Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

38. Soutěže smíšených družstev 2024-B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Tisknout
5
0
21:9
45:21
317:214
10
2
TCD Donovalská
Tisknout
4
1
24:6
49:14
328:181
9
3
Tenis Cibulka
Tisknout
3
2
18:12
38:26
294:221
8
4
TopTennis Xaverov s.r.o.
Tisknout
3
2
16:14
32:29
242:265
8
5
LOB S.A. Bohnice, z.s. B
Tisknout
2
3
15:15
32:31
250:250
7
6
VŠTJ Technika Praha strojní B
Tisknout
1
4
9:21
21:43
231:311
6
7
Sokol Královice
Tisknout
1
4
9:21
20:44
217:323
6
8
Sokol Čimice B
Tisknout
1
4
8:22
17:46
201:315
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. VŠTJ Technika Praha strojní B
5:1
10:5
70:49
Zápis o utkání - oficiální
2
Sokol Čimice B TCD Donovalská
0:6
0:12
25:73
Zápis o utkání - oficiální
3
LOB S.A. Bohnice, z.s. B TopTennis Xaverov s.r.o.
2:4
4:8
35:56
Zápis o utkání - oficiální
4
Sokol Královice Tenis Cibulka
2:4
4:8
38:61
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
5
VŠTJ Technika Praha strojní B Sokol Královice
5:1
10:3
64:45
Zápis o utkání - oficiální
6
Tenis Cibulka LOB S.A. Bohnice, z.s. B
3:3
7:6
57:50
Zápis o utkání - oficiální
7
TopTennis Xaverov s.r.o. Sokol Čimice B
5:1
10:3
67:47
Zápis o utkání - oficiální
8
TCD Donovalská Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
3:3
6:7
51:56
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
9
TCD Donovalská VŠTJ Technika Praha strojní B
5:1
10:2
72:35
Zápis o utkání - oficiální
10
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TopTennis Xaverov s.r.o.
5:1
10:2
68:31
Zápis o utkání - oficiální
11
Sokol Čimice B Tenis Cibulka
0:6
0:12
19:73
Zápis o utkání - oficiální
12
LOB S.A. Bohnice, z.s. B Sokol Královice
2:4
5:8
53:63
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
13
VŠTJ Technika Praha strojní B LOB S.A. Bohnice, z.s. B
2:4
4:8
40:51
Zápis o utkání - oficiální
14
Sokol Královice Sokol Čimice B
1:5
3:10
41:76
Zápis o utkání - oficiální
15
Tenis Cibulka Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
3:3
6:7
53:54
Zápis o utkání - oficiální
16
TopTennis Xaverov s.r.o. TCD Donovalská
0:6
0:12
15:72
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
17
TopTennis Xaverov s.r.o. VŠTJ Technika Praha strojní B
6:0
12:0
73:43
Zápis o utkání - oficiální
18
TCD Donovalská Tenis Cibulka
4:2
9:5
60:50
Zápis o utkání - oficiální
19
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Sokol Královice
5:1
11:2
69:30
Zápis o utkání - oficiální
20
Sokol Čimice B LOB S.A. Bohnice, z.s. B
2:4
4:9
34:61
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024
21
VŠTJ Technika Praha strojní B Sokol Čimice B
0:0
 
 
 
22
LOB S.A. Bohnice, z.s. B Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
0:0
 
 
 
23
Sokol Královice TCD Donovalská
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
Tenis Cibulka TopTennis Xaverov s.r.o.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
22.06.2024
25
Tenis Cibulka VŠTJ Technika Praha strojní B
0:0
 
 
 
26
TopTennis Xaverov s.r.o. Sokol Královice
0:0
 
 
 
27
TCD Donovalská LOB S.A. Bohnice, z.s. B
0:0
 
 
 
28
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Sokol Čimice B
0:0