Český tenisový svaz

Rosol zahájil cestu za obhajobou vítězstvím nad Volandrim

23.04.2014

Obhájce titulu Lukáš Rosol zvládl v Bukurešti první kolo proti Italovi Filippu Volandrimu, kterého porazil ve dvou setech 6:1 7:6(6). V dalším kole ho čeká překážka v podobě Fina Jarkka Nieminena.

Zpravodajství z oblasti českého tenisu
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů
Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.