Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Havířov-Tennis Hill Havířov
Tisknout
6
1
50:13
104:29
694:332
13
2
Slavoj Český Těšín
Tisknout
6
1
45:18
91:48
640:513
13
3
Městský tenisový klub Karviná
Tisknout
5
1
41:13
87:32
593:339
11
4
VSK VŠB-TU Ostrava C
Tisknout
4
3
40:23
85:48
621:448
11
5
TK Slavia Orlová F
Tisknout
2
5
20:43
44:90
369:623
9
6
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B
Tisknout
2
4
19:35
42:74
431:517
8
7
TK Slavia Orlová E
Tisknout
1
6
18:45
40:91
430:650
8
8
Tenisový klub Tenet
Tisknout
1
6
10:53
27:108
363:719
8

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.04.2022
1
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B TK Slavia Orlová F
4:5
9:11
77:78
Zápis o utkání - oficiální
2
Městský tenisový klub Karviná Tenisový klub Tenet
9:0
18:2
107:41
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Český Těšín TK Havířov-Tennis Hill Havířov
4:5
9:11
81:87
Zápis o utkání - oficiální
4
VSK VŠB-TU Ostrava C TK Slavia Orlová E
8:1
16:2
104:44
Zápis o utkání - oficiální
2
07.05.2022
5
TK Slavia Orlová F VSK VŠB-TU Ostrava C
1:8
2:16
25:99
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Slavia Orlová E Slavoj Český Těšín
3:6
9:12
79:85
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Havířov-Tennis Hill Havířov Městský tenisový klub Karviná
4:5
9:11
82:85
Zápis o utkání - oficiální
8
Tenisový klub Tenet TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B
3:6
7:12
54:87
Zápis o utkání - oficiální
3
14.05.2022
9
Tenisový klub Tenet TK Slavia Orlová F
2:7
6:15
56:100
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B TK Havířov-Tennis Hill Havířov
3:6
7:13
65:96
Zápis o utkání - oficiální
11
Městský tenisový klub Karviná TK Slavia Orlová E
8:1
17:2
108:35
Zápis o utkání - oficiální
12
Slavoj Český Těšín VSK VŠB-TU Ostrava C
5:4
10:9
75:84
Zápis o utkání - oficiální
4
28.05.2022
13
TK Slavia Orlová F Slavoj Český Těšín
2:7
6:14
52:97
Zápis o utkání - oficiální
14
VSK VŠB-TU Ostrava C Městský tenisový klub Karviná
3:6
9:13
75:89
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Slavia Orlová E TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B
4:5
8:10
65:79
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Havířov-Tennis Hill Havířov Tenisový klub Tenet
9:0
18:0
108:19
Zápis o utkání - oficiální
5
04.06.2022
17
TK Havířov-Tennis Hill Havířov TK Slavia Orlová F
8:1
17:2
104:20
Zápis o utkání - oficiální
18
Tenisový klub Tenet TK Slavia Orlová E
5:4
10:9
95:95
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B VSK VŠB-TU Ostrava C
1:8
2:17
49:117
Zápis o utkání - oficiální
20
Městský tenisový klub Karviná Slavoj Český Těšín
4:5
10:10
96:83
Zápis o utkání - oficiální
6
18.06.2022
21
TK Slavia Orlová F Městský tenisový klub Karviná
0:9
0:18
23:108
Zápis o utkání - oficiální
22
Slavoj Český Těšín TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B
9:0
18:2
107:74
Zápis o utkání - oficiální
23
VSK VŠB-TU Ostrava C Tenisový klub Tenet
9:0
18:1
110:57
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Slavia Orlová E TK Havířov-Tennis Hill Havířov
0:9
0:18
30:108
Zápis o utkání - oficiální
7
25.06.2022
25
TK Slavia Orlová E TK Slavia Orlová F
5:4
10:8
82:71
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Havířov-Tennis Hill Havířov VSK VŠB-TU Ostrava C
9:0
18:0
109:32
Zápis o utkání - oficiální
27
Tenisový klub Tenet Slavoj Český Těšín
0:9
1:18
41:112
Zápis o utkání - oficiální
28
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B Městský tenisový klub Karviná
0:0