřany 2005 TC Pankrác dospělí 08.03.2022
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK AGROFERT Prostějov TK Start Praha-Topolka dospělí 11.03.2022
Sirová Eliška 13.03.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha mladší žactvo 03.03.2022
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice dospělí 07.03.2022
Sittová Adéla 02.07.2005 SK Aritma Praha TK Lysá n.L. dospělí 11.03.2022
Sivková Ella 23.06.2007 TJ Břevnov TJ Břevnov dorost 11.03.2022
Siwy Rudolf 04.02.1986 TC Třinec Jiskra Otrokovice dospělí 14.03.2022
Skácel Marcel 25.07.2012 TJ Slavoj Chodová Planá TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 15.03.2022
Skácel Štěpán 25.07.2012 TJ Slavoj Chodová Planá TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 15.03.2022
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. starší žactvo 09.03.2022
Skácelová Štěpánka 08.01.1989 Tenisklub Cheb TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 04.03.2022
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 02.03.2022
Sklenička Vojtěch 09.05.2013 TK Roudnice n.L. LTK Liberec babytenis 03.03.2022
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 22.03.2022
Skoták Teo 21.02.2015 TK AGROFERT Prostějov D&M Tennis Academy, z.s. babytenis 07.03.2022
Slabion Lukáš 26.05.2004 TK SLOVANKA Č. Lípa TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. dospělí 08.03.2022
Sláma Radek 14.03.2004 BLTC Brno TK Líšeň dospělí 07.03.2022
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dorost 09.03.2022
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 11.03.2022
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 07.03.2022
Slavík Vladimír 08.06.1983 Sportcentrum Uhříněves Sokol Královice dospělí 03.03.2022
Slavíková Barbora 18.09.2008 TENIS VLAŠIM,z.s. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 11.03.2022
Slezák Ondřej 15.09.1998 Lokomotiva Zdice Lokomotiva Beroun dospělí 14.03.2022
Slunečka Daniel 21.11.2001 TK Roudnice n.L. TJ Sokol Budyně n.Ohř. dospělí 07.03.2022
Smějová Nela 29.10.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 08.03.2022
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 08.03.2022
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 08.03.2022
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Slavia Plzeň dorost 08.03.2022
Smetana Petr 02.01.1976 Lokomotiva Praha TJ Republikán dospělí 11.03.2022
Smetanová Sára 23.10.2009 TK SC OSTRAVA TK TJ Ostrava dorost 28.03.2022
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub TK Na Dolině o.s. starší žactvo 14.03.2022
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 03.03.2022
Smrž Adam 14.06.2010 I.ČLTK Praha TK Hanspaulka mladší žactvo 23.03.2022
Smutný Petr 08.06.1988 TC Nové Město n. Metují Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 11.03.2022
Snopková Veronika 29.04.2008 TK Nová Role Lokomotiva Karlovy Vary starší žactvo 11.03.2022
Snopková Veronika 29.04.2008 TK Nová Role Lokomotiva Karlovy Vary dorost 11.03.2022
Sochůrková Viktorie 03.01.2006 LTC Svoboda Praha TJ Břevnov dorost 14.03.2022
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s. TK Kadaň starší žactvo 15.03.2022
Sokolová Klára 09.04.1998 TC Nové Město n. Metují TK Dolní Dobrouč dospělí 07.03.2022
Sokolová Marie 14.05.2003 TC Nové Město n. Metují TK Dolní Dobrouč dospělí 08.03.2022
Sokolová Marie 18.06.2005 TC BORS CLUB Sokol Lanžhot dospělí 09.03.2022
Solil Petr 31.08.2008 TK Dolní Dunajovice,spolek TJ Slavoj Velké Pavlovice dorost 11.03.2022
Sotolářová Martina 24.03.1987 TK Blansko TK TILIA Brno dospělí 11.03.2022
Soukalová Bára 12.02.2006 TK SB Světlá n.Sáz. Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 11.03.2022
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha dospělí 10.03.2022
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha dorost 10.03.2022
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 02.03.2022
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. dorost 14.03.2022
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 03.03.2022
Spoustová Zuzana 12.10.2011 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Tenis Akademie Bálek, z.s. mladší žactvo 14.03.2022
Sršeň Alexandr 24.01.2007 TK Frýdlant v Čechách TCEN Hrádek nad Nisou dorost 02.03.2022
Stančeva Jana 29.10.2010 TC VŠ Praha Tenis Akademie Bálek, z.s. mladší žactvo 11.03.2022
Staňková Laura 05.09.2011 TK Olymp Praha TK Konstruktiva, z.s. starší žactvo 16.03.2022
Staňková Sára 07.07.2007 TK Spartak Jihlava Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dospělí 11.03.2022
Staňková Terezie 08.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice dorost 11.03.2022
Stará Natalie 11.05.2010 TCM Dubeč, z.s. TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 03.03.2022
Stareček Petr 07.07.2006 Slavoj Litoměřice TK Roudnice n.L. dorost 11.03.2022
Stavařová Elena 08.11.2008 TK Dolní Benešov Tenisový klub Minerva Opava,z.s. starší žactvo 02.03.2022
Stavěl Martin 11.06.1988 TK Březnice TK Kaznějov dospělí 04.03.2022
Stehlík Adam 05.10.2004 TK Města Bučovice TK Vyškov dorost 03.03.2022
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 11.03.2022
Stejskal František 08.11.2009 I. ČLTPK Čerčany SK Aritma Praha starší žactvo 09.03.2022
Stejskalová Karolína 13.10.2001 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany dospělí 07.03.2022
Stezka Prokop 08.04.2011 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. mladší žactvo 01.04.2022
Stiborová Anna 23.07.2011 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. mladší žactvo 11.03.2022
Stibůrek Filip 13.04.2006 TK Benešov Sokol Říčany dorost 08.03.2022
Stibůrková Lucie 26.04.2009 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 11.03.2022
Stibůrková Lucie 26.04.2009 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 14.03.2022
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TK Písek TJ Blatná dospělí 04.03.2022
STRNAD Daniel 21.07.2007 TK Kročehlavy Tenis DLI Kladno dospělí 11.03.2022
Strobachová Stela 14.08.2010 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň mladší žactvo 04.03.2022
Struminská Eliška 02.04.2008 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. starší žactvo 07.03.2022
Střelková Simona 30.04.2011 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 14.03.2022
Střídová Aneta 28.02.2010 Tenisový klub Progress z.s. TENIS Klánovice mladší žactvo 11.03.2022
Střídová Aneta 28.02.2010 Tenisový klub Progress z.s. TENIS Klánovice starší žactvo 30.03.2022
Stuchlík Lukáš 05.04.2006 TK Pernštýn 1897 Pardubice TJ Červený Kostelec dospělí 11.03.2022
Stuiber Sarah 20.04.2012 Slavoj Čerčany TK Benešov mladší žactvo 11.03.2022
Sudková Dorota 10.04.2013 Tenis Cibulka I.ČLTK Praha babytenis 11.03.2022
Surý Michal 30.10.2009 TJ Zbrojovka Vsetín TJ MEZ Vsetín starší žactvo 03.03.2022
Svašek Čeněk 30.03.2011 I. ČLTPK Čerčany TK Benešov mladší žactvo 11.03.2022
Svatá Zdeňka 09.06.1977 TK Kruh Sokol Horní Branná dospělí 01.03.2022
Svatoš Jáchym 16.05.2011 1.TK Pacov TK Oáza Říčany mladší žactvo 08.03.2022
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dospělí 09.03.2022
Svěchová Tereza 26.04.2001 TK Havířov, z.s. TK Dolní Benešov dospělí 08.03.2022
Světlík Pavel 29.12.1990 F.H.TK Dobřichovice LTC Rudná dospělí 04.03.2022
Svoboda Jan 04.11.2009 SK Jundrov Brno Tenisový klub Tesla Brno dorost 07.03.2022
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 07.03.2022
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov SK HIT Hradec Králové z.s. dospělí 08.03.2022
Svoboda Matěj 01.09.2010 TJ Kraví Hora Brno TK TILIA Brno starší žactvo 11.03.2022
Svoboda Michal 04.09.1988 LTC Mladá Boleslav z.s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 04.03.2022
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha starší žactvo 07.03.2022
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha LTC Houštka dorost 07.03.2022
Svoboda Tomáš 01.10.2008 SHARK Brno Tenisový klub Tesla Brno dorost 07.03.2022
Svoboda Tomáš 01.10.2008 SHARK Brno TJ Brno-Komín starší žactvo 11.03.2022
Svobodová Emily 20.03.2012 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko mladší žactvo 07.03.2022
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 07.03.2022
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dorost 07.03.2022
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno Start Brno dorost 11.03.2022
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice TO TJ Svitavy dorost 07.03.2022
Svobodová Michaela 30.04.2007 TK Opava Tennis Hill Havířov o.s. dorost 09.03.2022
Svobodová Nina 29.06.2005 SHARK Brno SK Slatina dospělí 14.03.2022
Svrčina Dalibor 02.10.2002 TK AGROFERT Prostějov LTK Liberec dospělí 11.03.2022
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno dospělí 07.03.2022
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno dorost 07.03.2022
Sýkora Maxim 01.01.2006 TK Neridé TK Písnice dorost 02.03.2022
Sýkora Robin 10.03.2010 TK Písnice TK Neridé mladší žactvo 08.03.2022
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 TK Slavia Plzeň SPORT EDEN Beroun dospělí 07.03.2022
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 TK Slavia Plzeň SPORT EDEN Beroun dorost 07.03.2022
Sýkorová Nikol 18.01.2008 TK SLOVANKA Č. Lípa TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. dospělí 08.03.2022
Symerský Filip 12.02.2013 TENIS TONDACH Hranice, z.s. TO Odry babytenis 07.03.2022
Synková Kristýna 07.12.2005 TK Roudnice n.L. SK Štětí dospělí 07.03.2022
Synková Kristýna 25.09.2007 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa dorost 08.03.2022
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha TK SK Kladno, z.s. dorost 07.03.2022
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha Tenis Dobříš dospělí 07.03.2022
Syrovátka Filip 25.10.2001 Lokomotiva Trutnov Tenisový klub Eden dospělí 11.03.2022
Sysel Adam 21.09.2007 Dioss Nýřany Slavoj Stod dorost 11.03.2022
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha LTC Tábor 1903 dospělí 07.03.2022
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha dorost 16.03.2022
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha dorost 16.03.2022
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dospělí 04.03.2022
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 04.03.2022
Šámal Viktor 05.05.2007 TJ Spoje Praha TK Horní Měcholupy dorost 11.03.2022
Šamánková Lucie Marie 31.08.2008 SHARK Brno TK TILIA Brno dorost 08.03.2022
Šašek David 13.06.2008 TK Slavia Plzeň TK Dýšina starší žactvo 08.03.2022
Šašek Martin 15.07.2005 TK Slavia Plzeň TK Dýšina dospělí 08.03.2022
Šašek Martin 15.07.2005 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 08.03.2022
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 03.03.2022
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha SK Žalov dorost 04.03.2022
Šebesta Michal 10.12.2008 TK ARBREX-OSTRAVA TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 07.03.2022
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 08.03.2022
Šedinová Lucie 13.11.2014 TK Mohelnice, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s. babytenis 04.03.2022
Šedivá Anna 20.02.2009 LTC Vysoké Mýto TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 04.03.2022
Šedivcová Veronika 02.05.1981 Sportclub Řevnice, z.s. TENIS Klánovice dospělí 07.03.2022
Šedová Julie 10.03.2008 Sokol Říčany TK Oáza Říčany dorost 29.03.2022
Šefl Vojtěch 01.07.2006 Sokol Blovice TK Dýšina dospělí 09.03.2022
Šenk Jan 15.08.2011 TK Bystřice p.H. TK Zlín mladší žactvo 02.03.2022
Ševčík Kryštof 07.07.2012 Family Tennis Ostrava TK Opava starší žactvo 11.03.2022
Ševčík Kryštof 07.07.2012 Family Tennis Ostrava TK Opava mladší žactvo 11.03.2022
Ševčík Tadeáš 07.01.2005 Family Tennis Ostrava TK Opava dorost 15.03.2022
Ševčík Tadeáš 07.01.2005 Family Tennis Ostrava TK Opava dospělí 11.03.2022
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha TENIS Klánovice dospělí 04.03.2022
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha TENIS Klánovice dorost 04.03.2022
Šik Michal 22.04.1999 TK Slavia Plzeň TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 09.03.2022
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. Tenisový klub Eden dospělí 07.03.2022
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. LTC Pardubice dorost 11.03.2022
Šimáček Ondřej 24.12.1979 Sokol Brno Žabovřesky Tenisový klub Tesla Brno dospělí 01.04.2022
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 starší žactvo 04.03.2022
Šimek Leonard 24.07.2015 ŽLTC Brno TC-ŽLTC Brno, z.s. babytenis 07.03.2022
Šimon Antonín 27.07.2005 LTC Bakov n.Jiz. TENNIS CENTRE Kosmonosy dorost 07.03.2022
Šimončík Kryštof 04.06.2011 SPORT EDEN Beroun LTC Rudná mladší žactvo 02.03.2022
Šimonič Noel Sandro 22.05.2012 TK Zlín TK 2000 Luhačovice starší žactvo 11.03.2022
Šimonková Daniela 02.09.2005 TO TJ Tesla Pardubice LTC Pardubice dorost 11.03.2022
Šimonová Tereza 26.05.2008 LTC Bakov n.Jiz. LTC Mladá Boleslav z.s. starší žactvo 07.03.2022
Šimsa Jakub 28.09.2009 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. starší žactvo 11.03.2022
Šimůnek David 09.07.1993 I.ČLTK Praha TK Hanspaulka dospělí 07.03.2022
Šimůnková Lucie 10.10.1995 I.ČLTK Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 08.03.2022
ŠINDELÁŘOVÁ Ela 10.11.2009 TJ Sokol Ústí n.L. TK Severní Terasa dorost 08.03.2022
ŠINDELÁŘOVÁ Ela 10.11.2009 TJ Sokol Ústí n.L. TK Severní Terasa starší žactvo 08.03.2022
Šindelářová Eliška 31.03.2006 Slavoj Třešť TK ČLTK Jihlava dospělí 30.03.2022
Šindelářová Karolína 02.02.2005 Slavoj Třešť TK ČLTK Jihlava dospělí 30.03.2022
Šindler Danielius 25.12.2007 TK Bílovec Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 03.03.2022
Šípková Agáta 14.12.2007 SK HAMR, z.s. I. ČLTPK Čerčany dospělí 07.03.2022
Šípková Agáta 14.12.2007 SK HAMR, z.s. I. ČLTPK Čerčany dorost 07.03.2022
Šírová Natálie Karolína 05.05.2009 SK Tenis Ještěd, z.s. ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. starší žactvo 21.03.2022
Škachová Magdaléna 08.12.2003 LTC Slovan Kladno TK Stochov dospělí 08.03.2022
Škachová Miriam 01.09.2009 LTC Slovan Kladno TJ Kralupy o.s. dorost 07.03.2022
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK TENNISPOINT FM TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 07.03.2022
Šloufová Kateřina 07.05.2006 Sokol Nepomuk Sokol Blovice dorost 11.03.2022
Šloufová Kristýna 22.03.2009 Sokol Nepomuk Sokol Blovice dorost 11.03.2022
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 02.03.2022
Šmejc Jakub 22.03.2011 TK Holice LTC Pardubice starší žactvo 07.03.2022
Šmejc Jakub 22.03.2011 TK Holice LTC Pardubice mladší žactvo 07.03.2022
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha Lokomotiva Praha dorost 07.03.2022
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha Lokomotiva Praha starší žactvo 07.03.2022
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Lokomotiva Praha TK Oáza Říčany dospělí 04.03.2022
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice LTC Pardubice dorost 03.03.2022
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 I.ČLTK Praha TK Zlín dospělí 11.03.2022
Šmejkalová Barbora 13.08.2009 1.TK Pacov TJ Sokol Strančice dorost 18.03.2022
Šnajdr Vojtěch 09.10.2008 TK Tuřany SHARK Brno starší žactvo 14.03.2022
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň dorost 07.03.2022
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž starší žactvo 07.03.2022
Šoman Jan 18.05.2009 TK Dolní Dunajovice,spolek TJ Slavoj Velké Pavlovice dorost 14.03.2022
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dorost 03.03.2022
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dospělí 03.03.2022
Šota Petr 11.11.1963 Orel jednota Praha-Balkán TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 24.03.2022
Španělová Emma 23.07.2014 TK AGROFERT Prostějov TK Blansko babytenis 07.03.2022
Špička Josef 20.08.2010 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. mladší žactvo 30.03.2022
Šramková Rebecca 19.10.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 08.03.2022
Šramotová Kateřina 13.07.2005 TENIS VLAŠIM,z.s. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 11.03.2022
Štaidl Kateřina 02.02.1982 TC Třinec Tenisový klub Černošice dospělí 09.03.2022
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha TK Kaznějov dospělí 15.03.2022
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha TK Kaznějov dospělí 14.03.2022
Štayrová Aneta 09.02.2006 LTC Nový Bydžov TC Jičín dorost 02.03.2022
Štefaník Antonín 02.04.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 09.03.2022
Štengl Miroslav 10.03.1988 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dospělí 14.03.2022
Štěpán Petr 22.07.1991 TJ Sokol Hostivice TJ Sokol Hostivice dospělí 14.03.2022
Štěpánková Tereza 30.08.2016 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice minitenis 04.03.2022
Štěpničková Klára 11.07.2006 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín dospělí 28.03.2022
Štěpničková Klára 11.07.2006 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín dorost 28.03.2022
Štěrba Bohumír 05.03.1985 TK Hlinsko TC Přelouč dospělí 21.03.2022
Štěrbáček Filip 02.05.1981 TJ Sokol Bílovice n.Svit. SKP Kometa Brno dospělí 07.03.2022
Štěrbová Kristýna 27.10.1998 TK Most TK Louny dospělí 15.03.2022
Štíhel Filip 26.06.2005 T.T.C.Rožnov Rožnovský tenisový klub dospělí 11.03.2022
Štíhel Filip 26.06.2005 T.T.C.Rožnov Rožnovský tenisový klub dorost 11.03.2022
Štorková Michaela 26.04.2001 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. dospělí 11.03.2022
Štourač Jan 09.07.2008 SHARK Brno TK Tuřany dorost 15.03.2022
Štourač Jan 09.07.2008 SHARK Brno BLTC Brno starší žactvo 04.03.2022
Štrbavá Kateřina 13.06.1990 Tenis Nový Jičín,z.s. Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 09.03.2022
Štrégl Marek 29.07.2012 SK Podještědští Pardálové TK Mnichovo Hradiště mladší žactvo 14.03.2022
Štrofová Klaudie 25.10.2013 TO SK Mělník TJ TK Neratovice babytenis 08.03.2022
Štros Jakub 13.04.2010 SK Tenis Rohatsko TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 14.03.2022
Štros Jakub 13.04.2010 SK Tenis Rohatsko TK Mnichovo Hradiště mladší žactvo 14.03.2022
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov TK Most dospělí 11.03.2022
Šturmová Lilien 26.10.2014 TENIS Klánovice I.ČLTK Praha babytenis 03.03.2022
Štveráková Terezie 21.03.2006 VSK VŠB-TU Ostrava Městský tenisový klub Karviná dospělí 08.03.2022
Šuda Jakub 03.05.2012 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 07.03.2022
Šuda Jakub 03.05.2012 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 07.03.2022
Šúchal Tomáš 17.03.1995 SK Podještědští Pardálové TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 07.03.2022
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 04.03.2022
Šustáček Ondřej 04.04.1978 Sokol Rudice TK Blansko dospělí 24.03.2022
Šustr Dominik 01.04.2009 TK Náchod TK Česká Skalice starší žactvo 14.03.2022
Šutov Samuel 08.12.2009 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 09.03.2022
Švadlenková Tereza 25.06.1999 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 08.03.2022
Švecová Karolína 01.04.2009 Start Brno TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 07.03.2022
Švecová Lena 05.02.2012 TK Zlín TK 2000 Luhačovice starší žactvo 11.03.2022
Švecová Lena 05.02.2012 TK Zlín TK Uherské Hradiště mladší žactvo 09.03.2022
Švejcar Antonín 09.11.2010 Tenis Semice a.s. LTC Houštka mladší žactvo 21.03.2022
Švejcar Antonín 09.11.2010 Tenis Semice a.s. LTC Houštka starší žactvo 11.03.2022
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenis Semice a.s. Lokomotiva Praha dorost 11.03.2022
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenis Semice a.s. TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav starší žactvo 07.03.2022
Švidrnochová Natálie 30.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí SK Zlín-Mladcová dospělí 08.03.2022
Švidrnochová Natálie 30.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí SK Zlín-Mladcová dorost 08.03.2022
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha Tenis Cibulka dospělí 07.03.2022
Táborská Karolína 14.12.1989 TK Horní Měcholupy TK Soběslav dospělí 14.03.2022
Tajovská Karolína 24.12.2003 TK Spartak Jihlava LTC Humpolec dospělí 09.03.2022
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha TC Spořilov Praha dospělí 08.03.2022
Tauberová Antonie 10.01.2000 SK Tenis Kladno TK SK Kladno, z.s. dospělí 18.03.2022
Tauš Radek 19.06.1975 SKP Kometa Brno Sokol Chudčice dospělí 03.03.2022
Tavares Dominique 08.11.2010 Pála Vízner Tennis z.s. TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 28.03.2022
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s. ŽLTC Brno starší žactvo 11.03.2022
Taylor Anna 09.06.2007 LTC Modřany 2005 Wilson tenis centrum z.s. dorost 25.03.2022
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. dorost 04.03.2022
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. starší žactvo 04.03.2022
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka SK Meteor Praha starší žactvo 04.03.2022
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 08.03.2022
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha TO SK Mělník dorost 08.03.2022
Teichman Miloš 20.09.2004 TJ Slovan Broumov TJ Červený Kostelec dospělí 11.03.2022
Teichman Miloš 20.09.2004 TJ Slovan Broumov TJ Červený Kostelec dorost 11.03.2022
Teruzzi Kateřina 30.12.1989 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 08.03.2022
Tesař Pavel 06.03.1966 TC Brno. Sokol Brno Žabovřesky dospělí 17.03.2022
Tesaříková Julie 20.06.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 08.03.2022
Tesková Sylvie 02.01.1996 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 09.03.2022
Těšitel Marek 27.07.2007 TK Most TK Jirkov dorost 04.03.2022
Theier Radek 22.09.1987 Sportovní klub Žižkov Praha Sokol TK Kaplice dospělí 08.03.2022
Thomasová Sára 26.10.2008 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov dorost 07.03.2022
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 01.03.2022
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 01.03.2022
Tichá Šárka 04.06.2006 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla dospělí 14.03.2022
Tichý David 04.02.2009 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. starší žactvo 07.03.2022
Tichy Jan 06.06.2011 TK Sport Kolovraty TK Oáza Říčany mladší žactvo 07.03.2022
Tichy Tomas 10.08.2009 TK Sport Kolovraty TK Oáza Říčany starší žactvo 08.03.2022
Tichy Tomas 10.08.2009 TK Sport Kolovraty TK Oáza Říčany dorost 07.03.2022
Tikovský Jakub 14.01.2008 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice dorost 08.03.2022
Tofi Vanessa 14.01.2008 TK Slavia Plzeň TCG Karlovy Vary dorost 11.03.2022
Tofi Vanessa 14.01.2008 TK Slavia Plzeň TO Rotas Rotava dospělí 11.03.2022
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 02.03.2022
Toman Karel 06.02.2009 LTC Velešín z.s. Sokol TK Kaplice starší žactvo 11.03.2022
Toman Karel 07.05.2011 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 08.03.2022
Toman Kryštof 14.01.2004 TJ Spoje Praha TK Radošovice dospělí 08.03.2022
Tomášek Filip 17.12.2003 TK Roja Příbram z.s. Baník Příbram dospělí 07.03.2022
Tomášek Jan 05.05.2006 TK FUNTOM Dobřany Slavoj Stod dorost 11.03.2022
Tomášek Lukáš 19.12.2002 TO Planá z.s. TK Aš dospělí 11.03.2022
Tomášek Matouš 18.12.2009 LTC Rudná Open Tennis Club starší žactvo 09.03.2022
Tomášková Tereza 21.05.2007 TK Roja Příbram z.s. Baník Příbram dospělí 07.03.2022
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha dorost 04.03.2022
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK FZŠ Trávníčkova dospělí 07.03.2022
Tomečková Laura 12.03.2015 TK AGROFERT Prostějov TK Vyškov babytenis 04.03.2022
Tomica Daniel 22.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová starší žactvo 08.03.2022
Tošil Karel 21.06.2004 LTC Velešín z.s. Sokol TK Kaplice dorost 11.03.2022
Tošner Robin 04.03.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. Sokol Smiřice starší žactvo 16.03.2022
Trázník Miroslav 02.07.2008 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 11.03.2022
Trázník Miroslav 02.07.2008 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 11.03.2022
Trkovský Marcel 15.05.2008 TK ZVVZ Milevsko LTC Tábor 1903 starší žactvo 14.03.2022
Trnka Matyáš 26.03.2015 Sokol Králův Dvůr LTC Beroun, z.s. babytenis 14.03.2022
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín z.s. dorost 11.03.2022
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 09.03.2022
Trnkova Jana 22.10.2009 LTC Sušice TK Horažďovice starší žactvo 07.03.2022
Tročilová Petra 08.04.1988 TK FZŠ Trávníčkova VŠSK MFF Praha dospělí 25.03.2022
Trojan Jaroslav 21.09.1984 TC VŠ Praha VŠTJ Ekonom Praha dospělí 21.03.2022
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 15.03.2022
Trunda Jakub 12.08.2008 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Unex Uničov dorost 11.03.2022
Trunečka Tomáš 21.01.2010 CLTC Olomouc,z.s. TK Zlín mladší žactvo 04.03.2022
Trunečka Tomáš 21.01.2010 CLTC Olomouc,z.s. TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 07.03.2022
Truska Vojtěch 25.09.2009 ŽLTC Brno SK Jundrov Brno starší žactvo 04.03.2022
Tříška Martin 23.09.1971 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 08.03.2022
Tsima Elli 24.06.2005 SHARK Brno TK Tuřany dorost 11.03.2022
Tůma Matouš 18.08.2008 TJ Tatran Střešovice Sokol Dolní Počernice z.s. starší žactvo 22.03.2022
Turek Ondřej 08.07.2010 TK Olymp Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 07.03.2022
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha SK SPORTCENTRUM Roudná dorost 07.03.2022
Tvarůžek Stanislav 06.07.2007 TC Fit4all Brno TJ Kraví Hora Brno dorost 22.03.2022
Tvrzská Karolína 28.01.2008 Lokomotiva Zdice Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 11.03.2022
Tyleček Jiří 16.11.2010 TK TENNISPOINT FM TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 04.03.2022
Uher Matěj 08.08.2007 SHARK Brno TK TILIA Brno dorost 18.03.2022
Uhlík Jan 26.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň starší žactvo 21.03.2022
Uhlíř Jiří 13.08.2007 TJ MEZ Vsetín TJ Sokol Huslenky, z.s. dorost 09.03.2022
Uhlířová Šárka 08.01.2004 Spartak Polička TO SK Žamberk dorost 09.03.2022
Uhlířová Šárka 08.01.2004 Spartak Polička TO SK Žamberk dospělí 09.03.2022
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha Lokomotiva Nymburk dorost 07.03.2022
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha starší žactvo 07.03.2022
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu SK Tenis Duchcov dospělí 11.03.2022
Ujec Denis 03.02.2017 TK AGROFERT Prostějov TK Vyškov minitenis 04.03.2022
Ujec Tobias 18.02.2014 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice babytenis 04.03.2022
Ulihrachová Ella 07.06.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 21.03.2022
Ulich Viktorie 03.04.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 09.03.2022
Ungerman Otakar 22.01.1977 TK Start Praha-Topolka Tenis Semice a.s. dospělí 16.03.2022
Ungrová Valentýna 27.06.2010 Spartak Hořovice LTC Beroun, z.s. mladší žactvo 07.03.2022
Urbánková Magdaléna 04.06.2013 TK Holice TK Pernštýn 1897 Pardubice babytenis 03.03.2022
Urbánková Veronika 08.02.2010 TJ Slavoj Velké Pavlovice LTC Hodonín mladší žactvo 07.03.2022
Urbánková Veronika 08.02.2010 TJ Slavoj Velké Pavlovice LTC Hodonín starší žactvo 07.03.2022
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Bechyně dospělí 11.03.2022
Usnulová Hana 29.10.1996 TK Drnovice TK Vyškov dospělí 14.03.2022
Vabroušek Vojtěch 17.05.2011 Beskydský tenisový klub TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 14.03.2022
Vackova Denisa 24.02.2006 Sportcentrum Uhříněves Sokol Královice dospělí 23.03.2022
Vackova Eva 24.02.2006 Sportcentrum Uhříněves Sokol Královice dospělí 23.03.2022
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 04.03.2022
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 07.03.2022
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov TJ Brno-Komín dospělí 11.03.2022
Vácha Daniel 08.12.1976 TK SK Dobrá Voda u Č.B. Start České Budějovice dospělí 08.03.2022
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s. LTC Houštka dorost 08.03.2022
Vachtlová Jana 09.07.1999 LTC Slovan Kladno Lokomotiva Beroun dospělí 02.03.2022
Vaidiš David 24.02.1999 SK TALENT 13 - spolek LTC Rakovník dospělí 11.03.2022
Vaigl Martin 03.09.2007 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 11.03.2022
Vajda Bořek 11.06.2004 DTJ Tenis Vřesina TC Ostrava Nová Ves dospělí 09.03.2022
Vajda Bořek 11.06.2004 DTJ Tenis Vřesina TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 08.03.2022
Vajsejtlová Klára 13.04.2000 LTC Mladá Boleslav z.s. LTC Bakov n.Jiz. dospělí 04.03.2022
Valachová Johana 18.02.2008 TK Start Praha-Topolka Tenis Cibulka dorost 03.03.2022
Valasová Barbora 14.08.2008 TO Odry TK Bílovec starší žactvo 15.03.2022
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov HTK Třebíč dospělí 04.03.2022
Valenta Šimon 09.07.2009 Open Tennis Club SK TALENT 13 - spolek dorost 11.03.2022
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dospělí 07.03.2022
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dorost 11.03.2022
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dospělí 11.03.2022
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 11.03.2022
Valigůra Vojtěch 20.08.2004 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 14.03.2022
Vaněček Jiří 30.06.1987 TK Dubí CTA Rudná dospělí 03.03.2022
Vaněk Daniel 27.04.2008 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 dospělí 07.03.2022
Vaněk Daniel 27.04.2008 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dorost 11.03.2022
Vaněrka Karel 15.12.2010 TK Kunštát Sokol Letovice starší žactvo 11.03.2022
Vaníček Josef 23.12.2005 TJ Sokol Vysočany TK Březnice dospělí 07.03.2022
Vaníčková Anna 23.12.2005 TJ Sokol Vysočany TK Březnice dospělí 07.03.2022
Váňová Eliška 20.03.2011 TK Zlín Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 07.03.2022
Váňová Eliška 20.03.2011 TK Zlín TK 2000 Luhačovice starší žactvo 11.03.2022
Vařeka Viktor 07.10.2008 1. Vestecká sportovní o.s. TK Písnice starší žactvo 11.03.2022
Vařílek David 20.02.2003 HTK Třebíč Tenis Ivančice z.s. dospělí 08.03.2022
Vašáková Martina 15.05.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK SB Světlá n.Sáz. dospělí 02.03.2022
Vašíček Jiří 25.06.2014 Beskydský tenisový klub TOPTENNIS club babytenis 23.03.2022
Vašíček Lukáš 14.05.1980 SKP Kometa Brno TJ Brno-Komín dospělí 11.03.2022
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 15.03.2022
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary dospělí 08.03.2022
Vašta Petr 09.09.2008 SK Tenis Kladno Open Tennis Club starší žactvo 09.03.2022
Vašutová Stella 05.10.2012 TK Oáza Říčany Sokol Říčany mladší žactvo 08.03.2022
Vávrová Lucie 07.01.2010 LTC Modřany 2005 I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 11.03.2022
Vávrová Veronika 25.04.2008 TK Scentrum Benešov, z.s. SPORTTENIS dorost 11.03.2022
Vavřich Daniel 20.10.2003 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 14.03.2022
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou dospělí 11.03.2022
Vavřínek Dominik 03.12.2007 TK Dolní Benešov Tenisový klub Minerva Opava,z.s. dorost 02.03.2022
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, z.s. TK Slavia Plzeň mladší žactvo 08.03.2022
Vedralová Laura 27.04.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha mladší žactvo 09.03.2022
Veigl Jakub 05.09.2004 BLTC Brno HTK Třebíč dorost 11.03.2022
Velebová Lucie 29.09.2011 Tenisová akademie Siesta resort TC Chrudim z.s. mladší žactvo 08.03.2022
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha Tenis Cibulka dospělí 28.03.2022
Verner Jan 07.09.1976 VŠSK MFF Praha Sokol Chuchle dospělí 14.03.2022
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. dorost 08.03.2022
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy dospělí 07.03.2022
Veselý Jan 01.10.2010 TK LTC Děčín LTC Panorama Teplice starší žactvo 08.03.2022
Veselý Jan 01.10.2010 TK LTC Děčín LTC Panorama Teplice mladší žactvo 08.03.2022
Veselý Marek 16.02.2010 SK Tenis Rohatsko TK Mnichovo Hradiště mladší žactvo 14.03.2022
Veselý Marek 16.02.2010 SK Tenis Rohatsko TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 14.03.2022
Větrovec Michal 31.07.1995 TK Slavia Plzeň TO Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 11.03.2022
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 15.03.2022
Vitámvás Marek 12.11.2011 TK Bystřice p.H. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 01.03.2022
Vítek Matyáš 29.10.2004 SK Tenis Tišnov Sokol Rudice dospělí 14.03.2022
Vítková Pavlína 02.08.2005 LTC Bakov n.Jiz. LTC Mladá Boleslav z.s. dorost 31.03.2022
Vitouš Jiří 14.08.2009 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany dorost 11.03.2022
Vitouš Jiří 14.08.2009 TK Benešov I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 14.03.2022
Vlachopulosová Nelly 06.06.1999 VSK VŠB-TU Ostrava Městský tenisový klub Karviná dospělí 15.03.2022
Vlasatá Kateřina 17.09.2004 SK Tenis Kladno TJ Hvězda Kladno dospělí 11.03.2022
Vlčková Kateřina 28.04.1977 LTC Rakovník Open Tennis Club dospělí 08.03.2022
Vojíř Oldřich Jan 26.07.2006 TK Most LTC Litvínov dospělí 04.03.2022
Vojta Emil 16.08.1975 V-TEAM Čáslav TJ Tatran Střešovice dospělí 03.03.2022
Vojtěch Jan 14.04.1976 Baník Praha TK Týnec nad Sázavou dospělí 09.03.2022
Vojtová Martina 11.10.1977 V-TEAM Čáslav LTC Kolín dospělí 07.03.2022
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005 SK OAZA Praha dorost 11.03.2022
Vokurková Lucie 17.02.2004 TJ Blatná TK SK Dobrá Voda u Č.B. dorost 09.03.2022
Volejník Hugo 07.01.2008 BTK Brno SK Jundrov Brno starší žactvo 07.03.2022
Volejník Max 10.12.2010 BTK Brno Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 11.03.2022
Volín Vojtěch 27.10.2009 TC VŠ Praha TK Kročehlavy starší žactvo 29.03.2022
Volín Vojtěch 27.10.2009 TC VŠ Praha Pála Vízner Tennis z.s. dorost 29.03.2022
Volinová Adela 06.10.2003 T.J.Nahořany n.M. TJ Sparta Úpice dospělí 09.03.2022
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč TK Znojmo dorost 04.03.2022
Vomelová Ema 26.04.2012 HTK Třebíč TK Znojmo mladší žactvo 04.03.2022
Vondráček David 18.11.2008 Tenisová akademie Siesta resort LTC Pardubice starší žactvo 11.03.2022
Vondráčková Adéla 07.10.2011 LTK Liberec SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 04.03.2022
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK Hluboká nad Vltavou TK Strakonice dospělí 08.03.2022
Voráčová Marcela 10.08.1994 LTK Klatovy SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 07.03.2022
Votavová Lucie 13.09.2002 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 07.03.2022
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny TK Prachatice z.s. dorost 11.03.2022
Votík Martin 12.09.1991 Sportovní centrum Linhart Lokomotiva Nymburk dospělí 08.03.2022
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 Tennis Hill Havířov o.s. TK Havířov, z.s. starší žactvo 09.03.2022
Vrána Václav 23.04.2009 TK Žatec TK Most starší žactvo 02.03.2022
Vrátil Tomáš 03.01.2010 TK Oáza Říčany Sokol Říčany starší žactvo 11.03.2022
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha Sokol Říčany dorost 07.03.2022
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 07.03.2022
Všetečková Mariana 10.04.2009 TCD Donovalská TCM Dubeč, z.s. starší žactvo 03.03.2022
Vurm Gustav 03.02.2011 TK AGROFERT Prostějov Mosilana Brno dorost 11.03.2022
Vurm Gustav 03.02.2011 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov starší žactvo 08.03.2022
Vychodilová Tereza 22.05.2013 TC Ostrava Nová Ves TK AGROFERT Prostějov babytenis 03.03.2022
Vykysalá Nela 13.08.2010 Spartak Hořovice LTC Beroun, z.s. mladší žactvo 07.03.2022
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK Milo Olomouc TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 04.03.2022
Vymetalkova Andrea 20.11.2007 I.ČLTK Praha Pála Vízner Tennis z.s. dorost 03.03.2022
Vyskočilová Jitka 27.07.1961 Lokomotiva Praha TK Montáže, z.s. dospělí 04.03.2022
Výtisk Adam 04.03.2008 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. SK LAMA o.s. starší žactvo 08.03.2022
Výtisk Antonín 15.02.2010 TJ Sokol Dolní Lhota TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 08.03.2022
Výtisk Antonín 15.02.2010 TJ Sokol Dolní Lhota TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 14.03.2022
Výtisk Josef 16.05.2012 TJ Sokol Dolní Lhota TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 14.03.2022
Vyžrálek Radim 28.04.2014 TK Rožná HTK Třebíč babytenis 09.03.2022
Wallner Barbara 28.11.2013 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko babytenis 11.03.2022
Wallner Katharina 02.12.2011 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko mladší žactvo 16.03.2022
Wasserbauerová Tereza 27.03.1991 TK Hlinsko USK Pardubice dospělí 08.03.2022
Wawrečka Jakub 26.04.2011 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko mladší žactvo 21.03.2022
Wawrečka Ronald 14.11.1974 TO Staré Splavy TK Konstruktiva, z.s. dospělí 14.03.2022
Wilson Carly 01.03.2009 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov dorost 08.03.2022
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo SK Tenis Tišnov dorost 08.03.2022
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo SK Tenis Tišnov dospělí 07.03.2022
Wollner Filip 28.06.2012 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 04.03.2022
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TC Hořice TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 07.03.2022
Zagól Jakub 15.10.2008 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. SK LAMA o.s. dorost 07.03.2022
Zagól Jakub 15.10.2008 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. SK LAMA o.s. starší žactvo 07.03.2022
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK SK HIT Hradec Králové z.s. dorost 04.03.2022
Zahradníček Dušan 24.04.2006 Spartak Polička TK Hlinsko dorost 11.03.2022
Zahradníček Dušan 22.04.1976 TK TILIA Brno TK TILIA Brno dospělí 07.03.2022
Zajicek Nicholas 19.11.2007 TK Mohelnice, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dorost 08.03.2022
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 03.03.2022
Zálabská Eva 22.04.1961 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 08.03.2022
Záplata Ondřej 09.08.2004 TC Nové Město n. Metují TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 08.03.2022
Zapletal Jindřich 16.05.2011 TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC Český Krumlov mladší žactvo 15.03.2022
Zapletalová Zuzana 22.06.1991 TK SLOVANKA Č. Lípa TK Ruzyně Praha dospělí 11.03.2022
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha TK Kadaň starší žactvo 11.03.2022
Záruba Filip 09.03.1995 LTC České Budějovice,z.s. Start České Budějovice dospělí 29.03.2022
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín TC Holešov, o.s. dospělí 09.03.2022
Zathurecká Zoja 17.06.2008 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň dorost 29.03.2022
Zathurecká Zoja 17.06.2008 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 29.03.2022
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK TENNISPOINT FM dospělí 09.03.2022
Zavadil Tomáš 30.10.1986 TC ESO Praha z.s. CTA Rudná dospělí 08.03.2022
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 08.03.2022
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov Sokol Lanžhot dospělí 07.03.2022
Zdražila Sarah Ellis 10.05.2014 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota babytenis 14.03.2022
Zdražilová Julie 15.03.2012 ŽLTC Brno Start Brno mladší žactvo 08.03.2022
Zdrůbecká Dagmar 11.11.2000 I.ČLTK Praha TJ Radlice z.s. dospělí 18.03.2022
Zeidlerová Elisabeth 16.07.2013 TCEN Hrádek nad Nisou LTK Liberec babytenis 04.03.2022
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 22.03.2022
Zeman Jakub 28.11.2010 LTC Praha VŠTJ Technika Praha strojní mladší žactvo 11.03.2022
Zemanová Ema 19.08.2002 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dospělí 03.03.2022
Zemanová Zuzana 02.02.2010 Beskydský tenisový klub TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 07.03.2022
Zenker Jakub 28.05.1996 Tenis Banka Praha TC VŠ Praha dospělí 18.03.2022
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno. ŽLTC Brno starší žactvo 14.03.2022
Zeráková Tereza 11.07.2009 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 09.03.2022
Zerzán Vojtěch 02.05.2014 Spartak Polička TK Hlinsko babytenis 08.03.2022
Zetka Jakub 21.03.2007 LTC Houštka Tenis Brandýs n.L. dorost 17.03.2022
Ziegler Eduard 13.04.2014 Sokol Králův Dvůr LTC Beroun, z.s. babytenis 09.03.2022
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s. Sokol Libiš dospělí 11.03.2022
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10 Slavoj Český Brod dospělí 04.03.2022
Zíková Veronika 24.04.1999 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dospělí 04.03.2022
Zimenová Lujza 07.09.2009 SK JC Sport Opava TK Havířov, z.s. starší žactvo 09.03.2022
Zlámala Dominik 06.06.2014 TK Škoda Plzeň z.s. TK Lokomotiva Plzeň z.s. babytenis 11.03.2022
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dospělí 08.03.2022
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 07.03.2022
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 11.03.2022
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 11.03.2022
Züglerová Lucie 23.02.1998 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 15.03.2022
Zvěřina Marek 07.01.2012 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha starší žactvo 14.03.2022
Zýka Nicolas 10.06.2011 TK Hořovice Lokomotiva Beroun starší žactvo 07.03.2022
Zýka Nicolas 10.06.2011 TK Hořovice Lokomotiva Beroun mladší žactvo 07.03.2022
Žáčková Jolana 31.03.2006 TK Kunštát Sokol Rudice dospělí 14.03.2022
Žáčková Marcela 26.11.2010 TK Hovorčovice TJ Spoje Praha mladší žactvo 03.03.2022
Žahour Richard 08.01.2008 TK Písek TK Sparta Praha starší žactvo 11.03.2022
Žák Martin 18.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Fatra Napajedla dorost 11.03.2022
Žáková Adéla 27.12.2003 TK LTC Děčín ASK Lovosice dospělí 11.03.2022
Žaludek Jiří 10.09.2010 TK Fatra Napajedla TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 15.03.2022
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. dorost 04.03.2022
Ždánská Adéla 14.06.2005 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 11.03.2022
Židelová Viktorie 17.07.2006 ŽLTC Brno TC Brno. dospělí 04.03.2022
Žídková Ella 25.11.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž mladší žactvo 09.03.2022
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady LTC Kolín dorost 08.03.2022
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 09.03.2022
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 08.03.2022
Žižlavský Kryšpín 17.04.2014 TK Kyjov NTC Kyjov babytenis 08.03.2022