Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

47 - II. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Žiželice
Tisknout
6
1
33:9
68:21
467:264
13
2
TK Čáslav
Tisknout
5
2
25:17
52:36
390:289
12
3
TO Sokol Nehvizdy
Tisknout
5
1
25:11
54:25
367:251
11
4
TJ LTC Poděbrady B
Tisknout
4
3
22:20
45:42
356:347
11
5
LTC Kolín
Tisknout
3
4
22:20
45:43
334:352
10
6
Fit klub Lysá nad Labem
Tisknout
3
4
24:24
51:49
392:386
10
7
Sparta Kutná Hora
Tisknout
3
2
16:20
33:41
296:307
8
8
TK PTA Kolín B
Tisknout
1
6
12:30
26:61
284:424
8
9
Sport.oddíl Týnec n/L
Tisknout
0
7
7:35
15:71
205:471
7
10
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024 NT 08.05.
1
volný los TK Čáslav
0:0
 
 
 
2
LTC Kolín Sparta Kutná Hora
3:3
6:6
42:54
Zápis o utkání - oficiální
3
TK PTA Kolín B TJ LTC Poděbrady B
0:6
0:12
34:73
Zápis o utkání - oficiální
4
Fit klub Lysá nad Labem TO Sokol Nehvizdy
3:3
6:6
46:36
Zápis o utkání - oficiální
5
Sport.oddíl Týnec n/L Slavoj Žiželice
0:6
0:12
18:73
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024 NT 11.05.
6
Slavoj Žiželice volný los
0:0
 
 
 
7
TO Sokol Nehvizdy Sport.oddíl Týnec n/L
4:2
8:4
58:30
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ LTC Poděbrady B Fit klub Lysá nad Labem
5:1
10:2
67:29
Zápis o utkání - oficiální
9
Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín B
3:3
7:6
55:41
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Čáslav LTC Kolín
3:3
7:6
57:47
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024 NT 25.05.
11
volný los LTC Kolín
0:0
 
 
 
12
TK PTA Kolín B TK Čáslav
3:3
6:6
46:55
Zápis o utkání - oficiální
13
Fit klub Lysá nad Labem Sparta Kutná Hora
3:3
6:6
48:48
Zápis o utkání - oficiální
14
Sport.oddíl Týnec n/L TJ LTC Poděbrady B
1:5
3:10
47:70
Zápis o utkání - oficiální
15
Slavoj Žiželice TO Sokol Nehvizdy
2:4
5:10
53:75
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024 NT 01.06.
16
TO Sokol Nehvizdy volný los
0:0
 
 
 
17
TJ LTC Poděbrady B Slavoj Žiželice
0:6
0:12
10:72
Zápis o utkání - oficiální
18
Sparta Kutná Hora Sport.oddíl Týnec n/L
6:0
12:0
73:25
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Čáslav Fit klub Lysá nad Labem
4:2
9:5
62:40
Zápis o utkání - oficiální
20
LTC Kolín TK PTA Kolín B
3:3
6:6
43:48
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024 NT 08.06.
21
volný los TK PTA Kolín B
0:0
 
 
 
22
Fit klub Lysá nad Labem LTC Kolín
2:4
5:8
44:54
Zápis o utkání - oficiální
23
Sport.oddíl Týnec n/L TK Čáslav
0:6
0:12
7:72
Zápis o utkání - oficiální
24
Slavoj Žiželice Sparta Kutná Hora
5:1
11:2
76:43
Zápis o utkání - oficiální
25
TO Sokol Nehvizdy TJ LTC Poděbrady B
5:1
11:2
71:46
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024 NT 22.06.
26
TJ LTC Poděbrady B volný los
0:0
 
 
 
27
Sparta Kutná Hora TO Sokol Nehvizdy
0:0
 
 
 
28
TK Čáslav Slavoj Žiželice
0:6
0:12
29:74
Zápis o utkání - oficiální
29
LTC Kolín Sport.oddíl Týnec n/L
4:2
8:4
58:42
Zápis o utkání - oficiální
30
TK PTA Kolín B Fit klub Lysá nad Labem
0:6
0:12
32:72
Zápis o utkání - oficiální
7
23.06.2024 NT 30.06.
31
volný los Fit klub Lysá nad Labem
0:0
 
 
 
32
Sport.oddíl Týnec n/L TK PTA Kolín B
0:0
 
 
 
33
Slavoj Žiželice LTC Kolín
0:0
 
 
 
34
TO Sokol Nehvizdy TK Čáslav
0:0
 
 
 
35
TJ LTC Poděbrady B Sparta Kutná Hora
0:0
 
 
 
8
19.05.2024 NT 25.05.
36
Sparta Kutná Hora volný los
0:0
 
 
 
37
TK Čáslav TJ LTC Poděbrady B
3:3
6:7
40:52
Zápis o utkání - oficiální
38
LTC Kolín TO Sokol Nehvizdy
1:5
3:11
36:69
Zápis o utkání - oficiální
39
TK PTA Kolín B Slavoj Žiželice
1:5
3:10
43:68
Zápis o utkání - oficiální
40
Fit klub Lysá nad Labem Sport.oddíl Týnec n/L
4:2
9:4
67:36
Zápis o utkání - oficiální
9
09.06.2024 NT 15.06.
41
volný los Sport.oddíl Týnec n/L
0:0
 
 
 
42
Slavoj Žiželice Fit klub Lysá nad Labem
3:3
6:6
51:46
Zápis o utkání - oficiální
43
TO Sokol Nehvizdy TK PTA Kolín B
4:2
8:5
58:40
Zápis o utkání - oficiální
44
TJ LTC Poděbrady B LTC Kolín
2:4
4:8
38:54
Zápis o utkání - oficiální
45
Sparta Kutná Hora TK Čáslav
0:6
0:12
23:75
Zápis o utkání - oficiální