OPTIM TOUR 2015: Daniel Orlita a Gabriela Knutsonová ovládli turnaj v Káraném20.07.2015 Přesně 90 hráčů a hráček přivítaly tenisové areály v Káraném a Houštce u Staré Boleslavi na tradičním áčkovém turnaji Sport technik bohemia cupu 2015.
Již první den opustilo soutěž prvních šest (!!) nasazených mužů, Turnaji to však neubralo na zajímavosti, ba naopak. Do finále se nakonec horko těžko probojovali dva Moravané Daniel Orlita a Daniel Vala. Orlita zvládl vypjatý, čtvrtfinálový duel proti domácímu Minxovi a ač unaven pak ve finále nedal šanci Danielu Valovi. Ten byl však už handicapován zraněním ruky, které si způsobil v semifinále s Lukášem Vojtěchovským. Prestižní titul ve čtyřhře si odvezl pár Skácel – Schiel. Na úspěchy hráčů z moravských klubů navázala Gabriela Knutsonová (TK Agrofert Prostějov), která byla ve dvouhře opravdu suverénní. Navíc vyhrála s Tomanovou i debla. Překvapením byla finálová účast Nikoly Kohoutové (I.ČLTK Praha), která trochu narušila nadvládu hráčů a hráček z Moravy. Podrobnější info, především pak aktuální žebříčky naleznete na www.optimtour.cz. Z Káraného zaznamenal: Pavel Zlatohlávek |
Zpravodajství z oblasti českého tenisu |
|---|
Pohár prezidenta ČTS – miliony pro mládež Už patnáctý rok je ve funkci prezidenta ČTS Ivo Kaderka, český tenis patří k nejlepším na světě a je už dlouhá léta v dokonalé finanční kondici. Přitom problémy kolem financování českého sportu jsou rok od roku větší.
21.09.2012 |