Český tenisový svaz

Hostování pro sezónu 2021

Jméno hráčeDatum narozeníMat. klubDo klubuVěková kategorieDatum realizace hostování
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb dospělí 04.03.2021
Abrahám Angelica 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s. LTK TEPLICE o.s. dorost 08.03.2021
Abrahám Angelica 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s. LTC Panorama Teplice dospělí 31.03.2021
Achsova Adela 30.10.2009 LTC Sušice TK Horažďovice mladší žactvo 24.03.2021
Akrman Stanislav 28.02.1988 TK Hlinsko DTK Skuteč dospělí 30.03.2021
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 08.03.2021
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 23.03.2021
Albrecht Michael 28.11.2005 SK Štětí TK Roudnice n.L. dorost 24.03.2021
Alfoldi Adam 23.04.2008 TK Rynholec TK Lány starší žactvo 09.03.2021
Alfoldi Denis 09.01.2010 TK Rynholec TK Stochov mladší žactvo 19.03.2021
Ambrož Bruno 25.12.2008 TK Olymp Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. dorost 02.03.2021
Amler Jan 14.06.1997 LOB S.A. Bohnice, z.s. TJ Meteor Stříbrná Skalice dospělí 29.03.2021
Andrlová Katka 07.08.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha mladší žactvo 09.03.2021
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 15.03.2021
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha SK HAMR, z.s. dospělí 19.03.2021
Archmannová Emma 01.12.2010 LTC Panorama Teplice SK Tenis Duchcov starší žactvo 04.03.2021
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Brno-Komín dospělí 29.03.2021
Augustýn Mikoláš 01.02.2003 SK HAMR, z.s. Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 26.03.2021
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s. Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 26.03.2021
Babica Lukáš 23.11.2010 Kelly Tennis Academy z.s. TJ Lokomotiva Veselí n.L. mladší žactvo 17.03.2021
Babická Karin 14.03.1996 I.ČLTK Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 09.03.2021
Bacíková Lucie 22.01.2001 TK VEVE Tábor TK Sezimovo Ústí dospělí 30.03.2021
Bačík Matěj 27.05.2010 TC-MJ TENIS Líšeň TC BORS CLUB mladší žactvo 08.03.2021
Bačíková Monika 21.05.2013 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB babytenis 09.03.2021
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 25.03.2021
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dorost 25.03.2021
Balounová Aneta 13.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dospělí 30.03.2021
Balun Jonáš 18.01.1996 LTC Hodonín Slovan Hodonín dospělí 16.03.2021
Baničová Adela 14.02.2006 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 31.03.2021
Bára Lukášová 07.11.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž mladší žactvo 26.03.2021
Barina Václav 22.04.2011 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 08.03.2021
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 09.03.2021
Barochová Adéla 17.05.2003 TJ Sokol Hostivice LTC Rudná dospělí 26.03.2021
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 08.03.2021
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 09.03.2021
Bartoněk Ivo 22.09.1975 Spartak Rožmitál TK Týnec nad Sázavou dospělí 15.03.2021
Bartonkova Dora 12.03.2010 Mosilana Brno BLTC Brno mladší žactvo 08.03.2021
Bartoš Adam 06.12.1994 VSK VŠB-TU Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 30.03.2021
Bartoš Šimon 22.11.2004 Orel jednota Uherský Brod TCV Strání dospělí 08.03.2021
Bartošová Hana 30.12.2002 TK Radošovice TJ Sokol Strančice dospělí 30.03.2021
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dospělí 03.03.2021
Bašista Adam 25.08.2013 TJ Slavoj Chodová Planá TJ Slavoj Chodová Planá babytenis 24.03.2021
Bayerl Pavel 02.04.1982 TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC Velešín z.s. dospělí 24.03.2021
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s. TK Louny dospělí 01.04.2021
Behúlová Bianca 08.04.2003 ŽLTC Brno TC Brno. dospělí 03.03.2021
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 10.03.2021
Bejšovcová Laura 14.05.2009 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec mladší žactvo 25.03.2021
Bejšovcová Laura 14.05.2009 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec starší žactvo 25.03.2021
Bejšovcová Pavlína 19.04.2012 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec babytenis 25.03.2021
Beková Barbora 23.06.2008 Start Liberec LTK Liberec starší žactvo 09.03.2021
Beladová Markéta 23.04.2001 SK HIT Hradec Králové z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 04.03.2021
Bělohlávek Michal 30.07.2008 Čechie Dalovice Lokomotiva Karlovy Vary starší žactvo 25.03.2021
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 05.03.2021
Bémová Alena 03.03.2005 TK Lomnice n.Pop. TK Semily dospělí 03.03.2021
Benáčková Veronika 22.06.2009 TC ESO Praha z.s. SK HAMR, z.s. mladší žactvo 09.03.2021
Bendlová Sandra 22.12.1994 TO SK Mělník Sokol Libiš dospělí 06.04.2021
Bendová Agáta 09.07.2006 TK Ústí n.Labem LTK TEPLICE o.s. dorost 31.03.2021
Bendová Agáta 09.07.2006 TK Ústí n.Labem LTK TEPLICE o.s. dospělí 07.04.2021
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005 Lokomotiva Praha starší žactvo 18.03.2021
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Mníšek dorost 26.03.2021
Bendova Valentyna 13.05.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 31.03.2021
Benedikt Šimon 11.11.2004 LTC Zbraslav T.J. Sokol Lety dospělí 30.03.2021
Benedikt Šimon 11.11.2004 LTC Zbraslav Sportclub Řevnice, z.s. dorost 30.03.2021
Beneš Daniel 27.02.2006 SK OAZA Praha TK Scentrum Benešov, z.s. dospělí 09.03.2021
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava TK Opava dospělí 26.03.2021
Beneš Jakub 29.09.1992 Sparta Kutná Hora TJ Solidarita Praha 10 dospělí 05.03.2021
Beneš Martin 16.11.1981 SK JC Sport Opava TK Opava dospělí 29.03.2021
Beneš Michal 07.03.2003 SK OAZA Praha TK Scentrum Benešov, z.s. dospělí 09.03.2021
Beneš Sebastian 28.02.2013 SK TALENT 13 - spolek Open Tennis Club babytenis 06.04.2021
Benešová Tereza 25.05.2005 TK Slavia Plzeň TK Dýšina dospělí 30.03.2021
Benešová Valentýna 05.07.2009 SK TALENT 13 - spolek Open Tennis Club mladší žactvo 30.03.2021
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 03.03.2021
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 03.03.2021
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dospělí 23.03.2021
Beran Šimon 20.02.2005 LTC Slaný SK Tenis Kladno dorost 03.03.2021
Beránková Adéla 01.08.2003 TK Na Dolině o.s. Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 17.03.2021
Beránková Bára 27.03.2003 TC Jičín LTC Kolín dorost 04.03.2021
Beránková Emma 02.07.2011 TC Jičín TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 30.03.2021
Beránková Rozárie 28.10.2010 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň starší žactvo 22.03.2021
Beranová Emma 06.06.2010 TK Bohutín, z.s. LTC Beroun, z.s. starší žactvo 04.03.2021
Beranová Emma 06.06.2010 TK Bohutín, z.s. LTC Beroun, z.s. mladší žactvo 04.03.2021
Beranová Kateřina 08.06.2006 TK Sparta Praha LTC Pardubice dospělí 05.03.2021
Beranová Kateřina 08.06.2006 TK Sparta Praha LTC Pardubice dorost 05.03.2021
Beranová Kristýna 16.10.2004 TK Sparta Praha LTC Pardubice dorost 08.03.2021
Beranová Kristýna 16.10.2004 TK Sparta Praha LTC Pardubice dospělí 08.03.2021
Beranová Michaela 12.09.2006 TJ Sokol Vysočany TK Praga-Vysočany dospělí 18.03.2021
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž TCV Strání dospělí 09.03.2021
Bernatova Magdalena 24.09.2003 TK Ruzyně Praha TO Staré Splavy dospělí 30.03.2021
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 04.03.2021
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha dorost 05.03.2021
Bervid Vlasta 20.04.1971 I.ČLTK Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 04.03.2021
Bešík Dominik 06.10.2007 TK Severní Terasa LTK TEPLICE o.s. starší žactvo 11.03.2021
Bešík Dominik 06.10.2007 TK Severní Terasa LTK TEPLICE o.s. dorost 11.03.2021
Betková Chiara 21.02.2007 TC Realsport Nymburk o.s. Lokomotiva Nymburk starší žactvo 05.03.2021
Bezděková Nicol 13.04.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. SK SPORTCENTRUM Roudná dorost 31.03.2021
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 04.03.2021
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 04.03.2021
Bezdíčková Michaela 10.05.1991 I.NTC Olomouc TJ Solidarita Praha 10 dospělí 12.03.2021
Bezdíčková Šárka 08.08.1997 TK Ústí n. Orlicí TK Letohrad dospělí 30.03.2021
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota starší žactvo 16.03.2021
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dorost 16.03.2021
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dorost 24.03.2021
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dospělí 24.03.2021
Biječková Linda 11.11.2010 TK Tuřany TK Komárov mladší žactvo 25.03.2021
Bilík Miroslav 16.12.1977 KAPITOL Tenis TC Pankrác dospělí 06.04.2021
Bisek Jan Marek 17.09.2007 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 16.03.2021
Bisek Martin Jakub 17.09.2007 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 16.03.2021
Bittarová Juliana 29.06.2006 TK Ruzyně Praha TO Sprint dospělí 05.03.2021
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 23.03.2021
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Neridé starší žactvo 09.03.2021
Blažej Adam 08.10.2010 Sokol Lanžhot TC BORS CLUB mladší žactvo 05.03.2021
Blaženínová Linda 28.02.1978 TJ Sokol Dobřichovice Baník Příbram dospělí 09.03.2021
Blaževič Marek 05.11.1983 TK Start Praha-Topolka TJ Spoje Praha dospělí 09.03.2021
Blažková Barbora 10.06.2011 LTK Liberec LTC Mladá Boleslav z.s. starší žactvo 11.03.2021
Blažková Klára 05.01.2008 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Pernštýn 1897 Pardubice starší žactvo 02.03.2021
Blažková Klára 05.01.2008 Pliskova Tennis Academy, z.s. ASK Lovosice dospělí 04.03.2021
Bližňák Jaroslav 15.06.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 24.03.2021
Blümelová Jana 24.05.1978 TK Frýdlant v Čechách TO Staré Splavy dospělí 06.04.2021
Bodnár Tobiáš Petr 15.06.2006 TK Kadaň TK Konstruktiva, z.s. dorost 08.03.2021
Bohatová Kristýna 20.02.2007 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. dorost 24.03.2021
Bohdalová Josefína 28.05.2010 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. mladší žactvo 24.03.2021
Bohdalová Josefína 28.05.2010 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. starší žactvo 24.03.2021
Bohdalová Karolína 12.09.2006 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. dorost 24.03.2021
Böhm Daniel 20.11.2007 TK SC OSTRAVA TJ Baník Ostrava OKD dorost 30.03.2021
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu LTC České Budějovice,z.s. mladší žactvo 30.03.2021
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 04.03.2021
Bolek Jan 28.10.2013 TJ Brno-Komín TC-ŽLTC Brno, z.s. babytenis 04.03.2021
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná Tennis Hill Havířov o.s. dorost 09.03.2021
Borůvka Michal 29.06.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 04.03.2021
Bouček František 17.07.2005 Slavoj Český Brod TK Neridé dorost 30.03.2021
Boudová Valerie 15.09.2008 TK Blansko ŽLTC Brno starší žactvo 05.03.2021
Bouchnerová Edita 17.11.2013 TC BORS CLUB Sokol Lanžhot babytenis 08.03.2021
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 08.03.2021
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 09.03.2021
Brajer Michal 09.11.1965 Sportovní klub Žižkov Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 01.04.2021
Brandejs Martin 07.09.2009 TK Náchod TK Česká Skalice mladší žactvo 31.03.2021
Brandejs Martin 07.09.2009 TK Náchod TK Česká Skalice starší žactvo 31.03.2021
Braun Denis 18.04.2008 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dorost 04.03.2021
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisový klub Progress z.s. TJ Sokol Vysočany dorost 15.03.2021
Brett Milan 19.06.2002 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 03.03.2021
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TK Slavia Plzeň dorost 29.03.2021
Brňák Tobiáš 15.12.2005 Tenis Cibulka LTC Svoboda Praha dorost 30.03.2021
Brož Daniel 27.03.2000 TC Jičín TK Lomnice n.Pop. dospělí 16.03.2021
Brož Dominik 27.05.2004 TJ Radlice LTC Rudná dospělí 25.03.2021
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno LTC Hodonín dorost 05.03.2021
Brožová Eva 19.07.1987 TO BREAK Statenice LTC Svoboda Praha dospělí 05.03.2021
Brožová Kateřina 30.06.1998 TK Neridé TK Strakonice dospělí 04.03.2021
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 08.03.2021
Brožová Viktorie 20.04.2003 TK TILIA Brno SK Jundrov Brno dospělí 30.03.2021
Brtník Josef 25.12.2009 TK Drnovice TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 04.03.2021
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. I.ČLTK Praha starší žactvo 09.03.2021
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. Slavoj Polná dospělí 09.03.2021
Brückner Lukáš 25.02.2001 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. Slavoj Polná dospělí 09.03.2021
Brůhová Valentina 26.12.2007 SPORT EDEN Beroun LTC Rudná dorost 26.03.2021
Brummer Adrian 12.02.2013 Sokol Čebín TJ Kraví Hora Brno babytenis 01.04.2021
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha LTC Houštka dospělí 08.03.2021
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 08.03.2021
Brusenbauch Karel 03.06.1971 TJ Nové Město na Moravě SK Tenis Tišnov dospělí 31.03.2021
Brychta Tomáš 02.07.2007 TK Dolní Dunajovice,spolek TJ Slavoj Velké Pavlovice dorost 08.03.2021
Březinová Iveta 14.06.1984 TK Spartak Jihlava TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 11.03.2021
Břicháček Bedřich 08.04.2006 TK Sport Kolovraty F.H.TK Dobřichovice dorost 01.04.2021
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisklub Cheb dospělí 08.03.2021
Bubeníčková Aneta 08.12.1984 TJ Sokol Bílovice n.Svit. TK Kunštát dospělí 31.03.2021
Bubla Michal 27.06.2006 TC VŠ Praha Tenis Banka Praha dorost 09.03.2021
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Brno-Komín dospělí 23.03.2021
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín dorost 29.03.2021
Bureš Oliver 04.04.2007 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 24.03.2021
Bureš Oliver 04.04.2007 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha dorost 24.03.2021
Burešová Karolína 23.01.2012 TK Sparta Praha TK Olymp Praha babytenis 04.03.2021
Burešová Liliana 25.06.2011 LTC Litvínov TK Oáza Říčany mladší žactvo 08.04.2021
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé TK Radošovice dospělí 08.03.2021
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany Tenis Libochovice dospělí 31.03.2021
Bušková Kateřina 27.01.2006 TJ Sokol Vysočany Tenis Libochovice dospělí 31.03.2021
Bužková Radka 02.03.2000 Tenis Cibulka TK FZŠ Trávníčkova dospělí 26.03.2021
Celerin Jan 18.07.1991 Tenis Cibulka SK Tenis Kladno dospělí 04.03.2021
Cenklová Adriana 11.02.2010 TK Sparta Praha LTK Klatovy mladší žactvo 25.03.2021
Cenklová Adriana 11.02.2010 TK Sparta Praha LTK Klatovy starší žactvo 25.03.2021
Cibulková Veronika 25.03.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice TJ Červený Kostelec dospělí 24.03.2021
Císař Eduard 30.07.1969 TK Ruzyně Praha TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 19.03.2021
Crhová Claudia 25.05.2014 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy babytenis 30.03.2021
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov SK JC Sport Opava dospělí 19.03.2021
Czudek Michael 13.10.2003 Beskydský tenisový klub TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek dospělí 30.03.2021
Čábela Matěj 28.01.1994 SK OAZA Praha TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 31.03.2021
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dospělí 30.03.2021
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Gymnázium Uničov dorost 04.03.2021
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 09.03.2021
Čapka Jakub 14.06.2003 Sokol Letovice TK Blansko dorost 10.03.2021
Čápová Kateřina 02.10.2003 TK Chomutov TK Žatec dorost 05.03.2021
Částková Sabina 01.03.2014 DTK Skuteč TK Hlinsko minitenis 01.04.2021
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov TKB Hrušovany z.s. dorost 08.03.2021
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 09.03.2021
Čechová Kateřina 11.04.2003 LTK TEPLICE o.s. SK Matchball Česká Lípa dospělí 31.03.2021
Čechura Tomáš 15.12.2006 Baník Příbram Spartak Rožmitál dorost 08.03.2021
Čejková Tereza 24.02.2008 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy dorost 04.03.2021
Čepelová Jana 29.05.1993 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 31.03.2021
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha TC VŠ Praha dorost 15.03.2021
Čermáková Jana Klára 27.04.2008 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad dorost 29.03.2021
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha LTC Tábor 1903 dospělí 04.03.2021
Černá Sabina 23.05.2005 TK Rynholec TK Lány dorost 09.03.2021
Černík Daniel 24.10.2010 LTK Liberec Start Liberec starší žactvo 30.03.2021
Černohorská Nelly 25.06.2009 TK Bohutín, z.s. Lokomotiva Zdice starší žactvo 26.03.2021
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé LTC Houštka dorost 04.03.2021
Černý Jakub 27.06.2004 TK SC OSTRAVA TK Slavia Orlová dorost 08.03.2021
Černý Jan 10.11.2004 ŽLTC Brno SK Tenis Tišnov dorost 29.03.2021
Černý Jan 10.11.2004 ŽLTC Brno SK Tenis Tišnov dospělí 29.03.2021
Červenka Matěj 04.06.2008 TK Ústí n.Labem TK Neridé starší žactvo 31.03.2021
Čipera Lukáš 19.04.2002 TC Týn nad Vltavou Jiskra Bechyně dospělí 31.03.2021
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha LTC Modřany 2005 dospělí 16.03.2021
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka LTC Mladá Boleslav z.s. dorost 12.03.2021
Čížek Jonáš 23.02.2010 LTC Tábor 1903 TK Soběslav starší žactvo 31.03.2021
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov dorost 09.03.2021
Čumpelíková Karolína 28.08.2005 Sokol Říčany LTC Houštka dorost 30.03.2021
Čumpelíková Pavlína 07.11.2008 Sokol Říčany LTC Houštka starší žactvo 15.03.2021
Čurda Tomáš 26.09.2007 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 01.04.2021
Damašková Gabriela 26.07.1976 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TC Ostrava Nová Ves dospělí 05.03.2021
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TK Slavia Orlová dorost 08.03.2021
Daňková Roberta 15.05.1998 TC-MJ TENIS Líšeň Sokol Brno Žabovřesky dospělí 11.03.2021
Darmovzal Dominik 06.06.1997 Sokol Vrbno p.Pradědem TJ Baník Ostrava OKD dospělí 31.03.2021
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. Pašťa tenis, z.s. dospělí 15.03.2021
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 04.03.2021
Denková Adéla 18.03.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí Rožnovský tenisový klub dorost 30.03.2021
Denková Adéla 18.03.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí Rožnovský tenisový klub dospělí 30.03.2021
Derenin Matyáš 02.02.2007 TK LTC Děčín LTK Liberec starší žactvo 09.03.2021
Desteová Lucrezia 19.02.2007 TJ Sokol Vysočany TJ Slavia Radonice starší žactvo 18.03.2021
Didov Matěj 03.04.2013 TC BORS CLUB Sokol Lanžhot babytenis 08.03.2021
Dittrichová Sofie 29.12.2006 TC Nové Město n. Metují TK Dynamo Hradec Králové dospělí 30.03.2021
Dittrichová Sofie 29.12.2006 TC Nové Město n. Metují TK Dynamo Hradec Králové dorost 05.03.2021
Diviš Dominik 17.10.2010 Čechie Dalovice Lokomotiva Karlovy Vary mladší žactvo 24.03.2021
Dlouhý Martin 07.12.2009 TK Radošovice TK Neridé mladší žactvo 05.03.2021
Dobeš Matěj 02.04.2007 1. Vestecká sportovní o.s. 1.TK Pacov starší žactvo 06.04.2021
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 dospělí 04.03.2021
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 dorost 04.03.2021
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK Dolní Benešov Tenisový klub Minerva Opava,z.s. starší žactvo 03.03.2021
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dospělí 19.03.2021
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha LTC Roztoky u Prahy dospělí 05.03.2021
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha SK Aritma Praha dorost 05.03.2021
Dolenský Jakub 30.06.2004 Lokomotiva Beroun TK Bouchalka dospělí 12.03.2021
Doležal Jonáš 03.09.2007 Sokol Říčany LTC Radotín dorost 29.03.2021
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno TJ Brno-Komín dorost 25.03.2021
Doležal Sebastian 22.08.2011 LTC Modřany 2005 LTC Radotín starší žactvo 29.03.2021
Doleželová Alžběta 02.03.2010 SPORT EDEN Beroun Lokomotiva Zdice starší žactvo 26.03.2021
Donald Natalie 27.08.2008 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 31.03.2021
Doskočil Martin 01.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dorost 01.04.2021
Doskočil Martin 01.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 30.03.2021
Dostál Ivo 04.04.1977 SK Aritma Praha TJ Sokol Dobřichovice dospělí 16.03.2021
Dostál Marek 10.09.1973 TJ Kraví Hora Brno TK TILIA Brno dospělí 04.03.2021
Dostálová Erika 22.05.2013 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc babytenis 09.03.2021
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc starší žactvo 09.03.2021
Dostálová Sofie 25.07.2012 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. babytenis 18.03.2021
Drábek Jan 18.12.2011 LTC Sušice TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 15.03.2021
Drábek Jan 18.12.2011 LTC Sušice TK Lokomotiva Plzeň z.s. starší žactvo 15.03.2021
Drábek Petr 24.12.1977 Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Mladá Boleslav z.s. dospělí 29.03.2021
Drábík Martin 18.11.1977 Sokol Chudčice TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 01.04.2021
Drábková Aneta 09.10.2004 Tempo Praha Tenis Brandýs n.L. dorost 09.03.2021
Drábková Denisa 06.04.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav starší žactvo 30.03.2021
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 30.03.2021
Drápela Tomáš 07.07.2014 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy babytenis 30.03.2021
Dressler Vojtěch 19.10.1999 Sokol Říčany TJ Sokol Strančice dospělí 09.03.2021
Drnák Jakub 22.11.2003 TK Rynholec TK Lány dorost 09.03.2021
Drobková Amálie 12.03.2010 Slavoj Žiželice LTC Nový Bydžov starší žactvo 05.03.2021
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sokol Libiš LTC Modřany 2005 dorost 23.03.2021
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sokol Libiš TJ Solidarita Praha 10 dospělí 16.03.2021
Dubský Jaroslav 19.07.2010 TK Kadaň TK Žatec mladší žactvo 04.03.2021
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary dospělí 12.03.2021
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha TK Neridé dorost 16.03.2021
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy LTC Modřany 2005 starší žactvo 26.03.2021
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko TC Dvůr Králové, z.s. mladší žactvo 04.03.2021
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 04.03.2021
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko TO SK Žamberk dospělí 23.03.2021
Duchoňová Sára 11.03.2008 TK Bystřice p.H. TC Holešov, o.s. starší žactvo 31.03.2021
Duchoslav Josef 15.11.1994 TTK ESOX TK Šlapanice dospělí 09.04.2021
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno starší žactvo 16.03.2021
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dorost 04.03.2021
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s. LTK Liberec mladší žactvo 08.03.2021
Ďurajková Vanessa 22.09.2008 TK Hlučín SK LAMA o.s. starší žactvo 09.03.2021
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 15.03.2021
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 15.03.2021
Dušák Matěj 16.06.2009 LTC Houštka Tenis Brandýs n.L. starší žactvo 30.03.2021
Dušek David 25.10.2007 SPORT EDEN Beroun LTC Beroun, z.s. dorost 30.03.2021
Dušková Adéla 09.03.2004 Severočeská tenisová o.s. LTK Liberec dorost 10.03.2021
Dušková Adéla 09.03.2004 Severočeská tenisová o.s. Slavia VŠST Liberec dospělí 10.03.2021
Dušková Hana 21.05.1999 TJ Slovan Broumov TK Kvasiny dospělí 26.03.2021
Dvořáček Jan Matyáš 28.01.2004 ŽLTC Brno SK Jundrov Brno dospělí 30.03.2021
Dvořák David 26.01.2005 SK Aritma Praha Pála Vízner Tennis z.s. dospělí 26.03.2021
Dvořák Filip 28.05.2007 TK Ústí n.Labem I.ČLTK Praha starší žactvo 31.03.2021
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK EZE Olomouc z.s. SK LAMA o.s. starší žactvo 17.03.2021
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK EZE Olomouc z.s. SK LAMA o.s. mladší žactvo 17.03.2021
Dvořák Jan 16.10.2013 TK TOLA TENIS Klánovice babytenis 29.03.2021
Dvořák Jonáš 09.05.2011 Slavoj Český Brod TK Neridé mladší žactvo 05.03.2021
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary TK FZŠ Trávníčkova dospělí 24.03.2021
Dvořák Mikuláš 01.11.2010 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. LTC Houštka mladší žactvo 25.03.2021
Dvořák Petr 25.04.2009 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 10.03.2021
Dvořáková Eliška 01.06.1987 TJ Sokol Budyně n.Ohř. SK Štětí dospělí 31.03.2021
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka SK Aritma Praha dorost 08.03.2021
Dvořáková Sophie 07.08.2009 TK Neridé LTC Panorama Teplice starší žactvo 31.03.2021
Dvořáková Veronika 06.06.1989 HTK Třebíč STK Okříšky dospělí 05.03.2021
Dvořáková Veronika 26.04.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem TJ Žďár nad Sázavou mladší žactvo 05.03.2021
Dvořáková Zuzana 09.12.2006 SK Aritma Praha Pála Vízner Tennis z.s. dorost 26.03.2021
Dvořáková Zuzana 09.12.2006 SK Aritma Praha Pála Vízner Tennis z.s. dospělí 26.03.2021
Džurňáková Michaela 02.02.2005 TK Ústí n.Labem LTC Litvínov dospělí 29.03.2021
Edwards David 31.07.2006 Tenis Akademie Bálek LOB S.A. Bohnice, z.s. dorost 04.03.2021
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 19.03.2021
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 19.03.2021
Elísek Tomáš 10.07.1995 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Kunštát dospělí 31.03.2021
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun TK Kročehlavy starší žactvo 16.03.2021
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun TC VŠ Praha mladší žactvo 16.03.2021
Endršt Kryštof 22.07.2006 Lokomotiva Zdice Spartak Hořovice dorost 30.03.2021
Endršt Kryštof 22.07.2006 Lokomotiva Zdice Spartak Hořovice dospělí 24.03.2021
Eršil David 13.08.2004 I.ČLTK Praha Tenis Dobříš dospělí 07.04.2021
Eršil David 13.08.2004 I.ČLTK Praha F.H.TK Dobřichovice dorost 30.03.2021
Evanžin David 02.10.2003 Tatran Brno Kohoutovice TK TILIA Brno dorost 04.03.2021
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha LTC Panorama Teplice starší žactvo 31.03.2021
Fábiková Viktorie 14.01.2008 TO Meziboří TK Jirkov dorost 29.03.2021
Fábiková Viktorie 14.01.2008 TO Meziboří TK Jirkov starší žactvo 03.03.2021
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 08.03.2021
Fafl Martin 07.04.1984 SK Aritma Praha TC VŠ Praha dospělí 05.03.2021
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav dorost 09.03.2021
Faltysová Gabriela 30.06.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha mladší žactvo 03.03.2021
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 03.03.2021
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA starší žactvo 23.03.2021
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dorost 23.03.2021
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí Tenisový klub Studénka z.s. dorost 12.03.2021
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí Tenisový klub Studénka z.s. starší žactvo 12.03.2021
Fiala Martin 12.04.2003 LTK Bílina LTC Panorama Teplice dorost 04.03.2021
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s. Tenis Dobříš mladší žactvo 29.03.2021
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s. Lokomotiva Praha dorost 06.04.2021
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s. TENIS Klánovice starší žactvo 31.03.2021
Fiedler Jiří 14.06.2004 Tenisový klub SPORT,o.s. TK Kvasiny dospělí 26.03.2021
Fiedler Jiří 14.06.2004 Tenisový klub SPORT,o.s. TC Dvůr Králové, z.s. dorost 10.03.2021
Fiedlerová Adéla 08.09.2009 TK Frýdlant v Čechách TK Břízky Jablonec n.Nis. starší žactvo 05.03.2021
Fiedlerová Enola 16.08.2012 LTC Tábor 1903 LTC Tábor 1903 babytenis 31.03.2021
Fiedlerová Lucie 08.08.2005 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 22.03.2021
Fiedlerová Lucie 08.08.2005 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 30.03.2021
Filip David 27.12.2005 TJ Sokol Strančice 1.TK Pacov dorost 08.03.2021
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 05.03.2021
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 30.03.2021
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dospělí 01.04.2021
Filipi Dominika 25.10.2010 TC BORS CLUB TJ Kraví Hora Brno starší žactvo 02.03.2021
Finková Marie 19.06.2011 TJ Lázně Bělohrad TC Hořice mladší žactvo 05.03.2021
Firouzi Anita 01.08.2008 TO Odry TK Bílovec starší žactvo 31.03.2021
Fišer Jaroslav 17.07.2007 TK Rynholec TK Lány starší žactvo 09.03.2021
Fišer Jaroslav 17.07.2007 TK Rynholec TK Lány dorost 09.03.2021
Fleischmann Jan 25.01.1992 TK Olymp Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 29.03.2021
Flekačová Silvie 19.01.2009 TJ Mokrá Hora TK Šlapanice starší žactvo 30.03.2021
Flekačová Silvie 19.01.2009 TJ Mokrá Hora TK Šlapanice mladší žactvo 30.03.2021
Flekalová Lucie 21.06.2011 TK Sparta Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. mladší žactvo 09.03.2021
Flössel Petr 18.07.2003 Lokomotiva Trutnov TK Lomnice n.Pop. dorost 04.03.2021
Fojtík Oliver 15.12.2009 TK Blansko TK TILIA Brno starší žactvo 30.03.2021
Fojtík Tomáš 07.03.2007 TK Krnov TK Opava starší žactvo 22.03.2021
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha F.H.TK Dobřichovice dorost 31.03.2021
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha Tenis Dobříš starší žactvo 31.03.2021
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s. TK Kadaň mladší žactvo 04.03.2021
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň I.ČLTK Praha starší žactvo 09.03.2021
Forgács Alex Gabriel 02.08.2004 1.TK Pacov TGC Kunratice dorost 01.04.2021
Forman Matyáš 04.03.2009 Tenis Ivančice z.s. TK Moravský Krumlov z.s. mladší žactvo 29.03.2021
Forys Martin 04.04.1994 Severočeská tenisová o.s. TK Břízky Jablonec n.Nis. dospělí 26.03.2021
Fraenkl Jiří 23.03.1977 LTK Liberec Start Liberec dospělí 30.03.2021
Fraenklová Natálie 18.03.2011 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 10.03.2021
Fraenklová Natálie 18.03.2011 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 10.03.2021
Franc Jaroslav 15.01.1986 LTC Slovan Kladno TK Stochov dospělí 08.03.2021
Franeta Nicole 13.09.2000 SK Matchball Česká Lípa TO Staré Splavy dospělí 07.04.2021
Freiberg Radim 12.12.1975 TJ Tatran Střešovice Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 30.03.2021
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice TC VŠ Praha starší žactvo 06.04.2021
Frelich Tomáš 11.07.2014 TK AGROFERT Prostějov TK Vyškov babytenis 15.03.2021
Fridrich Radim 08.09.2008 NTC Kyjov TK Kyjov starší žactvo 03.03.2021
Fridrich Radim 08.09.2008 NTC Kyjov TK Kyjov dorost 24.03.2021
Frodl Jan 19.07.2006 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota dorost 11.03.2021
Fröhlich Adam 24.01.1973 TK Hanspaulka TK Horní Měcholupy dospělí 25.03.2021
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha TK Radošovice dorost 10.03.2021
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha TK Horní Měcholupy dospělí 29.03.2021
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha TK Horní Měcholupy dospělí 29.03.2021
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha TK Radošovice dorost 10.03.2021
Frojdová Jana 24.03.1986 TC VŠ Praha Lokomotiva Beroun dospělí 01.04.2021
Fromel Martin 16.02.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Gymnázium Uničov dospělí 08.03.2021
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TJ Spoje Praha TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 08.03.2021
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TJ Spoje Praha TK AGROFERT Prostějov dorost 08.03.2021
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TJ Spoje Praha TK AGROFERT Prostějov dorost 08.03.2021
Fryštacký Šimon 06.10.2009 TK Hlučín SK LAMA o.s. starší žactvo 09.03.2021
Fuchsík Jakub 09.07.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 03.03.2021
Fuksa Petr 19.12.1993 TJ Zbrojovka Vsetín SKP Kometa Brno dospělí 01.04.2021
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem LTC Panorama Teplice starší žactvo 31.03.2021
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s. SK HAMR, z.s. mladší žactvo 09.03.2021
Galnorová Adéla 23.09.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. starší žactvo 31.03.2021
Gašicová Kateřina 24.04.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dospělí 05.03.2021
Gestinger Adam 09.05.2003 ITS Tennis Club, z.s. TC VŠ Praha dorost 07.04.2021
Gibek Jan 09.01.2005 TK Neridé TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 31.03.2021
Gieblová Lucie 10.05.2006 TK Kadaň SK Tenis Duchcov dorost 08.03.2021
Goldman Jakub 15.12.2004 SK Tenis Tišnov TK TILIA Brno dospělí 09.03.2021
Goldmanová Kamila 06.01.1998 SK Tenis Tišnov TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 01.04.2021
Gööz Tomáš 30.03.1979 TJ Kraví Hora Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 23.03.2021
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha dospělí 30.03.2021
Gorecký Pavel Levi 31.03.2014 ŽLTC Brno TC-ŽLTC Brno, z.s. babytenis 05.03.2021
Gosler Marek 09.08.2003 TK Škoda Plzeň z.s. LTC Domažlice dospělí 29.03.2021
Grácerová Vendula 03.04.2009 TK Šlapanice ŽLTC Brno mladší žactvo 30.03.2021
Grecová Gabriela 08.11.2011 TK Bystřice n.Pernštejnem TJ Žďár nad Sázavou mladší žactvo 08.03.2021
Grecová Tereza 14.07.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem TK TILIA Brno starší žactvo 09.03.2021
Grecová Tereza 14.07.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem TJ Žďár nad Sázavou mladší žactvo 08.03.2021
Grois Oldřich 21.12.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice dorost 04.03.2021
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice dorost 04.03.2021
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dorost 19.03.2021
Habánová Kateřina 01.12.2005 Wilson tenis centrum z.s. SK OAZA Praha dorost 08.03.2021
Haberová Emílie 04.10.2010 Sokol Říčany 1.TK Pacov mladší žactvo 08.03.2021
Haberová Tereza 08.04.1999 TK Horažďovice TK Strakonice dospělí 11.03.2021
Hablovič Marek 07.07.1996 ITS Tennis Club, z.s. Sokol Zábřeh dospělí 11.03.2021
Hackl Martin 28.02.1999 SK HAMR, z.s. TJ Meteor Stříbrná Skalice dospělí 30.03.2021
Hadamcziková Aneta 20.11.2006 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. SK LAMA o.s. dorost 08.03.2021
Hadamcziková Aneta 20.11.2006 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. SK LAMA o.s. dospělí 08.03.2021
Hadrabová Radka 07.01.2011 Lokomotiva Zdice SPORT EDEN Beroun starší žactvo 29.03.2021
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 19.03.2021
Hajná Kateřina 17.05.2006 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha dorost 08.03.2021
Hajná Kateřina 17.05.2006 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK FZŠ Trávníčkova dospělí 10.03.2021
Halama Kryštof 16.04.2007 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 01.04.2021
Halamíčková Milana 16.07.1968 Sokol Husovice Univerzita Brno dospělí 10.03.2021
Halounová Alexandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 15.03.2021
Halounová Sandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 15.03.2021
Halová Veronika 20.08.2003 TK Zlín TJ Sokol Vizovice dospělí 09.03.2021
Hamous Robert 23.10.1983 LTC Slovan Kladno LTC Roztoky u Prahy dospělí 16.03.2021
Hamplová Veronika 14.05.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Dýšina starší žactvo 31.03.2021
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s. BLTC Brno dospělí 24.03.2021
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha TK Žatec dospělí 08.03.2021
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha TCG Karlovy Vary dorost 09.03.2021
Hanke Magdalena 04.07.2006 Lokomotiva Nymburk TK Lysá n.L. dospělí 04.03.2021
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha TJ Sokol Vysočany dorost 19.03.2021
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha TK Neridé starší žactvo 09.03.2021
Haňkovská Veronika 06.06.2006 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice dorost 09.03.2021
Hanzelín Filip 29.04.2006 I.ČLTK Praha LTK Liberec dospělí 05.03.2021
Harasimová Natálie 15.04.2006 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. SK LAMA o.s. dorost 08.03.2021
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 12.03.2021
Hauer Václav 02.06.2007 TK Březnice Sokol Králův Dvůr starší žactvo 24.03.2021
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 05.03.2021
Hauk Petr 23.08.1979 Sokol Bukovice Sokol Zbečník dospělí 12.03.2021
Havel Antonín 26.03.2007 TJ Sokol Strančice 1.TK Pacov starší žactvo 08.03.2021
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 10.03.2021
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín starší žactvo 12.03.2021
Havlíčková Lucie 14.03.2006 Sokol Týnec n.L. TK Čáslav dospělí 23.03.2021
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dospělí 23.03.2021
Havlíčková Lucie 14.03.2006 Sokol Týnec n.L. TK Čáslav dorost 23.03.2021
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz. Spartak Hořovice dospělí 30.03.2021
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz. Lokomotiva Zdice dorost 18.03.2021
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice TK Kročehlavy starší žactvo 12.03.2021
Havlínová Veronika 17.12.2002 Chlumec n/Cidlinou LTC Kolín dospělí 04.03.2021
Havlová Barbora 19.12.2003 1. Vestecká sportovní o.s. Wilson tenis centrum z.s. dorost 09.03.2021
Havlová Michaela 10.11.2007 1. Vestecká sportovní o.s. I. ČLTPK Čerčany dorost 03.03.2021
Havlová Michaela 10.11.2007 1. Vestecká sportovní o.s. I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 03.03.2021
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s. SK LAMA o.s. dorost 17.03.2021
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s. TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 16.03.2021
Hayek Lukáš 04.01.1978 Spartak Vrchlabí TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 04.03.2021
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 01.04.2021
Hečková Karolína 05.08.1986 TK Náchod TJ Červený Kostelec dospělí 30.03.2021
Hegenbart Pavel 19.11.2009 LTC Slovan Kladno TK Kročehlavy mladší žactvo 10.03.2021
Hegenbart Pavel 19.11.2009 LTC Slovan Kladno TK Kročehlavy starší žactvo 10.03.2021
Hegner Karel 08.03.1985 TK Tuřany SHARK Brno dospělí 30.03.2021
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dospělí 19.03.2021
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dorost 19.03.2021
Heinzke Anna 09.09.2009 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 03.03.2021
Hejlová Lenka 28.06.1973 Slavoj Třešť TK ČLTK Jihlava dospělí 23.03.2021
Hejna Antonín 18.07.2004 Sokol Králův Dvůr Spartak Hořovice dorost 23.03.2021
Hejna Miloslav 07.08.1984 Lokomotiva Praha Sokol Řež dospělí 25.03.2021
Hejnar Richard 13.07.2008 TJ Spoje Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 05.03.2021
Hejnová Kateřina 23.02.1985 Baník Praha Sokol Řež dospělí 26.03.2021
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 30.03.2021
Hejzlar Matěj 10.09.2006 TK Lysá n.L. Lokomotiva Nymburk dorost 04.03.2021
Heliošová Eliška 01.12.2006 TC Třinec Slavoj Český Těšín dorost 09.03.2021
Herbolt Jan 07.03.2009 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko starší žactvo 01.04.2021
Herman David 05.03.2007 SK OAZA Praha TK Scentrum Benešov, z.s. dorost 30.03.2021
Herrera Sanchez Jorge Tomas 12.05.2009 TCEN Hrádek nad Nisou TK Frýdlant v Čechách mladší žactvo 01.04.2021
Herrera Sanchez Lucas Ariel 24.03.2011 TCEN Hrádek nad Nisou TK Frýdlant v Čechách mladší žactvo 01.04.2021
Heřmanová Tereza 27.06.2009 SK HAMR, z.s. TJ Spoje Praha starší žactvo 31.03.2021
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 30.03.2021
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dorost 30.03.2021
Hinková Jolana 28.12.2006 Slavoj Třešť TK ČLTK Jihlava dospělí 30.03.2021
Hladík Adam 10.01.2005 TC VŠ Praha Tenis Banka Praha dorost 31.03.2021
Hladík Jaromír 17.03.2000 LTC Jaroměř SK Rychnovek dospělí 31.03.2021
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko TO TJ Tesla Pardubice starší žactvo 04.03.2021
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko TK Spartak Jihlava mladší žactvo 08.03.2021
Hlas Robin 29.06.2011 Tenis Akademie Bálek TC VŠ Praha mladší žactvo 26.03.2021
Hlaváč Jan 20.05.1994 TO SK Žamberk TK Dolní Dobrouč dospělí 11.03.2021
Hlaváček Martin 24.06.2002 Baník Praha SK Aritma Praha dospělí 31.03.2021
Hlavačka Martin 20.12.1999 TC Brno. LTC Hodonín dospělí 31.03.2021
Hlaváčková Marie 28.02.2008 Sokol Králův Dvůr Spartak Hořovice dorost 23.03.2021
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé LTC Rudná dospělí 04.03.2021
Hlaváčová Rozálie 08.02.2008 Clasic Tenis Club o.s. TK Železný Brod starší žactvo 30.03.2021
HLÁVKA JAN 23.07.2006 Prazdroj Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 16.03.2021
Hlavnička Martin 09.06.2008 Jiskra Bechyně TK Sezimovo Ústí starší žactvo 01.04.2021
Hlavnička Tomáš 08.11.2011 Jiskra Bechyně TK Sezimovo Ústí mladší žactvo 01.04.2021
Hlinková Michaela 22.06.2001 LTK TEPLICE o.s. TK Žatec dospělí 12.03.2021
Hloupá Karolína 17.06.2008 TK Komárov TK Tuřany starší žactvo 09.03.2021
Hloušek Dominik 02.06.1996 TK Blansko Sokol Velké Opatovice dospělí 31.03.2021
Hodková Eliška 26.11.2009 TK Lysá n.L. Lokomotiva Nymburk starší žactvo 04.03.2021
Hodková Eliška 26.11.2009 TK Lysá n.L. Lokomotiva Nymburk mladší žactvo 04.03.2021
Hodková Kateřina 19.06.2006 TK Lysá n.L. Lokomotiva Nymburk dorost 04.03.2021
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov dospělí 09.03.2021
Holan Samuel 15.11.2008 TK Rochlice Liberec Start Liberec starší žactvo 08.03.2021
Holan Samuel 15.11.2008 TK Rochlice Liberec Start Liberec dorost 08.03.2021
Holas Jan 23.11.2009 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. mladší žactvo 30.03.2021
Holešovská Petra 23.04.1983 SK Tenis Tišnov TK Brno Bosonohy,z.s. dospělí 09.03.2021
Holík Filip 27.09.2005 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla dospělí 09.03.2021
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 10.03.2021
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 19.03.2021
Holovská Nina 10.10.1975 TK Horní Měcholupy Tenis Semice a.s. dospělí 31.03.2021
Holub David 20.12.1997 LTC Humpolec TK ČLTK Jihlava dospělí 26.03.2021
Holub Jakub 08.01.2008 TK Slavia Plzeň Wilson tenis centrum z.s. dorost 26.03.2021
Holubová Aneta 05.07.2007 Jiskra Otrokovice TC Bajda Kroměříž dorost 30.03.2021
Holubová Eliška 12.09.2010 SK Aritma Praha TK Sezimovo Ústí starší žactvo 16.03.2021
Holý Matěj 19.10.2007 Sokol Libiš Tenis Akademie Bálek starší žactvo 25.03.2021
Homola Matyáš 21.09.2010 Slavoj Český Brod Wilson tenis centrum z.s. mladší žactvo 02.03.2021
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 30.03.2021
Homola Vilém 05.06.2004 TK EZE Olomouc z.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. dorost 05.03.2021
Homolka Filip 11.12.2007 TC Bajda Kroměříž Jiskra Otrokovice starší žactvo 08.03.2021
Honců Jiří 10.05.2005 Spartak Vrchlabí TC Dvůr Králové, z.s. dorost 04.03.2021
Hönigová Sandra 15.05.1996 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno dospělí 24.03.2021
Hora Martin 27.06.1969 SK Rapid Praha Sportcentrum Uhříněves dospělí 03.03.2021
Hora Václav 06.10.1998 Severočeská tenisová o.s. Tenis Libochovice dospělí 30.03.2021
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 10.03.2021
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha TCEN Hrádek nad Nisou starší žactvo 08.03.2021
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž dorost 30.03.2021
Horáčková Terezie 08.03.2011 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 01.04.2021
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 08.03.2021
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha TCEN Hrádek nad Nisou dorost 08.03.2021
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 31.03.2021
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dospělí 30.03.2021
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dorost 23.03.2021
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 23.03.2021
Horák Tomáš 09.01.1998 TK Písek TJ Blatná dospělí 02.03.2021
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha LTC Tábor 1903 dospělí 08.03.2021
Horáková Kateřina 13.05.1983 TJ TK Hluboká nad Vltavou TK Zliv dospělí 30.03.2021
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk TO TJ Svitavy dorost 05.03.2021
Horčičková Viktorie 07.10.2007 SK HAMR, z.s. Tenis Brandýs n.L. dorost 07.04.2021
Horna Matyas 06.03.2008 Tenis Proboštov z.s. TK Dubí starší žactvo 18.03.2021
Horňák Daniel 10.09.2005 TK Bohutín, z.s. TK Roja Příbram z.s. dorost 01.04.2021
Horňáková Eliška 11.09.2011 TK Ruzyně Praha TJ Sokol Liboc mladší žactvo 16.03.2021
Horník Jiří 25.01.1961 Sokol Buštěhrad TK Tenisek Buštěhrad dospělí 01.04.2021
Horsinková Pavlína 13.01.1987 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Na Dolině o.s. dospělí 10.03.2021
Horská Karolína 27.08.1985 Lokomotiva Praha TK Montáže, z.s. dospělí 03.03.2021
Horský Tobiáš 22.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 16.03.2021
Horvát Jan 18.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Březnice starší žactvo 16.03.2021
Hořejší Kristýna 05.08.2007 LTC Modřany 2005 TJ Břevnov starší žactvo 30.03.2021
Hošek Robert 19.03.1998 TK Chomutov Prazdroj Plzeň dospělí 16.03.2021
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice TCEN Hrádek nad Nisou dorost 04.03.2021
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice Tenis Semice a.s. dospělí 05.03.2021
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha TK Čelákovice dospělí 30.03.2021
Hrabánek Jan 25.02.2009 Slavoj Český Brod TK Neridé mladší žactvo 09.03.2021
Hrabětová Lucie 06.10.2007 TK Slavia Plzeň TK Dýšina starší žactvo 12.03.2021
Hračov Stanislav 25.04.1980 TK Start Praha-Topolka TJ Solidarita Praha 10 dospělí 30.03.2021
Hradská Jitka 12.04.1963 TK Strakonice TK Strakonice dospělí 23.03.2021
Hrach Vít 29.05.2007 Lokomotiva Zdice Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 26.03.2021
Hrachová Vendula 17.06.2001 Spartak Hořovice TJ Radlice dospělí 24.03.2021
Hrášek Jakub 06.08.2005 LTC Modřany 2005 TK Ruzyně Praha dorost 15.03.2021
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 10.03.2021
Hrbek Vít 15.08.1992 TK Sezimovo Ústí LTC Velešín z.s. dospělí 31.03.2021
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé TK Radošovice dospělí 17.03.2021
Hrdina Ondřej 31.03.2010 Tenisový klub FOREA o.s. TO SK Žamberk mladší žactvo 04.03.2021
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 30.03.2021
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dorost 30.03.2021
Hrdličková Gabriela 06.04.2004 SK Tenis Tišnov TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 01.04.2021
Hron Lukáš 13.03.2011 LTC Modřany 2005 LTC Radotín starší žactvo 23.03.2021
Hronová Kateřina 23.10.2007 LTC Modřany 2005 LTC Radotín dorost 08.03.2021
Hronová Kateřina 23.10.2007 LTC Modřany 2005 TK Konstruktiva, z.s. starší žactvo 08.03.2021
Hrubá Tereza 19.07.2006 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. Tempo Praha dospělí 04.03.2021
Hrubá Tereza 19.07.2006 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. Tempo Praha dorost 04.03.2021
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dorost 08.03.2021
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 08.03.2021
Hrubý Zdeněk 20.08.1971 TJ Sokol Hostivice TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 29.03.2021
Hrušková Karolína 18.01.2004 I. ČLTPK Čerčany TK Hrušov dospělí 31.03.2021
Hüblová Natálie 22.04.2011 LTC Litvínov TK Oáza Říčany mladší žactvo 08.04.2021
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s. TCG Karlovy Vary dorost 24.03.2021
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s. TK Louny dospělí 17.03.2021
Hůlová Veronika 22.08.2007 Severočeská tenisová o.s. Slavoj Český Brod starší žactvo 05.03.2021
Hůlová Veronika 22.08.2007 Severočeská tenisová o.s. LTC Beroun, z.s. dorost 03.03.2021
Hutárková Nela 16.06.2006 Sokol Rudice TK Kunštát dorost 30.03.2021
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dorost 01.04.2021
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 30.03.2021
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 17.03.2021
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK TENNISPOINT FM dorost 11.03.2021
Hýsková Karolína 23.10.2003 BLTC Brno SK Jundrov Brno dospělí 09.03.2021
Chadima Matěj 26.09.2009 TK Ústí n. Orlicí TK Česká Třebová, z.s. mladší žactvo 05.03.2021
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 05.03.2021
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 05.03.2021
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Olymp Praha TK Sparta Praha starší žactvo 31.03.2021
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Olymp Praha LTC Řevnice dospělí 23.03.2021
Chmelař Marek 09.07.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 23.03.2021
Chmelař Marek 09.07.2010 TK Sparta Praha Tenis Banka Praha starší žactvo 23.03.2021
Chovanec Sebastian 26.02.2013 TO Odry Tenis Nový Jičín,z.s. babytenis 29.03.2021
Chvapil Viktor 11.08.2004 Lokomotiva Praha TJ Republikán dospělí 24.03.2021
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž dorost 30.03.2021
Ingriš Jan 01.11.2006 TK Ostrovec TK Písek dorost 11.03.2021
Irahola Natalie 23.07.2009 SK HAMR, z.s. Sokol Libiš dorost 31.03.2021
Irahola Valerie 21.05.2007 SK HAMR, z.s. Sokol Libiš dorost 26.03.2021
Jacenko Kiril 13.03.2009 TC VŠ Praha Tenis Banka Praha starší žactvo 05.03.2021
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 25.03.2021
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov, z.s. mladší žactvo 11.03.2021
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Natali starší žactvo 29.03.2021
Jahodová Sandra 31.05.2006 TK Písnice Spartak Průhonice dospělí 03.03.2021
Jakubů Marie 16.02.2007 TK Lomnice n.Pop. TK Semily dospělí 03.03.2021
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha TK Sparta Praha starší žactvo 25.03.2021
Jančaříková Anna 09.08.2011 TK Hlinsko TK Pernštýn 1897 Pardubice mladší žactvo 08.03.2021
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 30.03.2021
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha Tenis Cibulka dospělí 26.03.2021
Janeček Filip 26.03.2011 TK AGROFERT Prostějov Tenisový klub Studénka z.s. mladší žactvo 30.03.2021
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha SK Meteor Praha dospělí 16.03.2021
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha SK Meteor Praha dorost 16.03.2021
Janík Petr 09.03.2003 TJ Zbrojovka Vsetín Rožnovský tenisový klub dospělí 08.03.2021
Janischová Dagmar 26.12.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Baník Ostrava OKD dospělí 01.04.2021
Janko Antonín 15.11.2003 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. TJ Sokol Vysočany dorost 09.03.2021
Janko Antonín 15.11.2003 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. TJ Sokol Vysočany dospělí 09.03.2021
Janošová Rozálie 24.12.2007 TO Odry TK Bílovec starší žactvo 31.03.2021
Janouchová Aneta 15.01.2009 TK Roja Příbram z.s. TC VITALITY Březnice mladší žactvo 05.03.2021
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy starší žactvo 10.03.2021
Janoušová Adéla 09.09.2009 TENIS VLAŠIM,z.s. LTC Houštka mladší žactvo 04.03.2021
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM TK Havířov, z.s. mladší žactvo 11.03.2021
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM TK Havířov, z.s. mladší žactvo 08.03.2021
Jareš Tadeáš 18.01.2010 TK VEVE Tábor TK Sezimovo Ústí starší žactvo 05.03.2021
Jareš Tadeáš 18.01.2010 TK VEVE Tábor TK Pelhřimov mladší žactvo 04.03.2021
Jaroš Jakub 21.05.2008 TK Bystřice p.H. TC Holešov, o.s. starší žactvo 05.03.2021
Jarošová Julie 20.09.2004 LTC Modřany 2005 LTC Radotín dospělí 10.03.2021
Jarošová Julie 20.09.2004 LTC Modřany 2005 LTC Radotín dorost 10.03.2021
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 02.03.2021
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš mladší žactvo 30.03.2021
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 30.03.2021
Jelínek Jan 09.04.2008 T.J. Sokol Jevíčko TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. starší žactvo 29.03.2021
Jelínek Václav 01.04.2012 TK TILIA Brno TJ Kraví Hora Brno babytenis 30.03.2021
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha Sparta Kutná Hora starší žactvo 05.03.2021
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 04.03.2021
Jelínková Johana 23.09.2008 TK Bystřice p.H. TC Holešov, o.s. starší žactvo 05.03.2021
Jelínková Nicol 10.11.2008 TK PTA Kolín LTC Starý Kolín dospělí 04.03.2021
Jelínková Nikola 16.07.2005 TK Rynholec TK Lány dorost 09.03.2021
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová TK Milo Olomouc starší žactvo 09.03.2021
Jerman Vojtěch 07.12.2012 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy babytenis 03.03.2021
Jeřábková Alice 21.07.2007 TK Tenisek Buštěhrad LTC Slovan Kladno starší žactvo 29.03.2021
Jeřábková Zuzana 09.05.2003 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy dospělí 30.03.2021
Jezberová Emma 11.02.2012 TK Sokolov TK Lokomotiva Plzeň z.s. babytenis 15.03.2021
Ježek Kristýna 16.07.2011 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín mladší žactvo 12.03.2021
Ježek Tomáš 26.05.2013 TK AGROFERT Prostějov TK Na Dolině o.s. babytenis 26.03.2021
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec Start Liberec starší žactvo 30.03.2021
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 04.03.2021
Ježková Lucie 21.06.2008 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 25.03.2021
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. dorost 25.03.2021
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. dospělí 25.03.2021
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 29.03.2021
Jilkova Michaela 05.10.2005 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dorost 09.03.2021
Jindra Jakub 02.06.2005 TJ Brno-Komín Tatran Starý Lískovec dorost 18.03.2021
Jindra Jan 06.11.2009 TJ Lázně Bělohrad TK Lomnice n.Pop. mladší žactvo 05.03.2021
Jindrová Anna 06.11.2009 TJ Lázně Bělohrad Lokomotiva Trutnov mladší žactvo 04.03.2021
Jindrová Natálie 24.10.2003 TO SK Žamberk TC Nové Město n. Metují dospělí 30.03.2021
Jíra Vojtěch 06.07.1994 Slavoj Čerčany TK Benešov dospělí 10.03.2021
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 starší žactvo 04.03.2021
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dorost 04.03.2021
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun Wilson tenis centrum z.s. starší žactvo 25.03.2021
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dorost 05.03.2021
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé LTC Houštka dospělí 25.03.2021
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé TK Písnice dorost 29.03.2021
Jirout Lukáš 23.03.1975 LTC Nový Bydžov Chlumec n/Cidlinou dospělí 25.03.2021
Jirout Miloš 07.06.1978 TK Roudnice n.L. TK Žatec dospělí 12.03.2021
Jiříková Klára 05.02.2006 TK VEVE Tábor TJ TK Hluboká nad Vltavou dorost 30.03.2021
Jiříková Klára 05.02.2006 TK VEVE Tábor TJ TK Hluboká nad Vltavou dospělí 30.03.2021
Josefus David 22.11.2008 TK Hlučín SK LAMA o.s. starší žactvo 09.03.2021
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha SK HAMR, z.s. mladší žactvo 08.03.2021
Jumar Jakub 08.10.2007 TCM Dubeč, z.s. TK Horní Měcholupy dorost 31.03.2021
Jumar Matěj 22.07.2005 TCM Dubeč, z.s. TK Horní Měcholupy dospělí 31.03.2021
Jumar Matěj 22.07.2005 TCM Dubeč, z.s. TK Horní Měcholupy dorost 31.03.2021
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka LTC Modřany 2005 dorost 23.03.2021
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka LTC Modřany 2005 dospělí 09.03.2021
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 05.03.2021
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 04.03.2021
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice TK Uherské Hradiště dospělí 09.03.2021
Jurka Tomáš 21.12.2009 Tatran Starý Lískovec Sokol Čebín mladší žactvo 16.03.2021
Jurkovič Marek 25.08.2009 TO Meziboří LTK TEPLICE o.s. mladší žactvo 03.03.2021
Juřena Libor 17.07.1973 TK Uherské Hradiště TK Kunovice dospělí 26.03.2021
Juřena Ondřej 11.06.1998 TK Uherské Hradiště TK Kunovice dospělí 26.03.2021
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Brno-Komín dospělí 12.03.2021
Jüttner Maxmilián 27.02.2006 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 03.03.2021
Kabelková Daniela 27.12.2008 TK Louny LTC Roztoky u Prahy dospělí 25.03.2021
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 15.03.2021
Kacbundová Natálie 18.09.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s. SK SPORTCENTRUM Roudná dorost 30.03.2021
Kačer Šimon 13.06.2004 LTC Tábor 1903 TJ Sokol Strančice dospělí 31.03.2021
Kafka Tomáš 01.06.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC České Budějovice,z.s. starší žactvo 30.03.2021
Kahanek Kryštof 16.05.1999 TK DEZA Valašské Meziříčí Beskydský tenisový klub dospělí 04.03.2021
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha TK Roja Příbram z.s. dospělí 03.03.2021
Kalistová Anna 03.01.2001 SK OAZA Praha TJ Sokol Vršovice II. dospělí 02.03.2021
Kaljkovičová Dagmar 04.10.1996 TCG Karlovy Vary VŠTJ Ekonom Praha dospělí 11.03.2021
Kalle Nicholas 27.04.2007 TK Neridé TK Písnice dorost 29.03.2021
Kalousek Kryštof 20.02.2006 VSK VŠB-TU Ostrava TC Ostrava Nová Ves dospělí 08.03.2021
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 02.03.2021
Kamenec Šimon 19.11.2009 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa mladší žactvo 03.03.2021
Káňa Filip 19.06.2004 Tennis Hill Havířov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dorost 16.03.2021
Kaňková Natálie 20.12.2003 TK Roudnice n.L. TO SK Mělník dorost 25.03.2021
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub LTC Svoboda Praha dospělí 16.03.2021
Karas Jan 15.07.2005 TK Žatec LTK TEPLICE o.s. dorost 02.03.2021
Karásek David 07.02.2006 SK HAMR, z.s. TK Oáza Říčany dorost 24.03.2021
Karásková Alice 09.01.2008 SK HAMR, z.s. TK Oáza Říčany starší žactvo 24.03.2021
Karban Svatopluk 13.11.2009 TK Hlučín SK LAMA o.s. starší žactvo 09.03.2021
Karlický Josef 27.09.1984 Tenisový klub Karlický, z.s. VŠSK MFF Praha dospělí 12.03.2021
Karlová Tereza 16.01.2006 SK Štětí TK Roudnice n.L. dorost 24.03.2021
Kartes Denis 22.05.2010 LTC Slaný TK Stochov mladší žactvo 26.03.2021
Kašpar Jakub 21.10.2009 T.J.Nahořany n.M. TC Nové Město n. Metují starší žactvo 30.03.2021
Kašprišin Beata 02.09.2011 Tenis Centrum Nová Paka o.s. TK Lomnice n.Pop. starší žactvo 08.03.2021
Kašprišin Beata 02.09.2011 Tenis Centrum Nová Paka o.s. TK Lomnice n.Pop. mladší žactvo 08.03.2021
Kazík Martin 23.09.2009 TK EZE Olomouc z.s. TK Gymnázium Uničov starší žactvo 24.03.2021
Kazík Martin 23.09.2009 TK EZE Olomouc z.s. TK Gymnázium Uničov mladší žactvo 24.03.2021
Kec Martin 22.01.2005 SK Matchball Česká Lípa TO Staré Splavy dospělí 24.03.2021
Kellner Jan 13.09.1982 Kelly Tennis Academy z.s. TENIS VLAŠIM,z.s. dospělí 16.03.2021
Keřlíková Magdaléna 27.08.2009 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha mladší žactvo 25.03.2021
Kij Miroslav 15.11.1980 TK Třebíč STK Okříšky dospělí 05.03.2021
Kij Tobias 11.06.2008 TK Třebíč TK Znojmo dorost 03.03.2021
Kiss Jindřich 13.07.2011 TK Moravský Krumlov z.s. TK Znojmo mladší žactvo 05.03.2021
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov TC Dvůr Králové, z.s. mladší žactvo 04.03.2021
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Vysočany dospělí 15.03.2021
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno. ŽLTC Brno dorost 16.03.2021
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno. Start Brno dospělí 23.03.2021
Klár Šimon 14.05.2010 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. mladší žactvo 08.03.2021
Klár Tobiáš 29.07.2007 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dorost 23.03.2021
Klein Lukáš 22.03.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 31.03.2021
Klepáč Adam 29.07.2007 Lokomotiva Zdice Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 25.03.2021
Klíma Jakub 22.05.2007 SK OAZA Praha TK Scentrum Benešov, z.s. dorost 09.03.2021
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 23.03.2021
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 16.03.2021
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha TC VŠ Praha dorost 30.03.2021
Kloub Milan 01.05.2007 Severočeská tenisová o.s. Slavoj Litoměřice dorost 16.03.2021
Klouček David 21.01.2009 TCEN Hrádek nad Nisou TK Frýdlant v Čechách mladší žactvo 01.04.2021
Kmošková Natálie 30.10.1998 TO TJ Tesla Pardubice TC Nové Město n. Metují dospělí 31.03.2021
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 09.03.2021
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 18.03.2021
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 08.03.2021
Kobzová Anna 29.09.2010 TJ Kralupy o.s. TK Stochov mladší žactvo 12.03.2021
Kocourková Ina 22.04.2013 TK Na Dolině o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. babytenis 31.03.2021
Kočí David 15.04.1971 LTC Modřany 2005 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 30.03.2021
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s. TJ Radlice dospělí 24.03.2021
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s. TJ Radlice dorost 24.03.2021
Kodl Václav 02.06.2014 SK Aritma Praha TJ Sokol Liboc babytenis 06.04.2021
Kofroň Oldřich 11.06.1971 TC VITALITY Březnice TK Březnice dospělí 25.03.2021
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 starší žactvo 30.03.2021
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 26.03.2021
Kolářová Tereza 20.02.1998 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice dospělí 05.03.2021
Kománek Daniel 11.12.2003 TK Drnovice TK Vyškov dorost 01.04.2021
Komárek Albert 10.12.2010 Start Brno SK Jundrov Brno starší žactvo 16.03.2021
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dorost 10.03.2021
Konečná Ema 24.05.2004 TJ Brno-Komín Tatran Starý Lískovec dorost 16.03.2021
Kopecká Adéla 06.06.2006 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dospělí 30.03.2021
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 SK OAZA Praha TJ Břevnov dospělí 29.03.2021
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy Slavoj Žiželice dorost 01.04.2021
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy LTC Houštka dospělí 08.03.2021
Korolenko Kirill 20.06.2008 TK Kročehlavy SK HAMR, z.s. starší žactvo 09.03.2021
Korolenko Kirill 20.06.2008 TK Kročehlavy SK HAMR, z.s. dorost 09.03.2021
Korous Matyáš 12.07.2006 TJ Sokol Budyně n.Ohř. TK Roudnice n.L. dorost 16.03.2021
Korytár Lukáš 05.01.1993 TK Zašová Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 02.03.2021
Kosejková Barbora 27.01.1997 Slavoj Český Brod LTC Slovan Kladno dospělí 05.03.2021
Kosina Petr 22.05.1982 Spartak Průhonice TK EMA o.s. dospělí 04.03.2021
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek TJ Brno-Komín dospělí 29.03.2021
Kostíková Nela 19.08.2003 TJ TK Hluboká nad Vltavou Start České Budějovice dospělí 31.03.2021
Kostrhounová Nela 26.11.2008 Tenisový klub Bzenec TJ Jiskra Strážnice starší žactvo 29.03.2021
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov LTC Hodonín dorost 05.03.2021
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. Severočeská tenisová o.s. dorost 05.03.2021
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. TK Turnov dospělí 31.03.2021
Košek Martin 11.12.2006 Tenisový klub Rokycany TK Škoda Plzeň z.s. dorost 15.03.2021
Košťál Jan 12.09.2008 T.J. Sokol Jevíčko TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. starší žactvo 29.03.2021
Kotara Šimon 15.02.2004 TK Kubáň Ostrava Tenisový klub Sokol Lipník n.B. dorost 23.03.2021
Kotarac Alex 22.06.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha dorost 11.03.2021
Kotarová Elen 27.05.2008 Tenisový klub Sokol Lipník n.B. Tenisový klub Sokol Lipník n.B. starší žactvo 23.03.2021
Kotiš Martin 20.11.2009 TK Hrušov SK OAZA Praha starší žactvo 30.03.2021
Kotiš Martin 20.11.2009 TK Hrušov SK OAZA Praha mladší žactvo 30.03.2021
Kotrba Adam 27.03.2008 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 07.04.2021
Kotrc Adam 17.11.2005 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 04.03.2021
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha TK Lokomotiva Plzeň z.s. dorost 04.03.2021
Kottink Nicolas 01.12.2009 Sokol Říčany TO Sokol Nehvizdy mladší žactvo 09.03.2021
Kotva Filip 07.08.2003 LTC Kolín LTC Starý Kolín dospělí 31.03.2021
Kotvald Tomáš 23.12.1996 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy dospělí 15.03.2021
Kotvová Kateřina 06.02.2004 Spartak Polička TO TJ Svitavy dospělí 30.03.2021
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dospělí 31.03.2021
Koubová Kateřina 09.09.2008 TK Sokol Horní Počernice,p.s. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 31.03.2021
Koudelka Jan 05.10.2003 LTK Bílina TK Dubí dorost 09.03.2021
Koudelková Veronika 22.04.1998 TC Brno. Sokol Brno Žabovřesky dospělí 31.03.2021
Koukalová Tereza 28.07.2002 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 24.03.2021
Kouřilová Eliška 26.03.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s. NTC Kyjov dospělí 12.03.2021
Koutna Sofie 07.08.2010 LTC Sušice TK Horažďovice mladší žactvo 24.03.2021
Koutný Vojtěch 30.06.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Sokol Lipník n.B. starší žactvo 07.04.2021
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 24.03.2021
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany dorost 24.03.2021
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha Sokol Říčany dorost 24.03.2021
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha Sokol Říčany starší žactvo 24.03.2021
Kovalova Daria 23.02.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 30.03.2021
Kovar Nicol 31.07.2009 Severočeská tenisová o.s. LTK TEPLICE o.s. starší žactvo 03.03.2021
Kovář Adam 21.11.2007 TK Na Dolině o.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 06.04.2021
Kovář Petr 26.08.1998 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec dospělí 30.03.2021
Kovář Vilem 07.11.2012 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice babytenis 29.03.2021
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov SK JC Sport Opava dospělí 15.03.2021
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko Tenisový klub Eden dorost 30.03.2021
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko Tenisový klub Eden starší žactvo 30.03.2021
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha TJ Spoje Praha dorost 30.03.2021
Krahulec Jan 27.08.2004 Městský tenisový klub Karviná Tennis Hill Havířov o.s. dorost 09.03.2021
Krahulík Jan 12.08.1998 I.NTC Olomouc Pašťa tenis, z.s. dospělí 12.03.2021
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s. TK TENNISPOINT FM dorost 03.03.2021
Král Jáchym 28.04.2012 SK Tenis Mýto, z.s. TK Slavia Plzeň babytenis 10.03.2021
Král Libor 13.09.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Letohrad dospělí 30.03.2021
Králová Elen 24.09.2013 TK Natali TK Natali babytenis 30.03.2021
Krátká Aneta 02.02.2005 TK Slavia Plzeň Slavoj Stod dospělí 30.03.2021
Krátká Aneta 02.02.2005 TK Slavia Plzeň Slavoj Stod dorost 30.03.2021
Kratochvíl Lukáš 07.07.2004 TK Pelhřimov TC Chrudim z.s. dorost 25.03.2021
Kratochvílová Lucie 25.02.1994 LTK Liberec Start Liberec dospělí 03.03.2021
Krausová Eliška 26.02.1999 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Nová Ves dospělí 17.03.2021
Krčma Tomáš 06.09.1999 1. Vestecká sportovní o.s. TJ Spoje Praha dospělí 08.04.2021
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 30.03.2021
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha dorost 30.03.2021
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice dorost 30.03.2021
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš TK Sparta Praha mladší žactvo 12.03.2021
Krejčíková Viktorie 03.01.2011 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 26.03.2021
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň TO Rotas Rotava dospělí 06.04.2021
Krejsa Daniel 22.10.2013 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Soběslav babytenis 18.03.2021
Krejsa Ondrej 16.04.2012 Lokomotiva Zdice Lokomotiva Zdice babytenis 12.03.2021
Krejsová Laura 16.01.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Sezimovo Ústí starší žactvo 18.03.2021
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s. LTK Liberec dospělí 05.03.2021
Kriško Radovan 25.06.2008 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 05.03.2021
Križan Karol 19.08.2004 SK Tenis Tišnov TK Znojmo dospělí 29.03.2021
Krkoška Šimon 16.07.2012 Tenisový klub Studénka z.s. TK AGROFERT Prostějov babytenis 08.03.2021
Krotil André 16.03.2008 TO Odry TK Bílovec starší žactvo 31.03.2021
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dospělí 19.03.2021
Kroutilová Vendula 01.08.2003 Tenisový klub Ledeč nad Sázavou TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 31.03.2021
Krsička David 13.01.2009 TK Ústí n. Orlicí TK Česká Třebová, z.s. mladší žactvo 05.03.2021
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany TK Oáza Říčany dospělí 12.03.2021
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany LTC Kolín dorost 08.03.2021
Krstev Ondřej 13.06.1997 I.ČLTK Praha TK Neridé dospělí 16.03.2021
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dorost 12.03.2021
Krupička Matěj 22.04.2005 1. Východočeská Tenisová Sokol Rosice n/Labem dospělí 04.03.2021
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 03.03.2021
Krutilová Kateřina 16.11.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Zlín-Mladcová starší žactvo 26.03.2021
Krutilová Kateřina 16.11.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž mladší žactvo 12.03.2021
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. dospělí 25.03.2021
Krymlová Marie 13.12.2006 TK Start Praha-Topolka Sokol Libiš dospělí 01.04.2021
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 30.03.2021
Krzystková Natálie 13.09.2006 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Vnorovy, z.s. dospělí 18.03.2021
Krzystková Nikola 13.09.2006 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Vnorovy, z.s. dospělí 18.03.2021
Křenková Tereza 30.08.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Na Dolině o.s. dospělí 11.03.2021
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 10.03.2021
Křístek Ondřej 08.02.2010 TC Brno. Sokol Brno Žabovřesky mladší žactvo 24.03.2021
Křivanec Jakub 10.11.2008 Dioss Nýřany TK Březnice dorost 08.03.2021
Křivanec Lukáš 15.06.2010 Dioss Nýřany TK Vodní stavby Plzeň mladší žactvo 08.03.2021
Křivánková Lucie 09.03.2000 TK Čáslav ŽSK TO Třemošnice dospělí 29.03.2021
Kříž Milan 26.01.1984 SHARK Brno SK Slatina dospělí 29.03.2021
Křižan Lukáš 12.08.2006 TK Vimperk TK Prachatice z.s. dorost 18.03.2021
Křížová Izabela 17.07.2007 Tenisový klub Vnorovy, z.s. TJ Jiskra Strážnice dorost 19.03.2021
Křížová Kateřina 12.12.1999 I.ČLTK Praha LTC Slovan Kladno dospělí 30.03.2021
Kubalčíková Zuzana 23.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. mladší žactvo 25.03.2021
Kubec Pavel 21.09.1978 SK OAZA Praha Tenisový klub Mníšek dospělí 05.03.2021
Kubecová Iveta 17.10.1988 SK OAZA Praha Tenisový klub Mníšek dospělí 05.03.2021
Kubelka Miroslav 20.04.1968 Slavoj Český Brod Sokol Týnec n.L. dospělí 30.03.2021
Kubeš Jiří 14.09.1995 Lokomotiva Zdice LTC Beroun, z.s. dospělí 15.03.2021
Kubíček Martin 11.07.2010 Tenis Akademie Bálek Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. mladší žactvo 05.03.2021
Kubík Jakub 14.06.2008 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 26.03.2021
Kubík Oldřich 21.08.2010 TJ TK Březiněves TJ Horní Měcholupy mladší žactvo 30.03.2021
Kubík Zdeněk 19.06.1975 TC Realsport Nymburk o.s. Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 01.04.2021
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé TK Radošovice dospělí 18.03.2021
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dospělí 05.03.2021
Kučera Daniel 06.04.2007 Mosilana Brno ŽLTC Brno starší žactvo 05.03.2021
Kučera Jakub 26.12.2009 TK Hlučín SK LAMA o.s. starší žactvo 09.03.2021
Kučera Václav 25.06.1987 I.ČLTK Praha TK Hanspaulka dospělí 03.03.2021
Kučerová Tereza 29.06.2006 Lokomotiva Zdice Spartak Hořovice dorost 30.03.2021
Kudělková Victoria 24.05.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 31.03.2021
Kudělková Victoria 24.05.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TO Odry dospělí 31.03.2021
Kudrna David 05.06.1992 Sportcentrum Uhříněves TJ Sokol Strančice dospělí 31.03.2021
Kudrna Martin 09.02.2008 TJ Sokol Strančice 1.TK Pacov starší žactvo 08.03.2021
Kudrnáčová Eliška 05.05.2007 SK HAMR, z.s. Tsport Votice o.s. dorost 17.03.2021
Kudrnová Andrea 11.03.1994 TK Hrušov TJ Sokol Strančice dospělí 31.03.2021
Kudrnová Olga 08.11.1966 TJ Sokol Strančice 1.TK Pacov dospělí 08.03.2021
Kuchař Michal 03.05.1955 LTC Svoboda Praha TJ Tatran Střešovice dospělí 18.03.2021
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno. TK Znojmo dorost 03.03.2021
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno. TK Znojmo starší žactvo 03.03.2021
Kuchařová Denisa 23.06.2002 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dospělí 01.04.2021
Kuchařová Nela 17.09.2006 Jiskra Otrokovice SK Zlín-Mladcová dorost 26.03.2021
Kuchařová Nela 17.09.2006 Jiskra Otrokovice SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 12.03.2021
Kulhánek Jáchym 13.01.2005 TJ Lázně Bělohrad TC Hořice dospělí 30.03.2021
Kulich Stepan 11.09.2007 LTC Bakov n.Jiz. LTC Mladá Boleslav z.s. starší žactvo 12.03.2021
Kulichová Adéla 23.02.2002 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dospělí 17.03.2021
Kulíšková Nikola 12.04.2006 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla dospělí 08.03.2021
Kulová Daniela 19.04.2000 Sokol Nepomuk TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 26.03.2021
Kumbár Adam 19.02.2002 TJ Spoje Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 31.03.2021
Kumbár Kamil 24.03.1970 TC Return LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 31.03.2021
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov TC Bajda Kroměříž dospělí 19.03.2021
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dorost 10.03.2021
Kumštová Tereza 12.01.2001 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 03.03.2021
Kunc Adam 25.07.2010 TK Sparta Praha Tenis Akademie Bálek mladší žactvo 25.03.2021
Kuneta Tadeáš 27.05.2008 TK EZE Olomouc z.s. TK Gymnázium Uničov starší žactvo 17.03.2021
Kunst Filip 15.06.2008 Wilson tenis centrum z.s. LTC Houštka dorost 03.03.2021
Kuntoš Matěj 09.06.2006 SK Tenis Rohatsko TK Mnichovo Hradiště dorost 01.04.2021
Kupka Kryštof 26.08.2007 TK Český Krumlov Sokol TK Kaplice starší žactvo 04.03.2021
Kus Jan 11.04.2002 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Bílovec dospělí 30.03.2021
Kusala Filip 11.11.2010 TK Tuřany TK Komárov mladší žactvo 25.03.2021
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 31.03.2021
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 04.03.2021
Kvapil Jaromír 25.07.1977 Energetik Chvaletice DTK Skuteč dospělí 03.03.2021
Kvapil Tomáš 23.08.2008 TK Frýdlant v Čechách TCEN Hrádek nad Nisou starší žactvo 03.03.2021
Kymplová Petra 14.11.2006 TCD Donovalská TK Březnice dorost 16.03.2021
Kysilko Oliver 06.09.2003 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Na Dolině o.s. dorost 10.03.2021
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha TK Radošovice dospělí 17.03.2021
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 04.03.2021
Lach Damián 24.01.2008 TK SC OSTRAVA TJ Baník Ostrava OKD dorost 30.03.2021
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov Severočeská tenisová o.s. dorost 18.03.2021
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov Severočeská tenisová o.s. dospělí 18.03.2021
Laichmann Jakub 09.09.2010 TK Mokrá-Horákov Mosilana Brno mladší žactvo 03.03.2021
Lainer Josef 15.09.2011 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa mladší žactvo 10.03.2021
Lakomá Alena Dita 15.07.2001 ITS Tennis Club, z.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 08.04.2021
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno TK Konstruktiva, z.s. dospělí 05.03.2021
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov, z.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 17.03.2021
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov, z.s. TK TENNISPOINT FM dorost 09.03.2021
Laštovic Matěj 18.05.2007 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec starší žactvo 30.03.2021
Laštovic Matěj 18.05.2007 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec dorost 30.03.2021
Laštovic Šimon 10.10.2009 Tenisový klub SPORT,o.s. TC Nové Město n. Metují starší žactvo 31.03.2021
Laštovic Šimon 10.10.2009 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec mladší žactvo 30.03.2021
Lauria Valentini Isabella 27.04.2011 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. TENIS Klánovice mladší žactvo 26.03.2021
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 22.03.2021
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice TK Znojmo dorost 08.03.2021
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice TK Znojmo starší žactvo 08.03.2021
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha TK Písek dospělí 15.03.2021
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha TK Písek dorost 15.03.2021
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno TK Stochov dospělí 01.04.2021
Lelek Jan 05.01.2006 Spartak Vrchlabí TK Lomnice n.Pop. dorost 04.03.2021
Lelek Petr 14.04.2010 TK Hlinsko Tenisový klub Eden mladší žactvo 09.03.2021
Lenk Jan 24.09.1982 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 04.03.2021
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 08.03.2021
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha TK Ruzyně Praha dospělí 18.03.2021
Lhotáková Markéta 25.01.1971 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TK Konstruktiva, z.s. dospělí 18.03.2021
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart I.ČLTK Praha mladší žactvo 03.03.2021
Linhart David 26.08.1994 Start České Budějovice T.J. Sokol Lety dospělí 23.03.2021
Linhart Martin 30.05.1971 TO TJ Svitavy TK Ústí n. Orlicí dospělí 11.03.2021
Lipavská Kateřina 23.04.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK TJ Republikán dospělí 24.03.2021
Lloyd Petra 09.02.1974 TK Písnice TK Konstruktiva, z.s. dospělí 30.03.2021
Lopez Eric 15.06.2014 LTC Hodonín TC BORS CLUB minitenis 24.03.2021
Lošťák Šimon 01.10.2009 TO Meziboří TK Jirkov starší žactvo 04.03.2021
Lošťák Šimon 01.10.2009 TO Meziboří TK Jirkov mladší žactvo 03.03.2021
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Studénka z.s. starší žactvo 12.03.2021
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Studénka z.s. dorost 12.03.2021
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 30.03.2021
Lukáš Lukáš 30.11.2009 Tenisový klub Vracov, z.s. Jiskra Otrokovice mladší žactvo 10.03.2021
Lukáš Martin 04.08.2011 Jiskra Otrokovice Tenisový klub Vracov, z.s. starší žactvo 24.03.2021
Lukášek Štěpán 27.06.2009 T.J.Nahořany n.M. TC Nové Město n. Metují starší žactvo 30.03.2021
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 04.03.2021
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha dorost 05.03.2021
Lušovský Michal 31.03.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 08.03.2021
Lyková Kristýna 05.08.2002 TK Komárov SKP Kometa Brno dospělí 08.03.2021
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé TK Radošovice starší žactvo 22.03.2021
Mackovič Šimon 28.01.2010 Open Tennis Club SK Tenis Kladno mladší žactvo 06.04.2021
Macura Viktor 11.09.2000 SK HIT Hradec Králové z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 02.03.2021
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín TK SC OSTRAVA starší žactvo 03.03.2021
Magulák Jakub 09.08.1982 Tenisový klub Vracov, z.s. NTC Kyjov dospělí 17.03.2021
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách TCEN Hrádek nad Nisou dorost 03.03.2021
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB TK Znojmo starší žactvo 08.03.2021
Macháčková Adéla 07.05.2007 Tenisový klub Vnorovy, z.s. TJ Jiskra Strážnice dorost 26.03.2021
Machačová Jindra 25.11.1975 LTC Svoboda Praha Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 07.04.2021
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. Pašťa tenis, z.s. dospělí 05.03.2021
Machalický Jan 21.08.2007 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. starší žactvo 18.03.2021
Mairich Pavel 12.05.1993 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Černošice dospělí 30.03.2021
Maixner Martin 28.12.1978 TK SLOVANKA Č. Lípa TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. dospělí 31.03.2021
Majer Jakub 11.12.2003 TKB Hrušovany z.s. TK Šlapanice dospělí 31.03.2021
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 12.03.2021
Majerek Michal 21.02.2004 TK ARBREX-OSTRAVA TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 05.03.2021
Majerová Tereza 27.05.2009 Start Brno SK Jundrov Brno starší žactvo 16.03.2021
Majchrzak Kamil Adrian 13.01.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 31.03.2021
Majtán-Černáková Adela 14.12.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště dorost 29.03.2021
Makovcová Natálie 15.11.2006 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. dospělí 31.03.2021
Makovcová Natálie 15.11.2006 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. dorost 24.03.2021
Makrlík Petr 27.10.1993 1. Východočeská Tenisová TC Nové Město n. Metují dospělí 30.03.2021
Malá Eliška 17.05.2004 TK Pelhřimov Sokol Jemnice dorost 03.03.2021
Malá Eliška 17.05.2004 TK Pelhřimov Sokol Jemnice dospělí 03.03.2021
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 05.03.2021
Malá Tereza 11.02.2007 SK JC Sport Opava Tenisový klub Minerva Opava,z.s. starší žactvo 09.03.2021
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 26.03.2021
Maleček Pavel 08.10.1973 Lokomotiva Beroun SK Nižbor dospělí 30.03.2021
Málek Richard 12.05.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Hlinsko starší žactvo 09.03.2021
Maléřová Adéla 03.05.2010 Sokol Bohumín TJ Baník Ostrava OKD mladší žactvo 10.03.2021
Malík Jakub 25.01.1999 TK Start Praha-Topolka TK Montáže, z.s. dospělí 09.03.2021
Malík Lukáš 22.06.1975 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 30.03.2021
Malinská Claudia 08.10.2008 TK Hlinsko DTK Skuteč starší žactvo 30.03.2021
Malinský Josef 25.08.2012 TK Hlinsko TC Dvůr Králové, z.s. babytenis 31.03.2021
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 09.03.2021
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dorost 05.03.2021
Mallát Roman 19.06.2007 TJ TK Hluboká nad Vltavou LTC České Budějovice,z.s. starší žactvo 31.03.2021
Malý Lukáš 28.09.1989 TC Dvůr Králové, z.s. Start České Budějovice dospělí 09.03.2021
Malý Ondřej 07.01.2004 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 25.03.2021
Malý Tobiáš 11.09.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 03.03.2021
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TK Brno - Chrlice dospělí 31.03.2021
Mandelík Michal 13.02.2009 SK Vitality Slezsko o.s. TK SC OSTRAVA mladší žactvo 23.03.2021
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov SK Vitality Slezsko o.s. dospělí 31.03.2021
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7 TK TENNISPOINT FM dorost 09.03.2021
Marečková Vendula 03.04.2006 Tenisklub7 TK SC OSTRAVA dospělí 26.03.2021
Marek Matei 28.12.2004 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská dorost 10.03.2021
Marek Patrik Samuel 15.11.2008 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská starší žactvo 10.03.2021
Marek Patrik Samuel 15.11.2008 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská dorost 10.03.2021
Marek Vladimír 14.04.2014 ŽLTC Brno TC-ŽLTC Brno, z.s. babytenis 05.03.2021
Marenčok Jan 02.04.1992 TK TENNISPOINT FM Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 22.03.2021
Marhoul Václav 22.07.2008 Sokol Říčany TK Radošovice starší žactvo 01.04.2021
Markovský Matěj 09.01.2008 TJ Sokol Bludov Tenisový klub Šternberk, z.s. starší žactvo 03.03.2021
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. dospělí 30.03.2021
Maršík Ondřej 15.04.2003 ŽLTC Brno TK Brno - Chrlice dospělí 31.03.2021
Marťáková Barbora 11.07.2004 Sokol Čebín TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 17.03.2021
Martin Adam 12.07.1995 TK Louny Tempo Praha dospělí 31.03.2021
Martincová Veronika 28.02.1985 Tenisový klub Mikulov, spolek LTC Hodonín dospělí 31.03.2021
Martínek Jakub 03.02.2008 LTK Liberec Start Liberec dorost 30.03.2021
Martínek Lukáš 12.04.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 30.03.2021
Martinková Linda 09.03.2009 TJ SVAH Všebořice, o.s. TCEN Hrádek nad Nisou starší žactvo 05.03.2021
Martinová Marie 19.08.2006 LTC Modřany 2005 TC Pankrác dospělí 06.04.2021
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 04.03.2021
Martinovič Lukáš 12.06.2009 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 09.03.2021
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 Tenis club Úvaly TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 30.03.2021
Marušanová Sára 20.12.2011 TJ TK Neratovice TO SK Mělník mladší žactvo 31.03.2021
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé TK Louny dospělí 26.03.2021
Masařík Jakub Antonín 23.02.2010 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa starší žactvo 03.03.2021
Masařík Jakub Antonín 23.02.2010 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK Doksy mladší žactvo 03.03.2021
Mašek Jan 29.05.1996 Lokomotiva Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary dospělí 03.03.2021
Mašek Matěj 17.03.2005 TC VITALITY Březnice TK Březnice dorost 12.03.2021
Mašková Petra 30.03.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dospělí 08.03.2021
Matějíček Petr 20.07.2005 TK Choceň LTC Vysoké Mýto dospělí 04.03.2021
Matějíček Petr 20.07.2005 TK Choceň ITS Tennis Club, z.s. dorost 05.03.2021
Matějíčková Andrea 19.09.1995 TJ Sokol Uherský Brod TCV Strání dospělí 31.03.2021
Matějka Ondřej 13.11.2009 Tenis Cibulka TK Start Praha-Topolka starší žactvo 05.03.2021
Matějovská Marika 11.09.1999 TK Turnov TK Železný Brod dospělí 31.03.2021
Matochová Sandra 30.12.2000 SPORTOVNÍ KLUB POLICIE MAJÁK z.s. TK Frýdlant v Čechách dospělí 01.04.2021
Matouš Jakub 27.07.2003 TJ Lázně Bělohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 04.03.2021
Matoušková Anna 18.03.1997 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dospělí 08.03.2021
Matoušková Anna 28.03.2008 TJ Sokol Vysočany TJ Slavia Radonice starší žactvo 17.03.2021
Matoušková Monika 17.09.2009 LTC Rakovník Open Tennis Club mladší žactvo 04.03.2021
Matoušová Tereza 18.06.2011 TJ Lázně Bělohrad TC Hořice mladší žactvo 05.03.2021
Matuška Jan 18.12.2009 SPORTTENIS I. ČLTPK Čerčany mladší žactvo 30.03.2021
Mayerová Marie 18.06.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Na Dolině o.s. dospělí 11.03.2021
Medřický Zdeněk 17.04.1980 Lokomotiva Beroun TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 31.03.2021
Meinhard Adam 01.02.2005 TK Hlučín Tenisový klub Minerva Opava,z.s. dorost 03.03.2021
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha TK Neridé starší žactvo 09.03.2021
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha TK Bohutín, z.s. dorost 09.03.2021
Melicharová Klára 19.07.2005 TC Dvůr Králové, z.s. Sokol Horní Branná dospělí 08.03.2021
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Neridé Slavoj Český Brod starší žactvo 23.03.2021
Meluzín Michal 07.06.1985 TK Tuřany SHARK Brno dospělí 26.03.2021
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy dospělí 05.03.2021
Mertl David 25.06.2014 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní TJ Slavoj Chodová Planá minitenis 24.03.2021
Mertl Jan 03.01.1982 I.ČLTK Praha TO SK Mělník dospělí 26.03.2021
Meszárošová Elly 10.12.2009 TK Hovorčovice TJ Spoje Praha mladší žactvo 05.03.2021
Mičola Vítek 27.11.2005 TJ TO Gumárny Zubří Rožnovský tenisový klub dospělí 31.03.2021
Mičola Vítek 27.11.2005 TJ TO Gumárny Zubří Rožnovský tenisový klub dorost 31.03.2021
Migasová Lucie 10.09.1970 SK HAMR, z.s. LTC Radotín dospělí 01.04.2021
Mihlová Monika 16.01.2006 Orel jednota Uherský Brod T.J. Sokol Bojkovice dospělí 10.03.2021
Michal Adam 18.04.2007 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla dorost 08.03.2021
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald TK Havířov, z.s. mladší žactvo 17.03.2021
Michalczyková Sára 10.02.2005 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota dorost 09.04.2021
Michálek Jan 04.09.2011 Tenisový klub Mníšek Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 09.03.2021
Michálková Alena 17.11.2002 TJ Spoje Praha VŠTJ Ekonom Praha dospělí 11.03.2021
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s. LTC Svoboda Praha dospělí 24.03.2021
Michálková Zuzana 28.01.1963 TK Benešov SPORTTENIS dospělí 29.03.2021
Mikeš Jakub 22.08.2009 TK Chomutov TK Horní Měcholupy starší žactvo 07.04.2021
Mikeš Jakub 22.08.2009 TK Chomutov TK Horní Měcholupy mladší žactvo 07.04.2021
Mikeš Josef 16.09.1992 LTC Velešín z.s. Sokol TK Kaplice dospělí 25.03.2021
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. TK Pelhřimov starší žactvo 09.03.2021
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. TK Pelhřimov mladší žactvo 09.03.2021
Mikeš Martin 22.09.2011 TK AGROFERT Prostějov TK Natali mladší žactvo 23.03.2021
Mikez Šimon 03.04.2006 Clasic Tenis Club o.s. TK Železný Brod dospělí 30.03.2021
Míková Natálie 26.07.2001 TO Bohemians Praha TK EMA o.s. dospělí 31.03.2021
Mikulcová Ester 25.06.2003 TC Brno. TK Kunštát dospělí 31.03.2021
Mikušík Adam 24.06.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s. T.J. Sokol Bojkovice dospělí 10.03.2021
Milota Martin 04.06.2007 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná starší žactvo 30.03.2021
Milota Martin 04.06.2007 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná dorost 30.03.2021
Milotová Lenka 15.07.2010 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná starší žactvo 30.03.2021
Milt Karel 15.12.1977 TK Škoda Plzeň z.s. Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 09.03.2021
Minárik Martin 02.09.2003 LTC Český Krumlov TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dorost 09.03.2021
Minyuk Marek 01.05.2005 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 08.03.2021
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov TK Uherské Hradiště starší žactvo 09.03.2021
Mládková Tereza 21.11.2010 TK Frýdlant v Čechách TK Břízky Jablonec n.Nis. starší žactvo 05.03.2021
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha SK Aritma Praha dospělí 09.03.2021
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 09.03.2021
Mlynár Michal 12.03.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 03.03.2021
Mňuk Jakub 10.10.2010 TK Sparta Praha Tenis Akademie Bálek mladší žactvo 25.03.2021
Molíková Zuzana 21.10.2009 TK Znojmo TK Moravský Krumlov z.s. mladší žactvo 08.03.2021
Molnárová Viktorie 23.08.2009 Severočeská tenisová o.s. LTK Liberec mladší žactvo 09.03.2021
Molnárová Viktorie 23.08.2009 Severočeská tenisová o.s. Start Liberec starší žactvo 30.03.2021
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 22.03.2021
Moravčíková Silvie 11.02.2013 TK Ruzyně Praha TJ Sokol Liboc babytenis 03.03.2021
Moravec Daniel 17.11.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 16.03.2021
Moravec Marek 26.08.1988 Sokol Kamýk n.Vlt. VŠTJ Ekonom Praha dospělí 26.03.2021
Moravec Nicolas 09.04.2009 Lokomotiva Praha SK HAMR, z.s. mladší žactvo 16.03.2021
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s. TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 03.03.2021
Mošnová Kimi 21.07.2009 TK Nová Ves Dioss Nýřany starší žactvo 05.03.2021
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 30.03.2021
Moudrá Adéla 12.11.2005 Tsport Votice o.s. T.J. Sokol Sedlčany dorost 18.03.2021
Mouleová Julie 29.07.2005 TK Chomutov TK Louny dorost 30.03.2021
Mráz Jakub 17.05.2009 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 08.03.2021
Mrázek Albert 03.05.2014 TC Brno. TC-ŽLTC Brno, z.s. babytenis 03.03.2021
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín TC BORS CLUB mladší žactvo 08.03.2021
Mrkvica Dominik 19.09.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Fatra Napajedla dorost 08.03.2021
Mrkvička František 22.02.2010 Slavoj Žiželice LTC Nový Bydžov starší žactvo 08.03.2021
Mrkvičková Marie 05.05.2008 Slavoj Žiželice Sokol Smiřice dorost 05.03.2021
Mrkvičková Marie 05.05.2008 Slavoj Žiželice Sokol Smiřice starší žactvo 05.03.2021
Mrňávek Artur 02.10.2006 TK Holice DTK Skuteč dorost 03.03.2021
Mrózková Rozálie 30.09.2008 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ SOKOL HRABŮVKA starší žactvo 24.03.2021
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno TK AGROFERT Prostějov dorost 05.03.2021
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dospělí 23.03.2021
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín dorost 12.03.2021
Mrzenová Leontýna 12.01.2010 SKT Planá n.Luž. Tenis Tábor mladší žactvo 15.03.2021
Mück Filip 05.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s. TK Na Dolině o.s. starší žactvo 12.03.2021
Müller Martin 28.11.1993 TK Náchod TJ Červený Kostelec dospělí 30.03.2021
Müller Tomáš 22.08.1994 Slavoj Žiželice TK PTA Kolín dospělí 29.03.2021
Müllerová Nicole 11.08.2002 TK Aš Lokomotiva Karlovy Vary dospělí 11.03.2021
Musil Jindřich 03.09.2004 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TCG Karlovy Vary dorost 03.03.2021
Mužík Vladimír 21.09.2006 TK Tuřany SHARK Brno dorost 01.04.2021
Mužíková Tereza 09.01.2004 LTC Tábor 1903 TK ZVVZ Milevsko dospělí 01.04.2021
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 12.03.2021
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov, z.s. Městský tenisový klub Karviná dospělí 05.03.2021
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc Tenis Nový Jičín,z.s. starší žactvo 29.03.2021
Náprstková Michaela 24.08.2007 Severočeská tenisová o.s. Slavoj Litoměřice dorost 10.03.2021
Navrátil Patrik 13.01.2007 TK Bystřice p.H. TC Holešov, o.s. starší žactvo 04.03.2021
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 15.03.2021
Nečasová Nikol 18.06.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice Sokol Rosice n/Labem dospělí 31.03.2021
Nedvěd Richard 23.11.1982 TK Horní Měcholupy Sokol Královice dospělí 19.03.2021
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 05.03.2021
Nejedlý Tomáš 10.10.2010 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Soběslav starší žactvo 30.03.2021
Nekola Matyáš 10.04.2012 TK VEVE Tábor TK Soběslav babytenis 16.03.2021
Nekovář Max 29.09.2009 TK Neridé Wilson tenis centrum z.s. starší žactvo 25.03.2021
Němcová Alžběta 11.04.1995 Slavoj Český Brod TK Hanspaulka dospělí 16.03.2021
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín TK SC OSTRAVA mladší žactvo 12.03.2021
Němec Matěj 08.03.2014 TJ Zbrojovka Vsetín TK AGROFERT Prostějov minitenis 05.03.2021
Němec Tadeáš 14.06.2010 LTC Rakovník Open Tennis Club mladší žactvo 04.03.2021
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov TKB Hrušovany z.s. dorost 08.03.2021
Němeček Václav 05.01.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Mladá Boleslav z.s. dorost 29.03.2021
Nemešová Eliška 07.05.2007 TK Náchod TK Česká Skalice starší žactvo 31.03.2021
Nermuťová Izabela 20.09.2004 TK Choceň LTC Vysoké Mýto dospělí 05.03.2021
Nešpor Štěpán 18.09.2003 LTC Hodonín Sokol Lanžhot dospělí 08.03.2021
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 30.03.2021
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 23.03.2021
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann Tenis klub FÉNIX Nedvězí dorost 23.03.2021
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla Jiskra Otrokovice mladší žactvo 04.03.2021
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov Sokol Jemnice dospělí 03.03.2021
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov Sokol Jemnice dorost 03.03.2021
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 25.03.2021
Nič David 22.03.2009 TK Sparta Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 09.03.2021
Nikodymová Kristýna 19.10.2012 Sokol V.Popovice Wilson tenis centrum z.s. babytenis 04.03.2021
Nosková Linda 17.11.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 15.03.2021
Nouzová Lucie 18.05.2005 SK HAMR, z.s. Sokol Chuchle dospělí 25.03.2021
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha VSK VŠB-TU Ostrava dorost 23.03.2021
Nováček Filip 13.02.2002 TO TJ Tesla Pardubice TK Čáslav dospělí 15.03.2021
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty SK HAMR, z.s. dorost 09.03.2021
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov TK Slavia Plzeň dorost 18.03.2021
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Vysočany dospělí 15.03.2021
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé Tenisový klub Mníšek dospělí 16.03.2021
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé F.H.TK Dobřichovice dorost 30.03.2021
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Sparta Praha mladší žactvo 04.03.2021
Novák Matyáš 18.08.2007 TK SC OSTRAVA TJ Baník Ostrava OKD dorost 30.03.2021
Novák Petr 27.08.1981 Jiskra Otrokovice TK Oáza Říčany dospělí 31.03.2021
Nováková Adéla 10.08.1999 TJ Sokol Vysočany VŠSK MFF Praha dospělí 05.03.2021
Nováková Alžběta 08.09.1998 LTC Pardubice TC Chrudim z.s. dospělí 31.03.2021
Novakova Eliska 29.12.2007 Slavoj Žiželice Sokol Smiřice starší žactvo 23.03.2021
Novakova Eliska 29.12.2007 Slavoj Žiželice Sokol Smiřice dorost 23.03.2021
Nováková Martina 28.11.2005 TJ Sokol Stodůlky TJ Chlumec-Tenis dospělí 04.03.2021
Nováková Veronika 19.04.2006 VSK VŠB-TU Ostrava TO VOKD Ostrava-Poruba dospělí 08.03.2021
Novotná Eliška 26.08.2014 DTK Skuteč TK Hlinsko minitenis 01.04.2021
Novotná Kateřina 07.02.2008 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 25.03.2021
Novotný Daniel 19.04.2008 TK Železný Brod Severočeská tenisová o.s. dorost 05.03.2021
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé Tenisový klub Eden dospělí 09.03.2021
Nový Mikoláš 02.01.2005 Lokomotiva Zdice Spartak Hořovice dospělí 23.03.2021
Nygrýnová Šárka 15.05.1994 HTK Třebíč VŠTJ Ekonom Praha dospělí 25.03.2021
Obořilová Simona 19.10.2005 Slavoj Třešť TK ČLTK Jihlava dospělí 22.03.2021
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha LTC Řevnice dospělí 16.03.2021
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dorost 17.03.2021
Ondrašík Adam 17.01.1985 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Na Dolině o.s. dospělí 10.03.2021
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dorost 30.03.2021
Ondroušková Barbora 09.04.2001 TJ Spoje Praha TJ Slavia Radonice dospělí 31.03.2021
Ondroušková Erika 16.09.2008 TK Bystřice p.H. TC Holešov, o.s. starší žactvo 05.03.2021
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod TC BORS CLUB starší žactvo 25.03.2021
Opat Michal 06.03.2009 TJ Sokol Dolní Lhota TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 31.03.2021
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 12.03.2021
Opršalová Adéla 27.01.2007 Slavoj Polná Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. starší žactvo 23.03.2021
Opršalová Adéla 27.01.2007 Slavoj Polná Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 09.03.2021
Orlova Stefaniia 14.12.2006 TK Sparta Praha Tenis klub FÉNIX Nedvězí dorost 23.03.2021
Orlova Stefaniia 14.12.2006 TK Sparta Praha Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 23.03.2021
Osladil Martin 01.02.1988 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 08.03.2021
Ostaš Jakub 05.09.2005 LTC Rakovník TK Stochov dospělí 29.03.2021
Ostaš Jakub 05.09.2005 LTC Rakovník TK Stochov dorost 29.03.2021
Otáhalová Viktorie 23.07.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 05.03.2021
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 30.03.2021
Pabišková Natalie 29.04.2009 TK RAPID LIBEREC LTK Liberec mladší žactvo 08.03.2021
Pabišková Natalie 29.04.2009 TK RAPID LIBEREC LTK Liberec starší žactvo 08.03.2021
Pacáková Tereza 01.09.2005 TK TENNISPOINT FM Beskydský tenisový klub dorost 08.03.2021
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice F.H.TK Dobřichovice dorost 18.03.2021
Pacholek Jakub 01.04.1994 TC Fit4all Brno TK TILIA Brno dospělí 04.03.2021
Palacký Jakub 06.08.2010 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Milo Olomouc mladší žactvo 05.03.2021
Palečková Natálie 06.11.2003 BLTC Brno TJ Mokrá Hora dospělí 03.03.2021
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Kročehlavy TK Hovorčovice starší žactvo 22.03.2021
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Kročehlavy TC VŠ Praha mladší žactvo 22.03.2021
Páleníček Oskar 05.10.2006 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín z.s. dospělí 24.03.2021
Palicová Barbora 11.03.2004 TK Sparta Praha Severočeská tenisová o.s. dospělí 18.03.2021
Palme Ondřej 27.06.2011 TK Kunštát Sokol Letovice starší žactvo 24.03.2021
PALME PROKOP 18.10.2008 Sokol Letovice TK Kunštát dorost 24.03.2021
Panáček Václav 26.09.2010 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. SK Aritma Praha mladší žactvo 23.03.2021
Pánek Adam 15.05.2010 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. mladší žactvo 31.03.2021
Pánek Martin 09.08.1992 LTC Modřany 2005 TJ Solidarita Praha 10 dospělí 05.03.2021
Pánek Sebastian 19.07.2007 TK Soběslav Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 24.03.2021
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín dorost 12.03.2021
Papajík Jakub 10.12.2009 TK SC OSTRAVA Tenisový klub Šternberk, z.s. starší žactvo 02.03.2021
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 12.03.2021
Papík Tomáš 13.04.1994 TK Sparta Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 31.03.2021
Partyngl Oliver 11.10.2009 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko starší žactvo 31.03.2021
Parůžek Adam 12.01.2010 Open Tennis Club SK Tenis Kladno mladší žactvo 06.04.2021
Pastora Jakub 04.12.1988 SK Tenis Tišnov TK Týnec nad Sázavou dospělí 18.03.2021
Pašalič Marko 11.12.1998 TK Olymp Praha Tempo Praha dospělí 30.03.2021
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dospělí 08.03.2021
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dorost 08.03.2021
Pata Zdeněk 30.12.1986 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Dýšina dospělí 30.03.2021
Paterová Dominika 19.09.1995 TK Sparta Praha TK Žatec dospělí 08.03.2021
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 08.03.2021
Pátková Amálie 29.08.2007 LTC Modřany 2005 LTC Radotín starší žactvo 05.03.2021
Pátková Amálie 29.08.2007 LTC Modřany 2005 LTC Radotín dorost 05.03.2021
Paulson Andrew 16.11.2001 I.ČLTK Praha LTK Liberec dospělí 04.03.2021
Pavel Tomáš 14.01.2003 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 30.03.2021
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 08.03.2021
Pavlica Tomáš 28.01.2001 TK Radegast Rožnovský tenisový klub dospělí 15.03.2021
Pavlík Michal 25.11.2009 TK Talent Bohumín TJ Baník Ostrava OKD mladší žactvo 09.03.2021
Pavlišová Klára 18.03.1979 TK Slavia Orlová TK Hlučín dospělí 17.03.2021
Pavlok Štěpán 03.05.2008 TK Čelákovice TJ Slavia Radonice starší žactvo 09.03.2021
Pavlovcová Antonie 25.07.2004 ŽLTC Brno Mosilana Brno dorost 04.03.2021
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC LTK Liberec mladší žactvo 24.03.2021
Pawlin Dan 29.01.2007 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TO Bohemians Praha starší žactvo 06.04.2021
Pawlin Dan 29.01.2007 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TO Bohemians Praha dorost 06.04.2021
Pazderová Mariana 28.10.2005 TJ Sokol Vysočany Tenisový klub Progress z.s. dospělí 31.03.2021
Pazdiora Matěj 19.02.2010 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 03.03.2021
Pecka Luboš 02.02.1969 TJ Solidarita Praha 10 Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 29.03.2021
Pečenková Adéla 15.07.2003 DTK Skuteč TO SK Žamberk dorost 17.03.2021
Pecha Richard 18.08.1995 TK Březnice LTC Rudná dospělí 25.03.2021
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb dorost 22.03.2021
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 30.03.2021
Pekárková Tereza 25.10.2003 TC BORS CLUB TK Velké Bílovice dospělí 11.03.2021
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 31.03.2021
Pelantová Eliška 18.07.2008 LTC Modřany 2005 TJ Sokol Dobřichovice dorost 31.03.2021
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s. Sokol Chuchle dospělí 25.03.2021
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. Sokol Zábřeh starší žactvo 26.03.2021
Pešek Filip 13.10.1984 TK Ostrovec TC VITALITY Březnice dospělí 25.03.2021
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 30.03.2021
Petr Vojtěch 15.03.2005 TK Na Dolině o.s. I.ČLTK Praha dorost 09.03.2021
Petráková Rozárie 09.01.2009 TK Radošovice TK Neridé mladší žactvo 03.03.2021
Petrášková Lenka 24.04.1997 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dospělí 16.03.2021
Petríková Eliška 09.02.1996 LTK Liberec Start Liberec dospělí 05.03.2021
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 12.03.2021
Pietrosz Lukáš 17.12.2008 TC Třinec Slavoj Český Těšín dorost 09.03.2021
Pindurová Anna 13.06.2006 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště dorost 09.03.2021
Pindurová Anna 13.06.2006 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště dospělí 23.03.2021
Pintera Ludvík 17.02.1978 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Kyjov dospělí 03.03.2021
Pintera Oldřich 17.02.1978 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Kyjov dospělí 04.03.2021
Pírková Klára 16.05.2009 Tenisový klub Černošice Lokomotiva Zdice mladší žactvo 09.03.2021
Pírková Klára 16.05.2009 Tenisový klub Černošice Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 05.03.2021
Plachá Markéta 14.10.1991 TK Spartak Jihlava TJ Solidarita Praha 10 dospělí 12.03.2021
Plachý Vojtěch 08.03.2006 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy dospělí 31.03.2021
Plecitý Vilém 25.03.2013 TK Hořovice I.ČLTK Praha babytenis 04.03.2021
Plevová Zuzana 26.04.1996 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dospělí 29.03.2021
Pliska Ondřej 19.06.1989 TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem dospělí 26.03.2021
Pliska Zdeněk 13.08.1997 TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem dospělí 31.03.2021
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov LTC Tábor 1903 dospělí 05.03.2021
Poddaný Patrik 07.09.2011 TK Neridé Slavoj Žiželice mladší žactvo 11.03.2021
Poddaný Patrik 07.09.2011 TK Neridé Slavoj Žiželice starší žactvo 11.03.2021
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s. TK Louny dospělí 11.03.2021
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice Lokomotiva Trutnov starší žactvo 04.03.2021
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice Lokomotiva Trutnov dorost 04.03.2021
Podrazil Michal 12.10.1997 TK Velké Bílovice TJ Slavoj Velké Pavlovice dospělí 06.04.2021
Podsedník Dominik 13.02.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. ŽLTC Brno dospělí 10.03.2021
Pokorný Jan 05.05.2010 Lokomotiva Zdice TK Kročehlavy starší žactvo 15.03.2021
Pokorný Jan 27.06.2008 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. TJ Slavoj Chodová Planá starší žactvo 24.03.2021
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha LTC Slovan Kladno dorost 09.03.2021
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha LTC Řevnice dospělí 09.03.2021
Pokorný Vojtěch 26.06.2009 TK Ostrovec TK Písek mladší žactvo 09.03.2021
Poláková Beáta 09.03.2003 Clasic Tenis Club o.s. TK Železný Brod dospělí 30.03.2021
Poláková Natálie 04.04.2007 ŽLTC Brno Start Brno dorost 23.03.2021
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice dorost 12.03.2021
Polášek Oliver 10.08.2011 I.ČLTK Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 08.03.2021
Polášek Oliver 10.08.2011 I.ČLTK Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. mladší žactvo 08.03.2021
Poletínová Alena 09.10.1994 TK Sparta Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 09.03.2021
Polinský Patrik 17.07.2002 TK Vimperk TK Prachatice z.s. dospělí 09.03.2021
Polláková Michaela 07.01.2009 TK Velké Bílovice LTC Hodonín starší žactvo 30.03.2021
Polláková Michaela 07.01.2009 TK Velké Bílovice LTC Hodonín mladší žactvo 30.03.2021
Pop Lukáš 04.06.1973 Spartak Průhonice Baník Praha dospělí 01.04.2021
Popelka Vojtěch 05.01.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Turnov dospělí 10.03.2021
Popule Patrik 20.08.1987 TJ Baník Ostrava OKD TK Konstruktiva, z.s. dospělí 15.03.2021
Porubská Karolína 24.04.1997 Tenis Nový Jičín,z.s. TK Na Dolině o.s. dospělí 10.03.2021
Posmyk Nicoletta Elly 04.11.2011 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 01.04.2021
Pospěch Radim 22.05.1991 SKT Frýdlant n.O. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 29.03.2021
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 30.03.2021
Pospíšil Ondřej 25.01.1987 ŽLTC Brno BTK Brno dospělí 08.04.2021
Postupa Martin 26.04.2007 VSK VŠB-TU Ostrava TK SC OSTRAVA starší žactvo 23.03.2021
Pošta Petr 03.03.1988 TK Česká Kamenice TK LTC Děčín dospělí 26.03.2021
Poul Milan 16.11.2009 LTC Sušice TK Horažďovice mladší žactvo 07.04.2021
Prachař Jakub 09.05.2003 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dospělí 10.03.2021
Prančl Pavel 10.05.2005 TJ Blatná TC VITALITY Březnice dorost 03.03.2021
Praus Rudolf 26.09.1972 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 08.03.2021
Pražák Adam 05.09.2005 SHARK Brno SK Slatina dospělí 31.03.2021
Proctor Natalie 24.02.2005 TK Scentrum Benešov, z.s. SK OAZA Praha dorost 09.03.2021
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 29.03.2021
Procházka Pavel 17.08.1983 TCEN Hrádek nad Nisou TK Frýdlant v Čechách dospělí 01.04.2021
Procházková Anežka 30.04.2001 Sportovní centrum Linhart Lokomotiva Nymburk dospělí 31.03.2021
Procházková Nela 13.09.2005 SK Tenis Tišnov Sokol Rudice dospělí 30.03.2021
Procházková Nikol 17.07.2002 SK Tenis Tišnov Sokol Rudice dospělí 30.03.2021
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno. Start Brno dospělí 30.03.2021
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno. Start Brno dorost 30.03.2021
Prokop Vojtěch 04.09.1998 TC-MJ TENIS Líšeň Sokol Brno Žabovřesky dospělí 09.03.2021
Prokopová Dagmar 17.06.1992 Mosilana Brno Sokol Brno Žabovřesky dospělí 03.03.2021
Prokorátová Agáta 16.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 30.03.2021
Prokorátová Agáta 16.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s. TK Mnichovo Hradiště dorost 30.03.2021
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem BLTC Brno mladší žactvo 05.03.2021
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem Sokol Čebín starší žactvo 05.03.2021
Průchová Tereza 27.06.1999 LTC Nový Bydžov TC Hořice dospělí 10.03.2021
Prusíková Lucie 17.07.2004 Tenis Dobříš Tenisový klub Mníšek dorost 06.04.2021
Prutyszyn Jiří 11.04.1972 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc dospělí 09.03.2021
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. starší žactvo 26.03.2021
Přádová Martina 27.01.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK TO SK Mělník dospělí 26.03.2021
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 18.03.2021
Přemyslovský Tomáš 20.05.2009 TK Natali TK Znojmo mladší žactvo 08.03.2021
Přibylová Veronika 24.12.1999 TK Sparta Praha TK Strakonice dospělí 04.03.2021
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 10.03.2021
Přistoupil Marek 11.07.2006 SK Aritma Praha LTC Slaný dospělí 15.03.2021
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň TCG Karlovy Vary dorost 04.03.2021
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha Tenis Dobříš starší žactvo 31.03.2021
Ptáček Ondřej 04.03.2002 TC Return TK EMA o.s. dospělí 30.03.2021
Ptáček Petr 06.05.2003 TK Náchod TC Nové Město n. Metují dorost 30.03.2021
Ptáček Petr 06.05.2003 TK Náchod TJ Červený Kostelec dospělí 30.03.2021
Pták Vojtěch 23.06.2005 TJ Sokol Strančice 1.TK Pacov dorost 08.03.2021
Ptáková Veronika 14.11.2007 TJ Sokol Strančice 1.TK Pacov starší žactvo 08.03.2021
Pultr David 28.04.1987 LTC Modřany 2005 Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 01.04.2021
Pužman Adam 20.01.2011 TO Meziboří LTK TEPLICE o.s. mladší žactvo 10.03.2021
Racek Adam 23.07.2003 TK Talent Bohumín Tenisový klub Tenet dorost 09.03.2021
Rainke Klaudie 06.04.2008 TJ Spartak Trhové Sviny Wilson tenis centrum z.s. starší žactvo 04.03.2021
Rainke Natálie 18.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny SK HAMR, z.s. dorost 09.03.2021
Rainke Natálie 18.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny SK HAMR, z.s. dospělí 09.03.2021
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko starší žactvo 31.03.2021
Rajchrtová Natálie 16.06.2011 LTC Modřany 2005 TK Ruzyně Praha mladší žactvo 22.03.2021
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Znojmo starší žactvo 08.03.2021
Rampulová Karin 12.06.2007 SK Tenis Tišnov Tatran Starý Lískovec starší žactvo 30.03.2021
Rapantová Tereza 02.04.2000 TK Zlín T.J. Sokol Bojkovice dospělí 10.03.2021
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s. TK Mnichovo Hradiště dorost 10.03.2021
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s. LTK Liberec starší žactvo 09.03.2021
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Uherské Hradiště dorost 09.03.2021
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Uherské Hradiště dospělí 09.03.2021
Reischlová Eliška 10.01.1996 Lokomotiva Praha LTC Houštka dospělí 18.03.2021
Reitmaierová Stela 01.01.2008 TK Kročehlavy TK Stochov dorost 08.03.2021
Reitmaierová Stela 01.01.2008 TK Kročehlavy Lokomotiva Beroun starší žactvo 12.03.2021
Rejlek Šimon 13.05.2008 TK Ostrovec TK Písek starší žactvo 11.03.2021
Riegl Vojtěch 26.09.2012 LTK TEPLICE o.s. TK Chomutov babytenis 15.03.2021
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Sparta Praha SK Meteor Praha dorost 17.03.2021
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 17.03.2021
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha TO Bohemians Praha dospělí 26.03.2021
Rikl Patrik 06.01.1999 TK Sparta Praha LTK Liberec dospělí 08.03.2021
Riklová Alice 20.06.1967 I.ČLTK Praha Tenis Libochovice dospělí 30.03.2021
Rittsteinová Anna 12.05.2004 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha dorost 08.03.2021
Rittsteinová Anna 12.05.2004 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha dospělí 11.03.2021
Rittsteinová Lea 21.08.2010 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha mladší žactvo 09.03.2021
Rittsteinová Lea 21.08.2010 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha starší žactvo 09.03.2021
Rittsteinová Sofie 13.09.2007 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha starší žactvo 08.03.2021
Rittsteinová Sofie 13.09.2007 TC VŠ Praha LTC Svoboda Praha dorost 08.03.2021
Robenek Štěpán 18.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 09.03.2021
Robenek Václav 22.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 09.03.2021
Robenek Václav 22.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 16.03.2021
Roček Eduard 31.01.2011 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha mladší žactvo 04.03.2021
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM TK Havířov, z.s. starší žactvo 08.03.2021
Rola Daniel 18.06.1993 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. LTK Liberec dospělí 25.03.2021
Rollinger Michal 10.03.1992 Severočeská tenisová o.s. TJ Solidarita Praha 10 dospělí 09.03.2021
Rosolová Petra 20.12.1993 TJ Solidarita Praha 10 TK Horní Měcholupy dospělí 31.03.2021
Rosolová Rozálie 15.03.2010 Lokomotiva Zdice Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 29.03.2021
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TENIS Klánovice mladší žactvo 04.03.2021
Rousek Jonáš 16.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. Sokol Zábřeh starší žactvo 30.03.2021
Rozlivek Jakub 23.04.1996 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves dospělí 16.03.2021
Rozmahelová Leontýna 22.03.2010 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 05.03.2021
Rožek Filip 10.04.2014 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB babytenis 04.03.2021
Rubešová Sabina 24.12.1995 LTC Slaný TK Stochov dospělí 08.03.2021
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s. TK Slavia Orlová dospělí 08.03.2021
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK EZE Olomouc z.s. TK Zlín starší žactvo 10.03.2021
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK EZE Olomouc z.s. TKB Hrušovany z.s. dorost 08.03.2021
Rybárik Lukáš 15.05.2006 Family Tennis Ostrava TK Opava dorost 22.03.2021
Rychly Petr 10.03.2005 TK Neridé TJ Spoje Praha dorost 23.03.2021
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice LTC Velešín z.s. dorost 24.03.2021
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice SK Aritma Praha starší žactvo 05.03.2021
Rychtářová Hana 28.09.2010 SK Tenis Tišnov TJ Nové Město na Moravě mladší žactvo 30.03.2021
Ryšavá Ema 12.02.2008 TC BORS CLUB TJ Slavoj Velké Pavlovice dorost 03.03.2021
Ryšavý Michael 22.01.2007 TC Nové Město n. Metují TK Česká Skalice dorost 01.04.2021
Řačák Tomáš 22.12.2010 TC BORS CLUB Slovan Hodonín starší žactvo 04.03.2021
Řeháček Marek 12.04.1996 TK Sparta Praha Městský tenisový klub Karviná dospělí 31.03.2021
Řezáčová Leontýna 20.02.2008 TK Hlučín SK LAMA o.s. starší žactvo 09.03.2021
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. TC Dvůr Králové, z.s. mladší žactvo 04.03.2021
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 04.03.2021
Řezáčová Zuzana 27.01.2002 LTC Mladá Boleslav z.s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 30.03.2021
Řezníčková Lenka 25.04.1988 Jihočeská sportovní TK SK Dobrá Voda u Č.B. dospělí 15.03.2021
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát SK Tenis Tišnov dorost 29.03.2021
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát TJ Brno-Komín dospělí 29.03.2021
Říčanová Daniela 08.09.1994 TCG Karlovy Vary TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 04.03.2021
Říha Adam 12.04.2004 TK Neridé TK Písnice dorost 24.03.2021
Řihovský Ondřej 31.03.1972 Spartak Rožmitál TK Benešov dospělí 30.03.2021
Římalová Tereza 04.12.2003 Sportclub Řevnice, z.s. SK Nižbor dospělí 05.03.2021
Sadílek Andrej 31.01.2007 Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. TK Mnichovo Hradiště dorost 30.03.2021
Sadílek Andrej 31.01.2007 Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 30.03.2021
Sadilová Kateřina 17.07.1994 TK Konstruktiva, z.s. Sokol Petrovice dospělí 23.03.2021
Safín Michal 01.02.1987 Spartak Vrchlabí Sokol Jemnice dospělí 05.03.2021
Salaba Libor 26.08.1992 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. Severočeská tenisová o.s. dospělí 31.03.2021
Salame Lilly Jasmine 06.02.2008 Tenis Cibulka TK Start Praha-Topolka starší žactvo 08.03.2021
Salonová Gabriela 26.04.1996 TJ TK Hluboká nad Vltavou TJ Motor České Budějovice dospělí 09.04.2021
Sameš Denis 26.04.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota starší žactvo 30.03.2021
Samková Michaela 16.04.2003 TJ Sokol Vysočany TJ TK Březiněves dospělí 24.03.2021
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany dorost 30.03.2021
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 30.03.2021
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 08.03.2021
Sanetrník Jan 20.05.2009 TK Slavia Plzeň TK Dýšina mladší žactvo 19.03.2021
Saqua Pavel 24.06.2004 TK Česká Třebová, z.s. Tennis club Litomyšl, z.s. dorost 09.03.2021
Sedláček Jakub 23.04.2005 LTC Rakovník TK Stochov dospělí 09.03.2021
Sedláček Jakub 23.04.2005 LTC Rakovník TK Stochov dorost 09.03.2021
Sedláčková Adéla 02.01.2004 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice dorost 07.04.2021
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha LTC Houštka dospělí 03.03.2021
Sedláčková Sára 17.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 26.03.2021
Sedláčková Sára 17.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. Sokol Zábřeh starší žactvo 26.03.2021
Sedláková Veronika 11.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice starší žactvo 09.03.2021
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov Čechie Zastávka dospělí 09.03.2021
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno dorost 15.03.2021
Sedlářová Darina 24.10.2007 TK Náchod TK Česká Skalice starší žactvo 31.03.2021
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 Severočeská tenisová o.s. Tenis Újezd nad Lesy, z.s. mladší žactvo 05.03.2021
Sehnal Adam 03.07.2008 TJ Sokol Jílové TK Lokomotiva Praha starší žactvo 30.03.2021
Seidlová Kateřina 15.02.2005 TJ Sokol Vysočany Tenisový klub Progress z.s. dospělí 31.03.2021
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín TJ Sokol Vysočany dorost 08.03.2021
Sejvalová Eliška 19.02.2008 TK Chomutov TK Jirkov starší žactvo 05.03.2021
Sejvalová Eliška 19.02.2008 TK Chomutov TK Jirkov dorost 08.03.2021
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha SK Meteor Praha dospělí 04.03.2021
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha SK Meteor Praha dorost 04.03.2021
Sekmilerová Tereza 14.01.2009 TK Březnice TK Lokomotiva Plzeň z.s. mladší žactvo 30.03.2021
Seman Denis 18.03.2009 Tennis Hill Havířov o.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. mladší žactvo 09.03.2021
Schambergerová Kateřina 08.02.2006 TK Bohutín, z.s. Spartak Rožmitál dorost 11.03.2021
Schiestlová Nataša 24.03.2004 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Sokol Horní Počernice,p.s. dorost 11.03.2021
Schiestlová Nataša 24.03.2004 Pliskova Tennis Academy, z.s. TK Sokol Horní Počernice,p.s. dospělí 11.03.2021
Schmidová Nina 13.10.2011 TC BORS CLUB LTC Velen Boskovice starší žactvo 11.03.2021
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 01.04.2021
Schreiber Adam 19.07.2003 T.J. Sokol Lety Tenisový klub Mníšek dorost 19.03.2021
Schwobová Agáta 13.06.2011 TK Františkovy Lázně Tenisklub Cheb mladší žactvo 01.04.2021
Sieglová Dominika 07.10.2007 Slavoj Žiželice Sokol Smiřice starší žactvo 08.03.2021
Sieglová Dominika 07.10.2007 Slavoj Žiželice Sokol Smiřice dorost 08.03.2021
Sikorová Jarmila 31.08.1984 TC Třinec Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 16.03.2021
Silina Kseniia 24.05.2011 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 05.03.2021
Silovský Miroslav 26.04.2003 TK Dýšina TK Kaznějov dorost 10.03.2021
Sina Jakub 21.06.2006 LTC Modřany 2005 TK Ruzyně Praha dorost 24.03.2021
Sina Jakub 21.06.2006 LTC Modřany 2005 TC Pankrác dospělí 24.03.2021
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK AGROFERT Prostějov TK Start Praha-Topolka dospělí 09.03.2021
Sirová Eliška 13.03.2010 I.ČLTK Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. mladší žactvo 19.03.2021
Sirový Šimon 28.11.2011 I.ČLTK Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. mladší žactvo 19.03.2021
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice dospělí 09.03.2021
Sisková Kateřina 23.06.2004 ITS Tennis Club, z.s. TK Milo Olomouc dorost 31.03.2021
Sisková Kateřina 23.06.2004 ITS Tennis Club, z.s. TK Milo Olomouc dospělí 31.03.2021
Sittová Adéla 02.07.2005 SK Aritma Praha TK Lysá n.L. dospělí 04.03.2021
Siwy Rudolf 04.02.1986 TC Třinec Jiskra Otrokovice dospělí 10.03.2021
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenisový klub Studénka z.s. mladší žactvo 26.03.2021
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Natali starší žactvo 30.03.2021
Sklenár Eduard 15.05.2005 TJ Radlice TENIS Klánovice dorost 25.03.2021
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha Tenis Banka Praha dospělí 15.03.2021
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha TC VŠ Praha dorost 15.03.2021
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 31.03.2021
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 04.03.2021
Skořepová Isabela 17.02.2009 TK Znojmo HTK Třebíč mladší žactvo 31.03.2021
Skucius Karel 12.06.2004 TK Mnichovo Hradiště TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dorost 29.03.2021
Skurzoková Patricie 08.07.2008 TCM Dubeč, z.s. Sportcentrum Uhříněves dorost 09.03.2021
Slabion Lukáš 26.05.2004 TK SLOVANKA Č. Lípa TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. dorost 08.03.2021
Sládek Josef 15.03.1990 Severočeská tenisová o.s. TJ Radlice dospělí 24.03.2021
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 08.03.2021
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 04.03.2021
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov TK Slavia Orlová dospělí 30.03.2021
Slavíková Barbora 18.09.2008 TENIS VLAŠIM,z.s. Sokol Říčany starší žactvo 08.03.2021
Slezák Ondřej 15.09.1998 Lokomotiva Zdice Lokomotiva Beroun dospělí 01.04.2021
Slintáková Helena 10.07.2007 TREND SPORT, z.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 23.03.2021
Slivková Barbora 25.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 30.03.2021
Slovák Petr 21.02.2009 TK AGROFERT Prostějov TK Znojmo mladší žactvo 08.03.2021
Slovák Petr 21.02.2009 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 09.03.2021
Slováková Karolína 05.03.2011 TK Milo Olomouc TK Gymnázium Uničov starší žactvo 09.03.2021
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc T.J. Sokol Šumperk starší žactvo 08.03.2021
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Slavia Plzeň dorost 18.03.2021
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 19.03.2021
Směřičková Barbora 23.04.2001 TK Uherské Hradiště TC Holešov, o.s. dospělí 08.03.2021
Smetana Petr 02.01.1976 Lokomotiva Praha TJ Republikán dospělí 24.03.2021
Smrž Adam 14.06.2010 I.ČLTK Praha TK Hanspaulka mladší žactvo 31.03.2021
Snášilová Nikola 10.06.2008 TO TJ Svitavy TK Ústí n. Orlicí dorost 11.03.2021
Snášilová Nikola 10.06.2008 TO TJ Svitavy TK Ústí n. Orlicí starší žactvo 03.03.2021
Sobotková Valerie 31.08.2007 SK Štětí TK Roudnice n.L. dorost 24.03.2021
Sochorová Nikola 25.09.1994 SK Kometa Praha Sokol Řež dospělí 26.03.2021
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s. TK Kadaň mladší žactvo 04.03.2021
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot LTC Hodonín dospělí 05.03.2021
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot LTC Hodonín dorost 05.03.2021
Solař David 07.06.1999 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha dospělí 29.03.2021
Solucev Martin 21.05.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Prazdroj Plzeň starší žactvo 01.04.2021
Sommerová Alice 27.11.1998 VSK VŠB-TU Ostrava TK Hlučín dospělí 17.03.2021
Soukalová Bára 12.02.2006 TK SB Světlá n.Sáz. Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. dorost 31.03.2021
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha dorost 15.03.2021
Soukup Albert 02.10.2005 TK Sparta Praha SK Aritma Praha dorost 08.03.2021
Soukup Albert 02.10.2005 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dospělí 05.03.2021
Soukup Ondřej 14.07.2008 Sokol Horní Branná TK Lomnice n.Pop. starší žactvo 04.03.2021
Spirka Simon 19.02.2004 TK Slavia Orlová Slavoj Český Těšín dospělí 08.03.2021
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec TK Frýdlant v Čechách dospělí 08.03.2021
Stahl David 17.03.2011 TK Františkovy Lázně Tenisklub Cheb mladší žactvo 09.04.2021
Stachová Lucie 13.05.2009 SK Tenis Kladno Open Tennis Club mladší žactvo 08.04.2021
Stanislav Tobiáš 06.05.2009 TK Fatra Napajedla TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 04.03.2021
Staňková Terezie 08.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice starší žactvo 09.03.2021
Stará Nina 28.01.2010 LTC Panorama Teplice TJ Sokol Ústí n.L. mladší žactvo 09.03.2021
Stará Nina 28.01.2010 LTC Panorama Teplice TJ Sokol Ústí n.L. starší žactvo 09.03.2021
Stareček Petr 07.07.2006 Slavoj Litoměřice TK Roudnice n.L. dorost 17.03.2021
Stareček Tomáš 10.03.2000 TK Opava TK Dolní Benešov dospělí 10.03.2021
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 04.03.2021
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc Pašťa tenis, z.s. dorost 23.03.2021
Stejskal František 08.11.2009 I. ČLTPK Čerčany TK Hanspaulka mladší žactvo 09.03.2021
Stejskalová Karolína 13.10.2001 Slavoj Čerčany I. ČLTPK Čerčany dospělí 01.04.2021
Stejskalová Petra 14.10.2009 TC VŠ Praha TCD Donovalská starší žactvo 15.03.2021
Stibůrek Filip 13.04.2006 SK OAZA Praha TK Benešov dospělí 30.03.2021
Stibůrková Lucie 26.04.2009 SK OAZA Praha TK Benešov mladší žactvo 30.03.2021
Straková Ivana 09.11.2005 TJ Brno-Komín Sokol Čebín dorost 29.03.2021
Střídová Aneta 28.02.2010 Tenisový klub Progress z.s. Lokomotiva Beroun starší žactvo 31.03.2021
Střídová Aneta 28.02.2010 Tenisový klub Progress z.s. Lokomotiva Beroun mladší žactvo 31.03.2021
Střihavková Nela 15.03.2011 Lokomotiva Zdice Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 18.03.2021
Stříteská Sofie 29.11.2001 TK Na Dolině o.s. Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 16.03.2021
Střondalová Agáta 19.07.2008 TC BIOCEL Vratimov z.s. Tenisklub7 dorost 30.03.2021
Studený Václav 11.10.2008 SHARK Brno Tenisový klub Tesla Brno dorost 08.03.2021
Studený Václav 11.10.2008 SHARK Brno Tenisový klub Tesla Brno starší žactvo 08.03.2021
Stuchlá Karolína 24.02.1994 LTK Liberec LTC Modřany 2005 dospělí 26.03.2021
Stuchlík Jiří 03.08.2013 SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. TC Ostrava Nová Ves babytenis 08.03.2021
Stuchlík Lukáš 05.04.2006 TK Pernštýn 1897 Pardubice TJ Červený Kostelec dospělí 30.03.2021
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha LTK TEPLICE o.s. dorost 09.03.2021
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha LTK TEPLICE o.s. dospělí 09.03.2021
Suchan David 16.01.2007 TJ MEZ Vsetín TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 30.03.2021
Suchánek David 02.11.2004 LTC Hodonín BLTC Brno dospělí 24.03.2021
Suchánek Martin 09.02.1983 TK FZŠ Trávníčkova ASK Lovosice dospělí 09.03.2021
Suchánková Nikol 22.08.2012 TK Neridé SK HAMR, z.s. babytenis 08.03.2021
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc TK Gymnázium Uničov mladší žactvo 08.03.2021
Sulan Jan 31.12.1999 LTC Sušice TK Horažďovice dospělí 10.03.2021
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dospělí 09.03.2021
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 10.03.2021
Svěchová Tereza 26.04.2001 TK Havířov, z.s. TK Dolní Benešov dospělí 01.04.2021
Světlík Bronislav 19.08.1971 TCV Strání TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dospělí 30.03.2021
Svoboda Adéla 19.04.2012 TK Sparta Praha TK Olymp Praha babytenis 02.03.2021
Svoboda Daniel 10.11.2003 Tenisový klub Progress z.s. TJ Sokol Vysočany dorost 15.03.2021
Svoboda Jan 04.11.2009 SK Jundrov Brno Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 16.03.2021
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 30.03.2021
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 08.03.2021
Svoboda Michal 04.09.1988 LTC Mladá Boleslav z.s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 30.03.2021
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha starší žactvo 04.03.2021
Svoboda Tomáš 01.10.2008 SHARK Brno Sokol Čebín starší žactvo 15.03.2021
Svoboda Tomáš 01.10.2008 SHARK Brno Tenisový klub Tesla Brno dorost 12.03.2021
Svobodová Emily 20.03.2012 Tenis klub Nýrsko Tenis klub Nýrsko babytenis 31.03.2021
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 30.03.2021
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha LOB S.A. Bohnice, z.s. dorost 30.03.2021
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno ŽLTC Brno dorost 23.03.2021
Svobodová Nina 29.06.2005 SHARK Brno SK Slatina dospělí 30.03.2021
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005 I.ČLTK Praha mladší žactvo 09.03.2021
Svrčina Dalibor 02.10.2002 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 30.03.2021
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov SK Zlín-Mladcová dorost 09.03.2021
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 TK Slavia Plzeň SPORT EDEN Beroun dorost 11.03.2021
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 TK Slavia Plzeň SPORT EDEN Beroun dospělí 11.03.2021
Sýkorová Nikol 18.01.2008 TK SLOVANKA Č. Lípa TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. dorost 04.03.2021
Synková Kristýna 07.12.2005 TK Roudnice n.L. SK Štětí dospělí 10.03.2021
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha Tenis Dobříš dospělí 16.03.2021
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dorost 15.03.2021
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha Tenis Cibulka dospělí 30.03.2021
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dorost 23.03.2021
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 starší žactvo 23.03.2021
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dorost 23.03.2021
Šajer Vojtěch 17.06.2003 TK Bílovec Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 31.03.2021
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dospělí 05.03.2021
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 05.03.2021
Šandová Michaela 29.07.2003 SLOVAN HRANICE, z.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dorost 29.03.2021
Šandová Nella 24.11.2005 TJ Sokol Vysočany TK EMA o.s. dorost 25.03.2021
Šandová Nella 24.11.2005 TJ Sokol Vysočany TK EMA o.s. dospělí 25.03.2021
Šárová Lucie 23.04.2006 Wilson tenis centrum z.s. Slavoj Český Brod dorost 22.03.2021
Šárová Lucie 23.04.2006 Wilson tenis centrum z.s. Sokol Říčany dospělí 29.03.2021
Šašek David 13.06.2008 TK Slavia Plzeň TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota starší žactvo 17.03.2021
Šašek Martin 15.07.2005 TK Slavia Plzeň TK Dýšina dospělí 12.03.2021
Šašek Martin 15.07.2005 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 25.03.2021
Ščurek Oliver 06.11.2002 1. Vestecká sportovní o.s. SPORT EDEN Beroun dospělí 03.03.2021
Šebesta Michal 10.12.2008 TK ARBREX-OSTRAVA TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 05.03.2021
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 16.03.2021
Šebo Luisa 08.08.2012 TC VITALITY Březnice TC VITALITY Březnice babytenis 12.03.2021
Šebo Matylda 01.08.2008 TK Roja Příbram z.s. TC VITALITY Březnice starší žactvo 12.03.2021
Šedivá Anna 20.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK LTC Vysoké Mýto dorost 19.03.2021
Šedivcová Veronika 02.05.1981 Sportclub Řevnice, z.s. TENIS Klánovice dospělí 03.03.2021
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s. TENNIS CENTRE Kosmonosy starší žactvo 24.03.2021
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s. TENNIS CENTRE Kosmonosy dorost 11.03.2021
Šenk Jan 15.08.2011 TK Bystřice p.H. Tenis Nový Jičín,z.s. starší žactvo 29.03.2021
Šenková Anna 30.11.2008 TK Bystřice p.H. TC Holešov, o.s. starší žactvo 05.03.2021
Ševčík Kryštof 07.07.2012 Family Tennis Ostrava TK Opava babytenis 09.03.2021
Ševčík Martin 31.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Uherské Hradiště dospělí 09.03.2021
Ševčík Tadeáš 07.01.2005 Family Tennis Ostrava TK Opava dorost 09.03.2021
Ševčík Tadeáš 07.01.2005 Family Tennis Ostrava TK Opava dospělí 09.03.2021
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno. LTC Houštka dospělí 30.03.2021
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha TENIS Klánovice dorost 09.03.2021
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha TENIS Klánovice starší žactvo 09.03.2021
Šik Michal 22.04.1999 TK Slavia Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 09.03.2021
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TO TJ Svitavy dorost 19.03.2021
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TO TJ Svitavy dospělí 19.03.2021
Šimáček Ondřej 24.12.1979 Sokol Brno Žabovřesky Tenisový klub Tesla Brno dospělí 17.03.2021
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 04.03.2021
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha LTC Slaný dospělí 23.03.2021
Šimkovič Vít 07.08.2014 LTC Hodonín TC BORS CLUB minitenis 25.03.2021
Šimkovič Vít 07.08.2014 LTC Hodonín TJ Slavoj Velké Pavlovice babytenis 25.03.2021
Šimkovič Vojtěch 22.02.2012 LTC Hodonín TJ Slavoj Velké Pavlovice babytenis 25.03.2021
Šimonová Tereza 26.05.2008 LTC Bakov n.Jiz. LTC Mladá Boleslav z.s. starší žactvo 05.03.2021
Šimůnek David 09.07.1993 I.ČLTK Praha TK Hanspaulka dospělí 10.03.2021
Šimůnková Klára 03.11.2009 Tenisový klub Progress z.s. Lokomotiva Beroun starší žactvo 31.03.2021
Šimůnková Klára 03.11.2009 Tenisový klub Progress z.s. Lokomotiva Beroun mladší žactvo 31.03.2021
Šimůnková Lucie 10.10.1995 I.ČLTK Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 29.03.2021
ŠINDELÁŘOVÁ Ela 10.11.2009 TJ Sokol Ústí n.L. Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 18.03.2021
Šindelářová Karolína 02.02.2005 Slavoj Třešť TK ČLTK Jihlava dospělí 07.04.2021
Šindelová Tereza 13.06.2012 Sokol Králův Dvůr LTC Beroun, z.s. babytenis 01.04.2021
Šípková Agáta 14.12.2007 SK HAMR, z.s. I. ČLTPK Čerčany starší žactvo 05.03.2021
Šípková Agáta 14.12.2007 SK HAMR, z.s. I. ČLTPK Čerčany dorost 05.03.2021
Široká Romana 23.05.1972 Tenis Banka Praha Tenis DLI Kladno dospělí 31.03.2021
Škachová Miriam 01.09.2009 LTC Slovan Kladno TJ Kralupy o.s. starší žactvo 05.03.2021
Škopík Adam 04.07.2006 TK Vimperk TK Prachatice z.s. dorost 10.03.2021
Škopík Michal 13.08.1972 TK Vimperk TK Prachatice z.s. dospělí 09.03.2021
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK TENNISPOINT FM TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 05.03.2021
Škvara Eduard 25.09.2007 Tenisklub7 TK SC OSTRAVA dospělí 29.03.2021
Škvara Eduard 25.09.2007 Tenisklub7 TK SC OSTRAVA starší žactvo 29.03.2021
Šlapák David 20.04.2003 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. dorost 05.03.2021
Šlapák David 20.04.2003 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. dospělí 05.03.2021
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 23.03.2021
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha Lokomotiva Praha dorost 09.03.2021
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha Lokomotiva Praha starší žactvo 09.03.2021
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s. SK OAZA Praha dospělí 08.03.2021
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s. TJ Solidarita Praha 10 dorost 03.03.2021
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 I.ČLTK Praha TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 25.03.2021
Šmídová Laura 05.07.2011 TJ TK Neratovice TO SK Mělník mladší žactvo 30.03.2021
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno. ŽLTC Brno starší žactvo 30.03.2021
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice starší žactvo 10.03.2021
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dospělí 04.03.2021
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov Pašťa tenis, z.s. dorost 04.03.2021
Šota Petr 11.11.1963 Orel jednota Praha-Balkán TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 11.03.2021
Špaček Dalibor 18.09.1948 SKT Planá n.Luž. TK Soběslav dospělí 30.03.2021
Špitová Michaela 08.04.2007 CLTC Olomouc,z.s. TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 09.03.2021
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s. TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 09.03.2021
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s. TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 09.03.2021
Šramková Rebecca 19.10.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 31.03.2021
Šramotová Kateřina 13.07.2005 TENIS VLAŠIM,z.s. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 30.03.2021
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s. TK Milo Olomouc dorost 09.03.2021
Šťastná Eva 21.01.1997 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenis Semice a.s. dospělí 31.03.2021
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha dospělí 30.03.2021
Šťastný Kamil 31.07.2012 TC-ŽLTC Brno, z.s. TC-ŽLTC Brno, z.s. babytenis 22.03.2021
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha dospělí 30.03.2021
Štayrová Aneta 09.02.2006 LTC Nový Bydžov TC Jičín dorost 12.03.2021
Šteflová Karla 06.03.2001 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 15.03.2021
Štěpán Marek 28.11.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 16.03.2021
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dospělí 04.03.2021
Štěpánková Klára 06.08.2008 TC VŠ Praha TGC Kunratice dorost 03.03.2021
Štěpánková Tereza 25.06.2008 TC BORS CLUB LTC Hodonín dorost 08.03.2021
Štěpničková Klára 11.07.2006 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín dospělí 29.03.2021
Štěpničková Klára 11.07.2006 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín dorost 29.03.2021
Štěrbová Kristýna 27.10.1998 Severočeská tenisová o.s. TK Louny dospělí 15.03.2021
Štíhel Filip 26.06.2005 T.T.C.Rožnov Rožnovský tenisový klub dorost 23.03.2021
Štíhel Filip 26.06.2005 T.T.C.Rožnov Rožnovský tenisový klub dospělí 23.03.2021
Štochlová Karolína Berta 17.01.2009 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 25.03.2021
Štorková Michaela 26.04.2001 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. dospělí 08.03.2021
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov Severočeská tenisová o.s. dospělí 18.03.2021
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice Tenis Újezd nad Lesy, z.s. mladší žactvo 08.03.2021
Šturmová Lilien 26.10.2014 TENIS Klánovice I.ČLTK Praha babytenis 31.03.2021
Štveráková Terezie 21.03.2006 VSK VŠB-TU Ostrava Městský tenisový klub Karviná dospělí 18.03.2021
Šúchal Tomáš 17.03.1995 SK Podještědští Pardálové TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 03.03.2021
Šulc Filip 23.07.1990 TJ Solidarita Praha 10 Tenisový klub Progress z.s. dospělí 30.03.2021
Šupáček Čeněk 01.05.2009 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice mladší žactvo 30.03.2021
Šupejová Klára 02.06.1993 Tenis Cibulka Tenis Semice a.s. dospělí 30.03.2021
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav LOB S.A. Bohnice, z.s. dorost 01.04.2021
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav LOB S.A. Bohnice, z.s. dospělí 01.04.2021
Šustáček Ondřej 04.04.1978 Sokol Rudice TK Blansko dospělí 31.03.2021
Šustr Dominik 01.04.2009 TK Náchod TK Česká Skalice mladší žactvo 31.03.2021
Šustr Dominik 01.04.2009 TK Náchod TK Česká Skalice starší žactvo 31.03.2021
Švejcar Václav 12.03.2004 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 30.03.2021
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 30.03.2021
Švidrnoch Alexej 21.01.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba starší žactvo 31.03.2021
Švidrnoch Viktor 05.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba starší žactvo 31.03.2021
Švidrnochová Natálie 30.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí SK Zlín-Mladcová dospělí 09.03.2021
Švidrnochová Natálie 30.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí SK Zlín-Mladcová dorost 09.03.2021
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha Tenis Cibulka dospělí 08.04.2021
Švorčík Kamil 21.10.1974 Sokol Bukovice Sokol Zbečník dospělí 12.03.2021
Táborská Karolína 14.12.1989 TK Horní Měcholupy TK Soběslav dospělí 25.03.2021
Tajovská Karolína 24.12.2003 TK Spartak Jihlava LTC Humpolec dospělí 25.03.2021
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha TC Spořilov Praha dospělí 29.03.2021
Tauš Radek 19.06.1975 SKP Kometa Brno Sokol Chudčice dospělí 30.03.2021
Taylor Anna 09.06.2007 LTC Modřany 2005 Wilson tenis centrum z.s. starší žactvo 29.03.2021
Taylor Anna 09.06.2007 LTC Modřany 2005 Wilson tenis centrum z.s. dorost 29.03.2021
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. dorost 22.03.2021
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 03.03.2021
Teichman Miloš 20.09.2004 TJ Slovan Broumov TJ Červený Kostelec dorost 30.03.2021
Teichman Miloš 20.09.2004 TJ Slovan Broumov TJ Červený Kostelec dospělí 30.03.2021
Tesař Pavel 06.03.1966 TC Brno. Sokol Brno Žabovřesky dospělí 03.03.2021
Tesaříková Julie 20.06.2010 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. TK Opava mladší žactvo 03.03.2021
Tesková Sylvie 02.01.1996 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 30.03.2021
Tešková Sára 02.01.2008 Wilson tenis centrum z.s. TC VITALITY Březnice dorost 05.03.2021
Theier Radek 22.09.1987 Sportovní klub Žižkov Praha Sokol TK Kaplice dospělí 02.03.2021
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TENIS Klánovice mladší žactvo 05.03.2021
Tichá Šárka 04.06.2006 Jiskra Otrokovice TC Holešov, o.s. dorost 01.04.2021
Ticháčková Nela 28.04.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 09.03.2021
Tichý David 04.02.2009 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 09.03.2021
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav dorost 09.03.2021
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav starší žactvo 09.03.2021
Tikovská Adéla 12.07.2006 Sportclub Řevnice, z.s. Tempo Praha dospělí 05.03.2021
Tikovská Adéla 12.07.2006 Sportclub Řevnice, z.s. Tempo Praha dorost 05.03.2021
Tobišková Andrea 12.06.2003 TK Kvasiny TO SK Žamberk dorost 23.03.2021
Tofi Satine 30.01.2010 Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. LOB S.A. Bohnice, z.s. mladší žactvo 23.03.2021
Tofi Vanessa 14.01.2008 TK Slavia Plzeň TCG Karlovy Vary starší žactvo 05.03.2021
Tolar David 03.04.2003 Sokol Nepomuk Sokol Blovice dorost 04.03.2021
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 09.03.2021
Toman Bruno 01.08.2013 TK Sparta Praha TK Olymp Praha babytenis 04.03.2021
Toman Karel 07.05.2011 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 10.03.2021
Toman Karel 06.02.2009 LTC Velešín z.s. Sokol TK Kaplice mladší žactvo 25.03.2021
Tománková Denisa 08.01.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Zlín mladší žactvo 10.03.2021
Tomášek Filip 17.12.2003 TK Roja Příbram z.s. Baník Příbram dospělí 30.03.2021
Tomášek Jan 05.05.2006 TK FUNTOM Dobřany Slavoj Stod dorost 30.03.2021
Tomášek Matouš 18.12.2009 LTC Rudná Open Tennis Club mladší žactvo 07.04.2021
Tomášková Tereza 21.05.2007 TK Roja Příbram z.s. Baník Příbram dospělí 30.03.2021
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha dorost 04.03.2021
Tomek Jakub 07.12.2012 BLTC Brno TC-ŽLTC Brno, z.s. babytenis 03.03.2021
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 09.03.2021
Tošner Robin 04.03.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. Sokol Smiřice mladší žactvo 09.03.2021
Trázník Miroslav 02.07.2008 TK Benešov TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 31.03.2021
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 29.03.2021
Trnkova Jana 22.10.2009 LTC Sušice TK Horažďovice mladší žactvo 24.03.2021
Trojan Jaroslav 21.09.1984 TC VŠ Praha VŠTJ Ekonom Praha dospělí 30.03.2021
Trsek Tomáš 11.12.1982 LTK Liberec Start Liberec dospělí 30.03.2021
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 01.04.2021
Trunečka Štěpán 30.07.2001 TJ Spoje Praha LTC Rudná dospělí 31.03.2021
Trunečka Tomáš 21.01.2010 CLTC Olomouc,z.s. TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 09.03.2021
Trunečka Tomáš 21.01.2010 CLTC Olomouc,z.s. TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 09.03.2021
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. dospělí 23.03.2021
Třísková Tereza 16.01.2010 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa mladší žactvo 03.03.2021
Tříška Martin 23.09.1971 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 04.03.2021
Tříšková Petra 09.12.1995 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 04.03.2021
Tsima Elli 24.06.2005 SHARK Brno SK Slatina dospělí 31.03.2021
Tůmová Linda 22.03.2007 HTK Třebíč Sokol Jemnice dospělí 03.03.2021
Tůmová Linda 22.03.2007 HTK Třebíč Sokol Jemnice dorost 03.03.2021
Tunegová Klára 28.12.1998 T.T.C.Rožnov LTC Kolín dospělí 23.03.2021
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán SK Meteor Praha starší žactvo 08.03.2021
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán SK Meteor Praha mladší žactvo 08.03.2021
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha SK SPORTCENTRUM Roudná starší žactvo 11.03.2021
Tuša Robert 14.02.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s. Sokol Petrovice dospělí 09.03.2021
Tvrzská Amélie 21.03.2011 SPORT EDEN Beroun Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 08.03.2021
Tvrzská Karolína 28.01.2008 SPORT EDEN Beroun TK Ruzyně Praha starší žactvo 08.03.2021
Tykva David 17.01.2009 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov, z.s. mladší žactvo 08.03.2021
Týmlová Eliška 26.08.2003 Sokol Nepomuk Sokol Blovice dorost 04.03.2021
Týmlová Jana 26.08.2003 Sokol Nepomuk Sokol Blovice dorost 04.03.2021
Týn Matěj 23.04.1999 TK Havířov, z.s. TK Dolní Benešov dospělí 29.03.2021
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy dorost 05.03.2021
Uhrová Alžběta 15.12.2010 TK SB Světlá n.Sáz. TK Hlinsko mladší žactvo 09.03.2021
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha LTC Houštka starší žactvo 03.03.2021
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu LTK TEPLICE o.s. dospělí 09.03.2021
Ulihrachová Ella 07.06.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 12.03.2021
Ulich Viktorie 03.04.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 08.03.2021
Ungerman Otakar 22.01.1977 TK Start Praha-Topolka Tenis Semice a.s. dospělí 22.03.2021
Urbánek Milan 08.07.2004 TK Choceň LTC Vysoké Mýto dospělí 08.03.2021
Urbánková Magdaléna 04.06.2013 TK Holice TK Pernštýn 1897 Pardubice babytenis 30.03.2021
Urbánková Veronika 08.02.2010 TJ Slavoj Velké Pavlovice LTC Hodonín starší žactvo 31.03.2021
Urbánková Veronika 08.02.2010 TJ Slavoj Velké Pavlovice LTC Hodonín mladší žactvo 05.03.2021
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov HTK Třebíč dospělí 31.03.2021
Uvíra Hynek 08.08.2005 TK Lysá n.L. Lokomotiva Nymburk dorost 02.03.2021
Vackova Denisa 24.02.2006 Sportcentrum Uhříněves Sokol Královice dospělí 05.03.2021
Vackova Eva 24.02.2006 Sportcentrum Uhříněves Sokol Královice dospělí 05.03.2021
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov TJ Brno-Komín dospělí 29.03.2021
Vágner Dominik 25.08.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dorost 08.03.2021
Vágner Dominik 25.08.2009 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 08.03.2021
Vácha Daniel 08.12.1976 TK SK Dobrá Voda u Č.B. Start České Budějovice dospělí 08.03.2021
Vácha Václav 07.10.2010 TO Meziboří TK Jirkov mladší žactvo 03.03.2021
Vácha Václav 07.10.2010 TO Meziboří TK Jirkov starší žactvo 03.03.2021
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s. LTK Liberec starší žactvo 11.03.2021
Vachovec Dominik 08.11.2003 TK Horažďovice LTC Domažlice dorost 29.03.2021
Vaigl Martin 03.09.2007 TK Benešov TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 31.03.2021
Vajda Bořek 11.06.2004 DTJ Tenis Vřesina TC Ostrava Nová Ves dospělí 30.03.2021
Vajda Bořek 11.06.2004 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov, z.s. dorost 05.03.2021
Vajdová Amálie 11.08.2009 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov, z.s. mladší žactvo 05.03.2021
Vajsejtlová Klára 13.04.2000 LTC Mladá Boleslav z.s. LTC Bakov n.Jiz. dospělí 08.03.2021
Valachová Johana 18.02.2008 SK OAZA Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 30.03.2021
Valasová Barbora 14.08.2008 TO Odry TK Bílovec starší žactvo 31.03.2021
Valdmannová Vendula 10.12.2007 TK Na Dolině o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dorost 11.03.2021
Válek Maxmilián 07.05.2009 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha starší žactvo 31.03.2021
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov HTK Třebíč dospělí 08.03.2021
Valenta Jan 31.08.1981 SK HIT Hradec Králové z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 04.03.2021
Valenta Michal 20.06.2002 SK HAMR, z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 31.03.2021
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dospělí 29.03.2021
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dospělí 22.03.2021
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dorost 08.03.2021
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Baník Ostrava OKD dospělí 18.03.2021
Valigůra Vojtěch 20.08.2004 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 08.03.2021
Válková Eva 26.03.1985 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 31.03.2021
Valoušková Eliška 19.01.2001 LTK TEPLICE o.s. Sokol Petrovice dospělí 05.03.2021
Valová Bibiane 21.08.2014 ŽLTC Brno TC-ŽLTC Brno, z.s. babytenis 11.03.2021
Vaněček Rudolf 10.04.2003 TJ Sokol Újezd n.L. TENIS Klánovice dorost 06.04.2021
Vaněk Daniel 27.04.2008 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 09.03.2021
Vaněk Daniel 27.04.2008 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 09.03.2021
Vaníček Josef 23.12.2005 TJ Sokol Vysočany TK Březnice dospělí 08.03.2021
Vaníčková Anna 23.12.2005 TJ Sokol Vysočany TK Březnice dospělí 08.03.2021
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 05.03.2021
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 05.03.2021
Vašíček Lukáš 14.05.1980 SKP Kometa Brno TJ Brno-Komín dospělí 29.03.2021
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 01.04.2021
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 15.03.2021
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 15.03.2021
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 07.04.2021
Vašta Petr 09.09.2008 SK Tenis Kladno Open Tennis Club starší žactvo 08.04.2021
Vávrová Lucie 07.01.2010 TK Scentrum Benešov, z.s. SK OAZA Praha starší žactvo 25.03.2021
Vávrová Lucie 07.01.2010 TK Scentrum Benešov, z.s. SK OAZA Praha mladší žactvo 25.03.2021
Vávrová Veronika 25.04.2008 TK Scentrum Benešov, z.s. SK OAZA Praha starší žactvo 25.03.2021
Vavřík Roman 04.05.1977 SKT Frýdlant n.O. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 29.03.2021
Vavřínek Dominik 03.12.2007 TK Dolní Benešov Tenisový klub Minerva Opava,z.s. starší žactvo 03.03.2021
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, z.s. LTC Beroun, z.s. mladší žactvo 03.03.2021
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, z.s. LTC Beroun, z.s. starší žactvo 03.03.2021
Vedralová Laura 27.04.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s. Lokomotiva Praha mladší žactvo 07.04.2021
Veigl Jakub 05.09.2004 BLTC Brno HTK Třebíč dorost 08.03.2021
Veit Michal 15.06.2001 TK FUNTOM Dobřany Slavoj Stod dospělí 30.03.2021
Vejlupek Šimon 23.06.1999 TJ Sokol Ústí n.L. TK Krásné Březno dospělí 05.03.2021
Vejšická Alžběta 28.03.2009 TJ Sokol Vysočany TENIS Klánovice mladší žactvo 23.03.2021
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 12.03.2021
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha Tenis Cibulka dospělí 05.03.2021
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha TCG Karlovy Vary dospělí 04.03.2021
Verner Jan 07.09.1976 VŠSK MFF Praha Sokol Chuchle dospělí 30.03.2021
Veselá Anika 19.07.2008 LTC Modřany 2005 Tempo Praha starší žactvo 30.03.2021
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín dorost 12.03.2021
Veselíková Sofie 04.01.2012 BLTC Brno BLTC Brno babytenis 24.03.2021
Větrovec Michal 31.07.1995 TK Slavia Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 11.03.2021
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Škoda Plzeň z.s. TK Kaznějov dospělí 12.03.2021
Vidlář Tomáš 16.08.2005 BLTC Brno LTC Hodonín dorost 05.03.2021
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha LTK Liberec dospělí 04.03.2021
Vild Matěj 08.12.2009 SK Tenis Mýto, z.s. TK Vodní stavby Plzeň mladší žactvo 12.03.2021
Villa Edoardo 28.01.2008 TC VŠ Praha Tenis Banka Praha starší žactvo 07.04.2021
Vinš Jaroslav 27.11.2005 SK Štětí TK Roudnice n.L. dorost 24.03.2021
Vítek Dominik 20.07.1994 TK Lokomotiva Plzeň z.s. Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 16.03.2021
Vítek František 30.04.2013 TC BORS CLUB TK Dolní Dunajovice,spolek babytenis 04.03.2021
Vítek Matyáš 29.10.2004 SK Tenis Tišnov Sokol Rudice dospělí 30.03.2021
Vitmajerová Diana 11.05.2004 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dorost 23.03.2021
Vitmajerová Lucie 18.03.2008 SK Tenis Rohatsko TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 30.03.2021
Vítovcová Nikol 30.10.2006 TK Dýšina TK Kaznějov dorost 10.03.2021
Vítovec David 21.05.2003 TK Dýšina TK Kaznějov dorost 10.03.2021
Vlachopulosová Nelly 06.06.1999 VSK VŠB-TU Ostrava Městský tenisový klub Karviná dospělí 24.03.2021
Vlasák Matěj 18.07.2006 LTK Liberec TK Železný Brod dospělí 30.03.2021
Vlášek Adam 06.02.2009 TC Nové Město n. Metují T.J.Nahořany n.M. mladší žactvo 29.03.2021
Vlášek Tobiáš 24.02.2010 T.J.Nahořany n.M. TC Nové Město n. Metují starší žactvo 30.03.2021
Vlnová Gabriela 08.07.2009 TK Soběslav TJ Lokomotiva Veselí n.L. mladší žactvo 30.03.2021
Vobořilová Klára 11.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s. TGC Kunratice starší žactvo 30.03.2021
Vodičková Lucie 09.03.1991 Sportclub Řevnice, z.s. LTC Svoboda Praha dospělí 30.03.2021
Vojta Emil 16.08.1975 V-TEAM Čáslav TJ Tatran Střešovice dospělí 03.03.2021
Vojtěch Jan 14.04.1976 Baník Praha TK Týnec nad Sázavou dospělí 08.03.2021
Voláček Carmelo 19.07.2007 SK OAZA Praha Tempo Praha dorost 30.03.2021
Voláček Vojtěch 30.04.1977 SK OAZA Praha Tempo Praha dospělí 30.03.2021
Voldrab Jakub 07.05.2003 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Zdice dorost 30.03.2021
Volejník Max 10.12.2010 BTK Brno SK Jundrov Brno starší žactvo 16.03.2021
Volín Vojtěch 27.10.2009 TC VŠ Praha Pála Vízner Tennis z.s. starší žactvo 04.03.2021
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TK Spartak Jihlava dospělí 01.04.2021
Vondrušková Anna 19.11.2003 BLTC Brno TJ Mokrá Hora dospělí 04.03.2021
Vopálka Pavel 11.04.1992 TO TJ Svitavy TK Ústí n. Orlicí dospělí 11.03.2021
Vopička Lukáš 22.05.2005 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 16.03.2021
Voráč Jan 14.09.1979 TK Kadaň TK Žatec dospělí 25.03.2021
Vostárek Lukáš 04.03.1986 TC Realsport Nymburk o.s. Tenisový klub Mníšek dospělí 01.04.2021
Votavová Lucie 13.09.2002 LTC Slovan Kladno TK Stochov dospělí 26.03.2021
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny TK Prachatice z.s. dorost 10.03.2021
Votík Martin 12.09.1991 Sportovní centrum Linhart Lokomotiva Nymburk dospělí 01.04.2021
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 Tennis Hill Havířov o.s. TK SC OSTRAVA mladší žactvo 09.03.2021
Vrána Petr 02.02.2006 TK Žatec TK Chomutov dospělí 04.03.2021
Vrána Václav 23.04.2009 TK Žatec Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 04.03.2021
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Sokol Uherský Brod dospělí 08.04.2021
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha Sokol Říčany dorost 29.03.2021
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha Sokol Říčany dospělí 29.03.2021
Vrba Lukáš 02.05.2003 Tenis Nový Jičín,z.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 08.03.2021
Všetečka Josef 02.09.2009 TJ Kraví Hora Brno Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 02.03.2021
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s. Tsport Votice o.s. dospělí 29.03.2021
Vurm Gustav 03.02.2011 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy mladší žactvo 05.03.2021
Vurm Gustav 03.02.2011 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno starší žactvo 05.03.2021
Vurmová Vendula 12.08.2005 TC Brno. Mosilana Brno dospělí 06.04.2021
Vychopeň Vojtěch 11.08.1999 TJ Zbrojovka Vsetín TK Kaznějov dospělí 10.03.2021
Vymazal Jan 11.04.1978 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc dospělí 09.03.2021
Vyskočilová Jitka 27.07.1961 Lokomotiva Praha TK Montáže, z.s. dospělí 02.03.2021
Vyštejn Ondřej 20.03.1998 SK Kometa Praha Sokol Čimice dospělí 04.03.2021
Výtisk Antonín 15.02.2010 TJ Sokol Dolní Lhota TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 05.03.2021
Výtisk Antonín 15.02.2010 TJ Sokol Dolní Lhota TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 05.03.2021
Waigand Chiara 06.12.2000 LTC Sušice LTC Sušice dospělí 19.03.2021
Wallner Barbara 28.11.2013 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko babytenis 31.03.2021
Wasserbauerová Tereza 27.03.1991 TK Hlinsko USK Pardubice dospělí 29.03.2021
Weinberg Julianne 20.03.1968 SK Meteor Praha SPORTTENIS dospělí 31.03.2021
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary TO Rotas Rotava dospělí 22.03.2021
Wilson Carly 01.03.2009 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov starší žactvo 17.03.2021
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 08.03.2021
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo SK Tenis Tišnov dorost 29.03.2021
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo SK Tenis Tišnov dospělí 29.03.2021
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TC Hořice TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 30.03.2021
Záhorský Jakub 04.09.2007 Sokol Dolní Počernice z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 04.03.2021
Zahrádka David 27.05.2007 Sportcentrum Uhříněves TCM Dubeč, z.s. starší žactvo 15.03.2021
Zahrádková Viktorie 14.11.2000 Tenisový klub Nová Ves SK Tenis Rohatsko dospělí 24.03.2021
Zahradník Karel 31.08.1990 LTC Pardubice Tenisový klub Eden dospělí 31.03.2021
Zajicek Nicholas 19.11.2007 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov dorost 09.03.2021
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Sparta Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 03.03.2021
Zálabská Eva 22.04.1961 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 29.03.2021
Zapletal Jindřich 16.05.2011 TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC Český Krumlov mladší žactvo 06.04.2021
Zapletalová Zuzana 22.06.1991 TK SLOVANKA Č. Lípa Tenis Semice a.s. dospělí 30.03.2021
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary TK Slavia Plzeň dospělí 31.03.2021
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha TK Kadaň mladší žactvo 04.03.2021
Záruba Filip 09.03.1995 LTC České Budějovice,z.s. Start České Budějovice dospělí 01.04.2021
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TKB Hrušovany z.s. dorost 08.03.2021
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice starší žactvo 10.03.2021
Zborník Tomáš 20.12.2009 Slavoj Žiželice LTC Nový Bydžov starší žactvo 05.03.2021
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 12.03.2021
Zemánek Matěj 19.04.2005 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 07.04.2021
Zemek René 31.03.2004 TJ TK Hluboká nad Vltavou Start České Budějovice dospělí 01.04.2021
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno. ŽLTC Brno starší žactvo 16.03.2021
Zerzán Vojtěch 02.05.2014 Spartak Polička TK Hlinsko minitenis 09.03.2021
Zezula Jan 02.11.1980 Sokol Rudice TK Kunštát dospělí 31.03.2021
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s. LTC Beroun, z.s. dorost 30.03.2021
Zíková Veronika 24.04.1999 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dospělí 30.03.2021
Zimová Lela 09.07.2010 TK Sparta Praha LTK Klatovy mladší žactvo 10.03.2021
Zimová Thelma 11.01.2008 TK Sparta Praha TK Oáza Říčany starší žactvo 23.03.2021
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dospělí 03.03.2021
Zobač Mikuláš 25.06.2008 TK Havířov, z.s. Tenisový klub Tenet dorost 17.03.2021
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov, z.s. TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 30.03.2021
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 11.03.2021
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 11.03.2021
Zovčák Samuel 05.12.2007 TK Oáza Říčany TK Radošovice starší žactvo 30.03.2021
Züglerová Lucie 23.02.1998 TK Slavia Plzeň TK Lokomotiva Plzeň z.s. dospělí 30.03.2021
Zvěřinová Klára 04.11.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav TJ LTC Poděbrady dospělí 09.03.2021
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé Lokomotiva Beroun dospělí 29.03.2021
Žáčková Marcela 26.11.2010 TK Hovorčovice TJ Spoje Praha mladší žactvo 05.03.2021
Žahour Richard 08.01.2008 TK Písek TK Sparta Praha starší žactvo 03.03.2021
Žáková Adéla 27.12.2003 TK LTC Děčín ASK Lovosice dospělí 08.03.2021
Žaludek Jiří 10.09.2010 TK Fatra Napajedla TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 04.03.2021
Žambochová Laura 28.03.2012 Sokol Králův Dvůr LTC Beroun, z.s. babytenis 01.04.2021
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. dorost 25.03.2021
Žaroská Natálie 28.10.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc dospělí 16.03.2021
Žaroská Natálie 28.10.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc dorost 16.03.2021
Ždánská Adéla 14.06.2005 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 30.03.2021
Ždánský Adam 08.03.2003 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 30.03.2021
Žídková Nella 22.06.2009 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. SK LAMA o.s. mladší žactvo 03.03.2021
Žídková Tereza 25.07.2003 SK LAMA o.s. Tenisový klub Minerva Opava,z.s. dorost 03.03.2021
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady LTC Kolín dorost 08.03.2021
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tenis Nový Jičín,z.s. dospělí 31.03.2021
Žitko Radim 08.12.1978 TK Škoda Plzeň z.s. Městský tenisový klub Karviná dospělí 03.03.2021