Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK DEZA Valašské Meziříčí B
Tisknout
6
0
41:13
84:29
571:343
12
2
TK MILO Olomouc B
Tisknout
5
1
46:8
93:18
610:275
11
3
TK Milo Olomouc C
Tisknout
3
3
27:27
57:55
509:437
9
4
TK Gymnázium Uničov
Tisknout
3
3
26:28
55:58
425:431
9
5
TK Hlučín A
Tisknout
3
3
24:30
50:62
394:497
9
6
Tenis Nový Jičín,z.s.
Tisknout
2
4
28:26
58:56
464:440
8
7
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
2
4
19:35
41:72
394:527
8
8
SK JC Sport Opava B
Tisknout
0
6
5:49
11:99
206:623
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04..2024
1
TO VOKD Ostrava-Poruba TK MILO Olomouc B
0:9
1:18
28:107
Zápis o utkání - oficiální
2
SK JC Sport Opava B Tenis Nový Jičín,z.s.
1:8
2:16
26:107
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Gymnázium Uničov TK DEZA Valašské Meziříčí B
1:8
3:16
55:105
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Milo Olomouc C TK Hlučín A
4:5
8:10
88:82
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
5
TK MILO Olomouc B TK Milo Olomouc C
7:2
14:4
100:68
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Hlučín A TK Gymnázium Uničov
3:6
6:13
60:93
Zápis o utkání - oficiální
7
TK DEZA Valašské Meziříčí B SK JC Sport Opava B
9:0
18:0
108:34
Zápis o utkání - oficiální
8
Tenis Nový Jičín,z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba
3:6
6:14
63:95
Zápis o utkání - oficiální
3
08.05.2024
9
Tenis Nový Jičín,z.s. TK MILO Olomouc B
0:9
1:18
41:109
Zápis o utkání - oficiální
10
TO VOKD Ostrava-Poruba TK DEZA Valašské Meziříčí B
2:7
4:15
58:102
Zápis o utkání - oficiální
11
SK JC Sport Opava B TK Hlučín A
1:8
2:16
41:98
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Gymnázium Uničov TK Milo Olomouc C
2:7
5:15
49:95
Zápis o utkání - oficiální
4
12.05.2024
13
TK MILO Olomouc B TK Gymnázium Uničov
8:1
16:2
100:27
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Milo Olomouc C SK JC Sport Opava B
6:3
13:6
94:56
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Hlučín A TO VOKD Ostrava-Poruba
6:3
12:6
80:70
Zápis o utkání - oficiální
16
TK DEZA Valašské Meziříčí B Tenis Nový Jičín,z.s.
5:4
10:9
80:84
Zápis o utkání - oficiální
5
26.05.2024
17
TK DEZA Valašské Meziříčí B TK MILO Olomouc B
5:4
10:9
79:84
Zápis o utkání - oficiální
18
Tenis Nový Jičín,z.s. TK Hlučín A
9:0
18:2
108:46
Zápis o utkání - oficiální
19
TO VOKD Ostrava-Poruba TK Milo Olomouc C
6:3
12:7
89:80
Zápis o utkání - oficiální
20
SK JC Sport Opava B TK Gymnázium Uničov
0:9
1:18
17:106
Zápis o utkání - oficiální
6
02.06.2024
21
TK MILO Olomouc B SK JC Sport Opava B
9:0
18:0
110:32
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Gymnázium Uničov TO VOKD Ostrava-Poruba
7:2
14:4
95:54
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Milo Olomouc C Tenis Nový Jičín,z.s.
5:4
10:8
84:61
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Hlučín A TK DEZA Valašské Meziříčí B
2:7
4:15
28:97
Zápis o utkání - oficiální
7
16.06.2024
25
TK Hlučín A TK MILO Olomouc B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
26
TK DEZA Valašské Meziříčí B TK Milo Olomouc C
0:0
 
 
 
27
Tenis Nový Jičín,z.s. TK Gymnázium Uničov
0:0
 
 
 
28
TO VOKD Ostrava-Poruba SK JC Sport Opava B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální