Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

Oblastní přebor skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Vitality Slezsko o.s. A
Tisknout
6
0
45:9
93:26
608:307
12
2
Tenisový klub Studénka
Tisknout
5
1
32:22
68:43
485:422
11
3
TK TENNISPOINT FM
Tisknout
4
2
29:25
65:54
489:405
10
4
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
3
3
28:26
60:55
479:448
9
5
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
2
4
29:25
60:52
460:420
8
6
TK Na Dolině o.s. C
Tisknout
2
4
20:34
42:67
375:495
8
7
Městský tenisový klub Karviná B
Tisknout
2
4
16:38
34:80
323:540
8
8
TK Slavia Orlová B
Tisknout
0
6
17:37
36:81
348:530
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04..2024
1
TK TENNISPOINT FM Městský tenisový klub Karviná B
8:1
17:2
105:21
Zápis o utkání - oficiální
2
TC Ostrava Nová Ves TJ TO Sokol Stará Bělá A
5:4
11:8
81:72
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Slavia Orlová B SK Vitality Slezsko o.s. A
1:8
2:17
31:109
Zápis o utkání - oficiální
4
Tenisový klub Studénka TK Na Dolině o.s. C
5:4
10:6
85:67
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
5
Městský tenisový klub Karviná B Tenisový klub Studénka
3:6
7:12
71:69
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Na Dolině o.s. C TK Slavia Orlová B
6:3
13:4
88:47
Zápis o utkání - oficiální
7
SK Vitality Slezsko o.s. A TC Ostrava Nová Ves
7:2
14:6
96:64
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ TO Sokol Stará Bělá A TK TENNISPOINT FM
3:6
6:12
57:90
Zápis o utkání - oficiální
3
08.05.2024
9
TJ TO Sokol Stará Bělá A Městský tenisový klub Karviná B
9:0
18:1
110:33
Zápis o utkání - oficiální
10
TK TENNISPOINT FM SK Vitality Slezsko o.s. A
1:8
4:17
44:104
Zápis o utkání - oficiální
11
TC Ostrava Nová Ves TK Na Dolině o.s. C
7:2
14:4
94:43
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Slavia Orlová B Tenisový klub Studénka
4:5
8:11
65:70
Zápis o utkání - oficiální
4
12.05.2024
13
Městský tenisový klub Karviná B TK Slavia Orlová B
6:3
12:8
71:81
Zápis o utkání - oficiální
14
Tenisový klub Studénka TC Ostrava Nová Ves
6:3
13:6
95:75
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Na Dolině o.s. C TK TENNISPOINT FM
5:4
11:9
85:67
Zápis o utkání - oficiální
16
SK Vitality Slezsko o.s. A TJ TO Sokol Stará Bělá A
8:1
16:4
97:58
Zápis o utkání - oficiální
5
26.05.2024
17
SK Vitality Slezsko o.s. A Městský tenisový klub Karviná B
8:1
17:2
109:47
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ TO Sokol Stará Bělá A TK Na Dolině o.s. C
9:0
18:0
109:29
Zápis o utkání - oficiální
19
TK TENNISPOINT FM Tenisový klub Studénka
5:4
10:10
90:76
Zápis o utkání - oficiální
20
TC Ostrava Nová Ves TK Slavia Orlová B
7:2
15:6
99:62
Zápis o utkání - oficiální
6
02.06.2024
21
Městský tenisový klub Karviná B TC Ostrava Nová Ves
5:4
10:8
80:66
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Slavia Orlová B TK TENNISPOINT FM
4:5
8:13
62:93
Zápis o utkání - oficiální
23
Tenisový klub Studénka TJ TO Sokol Stará Bělá A
6:3
12:6
90:54
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Na Dolině o.s. C SK Vitality Slezsko o.s. A
3:6
8:12
63:93
Zápis o utkání - oficiální
7
16.06.2024
25
TK Na Dolině o.s. C Městský tenisový klub Karviná B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
26
SK Vitality Slezsko o.s. A Tenisový klub Studénka
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
27
TJ TO Sokol Stará Bělá A TK Slavia Orlová B
0:0
 
 
 
28
TK TENNISPOINT FM TC Ostrava Nová Ves
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální