Český tenisový svaz

TE 3 do 16-ti let v Hrádku n. Nisou vyhrála Martina Kudelová

08.06.2013

Mezinárodní turnaj šestnáctiletých v Hrádku nad Nisou má domácí vítězku, kterou se stala Martina Kudelová (1999, TK SK Zlín). Druhá nasazená hráčka v semifinále porazila Karolínu Beránkovou (2000, TK Olymp Praha) 6:2 6:2 a ve finále ji nezastavila ani Ruska Abidullina, kterou Kudelová porazila 7:5 6:2. Mezi chlapci se dařilo Antonínu Bolardtovi, který skončil až ve finále, kde po velkém boji prohrál s Němcem Kirchhoffem 7:5 6:7(6) 5:7. Čtyřhru vyhrála dvojice Duda, Vicenda.

Zpravodajství z oblasti českého tenisu
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů
Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.