Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

20 Středočeská liga dorostu

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
5
0
41:4
82:12
541:247
10
2
Pliskova Tennis Academy-Říčany
Tisknout
5
0
34:11
69:24
458:256
10
3
TK SC Mladá Boleslav
Tisknout
4
1
25:20
54:41
442:377
9
4
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
2
3
25:20
53:44
425:397
7
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
2
3
20:25
44:52
386:427
7
6
LTC Houštka
Tisknout
2
3
17:28
36:60
344:443
7
7
Sokol Říčany
Tisknout
0
5
10:35
22:72
253:495
5
8
LTC Beroun, z.s.
Tisknout
0
5
8:37
20:75
304:511
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024 NT 08.05.
1
LTC Houštka Pliskova Tennis Academy-Říčany
0:9
1:18
53:108
Zápis o utkání - oficiální
2
Sokol Říčany TK SC Mladá Boleslav
1:8
2:17
30:108
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Český Brod TK Neridé
1:8
3:16
50:110
Zápis o utkání - oficiální
4
F.H.TK Dobřichovice LTC Beroun, z.s.
8:1
17:5
127:91
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024 NT 11.05.
5
LTC Beroun, z.s. LTC Houštka
1:8
3:16
46:102
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Neridé F.H.TK Dobřichovice
7:2
14:5
100:59
Zápis o utkání - oficiální
7
TK SC Mladá Boleslav Slavoj Český Brod
6:3
13:7
104:82
Zápis o utkání - oficiální
8
Pliskova Tennis Academy-Říčany Sokol Říčany
6:3
13:6
97:60
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024 NT 25.05.
9
LTC Houštka Sokol Říčany
6:3
12:7
87:71
Zápis o utkání - oficiální
10
Slavoj Český Brod Pliskova Tennis Academy-Říčany
3:6
6:12
50:78
Zápis o utkání - oficiální
11
F.H.TK Dobřichovice TK SC Mladá Boleslav
4:5
8:10
79:77
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Beroun, z.s. TK Neridé
1:8
2:16
54:108
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024 NT 01.06.
13
TK Neridé LTC Houštka
9:0
18:0
108:15
Zápis o utkání - oficiální
14
TK SC Mladá Boleslav LTC Beroun, z.s.
6:3
12:6
84:71
Zápis o utkání - oficiální
15
Pliskova Tennis Academy-Říčany F.H.TK Dobřichovice
6:3
12:7
85:51
Zápis o utkání - oficiální
16
Sokol Říčany Slavoj Český Brod
2:7
4:14
48:94
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024 NT 08.06.
17
LTC Houštka Slavoj Český Brod
3:6
7:14
87:110
Zápis o utkání - oficiální
18
F.H.TK Dobřichovice Sokol Říčany
8:1
16:3
109:44
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Beroun, z.s. Pliskova Tennis Academy-Říčany
2:7
4:14
42:90
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Neridé TK SC Mladá Boleslav
9:0
18:2
115:69
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024 NT 22.06.
21
TK SC Mladá Boleslav LTC Houštka
0:0
 
 
 
22
Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Neridé
0:0
 
 
 
23
Sokol Říčany LTC Beroun, z.s.
0:0
 
 
 
24
Slavoj Český Brod F.H.TK Dobřichovice
0:0
 
 
 
7
23.06.2024 NT 30.06.
25
LTC Houštka F.H.TK Dobřichovice
0:0
 
 
 
26
LTC Beroun, z.s. Slavoj Český Brod
0:0
 
 
 
27
TK Neridé Sokol Říčany
0:0
 
 
 
28
TK SC Mladá Boleslav Pliskova Tennis Academy-Říčany
0:0