Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

Oblastní soutěž skupina D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Šumperk
Tisknout
6
0
40:14
81:30
549:276
12
2
Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
Tisknout
5
1
38:16
78:34
539:285
11
3
TK Milo Olomouc E
Tisknout
4
2
34:20
70:42
504:414
10
4
TK Milo Olomouc D
Tisknout
3
3
33:21
70:46
499:384
9
5
I.NTC Olomouc
Tisknout
3
3
26:28
56:60
433:474
9
6
TJ Tatran Litovel, z.s.=TK Mohelnice
Tisknout
1
5
18:36
37:73
355:522
7
7
Tenisový klub Šternberk, z.s.
Tisknout
1
4
15:30
32:61
289:436
6
8
TK Unex Uničov
Tisknout
0
5
3:42
6:84
143:520
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04..2024
1
I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc E
4:5
9:11
78:90
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Sokol Šumperk TK Milo Olomouc D
5:4
11:8
74:44
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Unex Uničov Tenisový klub Šternberk, z.s.
0:0
 
 
 
4
TJ Tatran Litovel, z.s.=TK Mohelnice Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
3:6
6:12
51:90
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
5
TK Milo Olomouc E TJ Tatran Litovel, z.s.=TK Mohelnice
9:0
18:0
108:26
Zápis o utkání - oficiální
6
Tenisový klub Sokol Lipník n.B. TK Unex Uničov
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
7
Tenisový klub Šternberk, z.s. TJ Sokol Šumperk
2:7
5:14
47:98
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Milo Olomouc D I.NTC Olomouc
6:3
14:7
96:55
Zápis o utkání - oficiální
3
08.05.2024
9
TK Milo Olomouc D TK Milo Olomouc E
4:5
9:10
95:80
Zápis o utkání - oficiální
10
I.NTC Olomouc Tenisový klub Šternberk, z.s.
6:3
12:7
83:67
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Sokol Šumperk Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
6:3
12:7
79:62
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Unex Uničov TJ Tatran Litovel, z.s.=TK Mohelnice
1:8
2:16
44:105
Zápis o utkání - oficiální
4
12.05.2024
13
TK Milo Olomouc E TK Unex Uničov
9:0
18:0
108:34
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Tatran Litovel, z.s.=TK Mohelnice TJ Sokol Šumperk
3:6
6:12
59:89
Zápis o utkání - oficiální
15
Tenisový klub Sokol Lipník n.B. I.NTC Olomouc
8:1
16:3
104:43
Zápis o utkání - oficiální
16
Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Milo Olomouc D
3:6
6:12
55:84
Zápis o utkání - oficiální
5
26.05.2024
17
Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Milo Olomouc E
5:4
10:9
80:78
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Milo Olomouc D Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
4:5
9:11
72:82
Zápis o utkání - oficiální
19
I.NTC Olomouc TJ Tatran Litovel, z.s.=TK Mohelnice
5:4
11:8
83:76
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Sokol Šumperk TK Unex Uničov
9:0
18:0
108:24
Zápis o utkání - oficiální
6
02.06.2024
21
TK Milo Olomouc E TJ Sokol Šumperk
2:7
4:14
40:101
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Unex Uničov I.NTC Olomouc
2:7
4:14
41:91
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Tatran Litovel, z.s.=TK Mohelnice TK Milo Olomouc D
0:9
1:18
38:108
Zápis o utkání - oficiální
24
Tenisový klub Sokol Lipník n.B. Tenisový klub Šternberk, z.s.
7:2
14:4
93:40
Zápis o utkání - oficiální
7
16.06.2024
25
Tenisový klub Sokol Lipník n.B. TK Milo Olomouc E
0:0
 
 
 
26
Tenisový klub Šternberk, z.s. TJ Tatran Litovel, z.s.=TK Mohelnice
0:0
 
 
 
27
TK Milo Olomouc D TK Unex Uničov
0:0
 
 
 
28
I.NTC Olomouc TJ Sokol Šumperk
0:0