Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

28 - III. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Kolín
Tisknout
6
0
36:18
75:41
548:360
12
2
I. ČLTPK Čerčany B
Tisknout
5
1
39:15
78:37
537:334
11
3
TK Radošovice B
Tisknout
4
2
37:17
81:40
570:356
10
4
TK Scentrum Benešov, z.s.
Tisknout
3
3
35:19
77:41
559:418
9
5
TK PTA Kolín B
Tisknout
3
3
25:29
51:61
435:418
9
6
T.J. Sokol Sedlčany
Tisknout
2
4
21:33
50:68
386:521
8
7
Tsport Votice o.s. B
Tisknout
1
5
11:43
26:87
267:590
7
8
Sparta Kutná Hora
Tisknout
0
6
12:42
28:91
301:606
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024 NT 08.05.
1
Sparta Kutná Hora Tsport Votice o.s. B
3:6
6:13
69:90
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Radošovice B T.J. Sokol Sedlčany
9:0
18:2
116:36
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Scentrum Benešov, z.s. I. ČLTPK Čerčany B
3:6
11:10
88:82
Zápis o utkání - oficiální
4
TK PTA Kolín B LTC Kolín
3:6
6:12
75:83
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024 NT 11.05.
5
LTC Kolín Sparta Kutná Hora
6:3
12:8
100:65
Zápis o utkání - oficiální
6
I. ČLTPK Čerčany B TK PTA Kolín B
7:2
14:5
98:46
Zápis o utkání - oficiální
7
T.J. Sokol Sedlčany TK Scentrum Benešov, z.s.
5:4
11:8
82:76
Zápis o utkání - oficiální
8
Tsport Votice o.s. B TK Radošovice B
0:9
2:18
40:114
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024 NT 25.05.
9
Sparta Kutná Hora TK Radošovice B
1:8
3:17
43:102
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Scentrum Benešov, z.s. Tsport Votice o.s. B
7:2
15:5
107:59
Zápis o utkání - oficiální
11
TK PTA Kolín B T.J. Sokol Sedlčany
7:2
14:5
93:32
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Kolín I. ČLTPK Čerčany B
5:4
11:8
88:57
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024 NT 01.06.
13
I. ČLTPK Čerčany B Sparta Kutná Hora
8:1
17:2
103:21
Zápis o utkání - oficiální
14
T.J. Sokol Sedlčany LTC Kolín
4:5
9:11
69:84
Zápis o utkání - oficiální
15
Tsport Votice o.s. B TK PTA Kolín B
2:7
4:14
27:89
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Radošovice B TK Scentrum Benešov, z.s.
5:4
12:8
101:69
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024 NT 08.06.
17
Sparta Kutná Hora TK Scentrum Benešov, z.s.
1:8
3:17
40:109
Zápis o utkání - oficiální
18
TK PTA Kolín B TK Radošovice B
6:3
12:8
78:68
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Kolín Tsport Votice o.s. B
8:1
16:2
103:25
Zápis o utkání - oficiální
20
I. ČLTPK Čerčany B T.J. Sokol Sedlčany
5:4
11:8
89:65
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024 NT 22.06.
21
T.J. Sokol Sedlčany Sparta Kutná Hora
6:3
15:6
102:63
Zápis o utkání - oficiální
22
Tsport Votice o.s. B I. ČLTPK Čerčany B
0:9
0:18
26:108
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Radošovice B LTC Kolín
3:6
8:13
69:90
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Scentrum Benešov, z.s. TK PTA Kolín B
9:0
18:0
110:54
Zápis o utkání - oficiální
7
23.06.2024 NT 30.06.
25
Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín B
0:0
 
 
 
26
LTC Kolín TK Scentrum Benešov, z.s.
0:0
 
 
 
27
I. ČLTPK Čerčany B TK Radošovice B
0:0
 
 
 
28
T.J. Sokol Sedlčany Tsport Votice o.s. B
0:0