Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

09. Krajský přebor I.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Humpolec
Tisknout
5
0
40:5
81:14
524:234
10
2
LTC VITON České Budějovice,z.s. B
Tisknout
5
0
37:8
76:20
488:222
10
3
TK Pelhřimov B
Tisknout
4
1
31:14
66:34
470:303
9
4
TK SK Dobrá Voda u Č.B.
Tisknout
3
2
25:20
52:41
384:314
8
5
TK Sezimovo Ústí A
Tisknout
2
3
21:24
44:50
351:371
7
6
TK Soběslav
Tisknout
0
5
11:34
30:71
305:488
5
7
LTC Tábor 1903 B
Tisknout
1
4
11:34
23:72
217:493
5
8
TK Milevsko, z.s.
Tisknout
0
5
4:41
12:82
192:506
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2024
1
TK Pelhřimov B TK Sezimovo Ústí A
6:3
13:6
93:51
Zápis o utkání - oficiální
2
TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC Humpolec
0:9
0:18
32:110
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC VITON České Budějovice,z.s. B TK Soběslav
8:1
17:3
110:37
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Milevsko, z.s. LTC Tábor 1903 B
0:9
3:18
66:114
Zápis o utkání - oficiální
2
05.5.2024
5
TK Sezimovo Ústí A TK Milevsko, z.s.
9:0
18:0
108:18
Zápis o utkání - oficiální
6
LTC Tábor 1903 B LTC VITON České Budějovice,z.s. B
0:9
0:18
29:110
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Soběslav TK SK Dobrá Voda u Č.B.
4:5
8:11
66:85
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Humpolec TK Pelhřimov B
6:3
12:7
95:74
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2024
9
LTC Humpolec TK Sezimovo Ústí A
8:1
17:3
107:45
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Pelhřimov B TK Soběslav
7:2
15:9
102:82
Zápis o utkání - oficiální
11
TK SK Dobrá Voda u Č.B. (s) LTC Tábor 1903 B
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC VITON České Budějovice,z.s. B TK Milevsko, z.s.
7:2
14:5
82:39
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2024
13
TK Sezimovo Ústí A LTC VITON České Budějovice,z.s. B
2:7
5:14
60:89
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Milevsko, z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B.
1:8
2:16
41:102
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Tábor 1903 B TK Pelhřimov B
2:7
5:15
47:101
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Soběslav LTC Humpolec
1:8
4:16
56:104
Zápis o utkání - oficiální
5
02.6.2024
17
TK Soběslav TK Sezimovo Ústí A
3:6
6:12
64:87
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Humpolec LTC Tábor 1903 B
9:0
18:0
108:27
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Pelhřimov B TK Milevsko, z.s.
8:1
16:2
100:28
Zápis o utkání - oficiální
20
TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC VITON České Budějovice,z.s. B
3:6
7:13
57:97
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2024
21
TK Sezimovo Ústí A TK SK Dobrá Voda u Č.B.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
LTC VITON České Budějovice,z.s. B TK Pelhřimov B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
TK Milevsko, z.s. LTC Humpolec
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
LTC Tábor 1903 B TK Soběslav
0:0
 
 
 
7
23.6.2024
25
LTC Tábor 1903 B TK Sezimovo Ústí A
0:0
 
 
 
26
TK Soběslav TK Milevsko, z.s.
0:0
 
 
 
27
LTC Humpolec LTC VITON České Budějovice,z.s. B
0:0
 
 
 
28
TK Pelhřimov B TK SK Dobrá Voda u Č.B.
0:0