Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK TENNISPOINT FM
Tisknout
5
1
29:7
60:18
381:205
11
2
Slavoj Český Těšín
Tisknout
4
2
23:13
49:33
336:288
10
3
TJ Sokol Rychvald
Tisknout
4
2
18:18
39:40
287:284
10
4
Tennis Hill Havířov o.s.
Tisknout
4
1
21:9
43:20
288:178
9
5
TK Slavia Orlová
Tisknout
2
4
15:21
33:43
267:303
8
6
Městský tenisový klub Karviná
Tisknout
2
4
15:21
30:43
260:279
8
7
Tenisový klub Tenet
Tisknout
1
5
8:28
18:56
210:383
7
8
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B
Tisknout
1
4
9:21
24:43
190:299
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024
1
Městský tenisový klub Karviná Tenisový klub Tenet
3:3
6:7
62:55
Zápis o utkání - oficiální
2
TK TENNISPOINT FM Tennis Hill Havířov o.s.
6:0
12:1
68:33
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Český Těšín TK Slavia Orlová
4:2
8:5
55:48
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B TJ Sokol Rychvald
0:6
3:12
39:65
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
5
Tenisový klub Tenet TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B
0:6
1:12
44:73
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Sokol Rychvald Slavoj Český Těšín
2:4
5:9
49:62
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Slavia Orlová TK TENNISPOINT FM
0:6
1:12
27:74
Zápis o utkání - oficiální
8
Tennis Hill Havířov o.s. Městský tenisový klub Karviná
4:2
8:4
48:30
Zápis o utkání - oficiální
3
08.05.2024
9
Tennis Hill Havířov o.s. Tenisový klub Tenet
5:1
10:2
64:29
Zápis o utkání - oficiální
10
Městský tenisový klub Karviná TK Slavia Orlová
0:6
0:12
14:72
Zápis o utkání - oficiální
11
TK TENNISPOINT FM TJ Sokol Rychvald
3:3
6:6
38:44
Zápis o utkání - oficiální
12
Slavoj Český Těšín TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B
4:2
8:7
52:56
Zápis o utkání - oficiální
4
12.05 2024
13
Tenisový klub Tenet Slavoj Český Těšín
0:6
0:12
7:72
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B TK TENNISPOINT FM
0:6
0:12
7:72
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Sokol Rychvald Městský tenisový klub Karviná
4:2
8:4
48:30
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Slavia Orlová Tennis Hill Havířov o.s.
0:6
1:12
24:71
Zápis o utkání - oficiální
5
26.05.2024
17
TK Slavia Orlová Tenisový klub Tenet
4:2
8:4
53:35
Zápis o utkání - oficiální
18
Tennis Hill Havířov o.s. TJ Sokol Rychvald
6:0
12:1
72:27
Zápis o utkání - oficiální
19
Městský tenisový klub Karviná TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B
5:1
10:2
66:15
Zápis o utkání - oficiální
20
TK TENNISPOINT FM Slavoj Český Těšín
4:2
10:6
70:54
Zápis o utkání - oficiální
6
02.06.2024
21
Tenisový klub Tenet TK TENNISPOINT FM
2:4
4:8
40:59
Zápis o utkání - oficiální
22
Slavoj Český Těšín Městský tenisový klub Karviná
3:3
6:6
41:58
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B Tennis Hill Havířov o.s.
0:0
 
 
 
24
TJ Sokol Rychvald TK Slavia Orlová
3:3
7:6
54:43
Zápis o utkání - oficiální
7
16.06.2024
25
TJ Sokol Rychvald Tenisový klub Tenet
0:0
 
 
 
26
TK Slavia Orlová TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B
0:0
 
 
 
27
Tennis Hill Havířov o.s. Slavoj Český Těšín
0:0
 
 
 
28
Městský tenisový klub Karviná TK TENNISPOINT FM
0:0