Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

36 - III. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
CTA Rudná
Tisknout
5
0
32:13
66:31
458:270
10
2
TK Hořovice
Tisknout
4
2
32:22
67:47
510:423
10
3
SK TALENT 13 - spolek
Tisknout
3
2
30:15
62:35
458:323
8
4
RADOST Králův Dvůr
Tisknout
3
2
28:17
61:37
443:337
8
5
Spartak Hořovice
Tisknout
2
4
21:33
45:72
372:546
8
6
TK Stochov
Tisknout
3
1
20:16
44:35
363:306
7
7
Tenis DLI Kladno
Tisknout
1
4
19:26
43:58
379:426
6
8
LTC Slaný
Tisknout
1
4
15:30
37:62
341:461
6
9
Tenis Club Mokropsy
Tisknout
1
4
10:35
24:72
259:491
5
10
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
volný los SK TALENT 13 - spolek
0:0
 
 
 
2
Tenis Club Mokropsy LTC Slaný
5:4
10:8
79:71
Zápis o utkání - oficiální
3
CTA Rudná Spartak Hořovice
7:2
15:4
97:43
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Hořovice RADOST Králův Dvůr
2:7
4:15
42:105
Zápis o utkání - oficiální
5
Tenis DLI Kladno TK Stochov
4:5
10:12
97:99
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
6
TK Stochov volný los
0:0
 
 
 
7
RADOST Králův Dvůr Tenis DLI Kladno
8:1
17:3
110:44
Zápis o utkání - oficiální
8
Spartak Hořovice TK Hořovice
5:4
10:9
88:78
Zápis o utkání - oficiální
9
LTC Slaný CTA Rudná
4:5
9:11
75:81
Zápis o utkání - oficiální
10
SK TALENT 13 - spolek Tenis Club Mokropsy
7:2
15:5
109:57
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
11
volný los Tenis Club Mokropsy
0:0
 
 
 
12
CTA Rudná SK TALENT 13 - spolek
5:4
10:9
88:73
Zápis o utkání - oficiální
13
TK Hořovice LTC Slaný
7:2
14:6
110:58
Zápis o utkání - oficiální
14
Tenis DLI Kladno Spartak Hořovice
8:1
17:3
111:38
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Stochov RADOST Králův Dvůr
6:3
13:6
106:57
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
16
RADOST Králův Dvůr volný los
0:0
 
 
 
17
Spartak Hořovice TK Stochov
2:7
5:15
56:110
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Slaný Tenis DLI Kladno
5:4
11:9
73:73
Zápis o utkání - oficiální
19
SK TALENT 13 - spolek TK Hořovice
4:5
8:11
70:78
Zápis o utkání - oficiální
20
Tenis Club Mokropsy CTA Rudná (s)
0:9
0:18
0:108
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
21
volný los CTA Rudná
0:0
 
 
 
22
TK Hořovice Tenis Club Mokropsy
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
Tenis DLI Kladno SK TALENT 13 - spolek
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
TK Stochov LTC Slaný
0:0
 
 
 
25
RADOST Králův Dvůr Spartak Hořovice
0:0
 
 
 
6
15.06.2024 NT 23.06.
26
Spartak Hořovice volný los
0:0
 
 
 
27
LTC Slaný RADOST Králův Dvůr
0:0
 
 
 
28
SK TALENT 13 - spolek TK Stochov
0:0
 
 
 
29
Tenis Club Mokropsy Tenis DLI Kladno
0:0
 
 
 
30
CTA Rudná TK Hořovice
0:0
 
 
 
7
22.06.2024 NT 29.06.
31
volný los TK Hořovice
0:0
 
 
 
32
Tenis DLI Kladno CTA Rudná
0:0
 
 
 
33
TK Stochov Tenis Club Mokropsy
0:0
 
 
 
34
RADOST Králův Dvůr SK TALENT 13 - spolek
0:0
 
 
 
35
Spartak Hořovice LTC Slaný
0:0
 
 
 
8
18.05.2024 NT 26.05.
36
LTC Slaný volný los
0:0
 
 
 
37
SK TALENT 13 - spolek Spartak Hořovice
6:3
12:6
88:36
Zápis o utkání - oficiální
38
Tenis Club Mokropsy RADOST Králův Dvůr
2:7
5:14
61:92
Zápis o utkání - oficiální
39
CTA Rudná TK Stochov
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
40
TK Hořovice Tenis DLI Kladno
7:2
15:4
106:54
Zápis o utkání - oficiální
9
08.06.2024 NT 16.06.
41
volný los Tenis DLI Kladno
0:0
 
 
 
42
TK Stochov TK Hořovice
2:7
4:14
48:96
Zápis o utkání - oficiální
43
RADOST Králův Dvůr CTA Rudná
3:6
9:12
79:84
Zápis o utkání - oficiální
44
Spartak Hořovice Tenis Club Mokropsy
8:1
17:4
111:62
Zápis o utkání - oficiální
45
LTC Slaný SK TALENT 13 - spolek
0:9
3:18
64:118
Zápis o utkání - oficiální