Český tenisový svaz

Ostrava: Macháč a Veselý jsou ve čtvrtfinále

02.05.2019

I čtvrteční program ostravského challengeru přál českým barvám. O největší překvapení turnaje se postaral Tomáš Macháč (startující na divokou kartu), který v osmifinále vyřadil obhájce titulu Belgičana De Greefa 1:6, 7:6(6), 7:6(4). Hvězda turnaje Jirka Veselý se dnes zapotil s Rusem Gakhovem, kterého udolal 7:6(6), 6:3. Nedařilo se Šátralovi a Lehečkovi. Výsledky: dvouhra, čtyřhra, program.

Zpravodajství z oblasti českého tenisu
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů
Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.