Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

33. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Aritma Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:18
521:224
10
2
TGC Kunratice
Tisknout
3
3
34:20
71:44
536:401
9
3
TK Písnice A
Tisknout
3
2
22:21
48:43
404:361
8
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
Tisknout
3
2
23:22
49:47
381:413
8
5
SK Meteor Praha
Tisknout
2
3
19:26
41:54
361:397
7
6
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
15:30
32:62
299:434
7
7
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
0
5
8:35
19:71
210:482
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
volno SK Meteor Praha
0:0
 
 
 
2
TGC Kunratice TK Písnice A
3:6
7:12
72:92
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Radlice z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
5:4
10:9
83:81
Zápis o utkání - oficiální
4
SK Aritma Praha B Sokol Dolní Počernice z.s.
9:0
18:0
109:20
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
5
SK Meteor Praha SK Aritma Praha B
1:8
3:16
42:101
Zápis o utkání - oficiální
6
Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Radlice z.s.
2:7
4:14
36:97
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a TGC Kunratice
0:9
1:18
38:115
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Písnice A volno
0:0
 
 
 
3
11.05.2024
9
TK Písnice A SK Meteor Praha
7:2
15:4
106:56
Zápis o utkání - oficiální
10
volno TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
0:0
 
 
 
11
TGC Kunratice Sokol Dolní Počernice z.s.
7:2
14:5
106:52
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Radlice z.s. SK Aritma Praha B
1:8
2:16
31:101
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
13
SK Meteor Praha TJ Radlice z.s.
7:2
15:5
105:55
Zápis o utkání - oficiální
14
SK Aritma Praha B TGC Kunratice
7:2
15:6
106:62
Zápis o utkání - oficiální
15
Sokol Dolní Počernice z.s. volno
0:0
 
 
 
16
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a TK Písnice A
9:0
18:0
112:52
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
17
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a SK Meteor Praha
5:4
10:9
65:78
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Písnice A Sokol Dolní Počernice z.s.
7:0
14:0
85:17
Zápis o utkání - oficiální
19
volno SK Aritma Praha B
0:0
 
 
 
20
TGC Kunratice TJ Radlice z.s.
9:0
18:1
111:33
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024
21
SK Meteor Praha TGC Kunratice
5:4
10:8
80:70
Zápis o utkání - oficiální
22
TJ Radlice z.s. volno
0:0
 
 
 
23
SK Aritma Praha B TK Písnice A
7:2
14:7
104:69
Zápis o utkání - oficiální
24
Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
4:5
10:11
85:85
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024
25
Sokol Dolní Počernice z.s. SK Meteor Praha
0:0
 
 
 
26
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a SK Aritma Praha B
0:0
 
 
 
27
TK Písnice A TJ Radlice z.s.
0:0
 
 
 
28
volno TGC Kunratice
0:0