Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

10. Krajský přebor II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol TK Kaplice B
Tisknout
5
0
30:15
61:35
438:295
10
2
TK Strakonice
Tisknout
4
1
33:12
71:25
494:275
9
3
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
Tisknout
3
2
25:20
51:45
340:361
8
4
TK Sezimovo Ústí B
Tisknout
3
2
21:24
46:50
379:374
8
5
Jiskra Bechyně
Tisknout
2
3
24:21
53:44
398:387
7
6
TK Ostrovec
Tisknout
2
3
21:24
45:53
379:415
7
7
LTC Velešín z.s.
Tisknout
1
4
18:27
39:55
334:403
6
8
TJ Blatná
Tisknout
0
5
8:37
17:76
264:516
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2024
1
LTC Velešín z.s. TJ Blatná
8:1
16:3
102:59
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Ostrovec TK Strakonice
6:3
12:9
95:87
Zápis o utkání - oficiální
3
Sokol TK Kaplice B Jiskra Bechyně
5:4
11:8
80:65
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Sezimovo Ústí B Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
2:7
5:14
57:86
Zápis o utkání - oficiální
2
05.5.2024
5
TJ Blatná TK Sezimovo Ústí B
2:7
4:14
51:100
Zápis o utkání - oficiální
6
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B Sokol TK Kaplice B
3:6
7:12
52:84
Zápis o utkání - oficiální
7
Jiskra Bechyně TK Ostrovec
4:5
10:10
84:82
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Strakonice LTC Velešín z.s.
9:0
18:0
109:34
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2024
9
TK Strakonice TJ Blatná
9:0
18:0
111:41
Zápis o utkání - oficiální
10
LTC Velešín z.s. Jiskra Bechyně
2:7
5:14
64:94
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Ostrovec Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
3:6
7:12
70:79
Zápis o utkání - oficiální
12
Sokol TK Kaplice B TK Sezimovo Ústí B
7:2
14:7
93:67
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2024
13
TJ Blatná Sokol TK Kaplice B
3:6
6:12
54:97
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Sezimovo Ústí B TK Ostrovec
5:4
10:9
81:75
Zápis o utkání - oficiální
15
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B LTC Velešín z.s.
5:4
10:9
67:65
Zápis o utkání - oficiální
16
Jiskra Bechyně TK Strakonice
2:7
5:14
49:102
Zápis o utkání - oficiální
5
02.6.2024
17
Jiskra Bechyně TJ Blatná
7:2
16:4
106:59
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Strakonice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
5:4
12:8
85:56
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Velešín z.s. TK Sezimovo Ústí B
4:5
9:10
69:74
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Ostrovec Sokol TK Kaplice B
3:6
7:12
57:84
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2024
21
TJ Blatná TK Ostrovec
0:0
 
 
 
22
Sokol TK Kaplice B LTC Velešín z.s.
0:0
 
 
 
23
TK Sezimovo Ústí B TK Strakonice
0:0
 
 
 
24
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B Jiskra Bechyně
0:0
 
 
 
7
23.6.2024
25
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B TJ Blatná
0:0
 
 
 
26
Jiskra Bechyně TK Sezimovo Ústí B
0:0
 
 
 
27
TK Strakonice Sokol TK Kaplice B
0:0
 
 
 
28
LTC Velešín z.s. TK Ostrovec
0:0