Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
6
0
47:7
94:17
610:264
12
2
TK Gymnázium Uničov
Tisknout
5
1
39:15
79:31
550:335
11
3
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
5
1
39:15
80:33
584:359
11
4
Tenis Nový Jičín,z.s.
Tisknout
3
3
28:26
62:56
476:449
9
5
TK Milo Olomouc A
Tisknout
2
4
25:29
52:61
401:464
8
6
TK Opava/Minerva A
Tisknout
2
4
16:38
38:77
391:557
8
7
TK Havířov, z.s. B
Tisknout
1
5
14:40
30:84
367:574
7
8
TK Hlučín
Tisknout
0
6
8:46
18:94
235:612
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
TK Milo Olomouc A SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
3:6
6:12
57:93
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Opava/Minerva A TK Havířov, z.s. B
5:4
11:8
88:110
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Hlučín TK Gymnázium Uničov
1:8
2:16
30:100
Zápis o utkání - oficiální
4
Tenis Nový Jičín,z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá A
1:8
4:16
49:99
Zápis o utkání - oficiální
2
01.05.2024
5
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. Tenis Nový Jičín,z.s.
6:3
12:7
91:68
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ TO Sokol Stará Bělá A TK Hlučín
9:0
18:0
109:26
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Gymnázium Uničov TK Opava/Minerva A
7:2
14:4
89:50
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Havířov, z.s. B TK Milo Olomouc A
2:7
5:15
45:89
Zápis o utkání - oficiální
3
04.05.2024
9
TK Havířov, z.s. B SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
3:6
6:12
62:96
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Milo Olomouc A TK Gymnázium Uničov
2:7
4:15
43:100
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Opava/Minerva A TJ TO Sokol Stará Bělá A
0:9
1:18
44:111
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Hlučín Tenis Nový Jičín,z.s.
1:8
3:16
47:105
Zápis o utkání - oficiální
4
11.05.2024
13
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Hlučín
8:1
17:2
111:32
Zápis o utkání - oficiální
14
Tenis Nový Jičín,z.s. TK Opava/Minerva A
7:2
15:6
90:56
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ TO Sokol Stará Bělá A TK Milo Olomouc A
6:3
12:6
93:50
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Gymnázium Uničov TK Havířov, z.s. B
9:0
18:0
108:40
Zápis o utkání - oficiální
5
25.05.2024
17
TK Gymnázium Uničov SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
5:4
10:9
81:82
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Havířov, z.s. B TJ TO Sokol Stará Bělá A
0:9
0:18
23:108
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Milo Olomouc A Tenis Nový Jičín,z.s.
4:5
8:10
69:79
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Opava/Minerva A TK Hlučín
7:2
14:4
94:46
Zápis o utkání - oficiální
6
01.06.2024
21
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Opava/Minerva A
9:0
18:2
111:59
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Hlučín TK Milo Olomouc A
3:6
7:13
54:93
Zápis o utkání - oficiální
23
Tenis Nový Jičín,z.s. TK Havířov, z.s. B
4:5
10:11
85:87
Zápis o utkání - oficiální
24
TJ TO Sokol Stará Bělá A TK Gymnázium Uničov
6:3
12:6
90:72
Zápis o utkání - oficiální
7
15.06.2024
25
TJ TO Sokol Stará Bělá A SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
0:0
 
 
 
26
TK Gymnázium Uničov Tenis Nový Jičín,z.s.
0:0
 
 
 
27
TK Havířov, z.s. B TK Hlučín
0:0
 
 
 
28
TK Milo Olomouc A TK Opava/Minerva A
0:0