Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Slavia Plzeň B
Tisknout
6
1
45:18
100:42
722:461
13
2
TK Škoda Plzeň B
Tisknout
6
1
40:23
85:57
670:531
13
3
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
5
1
34:20
71:47
534:401
11
4
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
3
4
28:33
61:71
512:534
10
5
TCF Schicht Mariánské Lázně B
Tisknout
3
4
27:33
62:72
529:594
10
6
TK Lokomotiva Plzeň A
Tisknout
3
3
29:23
63:53
502:493
9
7
TK Kaznějov A
Tisknout
1
6
23:37
54:79
485:596
8
8
LTC Sušice
Tisknout
0
7
12:51
30:105
355:699
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.4.2022
1
LTC Sušice TCF Schicht Mariánské Lázně B
2:7
4:15
56:101
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Slavia Plzeň B TK Lokomotiva Plzeň A
5:4
12:8
105:68
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Škoda Plzeň C TK Škoda Plzeň B
4:5
8:10
78:70
Zápis o utkání - oficiální
4
TCG Karlovy Vary B TK Kaznějov A
8:1
16:3
99:38
Zápis o utkání - oficiální
2
7.5.2022
5
TCF Schicht Mariánské Lázně B TCG Karlovy Vary B
6:3
13:7
94:79
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Kaznějov A TK Škoda Plzeň C
4:5
8:11
85:90
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Škoda Plzeň B TK Slavia Plzeň B
3:6
5:16
82:111
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Lokomotiva Plzeň A LTC Sušice
7:2
15:6
111:71
Zápis o utkání - oficiální
3
14.5.2022
9
TK Lokomotiva Plzeň A TCF Schicht Mariánské Lázně B
8:1
16:3
109:68
Zápis o utkání - oficiální
10
LTC Sušice TK Škoda Plzeň B
2:7
6:15
76:112
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Slavia Plzeň B TK Kaznějov A
6:3
12:9
97:73
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Škoda Plzeň C TCG Karlovy Vary B
6:3
13:7
82:67
Zápis o utkání - oficiální
4
28.5.2022
13
TCF Schicht Mariánské Lázně B TK Škoda Plzeň C
4:5
11:11
89:97
Zápis o utkání - oficiální
14
TCG Karlovy Vary B TK Slavia Plzeň B
2:7
6:14
74:104
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Kaznějov A LTC Sušice
6:3
12:6
77:53
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Škoda Plzeň B TK Lokomotiva Plzeň A
6:3
13:8
100:73
Zápis o utkání - oficiální
5
4.6.2022
17
TK Škoda Plzeň B TCF Schicht Mariánské Lázně B
6:3
13:7
101:56
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Lokomotiva Plzeň A TK Kaznějov A
5:4
11:9
93:84
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Sušice TCG Karlovy Vary B
3:6
7:12
61:77
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Slavia Plzeň B TK Škoda Plzeň C
4:5
11:10
82:79
Zápis o utkání - oficiální
6
18.6.2022
21
TCF Schicht Mariánské Lázně B TK Slavia Plzeň B
1:8
3:17
55:110
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Škoda Plzeň C LTC Sušice
9:0
18:0
108:8
Zápis o utkání - oficiální
23
TCG Karlovy Vary B TK Lokomotiva Plzeň A
5:2
10:5
65:48
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Kaznějov A TK Škoda Plzeň B
4:5
9:13
86:98
Zápis o utkání - oficiální
7
25.6.2022
25
TK Kaznějov A TCF Schicht Mariánské Lázně B
1:5
4:10
42:66
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Škoda Plzeň B TCG Karlovy Vary B
8:1
16:3
107:51
Zápis o utkání - oficiální
27
TK Lokomotiva Plzeň A TK Škoda Plzeň C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
28
LTC Sušice TK Slavia Plzeň B
0:9
1:18
30:113
Zápis o utkání - oficiální