Český tenisový svaz

Safina Cup: Motl, Hájek, Žovincová a Knutson v semifinále

24.01.2014

Shodně po dvou domácích hráčích v pavouku juniorů i juniorek uvidíme v semifinále mezinárodního turnaje ITF 4 na pražské Štvanici. Mezi chlapci si o finále zahrají nenasazená Petr Hájek a kvalifikant Pavel Motl, v dívčí části pavouku postupuje jednička Žovincová a pětka Knutsonová. Semifinále přitom nepřinese ani jeden český duel.

Zpravodajství z oblasti českého tenisu
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů
Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.