Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

08. JUNIOR TOUR

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC VITON České Budějovice,z.s. A
Tisknout
5
0
38:7
77:20
515:234
10
2
TK Pelhřimov A
Tisknout
5
0
35:9
74:19
513:233
10
3
Sokol TK Kaplice A
Tisknout
4
2
29:25
63:57
521:482
10
4
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
Tisknout
4
1
31:12
66:30
475:298
9
5
LTC Tábor 1903 A
Tisknout
2
3
23:22
51:49
393:405
7
6
LTC Český Krumlov
Tisknout
1
5
14:40
34:84
383:614
7
7
TK Písek
Tisknout
1
5
11:43
28:87
304:576
7
8
TJ TK Hluboká nad Vltavou
Tisknout
0
6
14:37
31:78
298:560
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2024
1
LTC Český Krumlov TJ TK Hluboká nad Vltavou
6:3
13:6
100:70
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Písek Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
0:9
2:18
42:116
Zápis o utkání - oficiální
3
Sokol TK Kaplice A TK Pelhřimov A
1:8
2:16
43:99
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC VITON České Budějovice,z.s. A LTC Tábor 1903 A
8:1
16:4
103:49
Zápis o utkání - oficiální
2
05.5.2024
5
TJ TK Hluboká nad Vltavou LTC VITON České Budějovice,z.s. A
2:7
5:14
52:97
Zápis o utkání - oficiální
6
LTC Tábor 1903 A Sokol TK Kaplice A
3:6
6:13
60:93
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Pelhřimov A TK Písek
8:1
16:2
104:32
Zápis o utkání - oficiální
8
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A LTC Český Krumlov
7:2
15:4
101:45
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2024
9
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A TJ TK Hluboká nad Vltavou
5:2
10:5
74:41
Zápis o utkání - oficiální
10
LTC Český Krumlov TK Pelhřimov A
1:8
2:16
38:109
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Písek LTC Tábor 1903 A
1:8
3:17
51:106
Zápis o utkání - oficiální
12
Sokol TK Kaplice A LTC VITON České Budějovice,z.s. A
3:6
7:13
65:99
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2024
13
TJ TK Hluboká nad Vltavou Sokol TK Kaplice A
3:6
7:13
60:97
Zápis o utkání - oficiální
14
LTC VITON České Budějovice,z.s. A TK Písek
9:0
18:0
108:10
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Tábor 1903 A LTC Český Krumlov
8:1
17:3
109:55
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Pelhřimov A Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
5:4
12:9
101:81
Zápis o utkání - oficiální
5
02.6.2024
17
TK Pelhřimov A TJ TK Hluboká nad Vltavou
6:2
14:4
100:39
Zápis o utkání - oficiální
18
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A LTC Tábor 1903 A
6:3
14:7
103:69
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Český Krumlov LTC VITON České Budějovice,z.s. A
1:8
4:16
58:108
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Písek Sokol TK Kaplice A
2:7
7:14
77:106
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2024
21
TJ TK Hluboká nad Vltavou TK Písek
2:7
4:14
36:92
Zápis o utkání - oficiální
22
Sokol TK Kaplice A LTC Český Krumlov
6:3
14:8
117:87
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC VITON České Budějovice,z.s. A Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
LTC Tábor 1903 A TK Pelhřimov A
0:0
 
 
 
7
23.6.2024
25
LTC Tábor 1903 A TJ TK Hluboká nad Vltavou
0:0
 
 
 
26
TK Pelhřimov A LTC VITON České Budějovice,z.s. A
0:0
 
 
 
27
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A Sokol TK Kaplice A
0:0
 
 
 
28
LTC Český Krumlov TK Písek
0:0