Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

Oblastní soutěž skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC BIOCEL Vratimov z.s.
Tisknout
4
1
27:18
58:42
430:360
9
2
TK Minerva Opava=TK Dolní Benešov
Tisknout
4
1
26:19
57:43
403:369
9
3
Tenisový klub Bruntál, z.s.
Tisknout
3
2
26:19
56:42
382:333
8
4
SK Vitality Slezsko o.s. B
Tisknout
3
2
25:20
53:46
413:403
8
5
Tenisový klub Tenet
Tisknout
2
3
22:23
48:48
375:364
7
6
TK Opava B
Tisknout
1
5
18:36
41:75
392:519
7
7
TC Třinec
Tisknout
1
4
18:27
40:57
323:370
6
8
TK Slavia Orlová C odstoupil z soutěže
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04..2024
1
Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Slavia Orlová C odstoupil z soutěže
0:0
 
 
 
2
SK Vitality Slezsko o.s. B Tenisový klub Tenet
5:4
10:9
85:84
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Minerva Opava=TK Dolní Benešov TC BIOCEL Vratimov z.s.
3:6
8:12
69:84
Zápis o utkání - oficiální
4
TC Třinec TK Opava B
6:3
13:8
82:58
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
5
TK Slavia Orlová C odstoupil z soutěže TC Třinec
0:0
 
 
 
6
TK Opava B TK Minerva Opava=TK Dolní Benešov
2:7
5:14
58:90
Zápis o utkání - oficiální
7
TC BIOCEL Vratimov z.s. SK Vitality Slezsko o.s. B
5:4
12:9
90:71
Zápis o utkání - oficiální
8
Tenisový klub Tenet Tenisový klub Bruntál, z.s.
2:7
7:14
64:83
Zápis o utkání - oficiální
3
08.05.2024
9
Tenisový klub Tenet TK Slavia Orlová C odstoupil z soutěže
0:0
 
 
 
10
Tenisový klub Bruntál, z.s. TC BIOCEL Vratimov z.s.
5:4
11:8
83:75
Zápis o utkání - oficiální
11
SK Vitality Slezsko o.s. B TK Opava B
6:3
13:6
95:69
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Minerva Opava=TK Dolní Benešov TC Třinec
6:3
13:7
90:68
Zápis o utkání - oficiální
4
12.05.2024
13
TK Slavia Orlová C odstoupil z soutěže TK Minerva Opava=TK Dolní Benešov
0:0
 
 
 
14
TC Třinec SK Vitality Slezsko o.s. B
3:6
8:12
76:77
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Opava B Tenisový klub Bruntál, z.s.
5:4
10:9
74:71
Zápis o utkání - oficiální
16
TC BIOCEL Vratimov z.s. Tenisový klub Tenet
5:4
12:8
90:63
Zápis o utkání - oficiální
5
26.05.2024
17
TC BIOCEL Vratimov z.s. TK Slavia Orlová C odstoupil z soutěže
0:0
 
 
 
18
Tenisový klub Tenet TK Opava B
6:3
12:6
90:59
Zápis o utkání - oficiální
19
Tenisový klub Bruntál, z.s. TC Třinec
6:3
12:6
71:50
Zápis o utkání - oficiální
20
SK Vitality Slezsko o.s. B TK Minerva Opava=TK Dolní Benešov
4:5
9:11
85:84
Zápis o utkání - oficiální
6
02.06.2024
21
TK Slavia Orlová C odstoupil z soutěže SK Vitality Slezsko o.s. B
0:0
 
 
 
22
TK Minerva Opava=TK Dolní Benešov Tenisový klub Bruntál, z.s.
5:4
11:10
70:74
Zápis o utkání - oficiální
23
TC Třinec Tenisový klub Tenet
3:6
6:12
47:74
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Opava B TC BIOCEL Vratimov z.s.
2:7
6:14
74:91
Zápis o utkání - oficiální
7
16.06.2024
25
TK Opava B TK Slavia Orlová C odstoupil z soutěže
0:0
 
 
 
26
TC BIOCEL Vratimov z.s. TC Třinec
0:0
 
 
 
27
Tenisový klub Tenet TK Minerva Opava=TK Dolní Benešov
0:0
 
 
 
28
Tenisový klub Bruntál, z.s. SK Vitality Slezsko o.s. B
0:0